Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-06-16 FullHD.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31452) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót, 20 : 00-ig +tartom, aki úgy gondolja....! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31453) spanglee001


spanglee001
addikt

szevasztok, lenne egy kérdésem, szerváltam egy házilag készített "H"váltót, amit a gép billenytűzetként ismer, ami nemgond, viszont ennél a játéknál nem engedi használni. Tehát a váltások 1-2-3-4-5-6-R billentyűnek ismeri. A kormányon lévő gombokkal engedné, de a "H" váltóval nem.
Külföldi oldalakon találtak megoldást, de a googlefordító nem a barátom :N
Ha esetleg valaki ezt letudná fodrítani azt megköszönném:

RESOLVED LIKE A BOSS!!!!!!!!!!!!!!!!

I am happy to report that the gear mapping "unassigned" issue HAS BEEN RESOLVED!!!!!!!!!!!!!!!!!! YIPPEEEEEEEEEEEEE

The problem was, I am using separate USB devices like you are, and the first device Windows sees in the list is my virtual joystick. This virtual joystick is created from a program similar to ppjoy, but this one is called vJoy.

vJoy is being used in conjunction with another Windows utility I am using called UJR. UJR allows you to take any button or axis from ANY of your physical devices, and map them to the virtual joystick vJoy creates in Windows. I have my wheel and pedals setup as X Axis, Z-Rotation and Z-axis respectively in the vJoy joystick.

The problem was, I did not create any virtual buttons for this joystick and since GRID 2 sees this virtual joystick as the first one under Windows, it simply did not recognize any buttons on it and I guess it assumed since there's no buttons, there's no need to make anything assignable under H-pattern mode.

So...to resolve this issue, what I have done is create 8 buttons for vjoy, and assigned all the gears from my TH8RS to them, and voila! GRID 2 suddenly allowed me to map ANYTHING I wanted to the gears under H-pattern mode!

The reason it kept reverting back to "Unassignable" is just wild speculation on my part and I could be wrong, because strangely enough, during this dilema, I was still able to map my TH8RS' buttons to everything else in the game without issue. Why the game chose not to play nicely with H-pattern gears? Who knows? As long as it now allows it I'm happy!

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#31454) zolee5016


zolee5016
őstag

DLC-vel megtoldottam a játékot...de nem tette be sehova a versenyekbe,csak külön a versenynapon érem el a kocsikat.....Ez így jó,vagy rosszul csináltam valamit..?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31455) adam320


adam320
senior tag

Sziasztok! Új vagyok itt de mégis régi,néha játszanék online mikor van kedvem és időm,ma mind2 van,valakinek van kedve?

(#31456) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31454) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Az autók kezelésébe én sem találtam, versenynapon + nem is néztem! :N

1 a lényeg: LAN viszont benne van. Amikor te csinálsz szerót fel is ajánlja, h akarod-e a DLC-s verziót, vagy nem!

Ha úgy állítod be, h legyen DLC-s, akkor is bárki tud csatlakozni hozzád, de akinek nincs DLC, mégis csatlakozott, amikor kimegyünk a pályára, azt indulás előtt kidobja (legalábbis eddig majdnem mindig így volt)!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31457) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Valami érdekesség történt... elment a játékban a hang... A menüben a videóban van, aztán a játékban, menüben elnémul.
Help pls... ötletem sincs mi baja lehet...

(#31458) Syrius XIX válasza Zebu (#31457) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia!

Időnként elő szokott fordulni, de rejtély, h mitől! :F

A mentésedet tedd el valahova és rakd újra a game-t, ha egyébként mindenhol van hang, a játékon kívűl is!? :K

Esetleg hangkártya van a gépben? :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31459) Zebu válasza Syrius XIX (#31458) üzenetére


Zebu
addikt

Igen máshol mindenhol van... Más játékokban is. Írtam a supportnak is. 3 órán belül válaszoltak.
Hangkártya 2 is van. Integrált és a thunderbolt.

Gyanítom, hogy a 2 hangkártya zavarhatja össze. Igaz korábban nem volt gondja.

