Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) fahrii válasza Nathan Sucre (#1299) üzenetére


fahrii
őstag

Én is imádom, nexus 7ről váltottam... ahol a játék egyszerűen idegtépő volt (és egy pillanatra se kötött le).
Vitával viszont minden utazás ( és előadás :D ) kész időutazásnak tűnik, pillanatig sem bántam meg hogy megvettem :)

(#1302) Palika71


Palika71
őstag

Azt én is furcsállom, hogy az otthoni Apple féle "i"-s gépekre 500Ft-ért megvettem a Rayman Origin-t, Vita-ra meg 10e körül van. Ja, és ugye 500-ért négy gépre is rátehetem jogtisztán. :F

Vannak olyan játékok, amik képernyő tapogatással csak valami gyenge hasonlóságot mutatnak a gombos irányításhoz képest (pl. Mortal Kombat), és vannak amik tapogatással jobbak.

Szvsz a Sony PSV irányíthatósági bőkezűsége pártalan. :R
Hiszem, hogy erre a programozók is rá fognak érezni, főleg úgy, hogy emészthető áron lehet már kapni a gépeket, és egyre több felhasználó lesz, és ezeken a programokon az árrés is jóval jobb.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1303) fahrii válasza Palika71 (#1302) üzenetére


fahrii
őstag

Ne furcsáld, az "i" gépes rayman jungle runnak kb semmi köze nincs a vitás (=nagygépes) originshez.

(#1304) ldave válasza fahrii (#1303) üzenetére


ldave
félisten

Így van, ezt így nem lehet összehasonlítani. Az Angry Birds is lehet hosszú játék, hisz 3 csillagra megcsinálni a pályákat nem kevés idő, de akkor se lehet összehasonlítani játékmechanikában és összetettségben egy Soul Sacrifice-szintű játékkal.

A Slime draws near! Command?

(#1305) Palika71 válasza fahrii (#1303) üzenetére


Palika71
őstag

Köszi a felvilágosítást, akkor beszerzem majd azt is!

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1306) KOHO


KOHO
senior tag

Olvasgattam kicsit a kommenteket, ki és miért gondolja úgy, hogy a GTA 5 kijön a Vitára?:D Ez egy égbeszakajtott marhaság:D Hogy bírná már el azt a grafikát?:D
Amúgy tényleg vicc az, hogy a nyitócím pl egy Uncharted volt ami hiperszuper, gyönyörű grafikával volt megáldva, eszméletlen jó játékmenet, de mostanában ilyen Knytt Undergroundokat adnak ki?:D Hol van ezeknek az eszük most nem is azért?:D Ez az egész egy fos, undorító hányadék ez a Vita! Iszonyatosan megbántam! Szánalmasabbnál szánalmasabb játékok jönnek ki nagy nyögvenyelősen! Még egy God of War sincs rá... Szemét

Bocsánat a hangnem miatt, de egyszerűen már nem bírom idegekkel

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1307) Prime110 válasza KOHO (#1306) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ennyit igazán ne idegesítsd magad miatta, add el még inkább árában, 30-ért egy nap alatt megszabadulsz tőle, két év múlva meg mire teljesen beérik a vas, akár egy GTA is lehetne rá, ha nem is az V, akkor meg visszaveszed, vagy lesz addigra facelift is, ki tudja és megváltozik a véleményed is.

God of War most kétlem, hogy lenne, főleg, mert kompletten lezárták a Saga-t, már az Ascension is olyan fél-megoldás a történet elmesélésére, de ennek még egy elő-előzményt betenni pofátlanság lenne a Sony-tól is.Az meg még nagyobb pofátlanság lenne, ha a Complete Colletcion-ökat kiadnák Vita-ra, amikor azok PS3-on is vígan elérhetőek.

(#1308) RangerFox válasza Prime110 (#1307) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem nem lenne pofátlanság ha kiadnának complett editionokat, mert akinek nincs ps3-ma az is tudna játszani normális játékkal. Amúgy eg yjól felszerelt vita többet ér mint 30k. Főleg ha garis. Éppen ezért írtam hogy a SONY 1,5 évenként kidob valami jó játékot és ennyi. Én is most úgy gondolom hogy a vita mellé egy xboxot azon legalább lehet játszani normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#1309) KOHO


KOHO
senior tag

Szerintem ami hatalmasat dobhatna a vita népszerűségén ha végre valahára feltörné valaki..

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1310) RangerFox válasza KOHO (#1309) üzenetére


RangerFox
veterán

Azért ne beszélgessünk warezről akármennyire is haragszunk a vitára! :D

(#1311) ldave válasza KOHO (#1309) üzenetére


ldave
félisten

Persze, mert ha feltörik, akkor egyből megjön a játékkészítőknek a kedve a Vitára programozáshoz, hisz dejó, hogy ingyen leszedhetik a játékom.

