Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Sundesz válasza james001 (#350) üzenetére


Sundesz
őstag

Gondolom több nyelv van benne.

Hörcsög Powa'

(#352) losi73 válasza james001 (#350) üzenetére


losi73
senior tag

usa storon is 3 giga felett van tuti mert a demo is 3giga+

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#353) james001 válasza losi73 (#352) üzenetére


james001
veterán

Azért ahhoz képest hogy demó szép nagy :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#354) Ps Vita válasza james001 (#353) üzenetére


Ps Vita
őstag

De ezek olyan demok,hogy tartalmazzák a játékot ,csak meg kell venni a PSN-ön és akkor aktiválódik az egész játék és nem kell letölteni..Azért is logikus mert így nem lehet olyan ember aki csak a demokkal elvan mert nincs annyi tárhelye...

Gravity Rush meg úgy zseniális ahogy van..

[ Szerkesztve ]

(#355) james001 válasza Ps Vita (#354) üzenetére


james001
veterán

Jaa hogy itt is így van. Mert PS3-on is ugye a PSN játékoknál előbb triált kell letölteni majd az aktiválókulcsot. De ugye azon mindegy, mert több tárhely van mint a Vita memóriakártyáján :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#356) ilyr


ilyr
tag

Kedvenc magyar stúdióm (akik még mindig nem adták ki a Zen Pinball 2-őt... :W ) újabb bejelentéssel rukkolt elő, a "We're prepping CastleStorm for all digital platforms" remélhetőleg a Vita-t is jelenti...

http://castlestormgame.com/

(#357) ilyr


ilyr
tag

Na a Sony ahelyett, hogy rendes Flash és HTML5 támogatást csinálna a Vita böngészőjéhez, kiad egy külön progit Youtube videók nézéséhez... :(

http://blog.us.playstation.com/2012/05/31/youtube-coming-soon-to-ps-vita/

(#358) losi73 válasza ilyr (#357) üzenetére


losi73
senior tag

kezdetnek az böven elég is lesz:)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#359) Sundesz


Sundesz
őstag

Felrakták UK Store-ra is a Resistance demót (3 GB).

Hörcsög Powa'

(#360) Ps Vita válasza ilyr (#357) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sztem így is tökéletesen jó...

(#361) Sundesz válasza Sundesz (#359) üzenetére


Sundesz
őstag

Kipróbáltam a demót és kellemes csalódás volt. A irányítás nagyon jó a dual analóg karokkal és az érintővel, a grafikával sincs nagyobb gond, bár szépnek nem mondható. Az viszont nagyobb gond, hogy sokszor csúnyán leesik az fps, ezen csiszolhattak volna még.

Hörcsög Powa'

(#362) james001 válasza Sundesz (#361) üzenetére


james001
veterán

Én a Konzol Magazin előzetesében olvastam hogy állítólag nagyon unalmas,egy csomó pálya tiszta ugyanaz,meg sok-sok negatívumot írtak még.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#363) losi73


losi73
senior tag

üdv egyelöre én is hagyom a resistancét,majd ha már jól lemegy az ára becserélem valami addigra megunt játékomra,mert én sem estem hasra a demotol :N

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#364) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nekem most a Gravity Rush jön be de az rohadtul...

(#365) szika87


szika87
aktív tag

Ha egy játékot másodkézből veszek, és használnám a multis részét,akkor ugye online pass-et kell vennem ami kb 10dolcsi,hol kell ezt befizetni meg hogy?

We are here for a good time, not a long time.

(#366) szika87


szika87
aktív tag

A másik,srácok valaki nem tudna nekem jó árasítva szerezni egy 16gb-os memóriakártyát vitához?
Itt a prohardveren már szétnéztem és ami volt,arról kiderült később h nincs,vagy nem is volt...stb szóval hardverapró egyenlőre kilőve.
köszi
üdv

We are here for a good time, not a long time.

(#367) losi73 válasza szika87 (#365) üzenetére


losi73
senior tag

üdv onlinepass nem minden játékhoz kell ha kell a storol tudsz venni csak,itt láttam a ph-án 11k körül 16gb kártyát az szerintem igen jó ár. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#368) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nem szokásom más olodalakról linkelnem de ez rohadt jó hír
Ilyenkor örülök a Vitámnak...

(#369) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Én még mindig nem hiszem el....
Nagyon E3-unk lesz Vita tulajok...(AC,COD,Gow valószínüleg...és töménytelen bejelentések..

