Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Qbász válasza whited (#100) üzenetére


Qbász
aktív tag

Kellene, de nem az. USA store a legolcsóbb. Itt egy példa. Shinobi 2 USA 34,99 dollár=7750Ft. Angol Store 34.99 GBP=12265 FT

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#102) whited válasza Qbász (#101) üzenetére


whited
addikt

és oda hogy lehet reggelni, fizetni stb? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#103) Sundesz válasza whited (#102) üzenetére


Sundesz
őstag

Csinálsz egy új accountot élő USA címmel (fakenamegenerator vagy mi a szösz a neve) és US feltöltőkártyával lehet fizetni, amit itthon is lehet kapni. Bankkártyánkat nem fogadja el külföldi Store.

Hörcsög Powa'

(#104) Def26


Def26
félisten

ps vita -t rá tudom valahogy kötni tv -re?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#105) Sundesz válasza Def26 (#104) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem lehet rákötni sajna.

Hörcsög Powa'

(#106) adalbert1 válasza whited (#100) üzenetére


adalbert1
veterán

A steam és az xbox live is sokszor drágább mint ha megvennéd a dobozos változatot...

Sundesz: ez a tv dolog azért kicsit gáz, főleg hogy PSP-t rá lehetett, ez pedig azért annál szebb grafikát tudna megjeleníteni. Lehet hogy egy későbbi verzióra tartogatják ezt a lehetőséget? :F

(#107) Sundesz válasza adalbert1 (#106) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem nem akarták, hogy a PS3 kiváltására használja bárki is a gépet. Egy újragondolt kiadásban lehet, hogy benne lesz ez a lehetőség, az eredeti PSP sem tudta.

Hörcsög Powa'

(#108) Def26 válasza Sundesz (#107) üzenetére


Def26
félisten

Én is erre gondolok. Ha kijön az gen. playstation akkor biztos feloldják valahogy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#109) syler123


syler123
veterán

Szeretnék venni én is egy ps Vitát, de még kicsit várok vele, amíg 50-55re lemegy az ára. A játékokat nem tudom megérteni miért kerül annyiba, mint rendes konzolra. 3-4k lenne normális ár egy kézi konzolra való játékra.

(#110) Qbász válasza syler123 (#109) üzenetére


Qbász
aktív tag

Azért ilyen drágák (PSP-re is ilyen árban voltak játékok) mert ezek teljes értékű játékok közel olyan minőségben mint PS3-on. Nem mobilra készült vackok.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#111) adalbert1 válasza Sundesz (#107) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen ebben lehet valami, főleg hogy lehet Vita-n is PS3-as címeket játszani ha van PS3-ad.

syler123: PSP-nél azért esnek idővel az árak. Nintendo DS-nél vannak olyan több éves játékok, amiért még mindig el akarnak kérni 10k-t (vagy többet, most nézem hogy 576-nál ugyanannyiba kerül DS-re és 3DS-re is a Mario Kart -12999). Persze ezek nagyrészt saját címeik.

(#112) whited


whited
addikt

tehát, hol a legolcsóbbak a vita címek? :D :U

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#113) adalbert1 válasza whited (#112) üzenetére


adalbert1
veterán

Pár címet összehasonlítva én úgy láttam hogy a konzolokszervize és a konzolvilag elég jól áll ilyen téren (mivel elég új cucc így a külföldi shopokban -zavvi, game.co.uk még nem estek le túlzottan az árak, de pár hónap múlva szerintem olcsóbbak lesznek mint az itthoni boltok). Persze olyan sok helyet nem néztem meg az összehasonlítás során.

(#114) whited


whited
addikt

ennyire kihalt a topik, vagy van más ahol lehet hozzá szólni? :U

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#115) ldave válasza whited (#114) üzenetére


ldave
félisten

Engem egyelőre nem győzött meg a gép, szóval a PSP-met nem fogom egyhamar lecserélni a Vita-ra. Inkább egy 3DS-be ruházok be majd idén.

A Slime draws near! Command?

