Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-03-29 -Race Washington Park 5-3- FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31602) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-03-29 -Race Washington Park 5-3- FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31603) cyberkind


cyberkind
félisten

A DLC kocsikat a karrierben is lehet használni/megvenni?

Paranormal Cocktivity

(#31604) Syrius XIX válasza cyberkind (#31603) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Aztatat még nem is próbáltam :N, de így első blikkre azt mondom, h nem! :F

Mivel az autók kezelésénél meg sem jelennek, úgy gondolom, h nem, csak akkor választ6óak, ha LAN nyomjuk! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31605) penge edy


penge edy
tag

Boldog Húsvéti ünnepeket ! [link]

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31606) cut válasza penge edy (#31605) üzenetére


cut
aktív tag

Szisztok!

3 hete kezdtem el játszani a Grdi2-vel, érdemes még folytatni vagy várjam meg az új részt?
Köszi a választ hölgyek, urak.

üdv: Cut

134 piros pötty :)

(#31607) penge edy válasza cut (#31606) üzenetére


penge edy
tag

Szia ,én nem próbáltam még a kettest,de azt vettem észre,akik vissza néznek néha a kettesből,mintha vissza lennének fejlődve.Szerintem evvel a lendülettel játszhatnád az egyest is,vagy várjuk inkább a negyediket. :P De mivel még nem próbáltam, igy az én véleményem kevés,és az hogy várjuk meg a negyediket az sem azt jelenti,hogy a kettes rossz ,csak nekem valahogy az jött le hogy annyira nem is érdekel.Egyébbként állitólag az egyeshez képest nagyon levan butitva az irányitás,és igy a billentyüsöknek nagyobb esélyük van a korányosok ellen.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31608) Syrius XIX válasza penge edy (#31607) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Hy all!

Edy! A visszafejlődés abból adódik, h a 2 irányítása teljesen más. mond6nám azt is, h eltolták (nem kicsit, nagyon)!

Ha próbáltad kontrollerrel (valaha is), akkor érteni fogod amit most leírok:

A 2 irányítása (legalábbis kontrollerrel) olyan, mintha az 1-ben így állítanád be a Speciálist a kontrollerhez:

50, 80, -10, 50, 80, 50, 80. :K

Amiből a 30% még talán valahogy elviselhető lenne, de a linearitás -10-es értéke tönkrevágja az egészet, mert úgy 1szerűen irányít6atlan, nem lehet egyenesen menni! :N

Szóval ezért van a visszafejlődés, amikor az ember visszanéz 1-2 menetre az 1-be, mert mire "visszaszokik" a jó őreg 75%-hoz, azért kell(-ene) hozzá 1-2-3 menet! :K

Ez kb. olyan, mintha a GRID 1 lenne a normál nagykerekü bicikli és a GRID 2 a kemping bringa!
Ha valamelyikkel tudsz menni, akkor ülj át a másikra és menjél!
Bringa mind a 2, de mégis teljesen más!
Ezért mondtam még a 2 +jelenése után, h: "A 2-nek semmi köze az 1-hez, csak GRId-nek hívják, de ezzel ki is merült a hasonlóság" és ezt még ma is állítom!

Am. a YouTube csatornámon (SyriusXIX) van videó bőven (most már a 2-ből is)! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31609) cut válasza Syrius XIX (#31608) üzenetére


cut
aktív tag

Szia!

Syrius, szoktunk egymással versenyezni... :D
Ismerős a neved. ;)

üdv: Cut

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#31610) Syrius XIX válasza cut (#31609) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ha te mondod!

Esetleg a Steam neved? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31611) cut válasza Syrius XIX (#31610) üzenetére


cut
aktív tag

ment privát. :R

134 piros pötty :)

(#31612) Rototti


Rototti
senior tag

Na, Hölgyek, Urak!

Át lettünk vágva. A GRID 2 még nem jelent meg, majd csak most fog: [link]
Csak a fizikát ne csesszék el, csak a fizikát ne csesszék el! :O

Kimi - The King of Spa

(#31613) Syrius XIX válasza Rototti (#31612) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Így van!

