Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) RangerFox válasza Prime110 (#1400) üzenetére


RangerFox
veterán

Egyértelmű hogy egy fosadék képet ad egy crt sokkal rosszabbat mint egy full hd.... De most anélkül hogy eladnám a vitát nem fogok venni 5 játékot+ps3+Full hd tv-t.. Majf egyszer.....

(#1402) KOHO


KOHO
senior tag

Szerintetek mi lesz az a hihetetlen nagy játék amit majd bejelentenek Vitára az E3-on? Mert ugye állítólag lesz valami brutál cím... Szerintem ha kidobnának egy GTA-t akkor kapásból kapkodnák a Vitát....

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1403) gelbelex válasza KOHO (#1396) üzenetére


gelbelex
őstag

Igazi se veled, se nélküled viszonyban vagytok Vitalinával. ;)

(#1404) fahrii válasza KOHO (#1402) üzenetére


fahrii
őstag

Pont a minap gondolkodtam, hogy egy GTA HD coll (3-vc-sa) eléggé odabaszna :D

(#1405) KOHO válasza fahrii (#1404) üzenetére


KOHO
senior tag

Ebből egyedül a San Andreasnak örülnék... a másik két GTA már volt psp-n... De most már villantani kéne valami GTA-t sürgősen

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1406) fahrii válasza KOHO (#1405) üzenetére


fahrii
őstag

Jah, mintha a LC és VC Stories PSP verzióknak bármi közük lenne a rendes részekhez... (annyi talán hogy a város ugyanaz).

(#1407) RangerFox


RangerFox
veterán

Biztos hogy nem GTA. A Killzone, vagy az új LBP várható..... Vagy Gow Hd collection esetleg. Na az faxa lenne! :)

(#1408) KOHO válasza RangerFox (#1407) üzenetére


KOHO
senior tag

Miért nem GTA? Honnan veszed, hogy nem? Azért egy Gran Turismo se lenne rossz:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1409) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Megéri-e venni ps vitát ? Szeretnék nagyon csak sok rosszat hallottam róla és elbizonytalanodtam :/ Tudnátok nekem jó és rossz tulajdonságok alapján mérlegelni ? Nem a rá fejlesztett appok /játékok érdekelnek hanem egyszerűen az mennyire köt le egy átlag embert mint jómagam ^^ Illetve nekem a hordozhatóság az hogy mennyire kompakt a dolog .

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1410) RangerFox válasza KOHO (#1408) üzenetére


RangerFox
veterán

GTA 5 nem hiszem és a rockstarnak most nincs ideje optimalizálni vitára régi cuccot mert most minden az 5-re fog irányulni. Gran turismo tényleg nem lenne rossz de Ps4 (ebben nem vagyok biztos) de nyitócím lesz. Lehet hogy kiadják ps3-ra is nem tudom. A psp-set meg le lehet tölteni PSn-ről. :)

[ Szerkesztve ]

(#1411) RangerFox válasza Walkmanfon (#1409) üzenetére


RangerFox
veterán

Megéri. Még most nincs sok játék de mindent tud amit tudnia kell. Van rá jónéhány játék. Egy okostelót (telefonáláson kívül) mindneben helyettesíti és nagyon jó vele játszani. Most nincs kedvem taglalni de megéri.

(#1412) RangerFox válasza RangerFox (#1410) üzenetére


RangerFox
veterán

sorry hogy sokat írok de rájöttem hogy jön ps3-ra.

(#1413) gelbelex válasza Walkmanfon (#1409) üzenetére


gelbelex
őstag

Ha tartósan le tudnának kötni a rá már megjelent játékok, akkor biztosan.
Komolyan, ha bármikor tudsz egyet pl. fifázni, snookerezni, v. wipeout-ozni, akkor már nem fogsz unatkozni akkor sem, ha nem jön jó játék.