(#116) Sundesz


Sundesz
őstag

Voltam ma a szegedi Media-ban és hát persze, hogy nincs kirakva gép. Mondjuk megértem, a sok 10 éve éjjel-nappal a PS3 és az Xbox előtt kotlat, elég idegesítő jelenség.

Hörcsög Powa'

(#117) james001 válasza Sundesz (#116) üzenetére


james001
veterán

Ja itt Pesten is néztem Árkádban,Westend-ben,stb. de sehol nincs kirakva :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#118) whited


whited
addikt

megjött a VITA :C majd írom a tesztet :D :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#119) syler123 válasza whited (#118) üzenetére


syler123
veterán

Várjuk, érdekel olyan véleménye is róla akinek tényleg megvan a gép :D

(#120) whited válasza syler123 (#119) üzenetére


whited
addikt

:DDD
most ezt úgy mondom, mintha mindenki szájkaratézna itt :U :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#121) r3dsnake válasza Sundesz (#116) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

odamész a cd pulthoz és a kezedbe nyomják gond nélkül. de ez ki is van írva az eladó vita-knál, hogy 'érdeklődni a cd pultnál'.

de írtam már fentebb is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#122) Qbász válasza syler123 (#119) üzenetére


Qbász
aktív tag

Itt van mellettem már megjelenés óta. :U Ha van valami specifikus ami érdekelne kérdezz nyugodtan. :)

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#123) gaylord válasza Ps Vita (#50) üzenetére


gaylord
csendes tag

Film ripeket nem játszik le?

(#124) syler123 válasza Qbász (#122) üzenetére


syler123
veterán

Előttem szóló kérdése sem rossz, mi helyzet a filmekkel, mennyire játssza le? Így kipróbálva látsz-e benne jövőt. Grafikailag értem, pláne ha próbáltad az Unchartedet rajta. Kijelző mennyire pontos stb.. Ilyesmi dolgok érdekelnek. Pl, hogy te aki megvetted megbántad-e avagy sem.

(#125) Qbász válasza syler123 (#124) üzenetére


Qbász
aktív tag

Filmes élmény még nem volt, Devil May Cry-t nézte végig rajta öcsém. Netről szedte le a részeket. Böngésző elég instabil, értem ezt úgy hogy pl. animeaddicts-ot hol betöltötte hol nem. De most már egy hete nem volt vele gond. Ötletem sincs mi volt a gondja. HD mkv-t nem engedte letölteni :) SD mp4-et simán vitte. Egyenlőre ennyi. Kijelzője ugyanolyan pontos mint bármelyik felső kategóriás telefoné. Oled képe nagyon meggyőző. Uncharted, Unit 13 mind 720x408 no AA fut. Emiatt csalódott vagyok. Olyan recés hogy egy erdőt ki lehetne vele vágni. Sőt Uncharted-ben például a tűz olyan pixeles mintha csak egy 1995-ös játékból lenne. Játék kínálat gyenge rá. Én csak egy Metal Gear-t várok rá. Ennyi pénzért per pillanat csak egy drága porfogó ha csak nem vagy gazdag lévén a játékok drágábbak rá mint PS3-ra. Használt játék meg még nincs vagy csak 1-2 ezer forinttal olcsóbb mint a boltban. Zenék jól szolnak rajta csak iszonyat körülményes a felmásolása bármilyen médiának. Külön programot igényel a gépen ami net nélkül nem megy (nevetséges) Nincs drag and drop. Vitán kell kijelölgetni a tartalmat amit másolni akarsz. Mem. kártya drága mint anno a memory stick duo volt. Profilt csak a gép resetelésével tudsz váltani. Mem. kártyát is formázza illetve felajánlja de amit letöltöttél az előző profillal az nem működik az újjal szóval delelete. Néha ledobta Virtua Tennis-ben a netet. Nem jellemző de pont multi meccs közben azért nem esett jól. Fagyás is volt. Unit 13 demo megtette amit meg kell. Gmaps nem nagyon akar pozíciót találni valamint a Near sem működik szintén nem talál pozíciót, majd jön rá patch (köszi Sony)1 hete néztem mások szerint csak városban működik (nem tudom alátámasztani faluban lakok). Akksi jól bírja 4 és fél órát simán elmegy. Hozzáteszem a fényerő kb. 25%-on van de még így is bőven van ereje világos szobában. Kamerája szigorúan csak játékra való. A kép minőségét beáldozták a sebesség érdekében. Valóban gyors szinte semmit nem késik a kép, ami azért nagyon jó amikor virtuális valóságot játszunk. Kártyás augmented reality játékok tényleg jól működnek akár csak a videókban. Más kérdés hogy az ember hamar ráun az ingyenes játékokra amiket a kártyák mellé adnak Cliff Diving,Table Football,Fireworks. Hogy megbántam-e? Nem, mivel az öcsémé, ő fizette :DD :DD Én viszont csak ősszel vennék mikor a Bioshock, Call of Duty, Metal Gear Collection már megjelent illetve addigra már lesznek hozzá használt játékok is.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#126) syler123 válasza Qbász (#125) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, hát ezek szerint azért érdemes várni vele. Kijelzővel gondoltam hogy ez lesz kár volt ekkora felbontást adni neki, épp ezért a játékok sem fognak natív felbontáson futni...