A Slime draws near! Command?

(#1312) Prime110 válasza RangerFox (#1308) üzenetére


Prime110
aktív tag

Tisztában vagyok az értékével, csak ha engem valami ennyire felidegesítene, minél hamarabb szabadulnék tőle, arra írtam, hogy mondjuk a széttörésnél jobb a 30 rugó! :)
Elenyésző a GOW-fanok száma, akiknek Vita-juk van, de fan létükre nincs PS3-uk, ezért egy szöget nem fog a SONY keresztbe tenni, csak ezért tuti nem lesz GOW Collection kiadás az szinte biztos.
Box-hoz nem tudok hozzászólni, SONY-párti voltam mindig is, a Vita mellé pedig pont a PS passzolna, egyre jobban össze fogják hangolni a kettőt - persze ehhez kell a SONY elkötelezettsége és meggyőző ereje, mert ha olyan sz*rul kezelik majd, mint a PSP esetében és nem integrálják jobban a funkciókat a két könzol között, akkor szinte tényleg jobb még egy NES is a Vita mellé, azon még IGAZÁN lehetett játszani.

(#1313) gelbelex válasza Prime110 (#1312) üzenetére


gelbelex
őstag

És még a két PSP-s GoW-ot sem bírják minden piacon elérhetővé tenni a Vitához, a magyar store-on nincs. :W :O
(US piacon van, úgy tudom.) Emiatt néha még előveszem a PSP-t.

(#1314) RangerFox


RangerFox
veterán

Még mindig nem tudtam megszeretni ezt a gravity rusht..... Haverom visszaadta mert neki se kellett de nem értem mi olyan jó benne. Amúgy ez a Sonc all stars battle vagy mi szórakoztató... Meg ez a wipeout is elég jó.

Amúgy ha veszek 16fontos feltöltőkártyát akkor hova kell beírni a kódot?

[ Szerkesztve ]

(#1315) fahrii válasza RangerFox (#1314) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem konkrétan a Gravity Rush az a játék, ami miatt azt mondom hogy már megérte beruházni a Vitára.
Ezen kívül csak a Mortal Kombat és a Lumines tud hosszabb időre lekötni.

(#1316) Karma válasza RangerFox (#1314) üzenetére


Karma
félisten

Ha bemész a Store-ba, akkor a jobb alsó menüben van a Redeem Codes. Illetve a LiveAreáján is ott van fenn egy számos ikon, ugyanide vezet.

Nekem a Gravity Rush nagy csalódás volt. Olyan mint egy két évadra előre megrendelt, de csak egyet éppenhogy tartalommal kitöltő sorozat első évada - tele fillerrel. Ha nem PSN+-ról lenne, morognék :) Így meg azért várom a folytatást, mert a történetben lenne potenciál.

“All nothings are not equal.”

(#1317) RangerFox


RangerFox
veterán

Köszi szépen a segítséget! :) Már le van töltve a Chinatown gta meg a Chain of olimpus GOW. Bár 17 fontba került volna de letöltötte! :D Amúgy a Gravity rush története nekem már túl abszurd. A képregényszerű jelenetek szépek, a Grafika nekem nem annyira tetszik, az alapötlet jó, de azok a nekromorph szerű szörnyek meg az a macska annyira meseszerű meg olyan alap szintű sztorija van: Van egy jó meg van egy gonosz csaj és a végén meg minden jó lesz. Ez nem annyira fantázia dús ....
Amúgy nem tudtok valamit az F1 2011-ről? Mármint hogy milyen vitán?

(#1318) KOHO válasza RangerFox (#1317) üzenetére


KOHO
senior tag

Katasztrófálisan rossz az F1 2011! A grafika értékelhetetlen, silány! Maga a játékmenet is nulla, de tényleg egy hatalmas nulla! Nem véletlenül nem adtak ki hozzá 2012es verziót sem... Nem éri meg megvenni még akkor sem ha F1 fan vagy mint én!

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1319) RangerFox válasza KOHO (#1318) üzenetére


RangerFox
veterán

Na de kár pedig 15 fontért jó vételnek tűnt volna hogy tiszteletemet tegyem a sportágnak. Mert ugye letöltöttem két játékot és amikor rákattintottam akkor kiírta hogy "This applikation it's not found." és visszaadta a 16 fontot. :DD
Amúgy bocsi hogy ennyit kérdezősködök de valaki játszott már a MUD-dal? Milyen játék?

(#1320) RangerFox


RangerFox
veterán

Szerintetek megéri elcserélni az MK-t resistance-ra vagy MUDra? Fontos lenne...

