Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Goldwin válasza gelbelex (#1874) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Jól árazva még a psp-s GoW-ok is segítenék a Vitát."

Kötve hiszem! :U

(#1902) Mister_X válasza Goldwin (#1901) üzenetére


Mister_X
nagyúr

2-3£-ért, esetleg. De nem ártana natívra tolni a felbontást...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1903) Wlac válasza Mister_X (#1902) üzenetére


Wlac
Ármester

Próbáld ki a Splinter Cell-t! Utána a GoW még így is fullHD-nak fog tűnni.

“The wha-"

(#1904) RangerFox válasza Wlac (#1903) üzenetére


RangerFox
veterán

Milyen SC-t?

(#1905) Wlac válasza RangerFox (#1904) üzenetére


Wlac
Ármester

Az Essentials néven futó PSP-s szörnyszülöttre gondoltam.

“The wha-"

(#1906) RangerFox válasza Wlac (#1905) üzenetére


RangerFox
veterán

Azt hittem már a Black List-ről. :D

(#1907) Mister_X válasza Wlac (#1905) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó, most könnyű a first party gyöngyszemet a third party szemét elé állítani. Magával a grafikával nem is lenne bajom a felbontást leszámítva. A legtöbb Vita játék 266 vagy 333MHz-en futott. Itt meg GHz alatt van négy mag. Nagyon nem mindegy. A Sony már csak ilyen.

Más: Killzone: Mercenary bezsebelve, 8500Ft volt :K Holnap már azzal tolom :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1908) Ps Vita válasza Mister_X (#1907) üzenetére


Ps Vita
őstag

Grat hozzá,rövid teszt majd jöhet,én majd megpróbálom beszerezni ha ocsó lesz :))

(#1909) rachmaninoff válasza Mister_X (#1907) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Majd egy pár sort írt róla légyszi.

(#1910) Mister_X válasza Ps Vita (#1908) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rövid? Megalónakamicsodája, címlapos lesz :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1911) Ps Vita válasza Mister_X (#1910) üzenetére


Ps Vita
őstag

:R

(#1912) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mindjárt felvágom az ereimet. Itt a Vita, de nem tudom deaktiválni az előző profilt sehogy sem. Kiírja, hogy Deactivation Complete, de a sajátomra nem enged váltani :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1913) Mister_X válasza Mister_X (#1912) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na. Csak sikerült megoldani.

Killzone: Mercenaryről, a vacillálóknak. Aki tervezte megvenni, az most azonnal menjen el a legközelebbi konzolboltba (vagy a legolcsóbba) és vegye meg a cuccot. Rossz hír, hogy nem fogjátok tudni 8500-ért megvenni, mint én. Eddig csak a singlevel játszok, de már megérte Vita-t vennem.

Vita első benyomás: kicsit kényelmetlen a hátlap, vagyis furcsa. VITA után meg furcsa kézbe venni a telefonomat (Lumia 620), na az pont akkora, mint a kijelző :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1914) Wlac válasza Mister_X (#1913) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, elég sok "nagygépes" játékot überel (nyilván nem Crysis 3-ra meg Battlefield 4-re gondolok), nagyon jól összerakták.

“The wha-"

(#1915) KOHO


KOHO
senior tag

Ki az akinek még nincs meg a Killzone de szeretné megszerezni a közeljövőben?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1916) Mister_X válasza Wlac (#1914) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Veteránon ki is toltam. Nem tartott sokáig, de annál jobb volt. Most elkezdtem a Precision Contractokat, ki kell majd platinázni a cuccost :) Multit majd meg kell próbálnom összehozni, eddig folyton nem engedett játszani.

@KOHO: még mindig tilos fórumon hirdetni. Rakd fel HardverApróra, Vaterára, miegyébre. De itt a fórumon a városokhoz tartozó Lokál topicokat (mint Debrecen és környéke adás-vétel-csevegés, stb.) kivéve tilos hirdetni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1917) RangerFox


RangerFox
veterán

Basszus ezt nem fogjátok elhinni!!! Találtam egy 8gigás ps vita kárytát az utcán becsomagolva!!!! :C :DD Amúgy tényleg mennyire volt jó a killzone és milyen nehéz volt?

