Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) nokia párti válasza engine88 (#900) üzenetére


nokia párti
őstag

Sehogy nem tudod,(ebben nincs UMD meghajtó szerencsére), Max a Store-ból tudsz hozzá letölteni.

(#902) Aki21 válasza Qbász (#899) üzenetére


Aki21
aktív tag

okés sikerült köszike :)

(#903) MerLinh


MerLinh
senior tag

Nektek is felíratos a storebol töltött gravity rush teljes magyar accal? mert mintha annó a demoját néztem és az szinkronos lett volna

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#904) Cyberpunk válasza MerLinh (#903) üzenetére


Cyberpunk
félisten

UK-n vagyok én fent, onnét is csak felirat, már ha az angol szinkronra gondolsz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#905) MerLinh válasza Cyberpunk (#904) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah angol szinkronra, isten ments magyar szinkronos játékoktól =) kivéve imperium galaktika =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#906) Mister_X válasza MerLinh (#905) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Imperium Galacticában vartyogás van, nem szinkron ( = értelmezhetetlen, még a Human).

On, emberek.
Egy kérdés: ha PS3-on csinálok PSN Plus-os accot, azt használhatom Vitán is és megkapom az ottani instant getes kollekciót?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#907) Cyberpunk válasza Mister_X (#906) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#908) Mister_X válasza Cyberpunk (#907) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Zsír. Már csak értelmesebb eresztések kellenek, mert se a BO: Declassified, se az AC: Liberation nem ütött akkorát, mint kellett volna... Egyedüli érdemleges, amit meg lehet venni, az a Resistance: Burning Sky (Uncharted most ingyenes). :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#909) Cyberpunk válasza Mister_X (#908) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Batman: Arkham City is elvileg. Az simán megéri, feltéve ha nincs meg. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#910) Mister_X válasza Cyberpunk (#909) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PSVitánál tartunk még :N PS3-ra (amit a héten megveszek - ha minden igaz) alap, hogy berakom majd a listába.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#911) Cyberpunk válasza Mister_X (#910) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja igaz elkalandoztam.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#912) Mister_X válasza Cyberpunk (#911) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megesik. Ha már itt vagy, kifaggatlak. Mik a jelenlegi crossplayes/mentek-viszem magammal játékok? MotorStorm RC-ről tudok csak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#913) Cyberpunk válasza Mister_X (#912) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tessék itt egy lista [link] kicsit szerény egyenlőre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#914) Mister_X válasza Cyberpunk (#913) üzenetére


Mister_X
nagyúr

MotorStorm RC, PlayStation All-Star Battle Royale, Street Fighter X Tekken, WipeOut 2048. Ezeket érdemes is cp-ezni.

Vita használható, mint PS3 kontroller? Esetleg osztott képernyő helyett a Vita kijelzőjére megy a stream? Ilyet már a PSP is tudott, csak picit fura volt vele a Lair (azzal próbáltam). Ha igen, akkor az L2-R2 páros emulálható a hátsó tapipaddal?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#915) Cyberpunk válasza Mister_X (#914) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen remote play van. A hátsó tapipad esetéről nem tudok nyilatkozni, van rá esély szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#916) MrTwister válasza Mister_X (#914) üzenetére


MrTwister
őstag

Én már néztem filmet(mkv) rajta úgy nas-ról (synology), hogy a ps3-ra kapcsolódtam.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#917) engine88


engine88
aktív tag

Van lista a közelgő Vita játékokról?

