Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Sonic* válasza RangerFox (#1350) üzenetére


Sonic*
aktív tag

És megéri maga a vita? A játékok hogy működnek? Lemezesek?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#1352) KOHO válasza Sonic* (#1351) üzenetére


KOHO
senior tag

nem éri meg a vita! Mondom ezt Vita tulajdonosként.... Lehet, hogy 1 év múlva megéri majd de most semmi képpen! Hitvány játékok, elmebeteg módon túlárazott fos játékok... Nem éri meg egyáltalán! Semmi húzó cím, ami miatt azt mondaná az ember, hogy na ezért márpedig megveszem a Vitát... rohadtul megbántam, azért nem adom csak el, mert rohadt nagyot buknék rajta..

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1353) RangerFox válasza Sonic* (#1351) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát szerintem megéri. Én is KOHO véleményét osztottam de serintem most éri meg venni mert most olcsón adják a használtakat de ha beindul tényleg a VITA akkor felmennek az árak.
Jó minőségű a legtöbb játék szép garfikával és nem lemezen hanem ilyen kártyákon vannak:

[ Szerkesztve ]

(#1354) KOHO válasza RangerFox (#1353) üzenetére


KOHO
senior tag

Melyik játék a jó minőségű? Csak átportolt szarok vannak... sehol egy normális gta, sehol egy fifa street, sehol egy tomb raider...
2 db igényes játék van: Uncharted Golden Abyss és a Fifa 13! Ennyi és kifújt... mindenki döntse el hogy 2 játékért fog-e venni vitát...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1355) KOHO


KOHO
senior tag

Azért olyankor kinyílik a bicska a zsebemben amikor meghallom, hogy 2d-s oldalnézetes Batman játék lesz vitára... ez egy vicc.. Ez a bivalyerős hardver?:D Nevetséges! Semmi ingyenes tartalom...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1356) RangerFox válasza KOHO (#1354) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát még ott vannak a SONY termékek: Lumineas, LBP stb. Nem olyan rossz az és PSP-re se az első évben jött a TR.

(#1357) RangerFox válasza KOHO (#1355) üzenetére


RangerFox
veterán

Viszont ez igaz.

(#1358) KOHO válasza RangerFox (#1357) üzenetére


KOHO
senior tag

de olyankor is a falnak tudnám verni a vitát amikor meghallom, hogy a régi gta-kat akarják rá kiadni:D Miért nem lehet egyet készíteni rá? Kicsit úgy érzem, hogy egyik fejlesztőnek sem álma, haszna erre a konzolra játékot fejleszteni... pedig se warez, se hack, se semmiféle illegalitás ami megkárosítaná őket... Nem igaz, hogy nincs igény a normális játékokra... Miért nem lehet Uncharted minőségű gammákat kiadni? Na annál elállt a szavam, de kb ennyi is volt... Nem akar valaki cserélni velem ps3ra?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1359) Sonic* válasza KOHO (#1358) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Én! Van egy 250-esem 4 game-l egy joyyal. Írd mid van pu ben és megbeszéljük

Majd kiderül..vagy beborul!

(#1360) RangerFox


RangerFox
veterán

Van egy kis problem:
Mindent lementettem a gépre vitáról mert magyar accot állítottambe rajta de utánna nem tudom hogy hogyan kell visszarakni a játékokat a gépre. Az applicaton-ban nincs semmi de a gépen dokumentumokban ott van a PSVita mappa de nem tudom átmásolni vitára. Hogy lehet visszarakni? Köszi előre is.

(#1361) KOHO válasza RangerFox (#1360) üzenetére


KOHO
senior tag

ha más accountot használsz akkor nem tudsz rá visszarakni semmit... ez egy védelem... tehát 1 program csak 1 accountal jó

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1362) RangerFox válasza KOHO (#1361) üzenetére


RangerFox
veterán

Na és akkor ha visszaállítom angolra akkor újra rámehet?

(#1363) KOHO válasza RangerFox (#1362) üzenetére


KOHO
senior tag

igen

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1364) KOHO


KOHO
senior tag

Valaki nem cserélne nexus 7-et ps vitára?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1365) RangerFox


RangerFox
veterán

Sziasztok! Tudom hogy nagy hülyeség de vettem egy magyar 6k-s feltöltőkártyát és azt írja hogy a kódot üssem be a reedem code-hoz.. Na az a menü hol van mert sehol nem találom! Help pleas!