(#370) szika87


szika87
aktív tag

Wow ez az assassin valóban jónak ígérkezik :)
Tudom már youtube bejelentés volt(bár így kellett volna kiadniuk szerintem),de ebook olvasó még nem, és most találtam infót hogy valószínűleg lesz rá ez is én nagyon örülök neki,egy ekkora kijelzőn már egész szépen lehet olvasgatni könyveket,képregényeket...stb
Itt a cikk: [link]

Most már tényleg csak egy kis böngésző javítás kéne, meg több videó formátum támogatás és egy szava se lehet senkinek :))

We are here for a good time, not a long time.

(#371) Ps Vita válasza szika87 (#370) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jaja,meg az E3 alatt a Vitás tulajok fognak legjobban örülni,érzésem szerint

(#372) kgeek


kgeek
csendes tag

nagyon remélem,mert kifogytam a játékokból.Folyamatossan lesem a reedert,remélem bejelentenek pár jó játékot AC érdekel most legjobban

Blogom: www.kataigeek.com

(#373) EmThor válasza kgeek (#372) üzenetére


EmThor
addikt

Mutant Blob? Escape Plan? Gravity Rush?

Magyar store-on: Everybody's Golf, Reality Fighters, Modnation Racers 4900ft

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#374) Ps Vita válasza EmThor (#373) üzenetére


Ps Vita
őstag

Otta pont,de neki is igaza van mert azért hiányoznak az AC,COD,Gow,Moh(mert erről is beszélnek)és még sok exluziv szintű játékok,mondjuk GR nagyon nagy....

(#375) illusion1112


illusion1112
csendes tag

Sziasztok!

Lehet már volt kérdés, akkor bocsánatot kérek érte.

Kérem az válaszoljon aki 100%-ig meg van győződve a válaszadásban.:)

Tehát adva van a psvita régió zár nélkül. Ha USA accountot regisztrálok itthon és amerikai storeról veszem a játékokat, ugyanúgy tudok majd a haverokkal játszani online?
Vagy ehhez az kell, hogy mondjuk a haver is amerikai szervereken játszon? Vagy ez nem is így néz ki?:)

Illetve még attól is tartok, hogy ha elkezdem venni a játékokat a sony egyszer csak gondol egyet és aztmondja régiózárazza a psn networkot és akkor elveszhet az addig megvett játékom stb? Mert ugye az EULA felhívja a figyelmet, hogy hiteles lakcímet adjunk meg.

Későbbi reklamációnal lehet, hogy erre hivatkozva nem is érdekelném őket, mivel nemlétező személy vagyok USA-ban?:S

Remélem tudtok ezekre választ adni és nagyon köszönöm előre is a választ!

Szép Napot!

(#376) losi73 válasza illusion1112 (#375) üzenetére


losi73
senior tag

üdv ha usa akountot csinálsz akkor eu-sokal illetve magyarokal nem tudsz játszani,épp tegnap akartam tolni egy haveral a mortált de nekem usa storol van neki meg uk-rol nem is tudtunk játszani. :(

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#377) gelbelex válasza losi73 (#376) üzenetére


gelbelex
őstag

Vicces az egész...
A magyar store-on ugye drágábbak a játékok, mint a magyar boltban megvehető dobozos. Egyrészt dühítik a kuncsaftot (a fene akar állandóan játék-kártyát cserélgetni, ha már van egy méretesebb memóriakártyája :W ); másrészt a Sony jelenlegi helyzetében biztos a dobozgyártót és a kártyagyártót akarják eltartani..? :F

(#378) losi73 válasza gelbelex (#377) üzenetére


losi73
senior tag

hát én sem örülök neki, de azért van már sok magyarnak usa akuntja,mert ott a legolcsobb minden.és velük azért megoldható a közös játék.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#379) szika87


szika87
aktív tag

Srácok kp-s megvételre vennék mortal kombatot-ot jó árasítva :), ha az online pass felvan használva akkor meg nagyon jó árasítva érdekel csak :D itt a prohardveren még nem jeleztek vissza,ezért ez kilőve,aki tud eladód nekem valahonnan az szóljon,már feltúrtam minden apró hirdetést a neten de nem találtam még semmit.
köszi
üdv

We are here for a good time, not a long time.

(#380) szika87 válasza gelbelex (#377) üzenetére


szika87
aktív tag

Tényleg vicc hogy mennyibe kerülnek a memórakártyák,meg a hülye kötelező kiegészítők.
Annyira nem féltem azért a sony-t, van ott még pénz,meg ötletek,csak a játék részlegük ne csődöljön be,tv-t egyébként se sony-t veszek xD

We are here for a good time, not a long time.

(#381) Ps Vita


Ps Vita
őstag

E3-n villantanak eggyet..Vita siker lesz még,higyjétek le.

(#382) gelbelex válasza szika87 (#380) üzenetére


gelbelex
őstag

Az a vicc, mennyire el van tévedve, aki a magyar store Ft-árait meghatározza... :F
A letöltős játéknak egy ezressel olcsóbbnak kellene lennie a dobozos kártyásnál, ahogy az USÁ-ban ~5 dollárral...