(#127) Sundesz válasza r3dsnake (#77) üzenetére


Sundesz
őstag

Olvastam, de nem volt kedvem odamenni. Melyik a CD pult amúgy (komolyan)?

Hörcsög Powa'

(#128) Qbász válasza syler123 (#126) üzenetére


Qbász
aktív tag

Előbb utóbb csak beletanulnak a gépbe. PSP is hatalmas fejlődésen ment keresztül.
Socom 2005 [link] Socom 2010 [[link]
MGS Acid 2005 [link]
MGS Peace Walker [link]
Remélem Vita is képes lesz erre.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#129) whited


whited
addikt

nekem abszolút bejön a gép :), már nyúzom 2 órája és semmit nem merült :D
viszont wifi-n elég lassan tölt lefele, ötlet? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#130) Qbász válasza whited (#129) üzenetére


Qbász
aktív tag

Store nekem is lassú bár... PS3-on sem egy TGV

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#131) Def26 válasza whited (#129) üzenetére


Def26
félisten

Magyar Store -t használsz?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#132) gaylord


gaylord
csendes tag

720p mkv lejátszás

[link]

(#133) whited válasza Def26 (#131) üzenetére


whited
addikt

szerintem igen, mivel a psp-n mentem a store-ra, reggeltem és onnan kapom le a demo-kat

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#134) r3dsnake válasza gaylord (#132) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ez hülyeség. a ps3 játsza le, csak streameli a vita-ra. amúgy mkv-t sem a vita, sem a ps3 nem tud. (ps3 max bütyköléssel, de az külön progit igényel, xmb-ből nem nyitható meg továbbra sem)

(#135) r3dsnake válasza Sundesz (#127) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a sarokban a zenei polcok / dvd polcok után

(#136) Sundesz válasza r3dsnake (#135) üzenetére


Sundesz
őstag

Akkor jó helyre mentem, csak egy olasz faszi volt előttem és egy órát fárasztotta szerencsétlen pultost, aztán inkább hagytam.

Hörcsög Powa'

(#137) kgeek


kgeek
csendes tag

hello!

a jövő héten veszem usaban a ps vitámat, kérdésem csak az lenne hogy van valami régiókód vagy egyébb ilyen szrkodás ami megkeseríri az életemet? vagy mindegy melyik országból vásárolom a játékokat?

Blogom: www.kataigeek.com

(#138) syler123 válasza kgeek (#137) üzenetére


syler123
veterán

Szabadna megkérdeznem, hogy mennyi lesz az ára? Elvileg a Sony cuccok nem régió zárasak.

[ Szerkesztve ]

(#139) kgeek


kgeek
csendes tag

$250 a sima wifis,de wifi+3g modelt szeretnék ami $300

Blogom: www.kataigeek.com

(#140) Prime110 válasza kgeek (#137) üzenetére


Prime110
aktív tag

Jó utat!
Nekem is USA-ból van a PSP-m, köszöni, hibátlanul teszi a dolgát itt Európában vásárolt játékokkal is, és ezt a folyamatot a Sony most sem törte meg, úgyhogy csak bátran vedd meg, nem lesz vele baj.

