Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) KOHO


KOHO
senior tag

Multizik még rajtam kívül valaki a Fifa13-al? Miért van az, hogy ha nyerek akkor is levon tőlem pontokat? Hiába nyerek, vagy levon pontot, vagy egy helyben állok a ranglistán... Eddig semmi probléma nem volt, most van 7560 pontom, de felfelé már nem tudok menni napok óta, pedig 8 meccs óta veretlen vagyok

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1552) RangerFox válasza KOHO (#1551) üzenetére


RangerFox
veterán

Én pont ma akartam multizni. Ha gondolod játszhatunk egy meccset egymással!

(#1553) fahrii válasza RangerFox (#1552) üzenetére


fahrii
őstag

Milyen a játék? Elég gyenge pontszámokat kapott... milyen a nagygépes verzióhoz képest?

(#1554) Watto1991


Watto1991
senior tag

Üdv ismét !

Olvasgattam a Vita kapcsán és azt találtam, hogy a PSN fiókunk a memóriakártyához kötődik mikor regisztrálunk valamelyik PSN Store-ra.
Ezen a szálon maradva az akkor megoldható, hogy veszek két memóriakártyát, az egyik az US, a másik a GB Store-ra legyen regelve, így hozzáférve szinte minden tartalomhoz ?

(#1555) RangerFox válasza fahrii (#1553) üzenetére


RangerFox
veterán

Én az xboxos verzióhoz tudom hasonlítani. Full hd tv-re kötve hdmi kábellel. A vitás változatnak a menüje nem olyan bőrfoci négyzet, hanem hasonlít a fifa12-hez. Nekem az jobban tetszik.Az xboxon a játékosok helyett nagy pacákat látok míg a vitán sokkal szebben ki vannak dolgozva a karakterek. A vitásban nincsen gyakorló pálya, de az érintős irányításnak köszönhetően sokkal jobban lehet passzolni, gólt rúgni. A tömeg mind a kettőn csúnya. Szerintem jó.
Watto1991: Nem mert akkor vissza kell állítani az egész PS vita systemet így elveszted az állásokat és a trófeákat... Ha jól tudom mert nekem nem működött.

(#1556) Wlac válasza Watto1991 (#1554) üzenetére


Wlac
Ármester

Pontosan így megy, elég sokan vannak, akik így játszanak olyan keleti játékokkal, amik csak a japán store-ban érhetőek el.

szabo111: nyilván visszaállítás előtt szinkronizálnia kell a szerverekkel a Vita tartalmát (trófeák). Most nincs nálam a gép, hogy megnézzem, hogy pontosan hogyan kell ezt, de a beállítások menüben van valahol ez az opció.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#1557) KOHO válasza RangerFox (#1555) üzenetére


KOHO
senior tag

Vitát mióta lehet tv-re kötni?:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1558) RangerFox válasza KOHO (#1557) üzenetére


RangerFox
veterán

Én az xboxról beszéltem...

(#1559) RangerFox


RangerFox
veterán

Na holnap megjön a PS+-om. Szerintetek érdemes letölteni az ehavi eresztést? Vagy várjak a jövő hónapira?

(#1560) fahrii válasza RangerFox (#1559) üzenetére


fahrii
őstag

Milyen kérdés ez? :F
Miért ne érné meg? 2 rohadt jó cím az ehavi... ha nem jön be max letörlöd

(#1561) RangerFox válasza fahrii (#1560) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem a 25Gb szabad helyet féltem én a memory stickről! :D De azért kérdem hogy ha nem most töltöm le akkor tovább tart az előfizetés! :D De komolyan azért kérdeztem mert azt mondjátok hogy nagyon nehéz a ninja gaiden és a unit pedig nem tudom milyen...

[ Szerkesztve ]

(#1562) fahrii válasza RangerFox (#1561) üzenetére


fahrii
őstag

Nagyon jo mind2...

(#1563) Karma válasza RangerFox (#1559) üzenetére


Karma
félisten

A weboldalon "megveheted ingyen" úgy is a címeket, hogy nem töltöd le a Vitára. Aztán ha kedved szottyanna hozzá a jövőben, letöltöd a historyból.