(#383) szika87


szika87
aktív tag

Nem tudom ki nézett utána mi volt az E3-on de a ps vita részlegről,konkrétan két új játék lett bejelentve,amit eddig is tudtunk,egy assassin's creed,meg egy call of duty ps vitára,jah meg talán az all stars battle royal....ennyi
Semmi más,se nem volt bejelentve hogy mik érkeznek,vagy hogy lesznek-e frissítések,ha igen milyenek....semmi.
Az hogy lesz vitás GOW vagy killzone-ról valami de semmi.
Hát ennyit erről.

We are here for a good time, not a long time.

(#384) james001 válasza szika87 (#383) üzenetére


james001
veterán

Amúgy igen én most néztem meg a teljes konferenciát és semmi nagy PSVita bejelentés nem volt :F
A God of War Ascension demón viszont össze sz*rtam magam olyan jó volt :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#385) gelbelex válasza szika87 (#383) üzenetére


gelbelex
őstag

Legalább lehetne a psp-s GoW-okkal Vitán játszani..!
Talán azért nem lehet, mert készül a Vitás változat..? :F

(#386) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Én is többet vártam,de érzésem szerint a Sonynak ezt az "ehármat" a Ps3-nak kellett még szentelnie,mert ez az utolsó lehetősége ,hogy eladjon nagyon sokat,abból a szempontból viszont elég erős lett....
De ha csak Vitám lenne én se lennék elégedett...Így viszont azért a The Last of US,Gow,AC,Beyond, MoH,Crysis,CoD,watchdog,FarCry elég erős és ez még nem az összes.. :R

(#387) Sundesz válasza gelbelex (#385) üzenetére


Sundesz
őstag

Mennek a PSP-s GOW-ok a Vita-n.

Hörcsög Powa'

(#388) kgeek válasza losi73 (#376) üzenetére


kgeek
csendes tag

Nekem is USA kontom van,próbáljuk már ki a mortalt,még nem sikerült multiznom vele,igaz mostanában nem is játszok vele.
E3-as címek nekem bejönnek,nem volt csalódás,várom nagyon COD,AC csak ez mind őszre jön addig még itt a nyár szeretnék valami izgalmasatt tolni a Vitan.

Blogom: www.kataigeek.com

(#389) Ps Vita válasza kgeek (#388) üzenetére


Ps Vita
őstag

Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,
,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,Gravity Rush!,

HIHETETLEN JÓ JÁTÉK :C

(#390) losi73 válasza kgeek (#388) üzenetére


losi73
senior tag

üdv ok játszhatunk mikor látsz fent irj rám vitán.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#391) gelbelex válasza Sundesz (#387) üzenetére


gelbelex
őstag

GoW, Gravity Rush: USA, UK store?

(#392) losi73 válasza gelbelex (#391) üzenetére


losi73
senior tag

üdv usa tuti 20dodo/darabb mármint gow,gravity rush még csak demo az 12 jönn.

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#393) Sundesz válasza gelbelex (#391) üzenetére


Sundesz
őstag

UK-n 7 Font a GoW.

Hörcsög Powa'

(#394) kgeek


kgeek
csendes tag

játékokat a kártyárol valahogy lebirom menteni a számítógépre?
mert van egy 4GB-os kártyám és vásároltam rá egy 3,5 gb-os játékot és kb nem is maradt több hely a kártyán.Letötölni nem szeretném,de nincs kedvem tartogatni a kártyán.

Ötlet?

Blogom: www.kataigeek.com

(#395) losi73 válasza kgeek (#394) üzenetére


losi73
senior tag

üdv simán letudod menteni a content managerel.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#396) kgeek válasza losi73 (#395) üzenetére


kgeek
csendes tag

kösz,mostmár látom :)

[ Szerkesztve ]

Blogom: www.kataigeek.com

(#397) Sundesz


Sundesz
őstag

Meg tudnátok mondani, hogy a dobozos játékokhoz jár-e kisfüzet? Konkrétan az Uncharted érdekel. Köszi.

Hörcsög Powa'

(#398) kgeek válasza Sundesz (#397) üzenetére


kgeek
csendes tag

én nem kaptam.

Amúgy ebben a melegben ki mivel játszik? :)

Blogom: www.kataigeek.com

(#399) ilyr válasza kgeek (#398) üzenetére


ilyr
tag

Nálam a Stardust bejövős...

(#400) Sundesz válasza kgeek (#398) üzenetére


Sundesz
őstag

Én most elutazom, ezért beszereztem az Uncharted-et, meg leszedem az Everybody's Golf-ot.

Hörcsög Powa'

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.