Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) RangerFox válasza RangerFox (#1849) üzenetére


RangerFox
veterán

Sorry, jav.: Nekem sincs PS3-am...

[ Szerkesztve ]

(#1852) fahrii válasza KOHO (#1846) üzenetére


fahrii
őstag

A little king story egy nagyon jó játék, mi a problémátok vele?

(#1853) RangerFox válasza fahrii (#1852) üzenetére


RangerFox
veterán

Én alapból nem szeretem a japános cuccokat, elég nehéz, szerintem jellegtelen sztori folyton ez a buborékos párbeszédablak amikor vagy 80-szor kell nyomogatni az X-et hogy továbbjusson a párbeszéd meg szerintem nagyon gagyi....Meg mondjuk én nekem bonyolult rendszer. (az első trófea megszerzése után azt se tudtam hogy mit kell csinálni...).Nekem csak ezért nem tetszik.

(#1854) Wlac


Wlac
Ármester

Na igen, a japán cuccok nekem sem fekszenek, ezért bukó alapból egy rakat cím a Vitán. Mivel a nyugati RPG-ket imádom, ezért egy Microsoft handheld lenne a legideálisabb nekem, csak ugye olyan meg nincs.

“The wha-"

(#1855) Mister_X válasza RangerFox (#1853) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem meg bejönnek a japán dolgok, ezért is fogom majd megvenni a P4G-t. Bár ez a Little King Story nem mond sokat... Meg töb Vita-s JRPG nem nagyon van, a PSP-seknek meg jó ha a töredéke elérhető.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1856) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Memkarival lehet "bűvészkedni"? Azaz van két 4GB-os és cserélgetem őket, mikor melyiknek a tartalmával van kedvem játszani. Lehetséges?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1857) Totheground válasza Mister_X (#1855) üzenetére


Totheground
addikt

Importálj eredeti cuccokat, van jó sok, de a nagyja nem érhető el a Store-on.
Rövidesen jön a FFF (még mindig agyalok a LE-ön, mert majdnem 30k, de az a Tsunako artbook csábító) illetve a HDN Re-Birth is. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1858) Totheground válasza Totheground (#1857) üzenetére


Totheground
addikt

Ok, hülye vagyok, az FFF ps3, nem vita. :U

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1859) Wlac válasza Mister_X (#1856) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, minden további nélkül.

“The wha-"

(#1860) Mister_X válasza Totheground (#1857) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3DS-t is azért cseréltem le, mert bonyolult (meg drága) importálni. Meg Killzone miatt.

@Wlac: tényleg? Hot swapben, mint PSP-n? Ha igen, akkor lehet elgondolkod egy plusz memkarin a 4-es mellé.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1861) Totheground válasza Mister_X (#1860) üzenetére


Totheground
addikt

A drágát aláírom (de nem mindig az - preorder LE cuccok olyan 14-16k + szállítás), de bonyolult? Ugyan már. Az amiami-n kb minden ott van.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1862) Mister_X válasza Totheground (#1861) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor csak drága. Akkor már inkább regelek JP Store-ra PS3-on :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1863) Wlac válasza Mister_X (#1860) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem hot swapos a rendszer, hanem mindenképpen újraindul, ha a kártyával történik valami (sima eltávolítás, vagy csere), de egyébként semmi extra nincs.

“The wha-"

(#1864) Mister_X válasza Wlac (#1863) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Karaj. Akkor lehet beszerzek ócsóér' egy másik négygigásat, hogy tudjak majd Unchartedezni. Aztán köv. fizetéskor (remélhetőleg) egy 16GB-os példánnyal leszek gazdagabb. Bár, már most meftelne az is, pedig a számomra érdektelen címeket nem töltöttem le a PS3 vinyójára :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1866) fahrii


fahrii
őstag

A 3 hónap extra csak akkor érvényes 1 éves előfizetés esetén ha online storeon fizetek elő? Vagy elég a kártyás is?

Mert ha elég lehet beruházok, úgyis lejárna év végén az előfizetésem.

(#1867) RangerFox válasza KOHO (#1865) üzenetére


RangerFox
veterán

Mennyi lenne az az olcsó?
fahri Szerintem ha boltban veszed a kódot akkor is megadja a +3 hónapot.

(#1868) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Fórumon tilos hirdetni! Lásd: alapelvek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1869) ldave


ldave
félisten

Új PS Vita:
Vékonyabb, könnyebb, viszont az OLED kijelző LCD-re változott.

A Slime draws near! Command?

(#1870) Wlac válasza ldave (#1869) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem értem mi szükség van az újabb hardverre, amikor a Vita esetében a szegényes szoftverezettség a gond.

