Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) kgeek


kgeek
csendes tag

most kezdtem csak el jatszani vele,eddig rendben van.Részletesebben majd estére írok.3 gb a játék

Blogom: www.kataigeek.com

(#252) Ps Vita válasza kgeek (#251) üzenetére


Ps Vita
őstag

Várom a tesztet,nem akarlak siettetni de minél gyorsabban,grafikára is térj majd ki.. ;]
köszi :R

(#253) kgeek


kgeek
csendes tag

nem sok tesztelés van,rengeteg a dolgom ma,de annyi biztos hogy megérte megvenni és a grafika is gyönyörű. gyertek hogy legyen ellenségem :D

Blogom: www.kataigeek.com

(#254) Ps Vita válasza kgeek (#253) üzenetére


Ps Vita
őstag

H azt mondod,hogy szép a grafika akkor még a héten megveszem... :)

(#255) ldave válasza Ps Vita (#254) üzenetére


ldave
félisten

IGN tesztben azt írja, hogy bár a karakterek nem olyan szépen kidolgozottak, mint a nagygépes részben, de hátterek szépek és folyamatos 60fps-ben megy a játék.

A Slime draws near! Command?

(#256) Ps Vita válasza ldave (#255) üzenetére


Ps Vita
őstag

Köszi,akkor holnap töltöm is..

(#257) kgeek


kgeek
csendes tag

a karakterek nagyon jól néznek ki,főleg amikor legyőznek,most győzött le Nightwolf utolsó dobása egy balta volt a fejembe a másik baltát pedig úgy dobta hogy a nyakamról levágta a fejemet és aztán felemelte a baltát a fejemmel hogy kimutassa hogy ki a Jani. loool kipróbálom minden karaktert

#mortalkombat

Blogom: www.kataigeek.com

(#258) Ps Vita válasza kgeek (#257) üzenetére


Ps Vita
őstag

KIRÁLY :Y

(#259) szika87


szika87
aktív tag

Kihalt kihalt,nagyon kihalt a totyik pedig mindig feljövök hátha történt valami csevegés,teszt, vagy információ morzsa új játékokról stb...de semmi :(

We are here for a good time, not a long time.

(#260) ldave válasza szika87 (#259) üzenetére


ldave
félisten

Hát nekem még jó darabig nem lesz Vita-m, idén a 3DS beszerzés van tervben.

Hiába na, a játékkínálat még nem meggyőző, ott a hightech vas meg minden, de nem nagyon van olyan játék rá, ami miatt rohannék a boltba megvenni, kell ennek is legalább 1 év, mint a 3DS-nek is megjelenés után.

A Slime draws near! Command?

(#261) ilyr


ilyr
tag

Újabb kedvcsináló cikk a Zen Pinball 2-höz, ami ugye jön Vita-ra is...

http://blog.us.playstation.com/2012/05/04/five-cool-things-about-marvels-the-avengers-pinball/

(#262) Ps Vita válasza ilyr (#261) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jóóóóó :Y

(#263) losi73 válasza Ps Vita (#262) üzenetére


losi73
senior tag

hali mortal beszerezted már vagy várandos még elég vegyesek az infok rola :(

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#264) Ps Vita válasza losi73 (#263) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mindig közbe jön valami,de jövőhét végére tuti meglesz..

(#265) kgeek válasza losi73 (#263) üzenetére


kgeek
csendes tag

elkezdtem a stoty részét volt egy "csaj" ellenségem(majd linkelem a képét)röviden: tangában volt meg 4 keze volt,azt skippeltem volna majdnem hánytam tőle :(((

Blogom: www.kataigeek.com

(#266) losi73 válasza kgeek (#265) üzenetére


losi73
senior tag

tudom melyik karakter mi volt a gáz vele ?grafikai vagy egyébb?

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#267) losi73


losi73
senior tag

üdv itt egy megoldás illetve lehetöség hogy vitán youtubos videot nézhesünk,ki probáltam megy viszonylag gyors is a vitára tölti le a videot a youtubrol és már nézhetö is a vitán.

http://psvitaforum.com/threads/ps-vita-youtube-downloader.6307/

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#268) ilyr


ilyr
tag

Ez a kép nagyon ott van... :)

(#269) losi73


losi73
senior tag

hali mortál beszerezve,és hatalmas nekem pont ugy jó ahogy van:)persze még csak 1 óra játékom van benne.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#270) Ps Vita válasza ilyr (#268) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jaja..elég jó :C

(#271) kgeek válasza losi73 (#269) üzenetére


kgeek
csendes tag

Probaltatok mar a neten valaki ellen harcolni? Nemem nem sikerult...