“All nothings are not equal.”

(#1564) Wlac


Wlac
Ármester

A Ninja Gaiden annyira nem jött be nekem, de nem rossz játék. Az Unit 13-nek próbáld ki a demóját, az alapján eldöntheted, hogy kell-e neked (szerintem elég fasza).

Más téma: játék közben nektek is zsibbad a kisujjatok, vagy az enyém akar csak leesni? :D

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#1565) Wlac


Wlac
Ármester

(#1566) fahrii válasza Wlac (#1564) üzenetére


fahrii
őstag

Játékfüggő, de valami komolyabb cuccnál nekem is zsibbad :D

Basszus meg kéne venni a Persona 4et, csak attól félek úgy járok mint a Raymannal anno. Megveszem aztán jön egy masszív leárazás... vagy legroszabb esetben egy PSN+ ingyenesség.

[ Szerkesztve ]

(#1567) RangerFox


RangerFox
veterán

Na meg van pár napja a PS+! :) Fantasztikus egy kis szolgáltatás. Letöltöttem a unit13-at, ninja gaiden-t, Sine Mora-t. Jó játékok bár elég nehezek egy némelyik pályán.... Holnap letöltöm a Gravity Rusht, adok neki még egy esélyt. A jövő hónapi játékok jók lesznek és hogyha ezekhez hasonló játékok lesznek PS+-ra az elkövetkezendő évben akkor kijelentem: PS+ nélkül nem érdemes PS vitát venni vagy használni! Baromi jó szolgáltatás! :C

(#1568) ilyr válasza RangerFox (#1567) üzenetére


ilyr
tag

És ha még egy PS3-ad is lenne, ugyanazért a pénzért kapnál havi +3 ingyen PS3 játékot... :)

(#1569) Ps Vita válasza ilyr (#1568) üzenetére


Ps Vita
őstag

+Ps4 majd(vagyis nálam)

(#1570) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok Vitások!

A múlt héttől én is beléptem a PS Vita tulajok lelkes táborába! :)
Lecsaptam egy ebay-es aukcióra, csak 37k volt, 4gb memóriakártyával és 3 dobozos játékkal. :))
Nagyon tetszik a gép, épp az Uncharteddel és a Resistance-szel játszok jelenleg. A PS+-nak köszönhetően viszont be kell szereznem egy nagyobb kártyát hamarosan, úgy érzem. :)

PSN ID-m: Prof_HUN

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1571) Herczi válasza Prof01 (#1570) üzenetére


Herczi
senior tag

Postával együtt?

Én is elgondolkodtam rajta, hogy venni kéne egy vitat, de újonnan teljesen felejtős, használtan meg szinte nem is árulnak, vagy szintén olyan áron ami nekem felejtős (sokan árulják a ps+ előfizetésüket is, meg memóriakártyán játékot, meg hasonló baromságokat, ami egy fityinget nem ér nekem, mivel van saját accom, saját játékokkal). UK-ból, vagy honnan vetted, ha nem bánod a kérdést?

(#1572) RangerFox válasza Prof01 (#1570) üzenetére


RangerFox
veterán

Üdv a klubban! :)

(#1573) Prof01 válasza Herczi (#1571) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, postával együtt, külföldön vagyok és UK Ebay-en vettem.

szabo111: Köszi! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1574) Herczi válasza Prof01 (#1573) üzenetére


Herczi
senior tag

Ja értem, használd egészséggel.

(#1575) Prof01 válasza Herczi (#1574) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi szépen! Neked pedig sok sikert, hogy találj egy jó üzletet! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1576) engine88


engine88
aktív tag

Ez a MotoGP 13 KALAP SZHAR.
Neztem gameplayt sima MotoGP13rol PS3 vagy XBOX360 nemtudom, aztan neztem gameplayt PS Vita verziorol, hat megneztem a video cimet megegyszer nem-e MotoGP 06...
Hihetetlen gyenge..