(#1321) gelbelex válasza fahrii (#1315) üzenetére


gelbelex
őstag

Nekem a FIFA az alapjáték. De sokat elmond, hogy jó ideje csak néha nyomom, mindig jött valami: Uncharted, GTA-Chinatown, Gravity R., a psp-s Killzone, WipeOut, International Snooker; most a Virtue's LR.
És az MGS-HD még sorra sem került... :N

(#1322) RangerFox


RangerFox
veterán

Na most akartam letölteni a resistance-t és kiírta hogy nem csatlakozik a sony enternainmenthez. Valaki kipróbálná hogy nála működik-e? Mert így játszani se tudok meg semmit.

(#1323) MerLinh válasza RangerFox (#1322) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah nem megy most, karbantartás folyik állítolag

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1324) fahrii


fahrii
őstag

Májusi PSN+ tartalom:

Május 1: Hitman Absolution (PS3)
Május 1: Catherine (PS3)
Május 1: Malicious (PS3)
Május 8: Sine Mora (PS Vita)
Május 8: Velocity Ultra HD (PS Vita)

(#1325) Karma válasza fahrii (#1324) üzenetére


Karma
félisten

Melyik régió? Mert a Sine Morát és a Catherine-t örömmel venném, ha az USÁ-ra jönne ki :)

“All nothings are not equal.”

(#1326) fahrii válasza Karma (#1325) üzenetére


fahrii
őstag

Igaz, elfelejtettem odaírni hogy UK. :K

(#1327) Nathan Sucre


Nathan Sucre
csendes tag

Facebook klienst betölti nektek? Elég idegesítő....

online id: nathan-sucre

(#1328) RangerFox


RangerFox
veterán

vitárol vagyok, most töltöm a soul sacrife demot :))

(#1329) RangerFox


RangerFox
veterán

Na elmondom a véleményemet a Soul Saceife-ről. Grafika: Ebben is, mint a Gravity Rush-ban is a Japan Studio keze van, épp ezért kísértetiesen hasonlítanak a karakterek teste a Gravity Rush-ban látottakhoz. Nekem ez annyira nem tetszik de nem rossz. Igaz nem olyan mint egy Uncharted de azért szép. Játékmenet: Egy varász-szörny könyvet lapozgatva a menüben találjuk magunkat, ahol kasztokat, varászlatokat, fegyvereket, képességeket és küldetéseket választhatunk. Igazság szerint az egész történetvezetés ebben a könyvben zajlik, szép képregényszerű motívumokkal fűszerezve. A küldetések nem annyira függenek össze mint például a Gravity Rush-ban. A lényeg: Démonokat kell megölni. Ez már túlontúl HackandSlash játékká teszi a programot, Összegzés: zerintem jó játék bár szubjektív véleményem szerint nem éri meg azárát bár a demót érdemes kipróbálni. Ez szerintem jó játék, de nem hiszem, hogy a PS Vita húzó címek sorát erősíti majd május elsejétől....

(#1330) RangerFox


RangerFox
veterán

Azziggen! Meghalt a topic? Úristen. Mi a véleményetek a RidgeRacer-ről? A demó alapján bejövős de azért 3 pálya és 5 autó..:.

(#1331) lacko6 válasza RangerFox (#1330) üzenetére


lacko6
senior tag

Nekem csalódás volt.. :(((

(#1332) gelbelex válasza lacko6 (#1331) üzenetére


gelbelex
őstag

Milyen a psp-s RR2-höz képest?

(#1333) ilyr


ilyr
tag

Nyami... Megvan a Nuclear Blast trófea a Treasures of Montezuma Blitz-ben... :)

(#1334) Nathan Sucre válasza ilyr (#1333) üzenetére


Nathan Sucre
csendes tag

Gratulálok!!! Hogyan sikerült, miket használtál?

online id: nathan-sucre

(#1335) ilyr válasza Nathan Sucre (#1334) üzenetére


ilyr
tag

Igazából tök véletlenül jött össze, mert egy darabig direkt próbáltam rámenni, de végül feladtam... Perpillanat a lila és zöld totemekkel, illetve a Dynamite/Lightning/Added Crystals bónuszokkal játszok.

(#1336) cseth


cseth
csendes tag

Hello Mindenki,

Elloptak a Vita-t, majd megtalalodott par nappal kesobb. Viszont parszor valoszinuleg megazott, saras lett, satobbi. Megtakaritottam, vartam, es feltettem toltore, hogy hatha valami. Amikor a toltot csatlakoztatom, narancs vilagit egy darabig, majd villan egyet, mintha keves lenne a toltes, utana semmi... Tudjatok mit jelenthet ez?