Blogom: www.kataigeek.com

(#272) losi73 válasza kgeek (#271) üzenetére


losi73
senior tag

hali nekem se tegnap éjjel 2 fele probáltam,de semmi :F

psn id:losiHungary gondolod vegyél fel

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#273) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Üdv jövőhónapban én is veszek egyet, nekem egy sima wifi-s is elég lesz. Játékkal mennyit bír, mondjuk max fényerőn? Persze olvastam teszteket, de azért az user teszt a legtutibb támpont. ;]
Ja nekem csak játékra lenne, szerintetek mekkora memória kártya kéne bele, a legkisebb elég a mentéseknek?

Ja igen az MK nekem is jön a géppel együtt. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#274) Sundesz válasza Cyberpunk (#273) üzenetére


Sundesz
őstag

Hali!

Memkártyából ha csak mentésre szeretnéd használni bőven elég a 4 GB-os. Én 16-ost vettem, mert azért Store-ból szedek le ezt-azt (demók, PSN játékok, PSP játékok), illetve ott is vannak teljes játékok, esetenként olcsóbban, mint itthon dobozosan - persze UK Store-ról beszélek, a magyar Store rablás.
Szóval szerintem a több jobb ebben az esetben. :))

Átlagosan 4 órát bír az akkuja aktív játék mellett, max fényerőt sosem próbáltam, bőven sok még 3/4-en is. Volt régebben több PSP-m is, amik saccra kb ennyit bírtak, vagy egy kicsivel többet.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#275) Cyberpunk válasza Sundesz (#274) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kösz, akkor majd még eldöntöm ez legyen a legkisebb gond. A gombok két analóg kar mennyire kézreálló?

Strapa tokot mit ajánlanátok hozzá, és a kijelző mennyire karcálló?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#276) Ps Vita válasza Cyberpunk (#275) üzenetére


Ps Vita
őstag

A traveler pakhoz járó tok tökéletes.. :)
De a starter Pack tokjai is jók :)
Ez tapasztalatból irom,mind2 van..

(#277) losi73


losi73
senior tag

üdv itt van mortal és a legolcsobb http://www.gameshop.hu/psvita/mortal-kombat-ps-vita-/7212

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#278) Ps Vita válasza losi73 (#277) üzenetére


Ps Vita
őstag

PSN-rőla legolcsóbb..

(#279) losi73 válasza Ps Vita (#278) üzenetére


losi73
senior tag

nem nem 39 dodo az több mint 8500pénz :DD

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#280) Ps Vita válasza losi73 (#279) üzenetére


Ps Vita
őstag

Minimálisan..,de sokkal egyszerűbb az a párszáz forint mit sem számít

(#281) losi73 válasza Ps Vita (#280) üzenetére


losi73
senior tag

de hogy eladható és cserélhetö ha megunja az ember vagy mégsem jön be:)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#282) Ps Vita válasza losi73 (#281) üzenetére


Ps Vita
őstag

De MK kinek nem jön be? ;] :F :Y

(#283) szika87


szika87
aktív tag

Sokan panaszkodnak az MK-val kapcsolatban a karakterek grafikájára,valóban annyira rossz vagy el túlozzák?Mindig is MK-s voltam de ez picit el tántorított h lehet a marvel vs capcomot kell beszerezni helyette....
Másik dolog, az uncharted mellé ti melyik játékot vennétek?Rayman,unit 13,ninja gaiden,MK,wipeout, a shinobido 2 és az escape plan azért esik ki mert nagyon rövid a játékidejük 2-4óra.Szerintetek?Esetleg tapasztalat valamelyikkel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#284) Cyberpunk válasza szika87 (#283) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Valóban legalábbis a videókon látszik, de nem vészes ahogy elnézem. Én mindenképpen megveszem majd, a Tekkent is ha megjelent. Nagy rajongója vagyok a verekedős játékoknak. Én szerintem még azt a Diablo klónt fogom megvenni. A többi meg majd jön.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#285) Sundesz válasza szika87 (#283) üzenetére


Sundesz
őstag

Én 2 olcsót tudok ajánlani ezeken kívül, 5 Font körül vannak. Az egyik a Tales From Space: Mutant Bobs Attack, ami tulajdonképpen egy platformer, a másik pedig a Motorstorm RC (ami Vita + PS3 2in1). Én ezzekkel nagyon jól elvoltam hetekig. De azért nézz róluk videót, hátha nem jönnek be.