Április 22 szerintem a Béta +jelenése volt az 1. 000 fős tesztelésre, csak elfelejtették odaírni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31614) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID2 - Walktrough Part011-1-2 - Aurora Borealis -.

Sry, ez most rossz helyre ment, no 11111111! :(((

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31615) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-04-26 -Time Attack 5-7- FullHD.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31616) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-04-26 -Race 5-7- FullHD.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31617) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok!

GRIDGR bajnokság (-R777R- szervezésével) 6. szezon kezdete lesz a jövőhéten (asszem). Most Szombaton lesz az 5. szezon 8. (záró?) fordulója!

Kellene nekem (ill. jó lenne ha lenne) 1 olyan "csapat"társ, aki tud is jönni a versenyekre! :F

Ide kellene regisztrálni (nekem elég 1 privát üzenet is): GRIDGR

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31618) cut válasza Syrius XIX (#31617) üzenetére


cut
aktív tag

Szia!

Én megfelelnék??? :B

134 piros pötty :)

(#31619) Syrius XIX válasza cut (#31618) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Persze!

Nem ismerlek, de nekem teljesen 11111111, csak valaki olyan legyen, aki ott is van a futamokon!!!

Szombat 19 : 00-tól szokott lenni az időmérő (áltlaában 5 kör), és rajtsorrend elemzés után a futam (általában 10 kör)!

Be kell regisztrálni az oldalra, ha ki van írva, h OPENED!

Napi szinten nézem az oldalt, majd szólok, amikor már lehet, vagy te is figyelheted!

Konkrétan ennek a résznek kell +változnia ahhoz, h lehessen jelentkezni, ill. regisztrálni:

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31620) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-05-03 -Time Attack 5-8- FullHD.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31621) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-05-03 -Race 5-8- FullHD.

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31622) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Srácok!

Szezonváltás van GRIDGR-ben, most lehet regisztrálni és jelentkezni:

[P:CGRIDGR!!!

Jöjjön már valaki pls.!

:K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31623) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Tisztelt GRID versenyző "Társaim?"!

Tegnap az egyik versenyző "társsal" lefolytatott chat beszélgetés során az alábbi következtetésre jutottam:

Évek óta sejtettem, h sokan nem tisztán (úgymond -11111111 milyen, de- akármilyen módosítással élnek a játékkal kapcsolatban! Ám amikor én szóvá tettem (minden egyes alkalommal, amikor valami nem volt -számomra- kerek), mindig azt mondták, h ne sírjak, hanem nyomjam! Így? Esélytelen volt a dolog, h a másik módosítja a file-okat (csak átír ezt-azt) és sajnos ez már évek óta így megy, de annyi gerinc egyik "versenyzőben" sincs, h beismerje! Gratulálok mindenkinek, aki bármit módosít a GRID mappáján belül a "győzelem" érdekében és még örülni is tud neki (ilyen előzmények után)! :(((

Számomra világossá vált, h nem én vagyok a hülye, aki mindig csak sír!!! Sajnos most beigazolódni látszik az, amit már évek óta sejtettem! :(((
Nagyjából leírom a "beszélgetést"! Nem szóról-szóra, de a lényeg benne lesz!

Beléptem a szeróra, 2 lengyel volt ott és 1 magyar:

- Syrius (S): Hy all! :)
- X. Y. (X): Szia! Sikerült feltenni az 1.3-at és megy.
- S: Ezek szerint akkor sikerült +bírkózni a feladattal! :) Ahogy elnézem innentől kezdve nemzetek harca lesz (2 lengyel, 2 magyar)!
- X: Nem lesz nehéz, mert szegény (1-ik lengyel) +próbálja tartani a lépést és mindig elrontja, mert nem megy neki annyira! különben se lenne semmi esélye, mert kicsit módosítottam az autókon!
- S: ?
- X: Kicsit átírtam ezt-azt na!
- S: ??
- X: 1-2 dolgot módosítottam, pl.: a 10-et átírtam 20-ra, ilyesmi! Nem nagyon, csak 1 kicsit!
- S: Ezt hogy érted, mert a játékon belül nem nagyon sok mindent lehet???
- X: Nem ott, hanem a GRID (cars) mappájában! Kb. 1,5%-kal jobban gyorsul és hamarabb éri el a végsebességet az autó, kicsit jobban tapad a kanyarokban, nem csúszkál annyira a kanyarokban, ilyesmik!