(#1366) Karma válasza RangerFox (#1365) üzenetére


Karma
félisten

Ha rámész a Store-ra, a LiveArea lapján középen fenn van egy "1-2" ikon. A Store-on belül a jobb alsó menüben is ott van, de pontosan nem tudom megmondani mert most frissítek 2.12-re :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1367) Prime110 válasza RangerFox (#1365) üzenetére


Prime110
aktív tag

Miért lenne hülyeség? Magyar Store-hoz az való.
Kódot legegyszerűbben szerintem a gyári oldalon tudsz megadni a profilod neve alatt a "Redeem Code" aztán megjelenik a feltöltött összeg.

(#1368) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Na megvan a Vita!!!! Jeloljetek be WindStoorm neven. Akitol vetem rarakott egy rakat cuccot h tudom megnezni mi a + os?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#1369) fahrii


fahrii
őstag

Entering PS Plus in June (EU):

29th May: Kingdoms of Amalur: Reckoning
29th May: ICO and Shadow of the Colossus HD Collection
29th May: Demon’s Souls
5th June: Rayman Origins
5th June: Coconut Dodge Revitalised

Erre csak 1 szavam van. Anyád.
(1-2 hónapja vettem meg a raymant)

(#1370) Karma válasza fahrii (#1369) üzenetére


Karma
félisten

Hát ez anyázós kategória tényleg, de nekem másért. US accounton ezekkel a játékokkal szemben ingyenes lett a Knytt Underground, oda ne rohanjak meg vissza...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1371) RangerFox válasza fahrii (#1369) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát ez azt jelenti nekem hogy júniusban +-ot kell vennem vitához .De ez magyaron is igaz?

(#1372) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Sziasztok.

Lődözős játékok szempontjából hogy van eleresztve a Vita? Most tervezek venni, de nem tudom, mik a lehetőségek multizásra lehetőleg fps-sel. Tapasztalatok?

(#1373) Ps Vita válasza rachmaninoff (#1372) üzenetére


Ps Vita
őstag

Uncharted kihagyhatatlan,de még lesd meg az Unit 13-t is,lehet be fog jönni az is(nekem bejött :) )
Viszont ebben a kettőben nincs hagyományos multi(Unti 13-nak van Online Co-op-ja)
COD-ról nem hallotam sok jót,de én még azt nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

(#1374) rachmaninoff válasza Ps Vita (#1373) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Ez a Unit 13 jól fest!

Ami ugye jó lenne még az a Killzone, mert PS3-on nyomom és nagyon jó a multija. Visoznt láttam, hogy arra még bőven várni kell. :(

És ha multit elfelejtjük, mik rá a legjobb játékok szerinted? Stílust kb. mindent elfogyasztok....

(#1375) KOHO válasza rachmaninoff (#1374) üzenetére


KOHO
senior tag

A COD egy hatalmas bukás... a legrosszabb Vita játék amivel valaha játszottam! Mind grafikailag, mind játékmenetben katasztrófális... Kb 9 pálya van, mindegyik másfél perces, nincs sehol mentés, ha meghalsz, kezded előlről a pályát, lineáris az egész játék, se jobbra se balra, csak egyenesen kell menni végig... Köze nincs a nagykonzolos vagy a PC-s verziókhoz! Egyszóval: HITVÁNY, egy fillért nem ér meg

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1376) RangerFox


RangerFox
veterán

Hát a cod nagyon rossz de jó játék az uncharted, fifa, LBp, AC, MK, (sokaknak tetszik a GR de nekem nem) Gta bár az psp-s de jó a multija. rayman esetleg plants vs. zombies amivel el lehet szórakozni de ebből a fele nem olyan stílusú ami szerintem a te stílusod....

(#1377) rachmaninoff válasza KOHO (#1375) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Sajnálattal olvasom, mert szeretem a COD-okat. Csak furcsállom, hogy ilyen bejáratott brand alatt ilyen játékot engedtek publikálni...

szabo111: a FIFA kivételével ezeket elfogyasztom simán, a LBP-et mosz szereztem meg PS-ra, az is nagyon jó asszonnyal tolni. Rayman és PvZ kipörgettem telón. Egyedül a GR nem tudom mi. :)

(#1378) Ps Vita válasza rachmaninoff (#1377) üzenetére


Ps Vita
őstag

Rayman-t telón nem tudhattad kipörgetni,ez csak egy kis szarság a Vitás verzióhoz képest,csak egy minigame :K

(#1379) rachmaninoff válasza Ps Vita (#1378) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

És valóban!

