Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) penge edy válasza kpal (#31750) üzenetére


penge edy
tag

kevés szerverek szoktak lenni,átlagosan 5 és 10 között,de olyan ritkán van hogy csak privát .Van néhány jó játékos,részben miattuk lehet hogy kevesen járnak játszani,kormány nélkül elpáholnak engem is.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31752) Syrius XIX válasza nzotya1 (#31749) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia! :)

A GR mindig annyit mutat, amennyit készitettek (ha te is csinálsz 1-et, akkor 1-gyel több lesz)! ;) Szóval ez igy rendben van. :K

A játék "session list"-jében pedig (GR-en keresztül) mindig csak 1-et (!) fogsz látni, mégpedig annak a szobáját, akihez "odakint" (GR-ben) csatlakoztál.

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31753) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31752) üzenetére


CJ4567
veterán

Régen láttalak a fórumban, eléggé elszoktam a játéktól(BF3 + Skyrim + Burnout Paradise megtette a hatását :DDD) :(((

No Sana No Life

(#31754) nzotya1 válasza Syrius XIX (#31752) üzenetére


nzotya1
újonc

"A játék "session list"-jében pedig (GR-en keresztül) mindig csak 1-et (!) fogsz látni, mégpedig annak a szobáját, akihez "odakint" (GR-ben) csatlakoztál". - Ez lenne a problémám,hogy a gamerangerben csatlakozok valakihez de a session listbe nem akarja valamelyik hostot mutatni.És nem találtam eddig megoldást rá.Ne tudom miben különböznek egyiknek mutassa a szobáját a másiknak pedig nem,hiába a gamerangeren hozzácsatlakoztam a játék ki írja hogy nem talált szervert vagy szobát és fel ajánlja hogy csináljak én.

[ Szerkesztve ]

(#31755) zolee5016


zolee5016
őstag

valaki most jön gurulni?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31756) penge edy válasza nzotya1 (#31754) üzenetére


penge edy
tag

Ha nem láttál szobát bent,nincs felrakva neked 1.3 pach ,és sokaknak van dlc.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31757) Syrius XIX válasza CJ4567 (#31753) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Minden nap +nyitom, figyelem történt-e valami és olvasom (ezt is, + a GRID 2, 3-nak a topic-ját is), de csak akkor irok, ha van mit! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31758) nzotya1 válasza penge edy (#31756) üzenetére


nzotya1
újonc

1.3 patch és crack is van rajta. +a dlc-k

[ Szerkesztve ]

(#31759) Syrius XIX válasza nzotya1 (#31758) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akkor viszont: Igen, olyan kevesen vannak fent! Amióta kijött a 2, + már a 3 is, kevesen játszanak vele! :(((

Bátran ki merem jelenteni (mind a 3 rész ismeretében), még mindig az 1 a király, mert magasan veri mind a 2 részt, ami folytatásként (?) +jelent! :K
:N részletezném most nagyon! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31760) zolee5016


zolee5016
őstag

most vagyunk.ha valaki.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31761) kpal válasza Syrius XIX (#31759) üzenetére


kpal
veterán

én mennék jatszani csak most ráadasul vga csere van aztan gép se üzemel. :O

(#31762) nzotya1 válasza zolee5016 (#31760) üzenetére


nzotya1
újonc

Vegyetek fel barátnak gamerangeren nzotya vagyok.Szívesen versenyeznék. :)

(#31763) penge edy


penge edy
tag

még mindig billel mennél kpal ?

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31764) kpal válasza penge edy (#31763) üzenetére


kpal
veterán

igen :)

(#31765) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nem GRID, GRID 2, vagy GRID Autosport, de óriási! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31766) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-08-23 -TimeAttack & Race All-in-1 Shibuya

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31767) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-09-13 -TimeAttack 7-7-Long Beach

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31768) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-09-20 -TimeAttack 7-8-Milano-B

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31769) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-09-20 -Race 7-8-Milano-B

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31770) 77citro


77citro
csendes tag

Ezen menne a játék?
ASUS M5A78L-M LX
Integrated ATI Radeon™ HD 3000 GPU
VGA output support : RGB port
- Supports RGB with max. resolution 2048 x 1536 @ 75 Hz
Maximum shared memory of 1024 MB
Hybrid CrossFireX™ Support
Supports DirectX 10AMD Athlon II X4 630
3GB DDR3

(#31771) Syrius XIX válasza 77citro (#31770) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Elvileg mennie kell!

Ebből csak ez a kérdéses: Integrated ATI Radeon™ HD 3000 GPU:F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31772) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-09-27 -TimeAttack 7-9-Jarama

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31773) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-09-27 -Race 7-9-Jarama FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31774) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-10-11 -T-S 7-11-SPA

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31775) nish


nish
csendes tag

sziasztok. feltelepítettem a játékot és nem akar elindulni 1.3verzió. ki írja hogy " hibát észlelt ezért leáll... nem tudom mi lehet baja. valaki? :F

(#31776) Syrius XIX válasza nish (#31775) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1.3 patch után crack-elted? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31777) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-10-18 -TR 08-00-SF

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31778) nish válasza Syrius XIX (#31777) üzenetére


nish
csendes tag

persze hogy crackeltem, de azt hittem rossz és szedtem le másikat de így sem jó

(#31779) 77citro


77citro
csendes tag

Sziasztok
Nem sikerül telepitenem win7 x64 -en de például a Dirt sem.A Grid 2 hibátlanul megy.
appcrash mindig ezel találkozom de hogy ez mi?
32 biten ment minden pedig most gondolkozom egy win 8.1 x64-en de nem hiszem hogy ott mennének

(#31780) penge edy válasza 77citro (#31779) üzenetére


penge edy
tag

77Ciro próbáld meg ezt : [link] és ezt ha az nem segit

[link]
nish ,neked pontosan milyen hibát ir ? vagy csak nem indul,mert talán nem jó sorrendben crackeled ?

