Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) Syrius XIX válasza DEJVID (#31900) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Minden este vagyok kb. 8-1/29 körül. :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31902) kpal válasza DEJVID (#31900) üzenetére


kpal
veterán

En szoktam ritkan ,csak nagyon valtozó mikor érek rá . GR-en szoktam feltünni , Tunlge nalam döglött valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#31903) Syrius XIX válasza kpal (#31902) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nálam is, kb. 2-3 hete! :(((
Ezek szerint nem egyedi probléma! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31904) kpal válasza Syrius XIX (#31903) üzenetére


kpal
veterán

Nálam talán 1x volt jó 10percig ,azóta nem is néztem . :)

(#31905) Syrius XIX válasza kpal (#31904) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Általában megy 1 darabig, aztán úgy a 4., vagy 5. verzió frissítés után kuka!

Most telepítettem a v5.2-es verziót, müködik (egyenlőre)! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31906) DEJVID válasza kpal (#31902) üzenetére


DEJVID
őstag

Ja rendes multi már nincsen, csak ilyen lan-szerű megoldások?

(#31907) kpal válasza DEJVID (#31906) üzenetére


kpal
veterán

Igen a szerverk mar nem müködnek , igy lanon belül kell jatszani ha a Game Ranger telepitve van , Tungle-n mükszik ugy mintha régi multin csatlakoznal ( nálam döglött ez ).
Lehet furan hangzik ,de igy lehet most csatlakozni. Amugy egész sokan szoktak lenni , délutanonként -este, változo.

[ Szerkesztve ]

(#31908) penge edy válasza DEJVID (#31900) üzenetére


penge edy
tag

Naná hogy toljuk .

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31909) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2015-06-27 FullHD with PD12

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31910) kpal válasza Syrius XIX (#31909) üzenetére


kpal
veterán

Jó lett ! :) Ez GR vagy Tungle ?

(#31911) Syrius XIX válasza kpal (#31910) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Tunngle, dehát kiírtam! :K

G R I D
on Tunngle

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31912) kpal válasza Syrius XIX (#31911) üzenetére


kpal
veterán

ja bassus, vak vagyok ,oké . :D

(#31913) kpal válasza Syrius XIX (#31911) üzenetére


kpal
veterán

Tungleén többen vannak mint GR-en ?

(#31914) Syrius XIX válasza kpal (#31913) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ott úgy vettem észre, h minden páros napon vannak általában!
Mindenesetre, ha azt látod, h a szerón 3-5-en vannak, akkor valószínűleg most senki nincs, de ha azt látod, h 15-25-en vannak, akkor igen! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31915) kpal válasza Syrius XIX (#31914) üzenetére


kpal
veterán

Mert tudod nálam Gr működik csak :DD ,így ott látom mikor vannak többen . Van amikor késő délután GR tumultus van ,de pl. este éjfélig senki aztán hirtelen éjfél után páran szero nyílik. :) Változó mikor tudok játszani és emiatt ezt vettem észre .

[ Szerkesztve ]

(#31916) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2015-07-02. Part: 1. FullHD with PD12
:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31917) kpal válasza Syrius XIX (#31916) üzenetére


kpal
veterán

Cool :)

Én a minap játszottam egy erős Japánnal aztán jött Koreai és úgy legyalult minket csak lestem :Y

(#31918) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok!

Átestem az éppen aktuális (3-4 évente) gépfelújítási eseményen

!

Ilyen volt:

Ház: AeroCool ExtremEngine 3T,

Alaplap: Gigabyte GA-EP45T-UD3LR,

CPU: Intel LGA 775 QuadCore Intel Core 2 Quad Q9400, 3200 MHz (8 x 400).

Ilyen lett:

Ház: AEROCOOL GT-R Black Edition,

Alaplap: GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3 (rev. 1.0) rev. 1.1,

CPU: INTEL Core i5-4690K 3.50GHz 1150 BOX.

Remélem 3-4 évig +int nem kell hozzányúlni! :K
Legyen szép a napotok! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31919) kpal válasza Syrius XIX (#31918) üzenetére


kpal
veterán

Az szép,használd egészséggel :K

Én vasam régi ,de csak elméletileg ,gyakorlatba nem érzem az idő múlását. :B Lehet majd 3 év múlva ráveszem magam frissítésre akkor x99 beruházok használtan az is gombokért lesz :D Addig max másik vga veszek .