(#1577) RangerFox


RangerFox
veterán

Sziasztok! Hogy lehet azt megcsinálni vitán hogy amikor megnyomom a power gombot akkor megjelenik az amit le kell húzni. Na azon hogy lehet beállítani a hátteret?Hogy ne az alap legyen. Remélem érthető a kérdés, mert már több videóban láttam hogy meg lehet változtatni de nem tudom hogy hogyan.

(#1578) RangerFox


RangerFox
veterán

Akinek van PS+-a annak már fent van a LEGO LOTR? Mert a magyaron még nincs fent de a vkinges meg már igen.

(#1579) Wlac válasza RangerFox (#1578) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, UK-n fent van reggel óta mindkettő.

“The wha-"

(#1580) engine88 válasza RangerFox (#1578) üzenetére


engine88
aktív tag

Nekem UK-s PSN van, es fent van a LEGO es a Viking is

(#1581) RangerFox válasza engine88 (#1580) üzenetére


RangerFox
veterán

ÓÓÓÓ na ne hogy már pont ez az egy játék ne legyen fent magyaron.... Pont ezért vettem +-t.. :O :W :(

(#1582) fahrii válasza RangerFox (#1581) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem UK-n már tegnap reggel óta fenntvan. Annyi hogy nem találod meg a külön kis PSN+ szekcióba (valamiért ide mindig 1-2 nappal később rakják ki), hanem ki kell keresned a játékok közül (ott már ingyenesnek mutatja).

Játékról annyit, hogy egy lebutított fos a nagygépi verzióhoz képest, csak akkor érdemes vele játszani ha már máshol kivitted.

[ Szerkesztve ]

(#1583) RangerFox válasza fahrii (#1582) üzenetére


RangerFox
veterán

De az a baj hogy nekem úgy sem adja ki a játékot. És mivel nincs ps3-am ezért szeretném vitán kijátszani. Ilyenkor fel szokták rakni vagy adnak valami más játékot? Vagy így nekem csak 1 játékot adnak ebben a hónapban?

(#1584) fahrii válasza RangerFox (#1583) üzenetére


fahrii
őstag

Olyan nincs, hogy nem kapod meg. Várj egy kicsit...

(#1585) RangerFox válasza fahrii (#1584) üzenetére


RangerFox
veterán

De nincs fent a játék a magyar store-on.... Akkor hogy kaphatnám meg?

(#1586) fahrii válasza RangerFox (#1585) üzenetére


fahrii
őstag

Hát az érdekes akkor.

(#1587) RangerFox


RangerFox
veterán

Már minden meg van oldva. Felrakták +-ra is és kitették megvásárolhatónak is a store-ra. Vaklárma volt, elnézést.

(#1588) gelbelex


gelbelex
őstag

A Unit13 egyik küldetésében van néhány tyúk egy kiskertben. Ha lelövöd, kipukkan, mint egy lufi!!! :DD

(#1589) Wlac


Wlac
Ármester

Üdv megint!

Pár napja gond nélkül megvettem a God of War: Ghost of Spartát, azonban ma már hibakódot dob: " E-80103a27" ha közvetlen a store-ból akarok vásárolni, "80029564", ha a wallethez szeretnék hozzáadni. Az elmúlt pár napban semmilyen adatom sem változott, a kártya is ugyanaz, a címem is. Ahogy utánaolvastam a dolognak, ez elég random problémának tűnik, régiótól függetlenül előjön, azonban megoldásra nem leltem. Esetleg valami tipp? Egyébként UK Store és UK kártya, de mivel már tudtam használni, szerintem a dolog ezen része rendben van.

“The wha-"

(#1590) Wlac válasza Wlac (#1589) üzenetére


Wlac
Ármester

Ma reggel eljöttem otthonról, és egy másik neten próbálkoztam - sikerrel. A neten kaptam a tippet, hogy maga az internet lehet a ludas, de nonszensznek tartom. Mindenesetre, ha másnál is előjön a hiba, ez megoldhatja a dolgot.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#1591) Herczi


Herczi
senior tag

Vaterán licitáltam egy Vitára, most meg vettem egy másikat, ahhoz képest, hogy alig találtam, most lehet lesz 2 is, ha igen akkor lesz egy eladó. :DDD Plusz lesz eladó 5 játékom is :DDD

(#1592) RangerFox válasza Herczi (#1591) üzenetére


RangerFox
veterán

Milyen játékok? Amúgy valaki itt előrendelte a rayman legends-et?