(#1414) KOHO válasza gelbelex (#1413) üzenetére


KOHO
senior tag

Ezen megnyilvánulásodat alátámasztandó én is a következőt mondom: Egyetlen darab játékom van rá kártyásan, mégpedig a FIFA 13... nekem ennél nem is kell több! Nálam a Fifa mindent visz és az azért nem rossz, ha bárhol le tudom szopatni a messiéket:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1415) RangerFox


RangerFox
veterán

Egyetértek! :) Én is Fifázok minden nap. Még a Mortal Kombatot ajánlom, azzal is el lehet lenni! :)

(#1416) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Jön az ügpj Rayman Vitára :R :C

(#1417) KOHO válasza Ps Vita (#1416) üzenetére


KOHO
senior tag

Végre valami:D a Trailer alapján nekem jobban tetszik mint az Origins

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1418) fahrii válasza Ps Vita (#1416) üzenetére


fahrii
őstag

Ez jó hír! Remélem miután megvettem rá 2 hónapra jön ingyenesen plusra is!

(#1419) KOHO


KOHO
senior tag

Kinek mennyit bír amúgy az akksija? Én tavaly márciusban vettem, nekem mindig soványnak tűnt az akkuidő:) Remélem még egy pár évig bírni fogja... ebben amúgy nem is lehet akksit cserélni? Gondolom tanultak a pandora akku módszerből:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1420) fahrii válasza KOHO (#1419) üzenetére


fahrii
őstag

5-6 óra játékot kibír kb
Meg vagyok vele elégedve. :K

(#1421) KOHO válasza fahrii (#1420) üzenetére


KOHO
senior tag

5-6 óra játékot szerintem nekem még új korában sem bírt ki... hogy bír ki neked annyit?:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1422) MerLinh válasza KOHO (#1421) üzenetére


MerLinh
senior tag

én használtan szereztem második tulajtól, kb 4-5 óra nekem is megszokott lenni kb

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1423) RangerFox válasza KOHO (#1419) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát az enyém májusi és februárban vettem használtan 5,5-6,5 óra játékiddőt kibír. ( GTA-ztam kiránduláson és annyi volt az odaút. 6,5 óra. Annyit kibírt. Vagy 5,5 órát bírt ki folyamatos Fifázással.)

(#1424) medalofhonor válasza RangerFox (#1423) üzenetére


medalofhonor
csendes tag

hello jön egy ój game dust 514

(#1425) ilyr válasza medalofhonor (#1424) üzenetére


ilyr
tag

A jó hír, hogy a Dust 514 már kijött...
A rossz hír, hogy Vita-ra nem is fog kijönni, arra csak egy segéd alkalmazást fognak kiadni ami a PS3-as Dust-hoz lesz használható kiegészítőként...

(#1426) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

wifi vagy 3g-s alapgép éri meg jobban ?

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1427) fahrii válasza Walkmanfon (#1426) üzenetére


fahrii
őstag

????

Mi az hogy melyik éri meg jobban? Ha szükséged van a 3Gre valami okból kifolyólag akkor az, különben a wifi.

(#1428) ilyr válasza Walkmanfon (#1426) üzenetére


ilyr
tag

Ha akarsz esetleg mobilnetet használni, akkor érdemes a 3G-st megvenni, illetve abban van GPS is, de amúgy a WIFI-s is bőven megteszi...

(#1429) KOHO válasza ilyr (#1428) üzenetére


KOHO
senior tag

gps van a wifisben is

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1430) ilyr válasza KOHO (#1429) üzenetére


ilyr
tag

Nincsen.

(#1431) KOHO válasza ilyr (#1430) üzenetére


KOHO
senior tag

hogyne lenne már?:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1432) Karma válasza KOHO (#1431) üzenetére


Karma
félisten

Talán, nemes egyszerűséggel, úgy hogy nincs benne GPS modul és kész?
Mert ez a tényállás. Wifi alapján tud helymeghatározni csak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1433) KOHO válasza Karma (#1432) üzenetére


KOHO
senior tag

értem, akkor én voltam tudtalan:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1434) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Na nálam kemény 1 hónapot töltött a Vita és megválok tőle. Hatalmas csalódás. Főleg a grafika az Uncharted és Wipeout kivételével. Az mk9 úgy néz ki mint egy 2002-es játék. Aztán bejön a ps3-as átvezető. :D Talán 1.5 év múlva..

Majd kiderül..vagy beborul!