(#31920) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Na mi a helyzet gyerekek? :) Gondoltam benézek rég jártam itt. Megy a guriga? :)

-Rhoperix

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31921) kpal válasza Doomgiver (#31920) üzenetére


kpal
veterán

Szia! Igen megy ,én csak GR-en keresztül vagyok. :)

(#31922) penge edy


penge edy
tag

Én is lesben állok,de mig nem teszek szert egy kormányra addig nem akarózik játszani.Akiket látok barát listán, fele kormányos vagy kontrolleres,ráadásul egyesek még csalnak is, billel abszolút esélytelen.
Másfél évig volt nálam egy régi vibrációs kormány,olyan amiről még a kormányos topikban sem tudna senki semmit , eleinte hetekig nem akart menni vele a játék ,próbált segiteni egy kormányos cimbora is,de már napok után ő kérte hogy álitsam vissza billre,mert annyira nem ment vele. Egy jól sikerült beálitás és sok gyakorlás után egy év múlva már az ő szintjén voltam,és miután vissza adtam a kormányt már nem olyan élvezetes volt a játék ,tudván hogy semmi esélyem ellenük.De nemsokára talán sikerül elcserélni valamire azt a kormányt,és újra gyakrabban leszek.Egyébbként olyan kormányt nem látni hirdetéseken.
Addig is Palikám jó lenne ha te is beújitanál valamit,de előtte kérdezz meg engem ,vagy térj be a kormányos topikba és érdeklődj milyenek jöhetnek szóba .

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31923) kpal válasza penge edy (#31922) üzenetére


kpal
veterán

Én billel vagyok :D még nem éreztem azt hogy kormányról milyen vissza menni billre . Kormányból ezek az elképzeléseim G27,G25, DFGT. De addig is játszok billel,aztán majd lesz valahogy. ;)

[ Szerkesztve ]

(#31924) fireproof


fireproof
őstag

Atyaaaaaaaég. Tolja még valaki ezt a játékot? Parádés! Imádtam. :DDD Így lassan 7 év távlatából visszanézni eléggé félelmetes. Jó lenne egyszer úja tolni a régi arcokkal. :D :C

(#31925) kpal válasza fireproof (#31924) üzenetére


kpal
veterán

Én csak GameRager-en ,mert a tungle nálam nem mükszik :D De magyarok mindig felbukkannak . :K

(#31926) Syrius XIX válasza fireproof (#31924) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Napi szinten, persze! :)
GameRanger és Tunngle is játszik! :C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31927) fireproof válasza Syrius XIX (#31926) üzenetére


fireproof
őstag

Mi ez a GameRanger meg Tunngle? amikor én toltam még csak simán Grid volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31928) kpal válasza fireproof (#31927) üzenetére


kpal
veterán

Külső progi ami segít összekötni mindenkit . Mivel egy jó ideje lekapcsolták a gyári szervereket . Aki régi játékkal akar játszani ilyen külső megoldásra van szüksége.

(#31929) Syrius XIX válasza fireproof (#31927) üzenetére


Syrius XIX
addikt

VPN (Virtual Protokoll Network) progi mind a 2.

LAN köti össze a gépeket 1mással.
Játékon belül a LAN részét kell használni!

GameRanger: Elindítása után látod az összes szobát, a HOST nevével és a szobához tartozó Description-nel együtt (2 - 12 személyes lehet max. 1 szoba).
Amennyiben a HOST még nem "START"-olta a szobát, addig semmi teendőd nincs, mint várni (esetleg +érdeklődni, h lesz-e egyáltalán :)) -ás, vagy csak ücsörgünk jókedvünkből?)
Join után a GR automatikusan bevisz a játékon belül egészen a Multiplayer-ig. Ott neked kell a LAN-ra nyomni, ezután csak 1 szobát fogsz látni, azét aki Host-olta kinnt a GR-ben!
A GR memóriaigényesebb, mint a Tunngle (nálam)!
A kapcsolatok minőségéért a HOST gépe, ill. internet kapcsolata a felelős (90%-ban)!

Tunngle: A játékot neked kell indítani. Játékon belül -> Multiplayer -> LAN-ra nyomni Itt viszont az összes szobát látni fogod amennyit bárki is létrehozott! Ez a része ugyanúgy működik itt, mint anno.
A Tunngle kb. 3* simábban fut, mint a GR és magasabb FPS-sel (nálam)!
A kapcsolatok minőségéért a HOST gépe, ill. internet kapcsolata a felelős (90%-ban)!

Röviden ennyi, jó mulatást! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31930) golyani


golyani
addikt

Üdv! Lan party lesz nálunk és érdeklődnénk, hogy hogyan tudnánk életre kelteni a GRID-et, mert régebben próbáltuk, akkor nem sikerült. Menne simán is, vagy Tunngle kell hozzá?

(#31931) kpal válasza golyani (#31930) üzenetére


kpal
veterán

Eggyel feljebb Syrius XIX leírta. ;) Aztán lehet csapatni . :)

(#31932) golyani válasza kpal (#31931) üzenetére


golyani
addikt

Aha, akkor csak VPN-es LANon megy. Köszi!