(#1593) Herczi válasza RangerFox (#1592) üzenetére


Herczi
senior tag

5 db gyári játék van még hozzá:
- Mortal Kombat
- Asphalt Injection
- F1 2011
- Fifa Football
- Supremacy MMA

De még reménykedek, hogy túl licitál valaki, még van majd 2 hét az aukcióból. Mondjuk ennyiért nem lenne rossz vétel, csak nincs kedvem az eladással nyűglődni.

(#1594) Herczi


Herczi
senior tag

sziasztok!

Egy Jak and Daxter 3 játék mennyit érhet, el lehet adni egyáltalán? Azt kaptam a géphez, de nem az én világom ez a stílus.

(#1595) RangerFox válasza Herczi (#1594) üzenetére


RangerFox
veterán

Elég keveset mert már a trilógiát újonnan 6000-ért hozzádvágják...

(#1596) Herczi válasza RangerFox (#1595) üzenetére


Herczi
senior tag

The Jak and Daxter Trilogyról van szó, elírtam. Majd meghirdetem akkor, köszi.

(#1597) KOHO


KOHO
senior tag

További kecsegtető hírek a kis Vitáról:D:D

A Wedbush Securities nevű elemzőcég egyik jövendő-mondója, Michael Pachter már korábban is kifejtette a véleményét a PS Vita-ról, legutóbbi, Pach-Attack című műsorában pedig ismét ostort ragadott a Sony handheld-je ellen.
Pachter szerint a Vita elbukott és a PS4 sem segít rajta.

"Úgy gondolom, hogyha különböző színekben lenne kapható a Vita, akkor sem fogyna jobban. Az egyedüli, ami több Vita-t adna el, az a komoly szoftverfelhozatal. Basszus, félek elmondani, hogy milyen alacsony a kereslet a PS Vita iránt, hogy milyen keveset adtak el belőle ebben a hónapban. A gép halott, vége. Egy remek kis gép, de senkinek sem kell."

Pachter szerint a konzol helyzetén a PS4 sem fog változtatni: az elemző nem hisz abban, hogy majd a Remote Play-jel való kapcsolat annyira meglendítené a PS Vita iránti eladásokat.

Michael Pachter már többször felemelte a hangját a PS Vita kapcsán: már a konzol megjelenése előtt azt ecsetelte, hogy a Sony nem fog jelentős sikereket elérni a handheld-del, de a cég júniusi E3-as konferenciájának közvetlen kezdése előtt is arra számított, hogy a Vita a műsoron minimális figyelmet fog kapni.
Ez utóbbi végülis bejött neki.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1598) gelbelex válasza KOHO (#1597) üzenetére


gelbelex
őstag

Aki hordozható nagyfelbontásút akar játszani/fejleszteni, az már csúcstelefonon/-ra teszi. Talán mert egy Galaxy S4 mellé már senki nem akar egy Vitát is cipelni... :F

Hiába kerül a Vita felébe/harmadába, az eladásokon már a PSPlus-os akciós játékok sem segítenek.

(#1599) Wlac válasza KOHO (#1597) üzenetére


Wlac
Ármester

A Gamescom-ban reménykedhetünk, már csak pár nap, és kiderül, hogy lesz-e a közeljövőben olyan játékfelhozatal, amely megdobhatja az eladásokat. Egyébként igaza van, én sem hiszem, hogy annyira megdobná a remote play az eladásokat. A PS4-Vita bundle-ben valószínűleg el fog menni pár, de csak emiatt a funkció miatt nem fognak tömegek venni egy 200 fontos készüléket.

“The wha-"

(#1600) KOHO válasza Wlac (#1599) üzenetére


KOHO
senior tag

Ez az egész remote play egy parasztvakítás! Én nem ezért vettem meg ezt a tetves vitát hogy ilyen szarokra használjam! Sík ideg vagyok komolyan mondom! A gamescomon se lesz semmi.... ez a vita egy retek

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.