- S: Ezt most nem mondod komolyan!!!???
- X: De igen! tudod mennyien használják?
- S: Nem tudom! Mennyien? :F
- X: Sokan, pl.: ...., ...., ...., (.... és itt 1 felsorolás követzkezett néhány még általam is ismert "öreg motoros" GRID-esekkel (is)!
- S: má bocs, de akármit írsz át a GRID mappájában, az SpeedHack (vagy cheat) ebbe ne nagyon menjünk bele!
- X: Nem-nem, dehogy! Én nem nagyon írtam át, csak 1 kicsit! Sokkal durvábban is használják nem is kevesen! Ez nem csalás és nem SpeedHack!
- S: De igen az! Teljesen 11111111, h 5-ről 6-ra írod át, vagy 10-ről 20-ra! Módosítottad, onnantól kezdve csalás!
- X: Ez nem csalás és különben is.......
- S: Nem szeretem az ilyet! Aki csal, az nem is tudja milyen tiszta időkkel módosítások nélküli játékkal, saját erőből elérni azt, amit elért!
Bátran ki merem jelenteni, h az én köridő(-i)m és versenyeredmény(-ei)m tiszták, azokat amit verseny közben elérek, önerőből értem el akármilyen módosítások nélkül! :K
De tudod mit? Amennyiben csalni akarok, akkor azt már csináljam rendesen! A következő menetben figyeld majd a sebességem! ;)
- Feltettem a 2Fast2Furious módot! - Erre az emberünk elkezdet teljes erőből "kiabálni", h fejezzem be, mert kibannoltat, köcsög csaló, SpeedHacker vagyok, stb, stb....!

- S: Nem értelek! Nem törtem össze senkit, különben is csak megmutattam, hogy ha akarok, akkor tudok csalni én is, de semmi értelme és senkit se törtem össze! Most mi a probléma? Az, h hiába módosítgattál mégse lehetsz első? :N
- X: De most te is átírtad a GRID-en belül és csalsz! :(((
- S: nem írtam át semmit se, csak feltettem a 2Fast2Furious módot, az egészet kicseréltem úgy ahogy van, de azt hiszem ebből is tisztán érezhető volt a lényeg és már állítom is vissza az eredetire!!! ;)

Ennyi! köszönöm akinek volt kedve, ideje és türelme végigolvasni! Számomra ez most nagy +nyugvás, h így fény derült a dolgok nyitjára! :K

A jövőben nagyon szépen +kérek mindenkit, aki bármilyen "módosítással, vagy csak 1 kicsit átírtam" dologgal él a GRID mappájában, az ne nagyon jöjjön oda, ahol én vagyok, mert nem szeretnék olyanokkal játszani, akik eleve csalással (értsd: módosítással) élnek a játékkal kapcsolatban!

Mindenkinek köszönöm, aki eddig is tisztán játszott és gratulálok!

U. i.: Bocsánatot kérek a terjedelemért, de ezt nem tudtam rövidebben leírni! :(((

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31624) penge edy


penge edy
tag

Sziasztok ! én is sokszor találkozom jó játékosokkal,és van úgy hogy az utolsók között végzem.De sajnos nálam sokka nagyobb problémát okoz a netem sebessége,a stabilitása,mivel sokan ugy gondolják,hogy miattam vannak nagy lagok a játékon belül.Emiatt már többször le is léptem a bajnokságról.Múlt héten sikerült megnyernem egy versenyt,bajnokságon kivül,és többen is lecsalóztak,az egyik srác meg azt mondta vagy csalok,vagy lagolok.Aki engem lecsalóz,azt én bóknak veszem.Egyszer mentem csalással,még mikor megvoltam a codemasterses szerverek még 1.0-ás verzióval .Kiváncsi voltam milyen lehet,és egy nap után le is szedtem,mert nem volt benne semmi kihivás.
Azóta nem csaltam , másfél éve próbáltam kormánnyal,és miután egy hónapot kamikázéztam vele,utána azt az érzést nem cseréltem volna le semilyen csalásra.Hozzá teszem csak az elején nehéz,egyszer vissza is álitottam billentyüzetre,mert annyira nem birtam már a hiába való próbálkozásokat,de később kiderült hogy a játékon belül a speciálisban kelett ezt azt álitani,és sokkal gyorsabb lett a fejlődés.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31625) Syrius XIX válasza penge edy (#31624) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia Edy!