[ Szerkesztve ]

(#31460) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót GameRanger-ben, aki úgy gondolja, jöjjön :))ni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31461) Syrius XIX válasza Zebu (#31459) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Általában, ha hangkártyát teszek a gépbe, BIOS-ba erősen ajánlott letiltani az integrált alaplapi hangkártyát! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31462) Zebu válasza Syrius XIX (#31461) üzenetére


Zebu
addikt

jah, most megy mint a szél :)

A multiplayer hogy működik? Felteszem a gamerangert. Steames a játékom, hogy tudom megnézni mikor patch van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#31463) Syrius XIX válasza Zebu (#31462) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Steam-es, nem Steam-es, az 11111111! A gépre fel van telepítve, ez a lényeg!
Patch: Kikeresed a mappát, ahová fel lett telepítve, GRID.exe-n jobb gomb, tulajdonságok, részletek és ott a fileverzió: 1.3.0.0. Ennyi!
Nem egyező patch szám esetén nem tudsz a játékban csatlakozni! Erre figyelmeztet is a game! Multiplayer részben nem az online kell, hanem a LAN. A GameRanger be is visz odáig.
Mikor jössz ma esetleg? :F

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31464) Zebu válasza Syrius XIX (#31463) üzenetére


Zebu
addikt

Még nem tudom :) Egyelőre takarítás van....

(#31465) Syrius XIX válasza Zebu (#31464) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ok, én általában kisebb-nagyobb LtéréssL 19 : 45 és 20 : 15-től ott szoktam lenni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31466) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

:K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31467) ledgeri válasza Syrius XIX (#31466) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ohh :C :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31468) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#31466) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

=)))

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31469) penge edy


penge edy
tag

Sziasztok ! három napja ujra van netem ,minden este benézek ide,De gurulni most bár kedvem lenne ,a körülmények megnehezitik.Nagy a pingem,röviden ennyi az egyik , a másik dolog ,hogy elromlott a kormány :W De amint tudok rá időt szakitani hozzá is látok a javitásához, De addigis maradok a jólbevált billes technológiánál.
Zyllnek felvetettem tegnap,eg már a mult éven is ,hogy mi lenne ha ujra beindulna a PH- s bajnokság.De aztmondja nem lenne hozzá elég jelentkező.Jó lenne ha lenne megint vasárnap esti futam ,pontozás meg ami régen.Ha ezek meglennének,szerintem ujra beindulna itt az élet,és egy táblázat elkészitése nem is kerülne több időbe és energiába ,mint egy videónak.Látom jönnek a régi kormányosok,szeretném majd velük összemérni a tudásom,és idővel remélem zyll-t is rábeszélnénk a kormányra.Egy hónap alatt hozzászokna,csak segitség kell ,mikor én először mentem kormánnyal rosszul volt beálitva ,és nagyon szerettem volna letenni,és visszaálitani billre de nem tettem.A legtöbb grides barátom kormányos volt , és állandóan BMC , és F3 - aztunk , és szinte soha nem lehettem első billel . Aztán került egy kölcsön kormány GW11VR .Tesztelgettünk egyik régebbi grides kollégával ,ugy volt előbb hogy tartja bennem a lelket,meg segit beálitani,de később ő maga mondta hogy inkább álitsam át billre ,mert nembirta nézni mit müvelek.Ezért én már eléggé jól tudok vesziteni, és a kormányos barátokkal való emlékek segitettek, hogy ne álitsam vissza billre .. :)

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31470) zolee5016 válasza penge edy (#31469) üzenetére


zolee5016
őstag

Hello te elveszett bárány!...........Jó tudni.. újra vagy! :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31471) Syrius XIX válasza penge edy (#31469) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Táblázat: Még +vannak a régiek is, az első futamtól kezdve (semmit nem dobtam ki a mai napig se), csak át kellene írni, szóval az a része nem nagy kaland! Én bevállalom az adminisztrációt!

Részemről semmi akadálya, várom a jelentkezőket privibe (mert úgy nincs kavarodás és +marad), de akár ide is (privibe mindenféleképpen)!!!