(#1918) Mister_X válasza RangerFox (#1917) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én olyan nagy fan meg konzolos FPS gamer vagyok, hogy sokáig nem tartott. Olyan 6 óra környéke, de minden egyes küldetés változatos és a maga nemében mind kiváló volt. És nem rövidek. Easyn azért lehet hamarabb kitolható. Utána meg ott vannak a Contractok (a küldetéseket kell különböző szempontok alapján végigvinni) A multi meg elméletileg istenkirály, de nem sikerült egy hotspottal sem játszanom, csak a telefonommal megosztott belassított mobilnettel indított menetet... azzal meg akkora pingem volt, hogy öröm volt nézni :D Ha négygigás kártyád volt, akkor a nyolcas megünneplésére átpasszolhatod nekem, hogy tudjak Unchaetedezni :P :N

Amúgy lepetézek, egyszerre van megnyitva a Gravity Rush és a Killzone.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1919) Goldwin válasza Mister_X (#1918) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Honnan és mennyiért vetted a gépet?

[ Szerkesztve ]

(#1920) RangerFox válasza Mister_X (#1918) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem, 32gigás kártyám volt. De nem adom el mert a 32-es magyaron míg a 8-as angol store-ra van beregelve nekem.. Akkor jó mert én még anno a kz 1-gyel játszottam ps2-őn de az nem tetszett... Adok a sorozatnak még egy esélyt vitám.

[ Szerkesztve ]

(#1921) KOHO


KOHO
senior tag

szerintem ritka szar lett ez az új hardverapró design:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1922) Mister_X válasza RangerFox (#1920) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, 32-es, az igen :D Akkor sok gondod nem lehet azzal, hogy mi legyen éppen fent a gépen.

@Goldwin: másodkézből, 33e HUF.

@KOHO: mindent a maga topicjában, ezt nem itt kell megvitatni...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1923) RangerFox válasza Mister_X (#1922) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát ja, rajta van vagy 20 játék meg egy rakat videó meg zene de kb 2 játékkal játszok meg össz viszz 10 zenét hallgatok.. :D Amúgy nem gondoljátok hogy az 1. hsz-t meg kéne újítani friss infókkal? Gondolok itt az újabb játékfelhozatalról, az új vitáról meg a frissebb dolgokról...

(#1924) Mister_X válasza RangerFox (#1923) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Videot meg zenét hogy rakok fel? Felfedeztem, hogy az animéket jobb 5"-os OLED-en, mint sem 3.8"-os TFT-n nézni :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1925) Karma válasza Mister_X (#1924) üzenetére


Karma
félisten

Először széjjelkonvertálod, aztán a Content Manager Assistanttel tudod felmásolni az MP4 fájlokat. A konverzió paramétereit passzolom, nekem nem volt ilyen késztetésem eddig :P

Sötét képvilágú animét biztosan rosszabb ezen nézni mondjuk.

“All nothings are not equal.”

(#1926) RangerFox válasza Mister_X (#1924) üzenetére


RangerFox
veterán

A cocent manager-t letöltöd pc-re. (sony oldalán fent van de vitáról nem tudok linkelni). Csatlakoztatod usb-vel a vitát és a konzolon megynyitod a content manager programot és ott rámész hogy pc-ből vitára és ott felsorolja hogy képeket, zenét vagy videókat akarsz. Vagy ha vitáról pcre akarsz fájlt vinni akkor a másik mezőt nyomod meg és lemented a vitáról az adatokat.Bocsi de buszon így látatlanban nagyon sz.rul lehet írni vitáról.. Ohh hogy megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#1927) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kösz mindkettőtöknek, szerintem megteszik majd a 480p-s .mp4-ek, nem fogok én itt konvertálgatni.