Akkor hónap elején meglepem magam a Vitával, amiket ajánlottatok, azok közül sztem az Uncharteddel kezdek, a trilógiát is imádtam, aztán meg könnyes szemmel várom a Killzone-t :)

(#1380) Ps Vita válasza rachmaninoff (#1379) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ajánlanám a PS+ szolgáltatást,lesz meg

(#1381) KOHO válasza rachmaninoff (#1379) üzenetére


KOHO
senior tag

Semmi képpen nem ajánlom a PS+ szolgáltatást amennyiben csak Vitával rendelkezel/fogsz rendelkezni
Eszméletlenül gagyi a kínálat, most ne is haragudjatok, de pocsék, undormány! Ami volt 2 hónappal ezelőtt ez a knytt underground, az is mi volt már?:D Katasztrófa... Ps3ra megéri a Plus, vitára még viccnek is rossz!
Hála istennek megszabadultam a Vitától...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1382) fahrii válasza KOHO (#1381) üzenetére


fahrii
őstag

Valóban, 12k 24 darab játékért valóban egy kész rablás, nem is tudom hogy gondolják ezt... :W

Még ha a fele szemét akkor is megéri...

(#1383) rachmaninoff válasza fahrii (#1382) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Plus bizti nem lesz, PS3 van, de így sem. Oké, hogy ingyen van pár játék, de ha anyagi oldalát nézem, akkor ingyen van az is, hogy veszel használtat, el vagy vele egy hónapig és tovább adod ugyanannyiért. Meg régebbi címek a Store-ben gyakran drágábbak virtuálisan Plusszal is, mint a szeköndhend lemezek fizikai valójukban, vagy akár újonnan (Essentials kiadások pl.) Ha meg a praktikumot, akkor lemezeseket nem kell töltögetni, kölcsön tudod adni haveroknak, ill. jól mutatnak a polcon. :)

Szerk.: hejesiráss

[ Szerkesztve ]

(#1384) fahrii válasza rachmaninoff (#1383) üzenetére


fahrii
őstag

Továbbadod ugyanannyiért. Jah.
1 hónapja rohad rajtam az AC3 és nemviszi a kutya se (pedig kb fele annyiért tettem fel apróra mint amennyit adtam érte).

(#1385) rachmaninoff válasza fahrii (#1384) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

PS3-nál így szoktam. Megveszem kéz alól, friss címeket és újonnan nem szoktam. Aztán elboltolom vagy csere. Ha Vitánál ez nem megy, akkor szomorú leszek. :)

(#1386) RangerFox


RangerFox
veterán

Szerintetek megér 6900 Ft-ot a metal gear solid hd collection? Nem ismerem a sorozatot ezért kérném a segítségeteket.

(#1387) ilyr válasza RangerFox (#1386) üzenetére


ilyr
tag

Szerintem igen, de én erősen elfogult vagyok a témában... :) Sajna a collection csak a második és a harmadik részt tartalmazza, de én is a második résszel kezdtem az ismerkedést és valami fantasztikus a sztorija. Ezek után csak ennek a játéknak a harmadik része miatt vettem PS2-őt és a negyedik rész miatt PS3-at... :) Egyiket se bántam meg. Alig várom, hogy megjelenjen az új rész... :)

Kis ízelítő:
Trailer1
Trailer2

Ja még annyit, hogy a legtöbb ismerősőmet akiknek ajánlottam, az irányítás tántorította el a játéktól, de ha az embernek van egy kis türelme megszokni, akkor a játéktörténelem egyik legjobb sztorija kárpótol érte...

(#1388) gelbelex válasza ilyr (#1387) üzenetére


gelbelex
őstag

Hm. Lehet, adok neki egy esélyt... :R

(#1389) ilyr válasza gelbelex (#1388) üzenetére


ilyr
tag

Az esetleges félreértések elkerülése végett megjegyzem, hogy a trailerek a közelgő ötödik részből vannak... :)
A második rész még 2001-ben jött ki (de már akkor 8GB-os dual layer DVD-n), szóval grafikában ne mostani szintet várjunk, de nekem speciell még most is tetszik... :)

(#1390) fahrii válasza gelbelex (#1388) üzenetére


fahrii
őstag

A játékmenet és irányításs meglehetősen fosnak hat az elején, könnyen eltántoríthatja az embert (engem sikerült :D ).