(#918) tojas76


tojas76
csendes tag

Sziasztok!!Kérdeznék

Adott egy 4Gb -os memorikártya,
Angol store-ról szeretném letölteni a ZenPinball 2-hoz az összes "tábla csomagot" azt hiszem 4 -5 van.
Tehát a kérdés.
Ha esetleg formatálom a memóriakártyát ugye törli a letöltött pályákat??
Buktam??többször nem lehet már letöltenem ezzel az Acounttal ingyen,egyszer már ugye fizettem érte??

köszi

(#919) Cyberpunk válasza tojas76 (#918) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Miután fizettél érte onnét azzal az acc.-al bármennyiszer letöltheted.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#920) tojas76 válasza Cyberpunk (#919) üzenetére


tojas76
csendes tag

köszönöm

(#921) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Na Uraim, addig szemezgettem a Vitával, míg meg nem vettem...egy 3ds XL-t :D. Azért vetettem el egyelőre, mert a régebbi PSP-s címeket futtatnom drága, saját Vitára írt játék pedig nem sok van egyelőre, ami érdekel. A N platformján most már találtam annyi jó progit, ami leköt jó időre, úgy gondolom, a Vitának is kellene még annyi időt adni a 'beérésre', mint amennyivel előbb a 3ds megjelent. Szuper jó gép, le a kalappal a Sony előtt, de inkább megvárom, milyen lesz a felhozatal rá jövő ilyenkorra ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#922) ilyr válasza engine88 (#917) üzenetére


ilyr
tag

IGN-en van egy lista a megjelenő játékokról, időnként érdemes lehet ránézni...

http://www.ign.com/games/upcoming/vita?sortBy=releaseDate&sortOrder=asc

(#923) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#921) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kinek a pap... Én nem vennék 3DS-t, arra nincs PSN Plus :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#924) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#921) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, hogy a kóbor vérfarkas rágná meg beled, te! Most nézem, hogy már harminc alatt hozzám vágnak egy bontatlan 3DS-t... :(((

Ilyenkor utálom, hogy olyan határozatlan vagyok. Vagy mégsem? Basszus, már ott vagyok, hogy PS3-at vennék, de közben az orrom előtt Vita, mint mézesmadzag, erre most a 3DS is :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#925) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#924) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

3ds-ek nagyon olcsóak lettek, főleg, hogy sokan váltanának át XL-re. 30k felett csak kiegészítőkkel lehet elsózni még a jobb darabokat is.

Szerk: Vitával az még a bajom, hogy a kiegészítői nagyon drágák. Egy legerősebb memkártya bele majdnem az alapgép gép árának a felébe kerül, de vehetsz rajta akár egy használt konzolt is...

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#926) MrTwister válasza Dr.F.E.R.I. (#925) üzenetére


MrTwister
őstag

32GB-os tényleg horror áron van hozzá. :Y Lehet használtban v. ebayben kellene gondolkozni... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#927) Mika13


Mika13
csendes tag

Sziasztok! Lenne 1 kis problémám. A konzolom nem adta ki nekem valamiért az acc készitést 1. inditáskor ezért most valamiért nincs psn accom. valaki segitene, hogy kell accot csinálni?

(#928) nokia párti válasza Mika13 (#927) üzenetére


nokia párti
őstag

Ha használtan vetted, akkor valószínűleg az előző tulaj acc.-a van rajta. Sajnos a Vitán, nem lehet több profil egyszerre, csak egy.
Megoldás:Settings<system<restore PS Vita system, de ehez internetkapcsolat is szükéges, mert deaktiválnod kell az előző profilt.

(#929) Mika13


Mika13
csendes tag

és utánna mit kell? egyébként meg új.

(#930) nokia párti válasza Mika13 (#929) üzenetére


nokia párti
őstag

Rányomsz a "restore PS Vita system"-re, aztán deaktiválod a profilt, és a gép újraindul...(visszaállít mindent)
Az újraindítás után pedig, beállíthatod a te saját accountodat.

[ Szerkesztve ]

(#931) Mika13


Mika13
csendes tag

ujrainditottam a gépet de azután mit hogyan?

(#932) Mika13


Mika13
csendes tag

Igy se jó... valami baj van a géppel.... Mindent próbáltam...

(#933) nokia párti válasza Mika13 (#932) üzenetére


nokia párti
őstag

Hogy-hogy nem jó? :F Szerintem akkor már csak 1 dolog maradt: Formázd a memóriakártyát!