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31781) penge edy


penge edy
tag

lehet hogy ilyen hibád van ? [link]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31782) nish válasza penge edy (#31781) üzenetére


nish
csendes tag

így van, ez a hibám :(
hogy, hogy nem jó sorrendben? :D telepít--->crack oszt' jó is (lenne) egyből telepítette(m) az 1.3verzióval és krekk'.

[ Szerkesztve ]

(#31783) penge edy válasza nish (#31782) üzenetére


penge edy
tag

Nekem valami alap verzió van, 1.00 lehet,és arra megy a pach 200 mega , a crack 3 file-ból álll.Először a dll vagy a reloaded file-t rakom,utána a crack file-t.De valamikor ,sőt legtöbbször nekem sem megy elsőre.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31784) Syrius XIX válasza penge edy (#31783) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem + gyári CM oldaláról (anno leszedett) való patch + Crack-em van, csak 2 file (GRID.exe+ rld.dll), eddig még mindig ment (jelenleg Win7 X64-et használok)!

Win8? Minek is (nincs érintőképernyőm, teljesen felesleges)?! :F ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31785) kpal


kpal
veterán

én is játszanék de GameRanger fen vagyok belépnék indítja a játékot de utanna semmi :(

(#31786) penge edy válasza kpal (#31785) üzenetére


penge edy
tag

1.3 pach ugye van neked ? de emelett sokaknak van DLC . Itt minden megvan szerintem : [link] És gamerangeren belül Lan.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31787) kpal válasza penge edy (#31786) üzenetére


kpal
veterán

Ha jól tudom van ,kb 3-4 éve tetet újra fela Gridet :) DLC csak simán bemásoltam a Grid mappába ,az úgy jó ?

(#31788) penge edy válasza kpal (#31787) üzenetére


penge edy
tag

Oda kell másolni,és felülirni a régebbit.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31789) kpal válasza penge edy (#31788) üzenetére


kpal
veterán

Játékon belül látható valami változás ?

[ Szerkesztve ]

(#31790) penge edy válasza kpal (#31789) üzenetére


penge edy
tag

DLC -n kivül semmi,vele egy új pálya,ami az egyik leg keményebb szerintem,és vagy 8-10 új kocsi.De mi az hogy még mindig nem játszol ?

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31791) kpal válasza penge edy (#31790) üzenetére


kpal
veterán

Sokat kihagytam mióta lekapcsolták szervereket , és nem tudom hányadán állok a játékkal :)

(#31792) Syrius XIX válasza kpal (#31789) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1 új pálya és 18 új autó!:

:R

Játékon belül csak akkor látsz változást, ha Online (ill. LAN) játszol, karrierben nem jelennek +! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31793) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok !
Feltelepítettem a játékot,szeretnék online játszani, viszont sajnálatos módon megszüntették a hivatalos multiplayer modot. Találtam a neten egy Tungle nevű programot ,amin belül lehetne ezzel ajátékkal is játszani, viszon gőzöm sincs róla hogyan működik,egyelőre barátkonom kell a progival, Van valami egyszerűbb módja is az online lehetőségnek? Előre is köszi :R

Good hunting,STALKER !

(#31794) kpal válasza Syrius XIX (#31792) üzenetére


kpal
veterán

Akkor ezért nem találtam :)

#31793) dredbiro: Én GameRanger-ben próbálkozok onnan elindul a játék de multiba valami van nem látom azokat akihez csatlakozok :(

[ Szerkesztve ]

(#31795) dredbiro válasza kpal (#31794) üzenetére


dredbiro
senior tag

nekem sikerült megoldani,bár kevesen vannak, de játszható, elég durvára sikerült az első drift party,én 2 kör alatt belepörgettem a legjobb tudásomhoz képest 1,5 millio pontot, az orosz cimbora pedig 6.5 millát :DDD

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#31796) kpal válasza dredbiro (#31795) üzenetére


kpal
veterán

Anno mikor a Grid megjelent világ ranglistán az eslő 100-ba voltam , drift az jól ment pedig csal billel tolom , külföldiek és magyarok kérdezték hogy kormányom van . :B

(#31797) dredbiro válasza kpal (#31796) üzenetére


dredbiro
senior tag

az szép,gratula,én gamepadel tolok mindent ami támogatja,amikor megjelent a Grid,eleinte nem tudtam csak billel játszani,nem ismerte fel,utána valamikor jött egy javítás szerű,azóta sorra döntöttem meg a rekordjaim :))

Good hunting,STALKER !

(#31798) Syrius XIX válasza dredbiro (#31793) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Tunngle és GameRanger annyiban hasonlítanak 1másra, h mind a 2 progi VPN LAN party-kra ad lehetőséget, tőbb egyezés a 2 progiban nincs! :N

A 2 progi teljesen eltérően működik, de ha szerencséd van, mind a 2 progival működik!

A Tunngle talán annyival jobb (legalábbis én úgy vettem észre), h kb. 1-4 annyi erőforrást igényel és a game min. 2* simábban fut vele!

Valamiért a közösségnek a GameRanger vált be! :F

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31799) dredbiro válasza Syrius XIX (#31798) üzenetére


dredbiro
senior tag

próbáltam a GR-t is,de a tungle marad a gépen,ezzel megy a multi része

Good hunting,STALKER !

(#31800) Syrius XIX válasza dredbiro (#31799) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem értem a dolgot! :F

Mind a 2-vel megy! ;) :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.