[ Szerkesztve ]

(#1391) RangerFox válasza fahrii (#1390) üzenetére


RangerFox
veterán

Én is ezért kérdeztem meg.... Láttam hogy fura az irányítása és hát kijött az új AC könyv így nem tudom melyiket vegyem...

(#1392) RangerFox


RangerFox
veterán

Bocsi a warezért.....
Hallottam hogy van vitára CFW. A sony ezt már orvosolta? Mert nem szeretem hogy egy csomó cikket ellepnek a warezosok.....

(#1393) KOHO válasza RangerFox (#1392) üzenetére


KOHO
senior tag

Ez engem is érdekelne:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1394) KOHO


KOHO
senior tag

Srácok! Most fizettem elő a ps plusra újfent... Tudom, hogy már nincs fent a plusban a Metal Gear Solid HD collection de valamiylen úton módon nem tudnám letölteni ingyen? Csak azért kérdezem, mert pl amiket letöltöttem már plussal és benne vannak a Download list-emben azokat továbbra is le tudom tölteni ingyé, csak amikor a Metal volt ingyenes akkor nem volt plusom:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1395) RangerFox válasza KOHO (#1394) üzenetére


RangerFox
veterán

Azt nem lehet újra letölteni, csak addig lehetett amíg fent volt. Bár most 6900 Ft a gameshopban dobozosan. Az szerintem jó ár érte.

(#1396) KOHO


KOHO
senior tag

Tisztelt fórumtársaim! Ezennel leírnám rövid vesszőfutásomat amelyet 1 hét alatt műveltem:
A szombati nap folyamán a Vitát + 10 ezer forintot adtam egy PS3 slim 160gb-ért... amint elcseréltem onnantól kezdve egy hatalmas kő nehezedett a szívemre, hogy a szeretett kis Vitámat amire oly sokat kuporgattam a pénzemet ( én bontottam ki, én csomagoltam ki, én kapcsoltam be először) elcseréltem egy ps3-ra! Akkor jó üzletnek tűnt abból az okból kifolyólag, hogy a nagy testvérre jóval több minőségi játék van! Pró kontra alapon tehát ennyi szól a ps3 mellett, hogy több-jobb játék van rá! Kontra alap pl az, hogy használtan vettem, ki tudja, hogy ki használta előtte, igazából ez nem is volt gond, mert szép állapotban volt. A legnagyobb baj a crt tv:D Használhatatlan szerintem, összehasonlíthatatlanul csúnyább a grafika mint egy Full Hd-s tévén...
A kő még inkább nyomta a szívem és az éterbe hangosan kurjantva fohászt mondtam kedves Vitalinám felé és ő meghallgatta imám! Az üzletfelem akivel eredetileg elcseréltem, (nem mellesleg szembeszomszédom az utcában:D) hajlandóságot mutatott a visszacsere felé! Egy szó mint száz, summázva: Ha van játék a vitára, ha nincs, ő mindig társam volt az unalmas hétköznapokban, soha többet ilyen ostobaságra el nem szánom magam az egyszer biztos! Idvezellek újra itthon Vitalina:)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1397) RangerFox válasza KOHO (#1396) üzenetére


RangerFox
veterán

:DDDD Én most tervezek PS3-at venni nekem is CRT TV-m van de megtartom a vitát is... Én sem bírnék megválni szeretett vitácskámtól. Na azért meg tudja fogni az embert, na!

(#1398) KOHO válasza RangerFox (#1397) üzenetére


KOHO
senior tag

Én meggondolnám a helyedben:D Nekem egy elég nagy sík képernyős (80 cm körüli) Sony tévém van, de valami katasztrófa volt... Iszonyatosan életlen a kép, vibrál mint a picsa:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1399) RangerFox válasza KOHO (#1398) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem meg egy digihome 56Cm-es van! :D :D Amúgy nem múlhat el olyan konzolgeneráció hogy ne játszak GoW-al és Tr-el. :)

(#1400) Prime110 válasza KOHO (#1396) üzenetére


Prime110
aktív tag

"
A legnagyobb baj a crt tv Használhatatlan szerintem, összehasonlíthatatlanul csúnyább a grafika mint egy Full Hd-s tévén...
"

Még egy HD Ready-s TV-n is jobb a kép, mint akármilyen trágya CRT-n, ez nem újdonság.
A PS3 pedig már inkább ennek, sőt e feletti generációnak a vívmánya, 3D képes is, tehát jóval megelőzte a korát.

Alapvetően azért nem lett volna rossz a csere Vita kontra PS3 a játékfelhozatal szempontjából.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.