Killzone: ki jön majd multizni? Kicsit degetzi trófeák vannak... Spangled - fel kell kellni egy kábítópisztolyos találat után. A probléma az, hogy senki nem megy rajtam kívül Tranquilizer Pistollal. A Heads Up is hasonló, el kell találnia egy VAN-guard kapszulának. Anyád. Nem öt négyzetméteresek a térképek és nem tíz másodpercenként pottyan egy...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1928) Wlac válasza Mister_X (#1927) üzenetére


Wlac
Ármester

Amikor bemondják, hogy érkezik egy kapszula, akkor az először lebegni fog pár másodpercig a pályán, s aztán csapódik csak be. Ha a közelében vagy, akkor összehozható a dolog.

“The wha-"

(#1929) RangerFox válasza Mister_X (#1927) üzenetére


RangerFox
veterán

Sok a multis trophy? Nehéz megcsinálni a trófeákat?

(#1930) Mister_X válasza RangerFox (#1929) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem annyira. Csak a Spangled a szivatós, mert tényleg nem használ senki sem kábítófegyvert. Talán még a Get Your Filthy Hands Off a nehéz, mert le kell szedni az ellemfeledet a társadról, amikor az vallatni akarja. Hát, általában mindenki golyót ereszt a másikba. Hosszan tartó trófea a Centurion (100 multi menet), a Full Deck (minden Valor kártya összegyűjtése), a Blood Bank (10.000 ölés SP+MP) és a Millionarie (egy millió Vektan Dollar kigyűjtése). Van továbbá három rejtett.

@Wlac: ez is partira marad.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1931) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Mercenary multihoz kell kód, vagy plug 'n' play?

(#1932) Mister_X válasza rachmaninoff (#1931) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs Network Pass.

KZ multi: hoppá. Spangled megszerezve, eltaláltak kábítópisztollyal, az illetőt meg leszedte a rakétám :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1933) rachmaninoff válasza Mister_X (#1932) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Köszi.

Akkor fájó szívvel megválok szeretett 3DS-emtől, mert ez a Mercenary így látatlanban is nagy szerelem lett. :)

Szakmaiban nem hirdetünk.

[ Módosította: Qru ]

(#1934) Mister_X válasza rachmaninoff (#1933) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne fájjon a szíved, simán király játék a Killzone. Plusz nekem van egy rakat egyéb címem is amikkel el leszek. De most Killzone platinázás megy, ez lesz az első.

A single player rövidnek mondható. Egy pályát easyn meg lehet csinálni átlag húsz perc alatt. Azaz elméletben igen, mert a Precision Contractok alatt ki szokott lenni egy 15-20-25 perces idő korlát is. Tehát normálon olyan 5-6 óra lesz kitolni, utána jön a "tedd érdekesebbé" rész, amikor a küldetések kihívásokkal lesznek megfejelve. Három fajta van: Covert, Destruction, Precision - kódnevükön Sam Fisher, Rambo és Chuck Norris: Covertben lopakodni kell, Destructionben vadállat módjára kinyírni mindenkit, Precisionben pedig a legrövidebb idő alatt kell a legpontosabban végigvinni a missziót. Ehhez társulnak olyanok, mint hogy riasztás nélkül juss el A-ból B-be, hajts végre 20 meele killt vagy szedj le kötélpályáról valakit. Nekem a Precisionok a legnehezebbek az időlimit miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1935) rachmaninoff válasza Mister_X (#1934) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Oké, nem parázom túl. Remélem lesz még használható fps és nem ez meg az UC GA lesz a 2 játék amivel tolni fogom és smafu.

Bejelentették igaz a Borderlands-et is, bár az iOS-es kiadása után az se kizárt, ez is valami stratégiai nonszensz lesz.

Helldivers mondjuk jónak ígérkezik.

Killzone meg inkább multi téren mozgat. Hülye kérdés, de mobilnettel próbáltad? Mert én wifiset akarok venni, nem akarok egy 10. SIM-et fenntartani, telóról osztanám meg.

(#1936) Mister_X válasza rachmaninoff (#1935) üzenetére


Mister_X
nagyúr

WiFis gépem van. Az a röhej, hogy tíz hotspot közül eggyel se tudtam multizni (Network Errort dob ki), pedig max jelerősség volt mind, a többségén animét is tudok nézni. Próbaképpen megosztottam a belassított mobilnetem. Érdekes módon egyből fogott szervert. Az már más kérdés, hogy olyam pingem volt, hogy öröm volt nézni :DDD (fél perc után ki is dobott)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1937) rachmaninoff válasza Mister_X (#1936) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

A router balhé az a játék kompetenciája v. a Vitáé? Animét min néztél, azt nem írtad... :)

És standard mobilnettel is kínlódik?