(#1435) KOHO válasza Sonic* (#1434) üzenetére


KOHO
senior tag

A forma 1et próbáltad?:D Na én akkor köptem fel a levegőbe és álltam alá amikor megvettem azt az ocsmány szart... Hogy lehet ilyen kutyaütően ocsmány moslékot gyártani?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1436) RangerFox válasza KOHO (#1435) üzenetére


RangerFox
veterán

Én mostanában PSP-s játékokat szoktam venni. (gran turismo, gta, lego karib tenger) Na azokat nézd meg! :))

(#1437) fahrii válasza Sonic* (#1434) üzenetére


fahrii
őstag

Nem minden a grafika, attól még hogy ronda nagyon addiktív és élvezetes (már ha szereti az ember a verekedős játékokat). Van benne már 1-200 órám az is biztos.

(#1438) KOHO


KOHO
senior tag

én speciel nem szeretem a verekedős játékokat! Egy GTA nagyon kell már a Vitára

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1439) Sonic* válasza RangerFox (#1436) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Akkor veszek egy pspt.

Majd kiderül..vagy beborul!

(#1440) RangerFox válasza Sonic* (#1439) üzenetére


RangerFox
veterán

Na de olcsóbb store-ból mint umd-vel és amúgy is nagyon jó játékok is vannak vitára....
fahrii : Én is már harmadjára vittem végig a storyt és a challange towereket csinálom most.

[ Szerkesztve ]

(#1441) fahrii válasza RangerFox (#1440) üzenetére


fahrii
őstag

Én a towereket már letudtam, a végefelé azért már untam kicsit ^^

Én most a Raymant fejeztem be, illetve az Unchartedből van 2-3 fejezet.

[ Szerkesztve ]

(#1442) KOHO


KOHO
senior tag

Nálam az Uncharted mindent visz! Hihetetlen grafika, a nyálam kifolyik miközben játszok vele:) Azóta sem láttam még csak hozzá hasonló játékot sem.. Ez a soul sacriface olyan mint egy gagyibb psp játék kb...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1443) gelbelex válasza KOHO (#1442) üzenetére


gelbelex
őstag

A Gravity Rush másképp, de szintén nagyon hangulatos látvány....

(#1444) RangerFox válasza KOHO (#1442) üzenetére


RangerFox
veterán

ÉN 3X5-ször kivittem az UC-t. Eléggé unalmas a tizen+-adik végigjátszásra. (háromszor váltottam régiót ezért az összes nehézségi fokon végigvittem).

(#1445) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok. Esetleg ha valaki szeretne megválni a vitától és érdekli cserébe egy brutális Nexus 4 okostelefon az kérem privátban jelezze. Amúgy hírdetem is. Üdv.

(#1446) Meneal


Meneal
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek itt miért adjak ilyen olcsón a gépet? Nincs benne kezdőjáték/kártya? Vagy valami más? Ha az előbbi (játék/kártya) nem probléma, akkor megéri itt megvenni, esetleg van valakinek tapasztalata a hellyel?

[ Szerkesztve ]

(#1447) fahrii válasza Meneal (#1446) üzenetére


fahrii
őstag

Én tőlük vettem, semmi gond nincs velük, csak simán olcsó :K

(#1448) rachmaninoff válasza Meneal (#1446) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Itt is jó ára van. [link]

(#1449) toth87


toth87
tag

sziasztok egy hete vagyok vita tulaj :) elötte 3ds-em volt,,,de mivel a grafika számomra fontos szempont,,,igy inkább a vitára voksoltam,,,,2 játékkal vettem meg a gépet a mortal kombat-al,és az uncharted-el :) (meg persze egy 4 gigás memkártya)

ahogy bekapcsoltam és kapcsolodtam a wifire,ápdételte is a gépet,,,,,,de néha nem akar a ps strore-ra kapcsolodni :( és valami hiba kódót is ki ir,,,,,,,meg az uncharted töltése közben furcsa fekete foltos a képernyö :F :F

meg annyit szerettem volna megtudni hogy a képernyön amikor az időt mutaja (és le kell huzni) ott hogy lehet a hátteret megválasztani ? köszi

(#1450) lacko6 válasza toth87 (#1449) üzenetére


lacko6
senior tag

meg az uncharted töltése közben furcsa fekete foltos a képernyö

Ezt én is tapaszlaltam de nem játék függő.

Ha bekapcsolod agépet egy sötét szöbába akor a fekete háttérnél fekete foltok látszodnak. :O
Gongoltam vissza viszem,de a játék élményt nem zavarja és lusta voltam.Erröl még írhatna valaki....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.