Arra vigyázz, ha ilyen Best Buy boltban veszed, ha megkérdezik, hogy +X$-ért adnak rá biztosítást, nyugodtan hajtsd el őket, mert nekem is akartak adni, de nem vettem, aztán hazajöttem, írtam a Sony-nak, ők közölték is, hogy semmilyen utólagos garancia-kiterjesztést nem fogadtnak volna el, merthogy nem EU-s cuccra garanciát sem vállalnak, szóval 1 hetes volt a PSP-m de garanciám az nem volt rá!

Üdv!

(#141) whited


whited
addikt

ami van memkártya, amin a játékokat meglehetne venni, azt nem lehet felmásolni a vita-ra valahogy? :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#142) Qbász válasza whited (#141) üzenetére


Qbász
aktív tag

Ezt most újra. Csak nem virágboltba készülnél?

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#143) whited válasza Qbász (#142) üzenetére


whited
addikt

bocs, kicsit érthetetlen lett. szóval ami van memóriakártyán játék, amit megveszek a boltban, arra nincs lehetőség hogy a tartalmát felmásoljam a psv-n lévő sony kártyára? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#144) Ps Vita válasza whited (#143) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nincs. :)

(#145) syler123


syler123
veterán

Akkor 1 valaki megvenné a játékot aztán körbedobnánk :D

(#146) whited válasza syler123 (#145) üzenetére


whited
addikt

ennyi :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#147) Sundesz


Sundesz
őstag

Ma újra elmentem a MM-be és már kirakták a Vita-t a polcra, bárki megtapizhatja. A benyomásaim kellemesek, szép és igényes eszköz. Az Asphalt Injection játékot prbáltam ki rajta, nem volt az sem rossz, pedig úgy tudom elég gyenge kritikákat kapott. Szóval jó gép ez, többi csak a játékokon múlik, mert amit hardver terén kívánhat az ember, azt mind tudja. Volt melette egy 3DS is, az kicsit komolytalannak hatott a Vita után. :)

Hörcsög Powa'

(#148) r3dsnake válasza Sundesz (#147) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a 3ds fel volt töltve? nyitás napja óta nem láttam bekapcsolva. amúgy az asphalt szerintem pont gagyi volt, kb okosteló grafika, rettentő hosszú töltésidőkkel. az akksi meg brutálisan merült amikor wifivel neteztem rajta, és a böngészőtől sem voltam elájulva (de psp böngészőjétől azért jobb sokkal)

(#149) Sundesz válasza r3dsnake (#148) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem működött sajnos a 3DS, én külsőre meg anyaghasználatra értettem, hogy a Vita mellett komolytalan, de legalább elfér a zsebben. Az akkuja kb. annyit bír mint a 3DS 3D módban használva, legalábbis számos helyen olvastam ezt.

3DS-el az a bajom, hogy nem sokkal nyújtana többet számomra a régi PSP-mnél (grafika, 1 analóg kar), a rengeteg jó Nintendo belsős cím meg egyszerűen nem érdekel, nem tudom elképzelni, hogy megtetszene egy Zelda vagy Mario. Viszont nagyon korrekt ára van a gépnek az tény.

Hörcsög Powa'

(#150) r3dsnake válasza Sundesz (#149) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a 3ds-hez nyitas ota keptelenek voltak odavinni egy toltot (eredetileg egy kek es egy fekete volt kint), szoval sztem ahogy lemerul a psv, azt se fogjuk tobbet bekapcsolva latni (ott sem volt tolto)

amugy 3ds engem sem erdekel kulonosebben, de a dsi annal inkabb. az osszes pokemon cim miatt elsosorban (pokewalkerrel egyutt), de tuti kiprobalnek meg sok mast is. a 3d nem izgat, egy nintendon nem a grafikat akarom figyelni, hanem a jatekelmenyt. amugy a mario, sonic jatekok is erdekelnenek, zeldat sosem probaltam, de azt is megneznem

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.