Kormány: Már próbáltam (Vadiújat kaptam ajándékba az egyik GRID-es kollégától), nem ment! Többféle beállítást kipróbáltam, még RollyDy is segített, de nem volt az igazi! A max. amit ki tudtam sajtolni belőle az SPA Lacettivel 2 : 17 : xx volt, amiről videó is van "Első kormányos köröm" cimmel! ;)
Valószínűleg nem fordítottam rá elég időt, mert kb. 6 - 6,5 órát kínlódtam csak vele és feladtam! :K

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31472) penge edy


penge edy
tag

Kikerestem a videót ,szerintem sokkal jobban mentél egy első nekifutáshoz képest.Párszor ugyláttam,mintha nem lett volna elég érzékeny a kormány,azért nemtudta uton tartani.Talán,mert hozzá szoktál a kis mozdulatokhoz.Erre megoldást jelentene az én kormányom tipusa.Zolee 76 szerint túl érzékenyre álitom.Azon a kormányon külön lehet álitani az érzékenységet,kiváncsi vagyok a nagy kormányos topikban ismerik e.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31473) x63 válasza Syrius XIX (#31471) üzenetére


x63
aktív tag

Kormányszög: 360 fok
holtjáték : 0
a másik is : 0

motorháztetős nézet
manuális váltó
stabilitás segítség ki

VSYNC: OFF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Próbáld ki új játékod lesz. ;)

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31474) Syrius XIX válasza x63 (#31473) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Thx a segítséget, de nincs már meg! Elajándékoztam Dzsaver-nek! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31475) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#31474) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Amiért azóta is hálás vagyok! :R :R :R
Egyébként sziasztok!

Most meg kaptam a fiamtól egy új gépet (előlegezett karácsonyi ajándékba), mert a régi már nem bírta a játékokat. Kimerült szegény. :K
Nem egy bika gép, de ezzel már el tudok lavírozni egy darabig.
Így lehetőség nyílt akár a Grid 2 kipróbálására is.
Bár ez az "ármizéria" körülötte elég lehangoló.
Úgy tudom, Steam-en van Demó verzió, csak nem tudom, hogy az mit foglal magában.
Próbára gondolom elég lesz. :F

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31476) x63


x63
aktív tag

Eleinte nem szerettem a Grid 2 -t, de ezekkel a patchekkel nagyon jó játékot csináltak belőle, most megint nekiálltam, de csak single -ben, nagyon jól szórakozom.

Megjelent ez a Spa DLC, szemét dolog az üzletpolitikájuk, de aki valaha szerette a Grid 1 -t annak ez kötelező darab, szenzációs lett. Bőven megéri a 2400 Ft -t.

Zyl, a BMW k@rva jó "hazai" pályán, nagy versenyeket lehetne tolni itt, pont mint régen csak szerintem ez már élvezetesebb.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31477) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#31475) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia drága öreg Barátom! :)))

Akkor ezután remélhetőleg leszel +int??? :F

Ármizéria: Steam-en nem is annyira veszélyes áron már +kap6ó a GRID 2!
DLC(-k): Azon + ne aggódj, a többségnek sincs + sok belőle! Max. +veszed hozzá +-ba a Headstart Pack-ot oszt annyi! A többi + ráér 1Nként, amikor úgy látod szükségét!

Nekem sincs hozzá csak a:
- Headstart Pack, és az
- IndyCar DLC!

Mind a 2-őt ajándékba kaptam, mert előrendelésben lefoglaltam a Game-t már Márciusban (de 9. 000 Ft. volt), szóval ugyanott van, mintha +vettem volna az alapot és a DLC-ket! ;)

Szerintem vedd + az alap game-t, a többit + majd szükség szerint, ha kell! ;)

Igyekezz már!!! :K

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31478) Syrius XIX válasza x63 (#31476) üzenetére


Syrius XIX
addikt

BMW-kkel gyakorolok is erősen, nekem tetszenek, bejöttek! ;)
- BMW 1 Series M Coupe (T1),
- BMW E30 Sport Evo (T1),
- BMW 320 Túraautó (T2 - ez nagyon bejött irányításilag),
- BMW M3 Coupe (T2),

Minden nap szoktam lenni, ha gondolod :))6nánk akár priviben együtt is! :K

Steam neved??? :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31479) Syrius XIX válasza Syrius XIX (#31478) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezt + csak úgy! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31480) ledgeri válasza dzsavermadar (#31475) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Két mód, egyenként egy pálya, és egy autó a sinle-ben, és egy mód, egy pálya, de két autó multi van a Demóban...