(#31933) kpal válasza golyani (#31932) üzenetére


kpal
veterán

Igen . :K

(#31934) penge edy


penge edy
tag

Az új év kezdetével, jó lenne egy új grides bajnokságot is kezdeni.Ti mit gondoltok :F

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31935) kpal válasza penge edy (#31934) üzenetére


kpal
veterán

Lehetne tolni . :)

Van aki Win10 alatt használja a Grid-et és GR-t ,simán működik minden mint Win7 alatt ?

(#31936) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tolja ezt a játékot még valaki online?

(#31937) kpal válasza Jim74 (#31936) üzenetére


kpal
veterán

Szia én még mindig :K Általában estefelé szoktak többen lenni online és még honfitársaik is felbukkannak . Mindig akad pár szero ahol többen vannak . Sőt van amikor 12 fő is összejön.

(#31938) JJános válasza kpal (#31937) üzenetére


JJános
addikt

Azta. De régen játszottam ezzel a jó kis játékkal. Saja a 2-őt hamar meguntam. Üdv minden ismerősnek! Itt még játszanak, még autóznak. Csúcs!

2007-05-06 óta itt!

(#31939) kpal válasza JJános (#31938) üzenetére


kpal
veterán

Üdv újra itt ! :) Még játszogatnak , bár a PH-ról már nem látok fent senkit. Amúgy este fele mindig akad szero. Nekem az újabb Gridek nem jöttek be. Így ennél maradtam. Én a kezdetek óta itt vagyok tudod, igaz volt talán 1 év kihagyásom,de csapatom újra jó ideje. Gyorsan telnek az évek már 9 éves játék ez ,de mindig izgalmas. :K

[ Szerkesztve ]

(#31940) JJános válasza kpal (#31939) üzenetére


JJános
addikt

Csúcs. Tegnap egész este keresgéltem a régi videók közt. Nézegettem. Ezen kívül nekem sem jön be más Grid verzió. Sajna most elég vacak a net, de offline valszeg újra felrakom, és tolom. Üdv minden GRID rajongónak! dv neked!

2007-05-06 óta itt!

(#31941) kpal válasza JJános (#31940) üzenetére


kpal
veterán

Még én is töltöttel fel anno pár videót YT-re . Ha lesz jobb neted gyere csapatni GameRangere . ;)
De jó lenne még sokan vissza jönnék ritkán legalább gurulni kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

(#31942) Doomgiver válasza JJános (#31940) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Üdv újra itt ! :R

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31943) JJános válasza Doomgiver (#31942) üzenetére


JJános
addikt

Üdv neked is! A régi szép idők! :)

2007-05-06 óta itt!

(#31944) Jim74


Jim74
nagyúr

Az új verziók túl vannak cicomázva, bonyolítva szerintem. Vagy én öregedtem meg :DDD
Az egyszerű játékok túl árkádak, a bonyolultak, túl szimulátororosak. A GRID olyan arany középút volt. Le lehetett ülni hozzá 10 percre, de két órára is. Szerintem, ha a CM nem állítja le a szervereket, ma is pörögne a játék.

(#31945) kpal válasza Jim74 (#31944) üzenetére


kpal
veterán

Nekem is ennek a fizikája jön be ,ezt még billel is elég jól lehet játszani. Ha ma is működne biztos többen játszanának ezekkel mint az összes újabbal . :) De így is ellehet lenni mindig van 1-2 szeró valaki mindig csinál GR-en. :)

[ Szerkesztve ]

(#31946) fpeter07


fpeter07
veterán

Megvettem egykor a játékot, most találtam meg Steamen. Hát ezzel rásegítés nélkül nem lehet játszani. Kikapcsoltam mindent, kivéve az automata váltót. Aztán nem lehet irányítani az autót. Na jó ezzel még nem lenne probléma, mert hozzá lehet szokni. Na de így minden kanyart ismerni kell az összes pályán. :Y Ráadásul 11 másik versenyzővel egy pályán lenni. Nem az a siker, ha beérek a top 3-ba, hanem hogy végigérek a pályán. :)
Szóval megy vissza az árkád, mert sosem érek rajta végig.

(#31947) Rony949 válasza fpeter07 (#31946) üzenetére


Rony949
őstag

Tehát az a bajod hogy meg kell tanulni a pályákat? Hogy hogyan vedd be a kanyart, mikor fékezz, mikor adhatsz gázt? Ez a lényege az egésznek!

(#31948) fpeter07 válasza Rony949 (#31947) üzenetére


fpeter07
veterán

Nem az a baj. Hanem, hogy nem lehet elindulni egy autóval, mert kifarol egyből.

(#31949) kpal válasza fpeter07 (#31946) üzenetére


kpal
veterán

Nekem 2007 óta be van kapcsolva a rásegítés. :)

(#31950) Rony949


Rony949
őstag

Tessék, most ingyenes egy NAGYON rövid ideig a GRID. (Steam-es) [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.