(#934) pedrő


pedrő
aktív tag

Sziasztok!

Karácsonyra szeretnék venni egy kis VITÁT és hozzá egy 1 éves Playstation Plus előfizetést. US-t terveztem venni, mert az a legolcsóbb :DDD Igazából nem olyan durva az árkülönbség. (US~11k UK~12,5k HU~13k) Kérdés: Szolgáltatás és más tekintetben (pl. nyelvi extrák) sok köztük a különbség? Összességében melyikkel járok a legjobban ?

Üdv. :
pedrő

(#935) KOHO


KOHO
senior tag

Call of Duty Black Ops Declassified érdekel valakit? Akár eladás akár csere...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#936) Cyberpunk válasza KOHO (#935) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja érdekelhet dobj egy privit, mennyit kérsz érte.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#937) Karma válasza pedrő (#934) üzenetére


Karma
félisten

Az US költségbe beleszámoltad az árfolyamveszteséget is? Azaz pl. az EF-nél egy 50 dolláros US feltöltés 37 angol font... Nekem legalábbis nem megy a bankkártyám közvetlen bekötése az US accounthoz, és csak a drága kerülőútról tudok.

“All nothings are not equal.”

(#938) bigwolf277


bigwolf277
csendes tag

Sziasztok nem tudom hogy jó helyre írok de egy olyan kérdésem lenne hogy Szekszárdon van e valahol konzol bolt előre is köszönöm a segítséget

(#939) pedrő válasza Karma (#937) üzenetére


pedrő
aktív tag

Igen, úgy kalkuláltam. Egyelőre még gépet se találtam. Fehéret szeretnék valahonnan, de szerintem marad az itthoni fekete.

(#940) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Karácsonykor 25%-al olcsóbb lesz a Plus éves előfizetés. :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#941) Tirexi válasza Cyberpunk (#940) üzenetére


Tirexi
addikt

Ideje lenne már előfizetnem rá. :D

(#942) MerLinh válasza Cyberpunk (#940) üzenetére


MerLinh
senior tag

lesz? du néztem már akkor 11250huf volt

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#943) shaddam


shaddam
aktív tag

Ma jön ps plusra a mortál kombájn vita twitter

Annyi játékom van hogy megtelne a 16 gigás kártya alapból(ps+,mini,psone címek) . Kéne már egy vita :D

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#944) ilyr válasza shaddam (#943) üzenetére


ilyr
tag

Már töltöm is... :) Meg a Lego Batman-t is...

(#945) engine88 válasza Cyberpunk (#940) üzenetére


engine88
aktív tag

Hogyan lehet előfizetni rá? UK-ra szeretnék egy évet.

(#946) Cyberpunk válasza engine88 (#945) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bankkártya, vagy veszel egy feltöltőkártyát.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#947) nokia párti válasza Cyberpunk (#946) üzenetére


nokia párti
őstag

Szép estét mindenkinek!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha vennék USA feltöltőkártyát, azt tudnám-e használni a Vitához?(peresze a gép EU-s) Sajnos a profilom szintén USA, ezért is akarok azt venni, és nem fogok ezért új acc.-ot csinálni.:D
Le szeretném tölteni majd az LBP-t az amcsi storeból, egész jó áron van. 25 dolcsiért, megéri szerintem nagyon. Még 1 kérdés: A letöltött játék (LBP) tartalmazza-e az online Pass-t? Vagy azt külön meg kell venni, és letölteni?

(#948) Karma válasza nokia párti (#947) üzenetére


Karma
félisten

Az első felére határozott igen a válasz, a második azt se tudom mi :B.

“All nothings are not equal.”

(#949) nokia párti válasza Karma (#948) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi a választ!

(#950) shaddam válasza nokia párti (#947) üzenetére


shaddam
aktív tag

Persze hogy tartalmazza. Minden amit "először" veszel tartalmaz pass-t ha van az adott játékhoz

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.