Milyen gépet kaptál?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31481) ledgeri


ledgeri
nagyúr

BTCC

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31482) dzsavermadar válasza ledgeri (#31480) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Köszi! :R
De csak pár nap múlva szakítok rá időt. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31483) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#31482) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Vágom a centit! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31484) zolee5016


zolee5016
őstag

Valaki találkozott már azzal,hogy a játék átette neki a pénzét mínuszba ,és nem számolja a versenyenkénti,szezononkénti nyereményét?
nekem 4 szezonóta ez van...igaz nincs mire költsek....egyenlegem
-

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31485) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#31483) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31486) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Első versenyem =)))

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31487) ledgeri válasza dzsavermadar (#31482) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31488) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#31483) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Megszületett az első online gurulás, hála Syrius rábeszélésének! :R

Még messze vagyok a versenyzéstől.
Egyelőre pályák (vonalvezetés, féktávok, stb.) + autók megismerése a cél! :K :Y


:))

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31489) ledgeri válasza dzsavermadar (#31488) üzenetére


ledgeri
nagyúr

1:10 után: mint Alonso.. ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31490) fireproof


fireproof
őstag

Üdv! Jó rég jártam errefelé. :DDD Játszik még valaki ezekközül az arcok közül? :))

(Nem ma vót' :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#31491) dzsavermadar válasza fireproof (#31490) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Nem tudom, de HunMan szokott idepislantani, és beírni ezt-azt. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31492) Syrius XIX válasza fireproof (#31490) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Üdv! :R

Csatlakozom dzsav kolléga HSZ-éhez! Játszani nem szokott, de figyeli a Topic-ot!

Nem akarlak elkeseríteni, de a felsorolt "arcok közül" már senki nem játszik a Game-mel! :(((

Megjegyzés (tőlem): Pedig még mindig állítom, h ez jobb, mint a GRID 2! ;) Oké, a grafikája annak szebb, dehát nem is csoda! 5 évvel frissebb! ;)
Én még mindig azt mondom, h a CM jobban járt volna, ha 1 patch 1.4-et adott volna ki az 1-hez, vagy valami ilyesmit: GRID 1 part 2, vagy esetleg: GRID 1 RELOADED! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31493) fireproof válasza Syrius XIX (#31492) üzenetére


fireproof
őstag

Ja szerintem is jobb a GRID 1. Évekkel ezelőtt játszottunk aztán csak eszembe jutott... :) De nagyon jó kis csapatások voltak. Hiányoznak is azok az idők.:)

(#31494) x63 válasza fireproof (#31493) üzenetére


x63
aktív tag

Szia Proof!

A Grid 2 -ben van olyan tuti Demolition Derby, hogy ihaj.
Szerintem kedvelnéd.....

Tényleg fel kellene eleveníteni a vadászós Derbyt.... a 2 -ben.
Ez a DLC ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31495) fireproof válasza x63 (#31494) üzenetére


fireproof
őstag

Hello.
Te is játszottál régen velünk nem? :U :)
Hát kipróbálnám csak még nincs meg xbox-ra a GRID2. :))

(#31496) Syrius XIX válasza fireproof (#31493) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akkor gyere sűrűbben! ;) szinte minden nap vagyok (kevés kivétellel)! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31497) fireproof válasza Syrius XIX (#31496) üzenetére


fireproof
őstag

GRID2-őn XBOX-on? :DD

(#31498) x63 válasza fireproof (#31495) üzenetére


x63
aktív tag

5. a listán... :DDD

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31499) Syrius XIX válasza fireproof (#31497) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem! GRID 1-2-őn PC-n! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31500) fireproof válasza x63 (#31498) üzenetére


fireproof
őstag

Jaaaa :DDD Kicsit keresgélem kellet mire olyat találtam amin én voltam az leső. :DDD :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.