Hörcsög Powa'

(#286) szika87 válasza Cyberpunk (#284) üzenetére


szika87
aktív tag

Ha a street fighter vs tekkenre gondolsz nekem az nem kéne, de csak azért mert nem a tekken játékmenetével van hanem a SF-ével.Ha az MK mellett döntök a capcom vs marvel helyett,az is csak azért lesz mert két verekedős játék stílusa tetszik, a sima tekken sotozat,és az mk sorozat.(esetleg soul calibur de az se annyira)
A diablo klónnal vagyis a dungeon hunterrel rengeteget játszottam androidon,nekem nagyon tetszett,szerintem vitán mégjobb lehet,de pont emiatt nem veszem meg mert már eléggé kijátszottam.

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#287) szika87 válasza Sundesz (#285) üzenetére


szika87
aktív tag

Huhúú ezek nagyon jók, tuti beszerzem majd őket, ez a motorstorm a régi revolt-os időket eleveníti fel :D

We are here for a good time, not a long time.

(#288) Cyberpunk válasza szika87 (#286) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja igaz.

az biztos hogy a Vitán jobb. Nekem mobilon max a mérges verebek. Nagy kijelzős készülékem van (SGN), de még így is kínlódás ez.

Egyébként törésről van e valami? Nem warez ne értsetek félre, csak egy Androidod vagy valamit nem lenne rossz rádobni dual boot-al, vagy valami Linuxot. :B PSX, SNES stb emu?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#289) Ps Vita válasza szika87 (#283) üzenetére


Ps Vita
őstag

MK vagy Rayman.. :))

(#290) szika87 válasza Cyberpunk (#288) üzenetére


szika87
aktív tag

Én meg pont a töréstől félek, annó ez tett be a psp-nek is nagy részben,mert mindenki warezolt, így a fejlesztők is felhagytak a játékok készítésével.Bár itt már egyéb okok is vannak,nem tudom mennyire lesz életképes a vita a jövőben az okostelefonok és tabletek mellett,kicsit tartok is tőle...nem 1-3évre venném a vitát.De nagyon szűk az a réteg akiket érdekelnek a kézikonzolok (minőségi) játékai...

We are here for a good time, not a long time.

(#291) szika87 válasza Ps Vita (#289) üzenetére


szika87
aktív tag

Nehéz döntés :) de jah az MK felé eléggé hajlok,noha nekem nagyon tetszik videók alapján a wipeout is :DD

We are here for a good time, not a long time.

(#292) Qbász


Qbász
aktív tag

Mortal Kombat Vita Soul Calibur PSP

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#293) Ps Vita válasza Qbász (#292) üzenetére


Ps Vita
őstag

Érdekes

(#294) Cyberpunk válasza szika87 (#290) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát engem érdekelnének. Mobilon gáz, igen a legkomolyabb játékok is. Pont az irányítás miatt vérreznek el. Arról nem is beszélve, hogy tartalmilag jóval silányabbak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#295) szika87 válasza Qbász (#292) üzenetére


szika87
aktív tag

Szerintem a mortal karaktereket azért kellett így kiherélni h tudja tartani a gép a folyamatos 60fps-t....valamit valamiért

We are here for a good time, not a long time.

(#296) szika87 válasza Cyberpunk (#294) üzenetére


szika87
aktív tag

Én is utálok mobilon játszani, csak félek h kevés lesz az a réteg aki vesz külön kézikonzolt és ezért halálra lesz ítélve, majd meglátjuk, egy biztos bennem találtak egyet aki megveszi,sőt a fejlesztőket is támogatnám azzal h veszem a játékukat,csak ne adnák ennyire nevetségesen drágán...

We are here for a good time, not a long time.

(#297) Ps Vita válasza szika87 (#296) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szintén így cagyok de azért szurkolok a Sonynak

(#298) ilyr válasza szika87 (#283) üzenetére


ilyr
tag

Tudom, hogy csak ismételgetem magam, de Zen Pinball 2... :) Pár héten belül kijön Vita-ra és PS3-on egyszerüen szuper. Remélem a Vita verzió is könnyen kezelhető lesz és árban se drága. Lásd feljebb a linkeket a játékkal kapcsolatban.

(#299) Cyberpunk válasza szika87 (#296) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát van még egy vásárlójuk személyemben. ;] Egyértelműen komoly szelet fognak ki a vita vitorlájából a mobilok. De az a casual réteg igényeit elégíti ki. Én HC-nak nevezem magam és a hideg kiráz a mobilos játékoktól. Az Xperia Play némileg kivételt képez, de az meg csak gamepad-ot leszámítva egy átlagos mobil.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#300) Ps Vita válasza ilyr (#298) üzenetére


Ps Vita
őstag

Tudjuk.. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.