Csak amiatt pörgök a témán, mert én nyilvános ill. munkahelyi hotspotot sosem használok, csak otthoni net, vagy mobilnet (érthető okokból). Szal ha nem szereti a routeremet, meg bénázik mobilnettel, akkor lőve vagyok. :D

(#1938) Wlac


Wlac
Ármester

Én mobilnettel használom (H+), kiválóan megy, semmi ping nincs.

“The wha-"

(#1939) rachmaninoff válasza Wlac (#1938) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Csúcs.

Már csak egy kérdés és nem zsibbasztom tovább a népet: semmilyen funkciójához nem kell neki számítógép ugye?

(#1940) Wlac válasza rachmaninoff (#1939) üzenetére


Wlac
Ármester

Max ha USB-ről akarod tölteni, mert lusta vagy az átalakítót keresni. :D

“The wha-"

(#1941) rachmaninoff válasza Wlac (#1940) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Örömhír. :)

Külön, 2*5-ös elosztóm van a kütyüknek fixen, pont néztem, még van egy hely. :)

(#1942) Mister_X válasza rachmaninoff (#1937) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Otthoni WiFivel mint a vaj 70 fokon, semmi akadás, semmi ping. Utólag lehet jobb lett volna nekem a 3G-s verzió, mert nem vagyok sokat otthon, plusz akkor a Nearnek is lenne valami haszna. Bár a mikéntjére még nem jöttem rá :D Amúgy én inkább használom a töltőjét, mert USB-n (gondolom) lassabban tölt + a számítógép nem tud egyenletes feszültséget biztosítani (vagy mi a bánat, valahol már ki lett tárgyalva, hogy ront a telefonok akkuidején).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1943) Wlac válasza Mister_X (#1942) üzenetére


Wlac
Ármester

Én kóros konnektorhiányban szenvedek, szóval nálam általában a gépről kapja a delejt. Hálózatról mondjuk tényleg hihetetlenül gyorsan feltölt, de igazából a legtöbbször a szobámban használom, szóval játék közben is tudom tölteni.

“The wha-"

(#1944) RangerFox


RangerFox
veterán

Ma jött meg az NFS MW2012! Cseréltem érte az AC-t. Eddig egész jó játéknak ígérkezik.

(#1945) rachmaninoff válasza Mister_X (#1942) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Szuper.

Talán a héten meglesz, úgyhogy elkezdek visszafelé olvasni, mik a kötelező játékok. Persze csak ha végeztem a Killzone-nal. :)

Most Wanted-et én is ki akarom rajta pörgetni, egész hangulatos lett.

(#1946) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Október: Street Fighter x Tekken, Touch My Katamari. Szeptember 25-től tölthetők.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1947) KOHO


KOHO
senior tag

Az komoly:D Ilyen egy semmirevaló kínálatot:D De most kérdezem én:D Ha ps3ra ki tudnak adni egy Far Cry 3at ami azért brutál akkor Vitára miért nem lehet mondjuk a most wantedet? Vagy valami jobb játékot:D Ez a kettő cím egyenesen egyenlő a nullával:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1948) Mister_X válasza KOHO (#1947) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ajándék lónak igaz is, fizetni kell érte x összeget... de mi a bajod a SFxT-vel? Amúgy Vitára már kiszórták a jó cuccokat, ennyi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1949) KOHO


KOHO
senior tag

Az a bajom, hogy ugyan az a fos mint androidon a street fighter x... ocsmány grafika és alapból sem szeretem a verekedős játékokat... nem sok értelmüket látom, egy idő után már rohadt unalmas

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1950) RangerFox válasza KOHO (#1949) üzenetére


RangerFox
veterán

Egy bizonyos idő után minden játék unalmas lesz. Még a fifa, gta, killzone, nfs is...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.