“The wha-"

(#1871) fahrii válasza ldave (#1869) üzenetére


fahrii
őstag

Egy hdmi kéne inkább erre a vitára.
Nem értem miért nem képesek rápakolni :/

(#1872) Taposo válasza ldave (#1869) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát pont azt kell megváltoztatni ami az egyik legnagyobb erőssége volt a gépnek :F sok féle kijelző megfordult már a kezemben, de az kurv@élet hogy ez a 5 colos OLED kijelző simán falhoz vágott 5-600 eurós LCD tévéket, pedig ez az OLED kijelző még nagyon kezdetleges, kár érte :(((

[ Szerkesztve ]

(#1873) Mister_X válasza ldave (#1869) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Izé... Monster Hunter meg egy rakat dedikált JRPG nélkül így is veszett fejsze nyele Japánban. Itt meg még több kellene a mostani címekből. Sztori alapján még 2-3 Resistance jöhetne, Killzone se nagyon fulladt ki, Uncharted detto, God of Warban is van még cirka héz évnyi homály a sztoriban, stb. stb. És az új ip-k.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1874) gelbelex válasza Taposo (#1872) üzenetére


gelbelex
őstag

Viszont vélhetően lényegesen olcsóbb, ami a gyenge eladások mellett nyilván jól jön..

Mister_X: A GoW-ok hiányát én sem értem. Jól árazva még a psp-s GoW-ok is segítenék a Vitát.

[ Szerkesztve ]

(#1875) Wlac


Wlac
Ármester

Na, jobban utánaolvastam a dolgoknak. Szóval nyerő az új Vita is, de azért nem cserélném le a mostanim. A kijelző ugyan (vélhetőleg) rosszabb lesz, azonban az új készüléken micro USB csatlakozó lesz, illetve 1GB-s belső tárhely is, ami szintén remek. Ettől persze továbbra is azt tartom, hogy a játékok számát kellene a Sonynak növelnie, de hátha az új (és olcsóbb) verzióval beindulnak az eladások.

“The wha-"

(#1876) gelbelex válasza fahrii (#1871) üzenetére


gelbelex
őstag

Elvenné a piacot a Vita TV-től.

(#1877) rachmaninoff válasza gelbelex (#1876) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Egy platform alatt kétféle handheld, plusz most egy asztali kiadás, tehát Sony-ék vagy:

a., teljesen hülyék, vagy
b., hirtelen özönleni fognak a játékok.

Persze ez utóbbi pontot nem gondoltam komolyan.

(#1878) fahrii válasza rachmaninoff (#1877) üzenetére


fahrii
őstag

Nem látom az összefüggést.
Miért lep meg hogy 2 év elteltével frissítik a Vitát? Az asztali verzió pedig nagyon jó ötlet, szerintem simán szétalázza ezeket az androidos szarokat (csak egy jó árazás kéne).

(#1879) Totheground válasza rachmaninoff (#1877) üzenetére


Totheground
addikt

2 kézikonzol? Arra gondolsz, hogy frissítenek egyet a Vita vonalon?
A TV verzió meg simán megéri azt a 30-35 gurigát, hogy otthon ki tudjam dobni nagyképernyőre a cuccokat.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1880) rachmaninoff válasza Totheground (#1879) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

3 futó konzolt ilyen gyér játékkínálatra túlzásnak tartok.

szerk.: nem nagyon találkoztam még tulajjal, aki 5-6 játéknál többet jelölt volna meg, mint jó cím Vitára, erre már hárman vannak.

Miért, szerinted most a Vitának hány kiadása van? 23?

[ Szerkesztve ]

(#1881) Totheground válasza rachmaninoff (#1880) üzenetére


Totheground
addikt

Sorold fel a 3at pls.
Vagy a ps3 fat, slim és superslim is 3 konzol szerinted?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1882) Mister_X válasza Totheground (#1881) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PSVita, PSVita 2000, PSVita TV - erre gondolt. Bár ez még mindig csak két csapásirány nálam is. Ettől függetlenül nagyonis életképes a Vita TV. Karácsonyra meg is lepem magam eggyel :C Persze cdak akkor, ha a profilhozkötés esetén nem PSVita-nak fogja gondolni a rendszer (mert abból csak egy lehet), hanem rendesen Vita TV-nek. Azaz egyszerre lehessen két PS3-on, egy Vita-n és egy Vita TV-n aktiválva a profilom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1883) rachmaninoff válasza Mister_X (#1882) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Pont erre gondoltam.

Nem vagyok a Vita ellen, Karácsonyra lepem meg magam + Killzone-nal, csak attól félek, hogy kijátszom és adhatom is el. Pedig Lenne benne potenciál, sok címet el tudnék rá képzelni. Pl. egy normális Resistance, egy inFamous átirat, és sorolhatnám.