A lagok nem miattad vannak, főleg amióta VPN progikon keresztül tudunk csak játszani! A lag annak a kapcsolatától (és gépétől) függ, aki a szobát, majd a játékban a szerót csinálta, mert a VPN progi csak közvetít a gépek között, de a kiszolgáló feladatát a készítő gépe (és internet kapcsolata) látja el!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31626) Rototti válasza Syrius XIX (#31623) üzenetére


Rototti
senior tag

Reméljük, erre a GRID Autosport-ban nem lesz lehetőség. :(((

Kimi - The King of Spa

(#31627) Syrius XIX válasza Rototti (#31626) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezek után én már semmin sem csodálkozok!

1 biztos: Az én kör és versenyidőim tiszták! Itt is és a GRID 2-ben is! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31628) gulyidosz


gulyidosz
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Egy játékkonzolt csatlakoztattam laptophoz és ezzel szeretnék GRID-en játszani, de nem tudom ezt beállítani a játék beállításaiban, nem látja vagy nem tudom mi lehet a baj??

(#31629) Syrius XIX válasza gulyidosz (#31628) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Játékkonzolt csatlakoztattam Laptophoz!" LoL!
És miért nem TV-hez? :F

Internet kábel a konzolba, kimenet a TV-be oszt ennyi! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31630) penge edy


penge edy
tag

Szia ! én nem értem a kérdést,de fiváncsi vagyok.Ha össze kötötted a kettőt,és a játék beálitásain álitasz, nem értem mit akarsz látni ? :U

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31631) gulyidosz


gulyidosz
csendes tag

Szóval vettem egy 82 es Lcd tv-t. Összekötöttem laptopommal és onnan játszanék. Az usb-s konzolt csatlakoztattam a laptopomhoz, de a játék nem ismeri fel..csak billentyűn tudok a játékkal játszani.
Én azt szeretném tudni, hogy miért nem ismeri fel a konzolt?

Nem vagyok nagy játékfüggő..ez most új nekem még. Én máshoz értek. :)

[ Szerkesztve ]

(#31632) gulyidosz


gulyidosz
csendes tag

Konzol alatt ezt értem:
http://prohardver.hu/dl/cnt/2012-03/83675/arctic-wireless-usb-gamepad-0.jpg

[ Szerkesztve ]

(#31633) Syrius XIX válasza gulyidosz (#31631) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Így már értem! Rossz volt a +fogalmazás! Nem konzolt kötötttél a laptophoz, hanem kontrollert!!! Mindjárt más!

Amikor elindítod a játékot, a kontrolleren nyomd le az "3-as" gombot!

Amennyiben nem ismeri fel, akkora játékvezérlők között kell +keresni Vired controller, vagy hasonló elnevezés alatt!

A gépre feltelepítetted a szoftverét (persze ha volt egyáltalán)?

Mit mutat a géped Eszközök és nyomtatók címszó alatt a Vezérlőpultban?

Ott legalább látszik a csatlakoztatott új eszköz (a kontrollerre gondolok)?