Elore is koszi :)

készköszkész

(#1337) RangerFox válasza cseth (#1336) üzenetére


RangerFox
veterán

Tedd rizs közé 2 napig hogy kiszívja az összes nedvességet, majd tedd egy napra töltőre és PWER+PSHOME+L8vagy R már nem tudom) 20 MS-ig és ha bejön a menü akkor jó. Amúgy remélem hogy garis mert ha nem javul akkor irány a szerviz..... :(

(#1338) cseth válasza RangerFox (#1337) üzenetére


cseth
csendes tag

Koszi, kiprobalom. Tolton van mar egy jo ideje, holnap megprobalom a bekapcsolast. 2 hete volt hogy kiszaradjon, annyi csak eleg... Igy a rizs kimarad :)

Meg egyszer koszi. Ha nem muxik szerviz.

készköszkész

(#1339) RangerFox válasza cseth (#1338) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak az a baj a nappal hogy nagyon hamar felmelegíti így rászárad az alkatrészekre és az tönkre teszi azokat. (PSP-s tapasztalat). Főleg a videókártya megy tönkre ilyenkor....... De azért sok szerencsét. :)

(#1340) cseth válasza RangerFox (#1339) üzenetére


cseth
csendes tag

Koszi meg egyszer. Nem napon volt, szobaban, adok neki egy eselyt, hatha... :)

készköszkész

(#1341) cseth válasza RangerFox (#1339) üzenetére


cseth
csendes tag

No, volt egy keves ideje hogy toltodjon, de nincs eredmeny :(

8-an jon a futar, viszi el Sony-hoz, meglatjuk mit mondanak....

Koszi szepen meg egyszer, szep napot :)

készköszkész

(#1342) RangerFox válasza cseth (#1341) üzenetére


RangerFox
veterán

:( Sajnálom. Én a mobilomat úgy keltettem életre, de tényleg sajnálom hogy tönkre ment.... Azért remélem még garis volt..

(#1343) fahrii válasza RangerFox (#1342) üzenetére


fahrii
őstag

Mind1, mivel beázott készüléket úgysem csinálnak meg garanciába.

(#1344) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem is szabadott volna bekapcsolgatni. A víz a legapróbb résekbe is bejut. Volt még esély hogy jó legyen, de a bekapcsolgatásokkal kisülhetett mert áramot kapott egy elázott alkatrész. El kellett volna vinni oda ahol van ilyen ultrahangos tisztítás. Azt hiszem gsm boltokban van ahol van. Pár ezer ft és a legapróbb vízmolekulát is kivitte volna. Úgy több esély lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#1345) RangerFox válasza kmisi99 (#1344) üzenetére


RangerFox
veterán

Vagy az én általam ajánlott rizses megoldás. De mivel saras is lett meg lehet hogy le is esett az se segített volna sokat csak 1-2k pénzkidobás lett volna sztem....

(#1346) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Hello. Egy vita vásárlasan gondolkozok és kéne help. Szerinttetek a wifis gép 8gbos kártyával és az unchartedel,ridge racerel,ninja gaidenel és a unit13-al jó vétel? A játékok milyenek? 8GB elég lesz?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#1347) RangerFox válasza Sonic* (#1346) üzenetére


RangerFox
veterán

Szia!
Jó vételnek tűnik ha jó az árazás is.
A játékok:
-Uncharted: nagyon jó, hosszú játékidő
-Ridge Racer: Nagyon rövid 5 autó, 3 pálya csak online érné meg de ott sincsenek sokan.
-Ninja gaiden: ez úgy tudom nagy bukás volt, én speciel nem szeretem a műfaját de ha te igen akkor jó lehet. Nekem nem tetszett.
-Unit 13: nem szeretem az FPS-eket , de ez tetszett, jobban mint a COD mert azt nem lehetett irányítani. Olyan átlagos volt nekem.
8 GB elég csak nem tudom mire? Ha +-ot is akarsz akkor biuztos hogy nem vagy csak nagyon kötötten lesz elég, de ha dobozos játékokkal, kisebb letöltött játékokkal, demókkal, képekkel, zenékkel, filmekkel akarsz szórakozni, arra elég.

(#1348) Sonic* válasza RangerFox (#1347) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Plus nem nagyon főleg dobozos meg néhány demo.

Majd kiderül..vagy beborul!

(#1349) KOHO


KOHO
senior tag

vitán lehet valahogy filmet nézni konvertálás nélkül?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1350) RangerFox válasza Sonic* (#1348) üzenetére


RangerFox
veterán

Akkor arra bőven elég! :)

KOHO : Ha alapból MP4 vagy valamilyen Divx (nem tudom a számát) csak akkor. De nem olyan vészes szerintem az a + 20 perc konvertálás...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.