(#1884) Mister_X válasza rachmaninoff (#1883) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sokáig nem nagyon fog akkor Vita-d lenni, a Killzone multija rövid. Kilenc pálya, egyenként cirka húsz perc. De már normálon is kemény a játék, plusz több féle képpen lehet teljesíteni azokat (Rambo - Sam Fisher) és meg kell szenvedni a kiplatinázáshoz. A mutli az, ami viszi a pálmát. Teszt majd érkezik.

Amúgy a Resistance: Burning Skies is jó játék, de a Killzone tényleg jobb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1885) ldave válasza Mister_X (#1884) üzenetére


ldave
félisten

Vettél Vitát?

A Slime draws near! Command?

(#1886) Wlac


Wlac
Ármester

A Vita TV-ben még látok is értelmet, azonban én is túlzásnak tartom a Vita 2000-ret ilyen gyér játékkínálat mellett. Maga az ötlet nem rossz, azonban szerintem a hardcore gamerek nagy része már megvette a készüléket, így a sokszínű olcsóbb mütyürre inkább a casual gamerek fognak rárepülni, ami megint csak az indie játékoknak kedvez, ami szomorú (nem lenne az, ha el lennénk látva kellő mennyiségű HC játékkal). Szóval a Sony megint kidob egy új kézikonzolt, ami persze fasza, de inkább az elérhető címek listájának a bővítésére kellene koncentrálniuk.

“The wha-"

(#1887) rachmaninoff válasza Mister_X (#1884) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Kizárólag a multi miatt veszem. Ha fele olyan jó csak, mint a 3 multija, akkor már simán ötös. Minőségi fps on the go - ezzel lehet engem megvenni :)

(#1888) Totheground


Totheground
addikt

Én aztremélem, hogy a Vita TV és a handheld között lehet majd szinkronizálni a progresst. Akár PS+ funkció, akár nem, csak így látom értelmét.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1889) Mister_X válasza ldave (#1885) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerdán :) (vagy csütörtök, még egyeztetnem kell)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1890) ldave


ldave
félisten

Mondjuk az UI-t átszabhatnánk olyanra, mint ami a PS4-en lesz, ez a mostani megoldás nekem egyáltalán nem szimpatikus.

A Slime draws near! Command?

(#1891) KOHO


KOHO
senior tag

Én sem értem, hogy miért kellett átszabni az UI-t egy ilyen buborékos ostobaságra...
Ha egyszer psp-n és ps3on bevált akkor minek kell ilyet újítani? Nekem sem jön be amúgy

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1892) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csatlakozom. Semmi értelme. Van egy jól működő, megszokott rendszer...akkor mi a ráknak egy újabb, gyengébb, fele annyira nem átlátható cucc?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1893) KOHO válasza TazLeacher (#1892) üzenetére


KOHO
senior tag

nem kezdünk el írni valami petíciót?:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1894) Mister_X válasza TazLeacher (#1892) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez még hagyján, a Vita TV-n lesz csudálatos. Még nem próbáltam élesben, de hiányozni fog az XMB.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1895) TazLeacher válasza Mister_X (#1894) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hátha a PS4 megjelenésével egységesítik...ha meg nem, akkor nagyjából úgy is mindegy. Mondjuk amennyit játszom rajta (vagy bármelyik másik platformon) az utóbbi időben, felőlem akár Windows 3.1-es felülete is lehetne. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1896) Def26 válasza TazLeacher (#1895) üzenetére


Def26
félisten

Nálad mi a helyzet nextgen fronton? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1897) TazLeacher válasza Def26 (#1896) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Áááá. Semmi. Biztos, hogy PS4 lesz, de nem most, megvárom az első széria végét, tehát simán várok 1 évet. Mostanában nagyon keveset játszom, de ami még fontosabb, kb. 1 éve akarok venni új TV-t, de valahogy nem akar összejönni, mindig közbejön valami. Remélem év elején végre összejön, akkor biztos, hogy rárobbanok a PS3-ra is, és behozom a lemaradást. A PS3-ra már most van vevőm, kollégám mondta, hogy jó lenne, ha beruháznék a PS4-re...?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1898) Def26 válasza TazLeacher (#1897) üzenetére


Def26
félisten

Nem rábeszélni akarlak csak régi arc vagy, ezért kíváncsi voltam mit mondasz. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1899) TazLeacher válasza Def26 (#1898) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ja, nem is úgy gondoltam...

Csak mostanában kicsit zűrös privát szféra, ha lehet így mondani. Van a másfél éves lányom, van mellette most egy 4 hónapos kutyám, és decemberben érkezik a fiam. Ezek viszont kellemes és szép problémák. :) Mellette meló ezerrel. E mellett mostanában nincs energiám játszani...inkább leülök este, és megnézek egy filmet, kicsit kikapcsol az agyam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.