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31634) Syrius XIX válasza gulyidosz (#31631) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ilyesmire gondolok, nekem ezt mutatja:

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31635) Syrius XIX válasza gulyidosz (#31631) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A #31633-as hsz-ben ezt írtam:: "Amennyiben nem ismeri fel, akkor a játékvezérlők között kell +keresni Vired controller, vagy hasonló elnevezés alatt!"
Sry! Eltájoltam ezt 1 kicsit, mert ez a 2-ben van így az 1-ben pedig így:

Főmenü --> Beállítások --> Vezetési beállítások --> Vezérlőeszközök:
Itt alapból a "Beállítások 1" aktív! Nekünk a másik lap kell, a "Szokásos". Ráálsz az adott funkcióra, majd nyomsz 1 Jobb CTRL-t, majd nyomsz 1 ENTER-t, és utána azt a gombot, vagy Joy mozdulatot állítod be az adott funkció végrehajtásához, amelyik tetszik! ;)

Itt viszont (ha egyáltalán vezérelheted a játékot azzal a vezérlővel, ami neked van) már az adott gombnak, vagy Joy mozdulatnak működnie kell az éppen aktuális funkcióhoz!
Amennyiben nem működik, akkor azzal a vezérlővel NEM FOGOD (!!!) vezérelni a GRID-et! ;)

Nekem is van (még) 1 Saitek P880 pad, de a GRID nem ismeri fel! Eltettem a dobozába, mert am. semmi baja! NFS-eket azzal toltam!

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31636) gulyidosz válasza Syrius XIX (#31635) üzenetére


gulyidosz
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!!!!!
Este megnézem. Ha nem megy akkor másik vezérlőt veszek .. :)
Más játéknál már használtam a vezérlőmet...a laptopom felismeri.

[ Szerkesztve ]

(#31637) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. Mik a legjobb beállítások billentyűhöz? Stability Control az off, mert azzal csúszkál az autó, de így meg sokszor túlságosan tapad az autó, meg általában úgy szoktam végezni a versennyel, hogy szinte minden alkatrész sárga

No Sana No Life

(#31638) CJ4567


CJ4567
veterán

[Pár ütközés]

No Sana No Life

(#31639) penge edy válasza CJ4567 (#31638) üzenetére


penge edy
tag

szia ,nekem billen minden alapon van.Régebben próbáltam álitani,de ugy gondoltam ,hogy egyik álitás előny egyik kocsinak ,de hátrány lehet más kocsinak,és inkább hagytam alapon,igy csak hozzá kell szokni.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31640) CJ4567 válasza penge edy (#31639) üzenetére


CJ4567
veterán

Már valamennyire hozzászoktam :K

No Sana No Life

(#31641) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31642) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31641) üzenetére


CJ4567
veterán

A GRID multiplayer szerverei még élnek?

No Sana No Life

(#31643) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31601) üzenetére


CJ4567
veterán

Hogy oldottad meg, hogy kis képben látszik a Gameplay, a többin meg a visszajátszás?

No Sana No Life

(#31644) #57770240


#57770240
törölt tag

Idióta oroszok, driftes mapon szembejönnek velem aztán totalcar, mikor már van vagy 10 millám.

(#31645) Syrius XIX válasza CJ4567 (#31643) üzenetére


Syrius XIX
addikt

PowerDirector 11 PiP funkció!

Ez pl. még durvább, mert nagy képernyőn van, ahogy én láttam és felül +3 nézetbe a visszajátszás:

Race Driver: GRID 2. Global Challenge with Skyline RS32.

GRID 2!!!

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31646) Syrius XIX válasza CJ4567 (#31642) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem, LAN szoktuk játszani GameRanger-en, vagy Tunngle-n!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31647) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31646) üzenetére


CJ4567
veterán

Már csak egy kérdés: Működnek Windows 8 alatt?(azért van Windows 8-am, mert gyorsabb mint a 7, jobban kezeli az erőforrásokat, a metrot meg kiírtottam)Szerk. Mennek, :))

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#31648) #57770240


#57770240
törölt tag

Ha láttok egy random Gameranger-ös lobbyban egy beteg, driftelő koreait, az én vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31649) Syrius XIX válasza CJ4567 (#31647) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem nincs win 8, így fogalmam sincs! gondolom működik, de 1 biztos! Fel kell rakni és kiderül! veszteni valód nincs! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31650) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31649) üzenetére


CJ4567
veterán

A Gameranger működik, most háttérben fut a játék, csak billel nem tudok assist nélkül driftelni, főleg 20 kört :DDD

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.