Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Cyberpunk válasza Tirexi (#800) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hasonló, csak itten mondjuk 1 éves előfizetésért cserébe, ami kb 1 játék ára kapsz havonta Vita esetében 5 játékot ingyen amit le tudsz tölteni és játszani vele. De ezeknek a játékoknak a listája havonta változik. PS3-nál több, de hát ott a játék is több, van miből válogatni.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#802) Tirexi válasza Cyberpunk (#801) üzenetére


Tirexi
addikt

Értem és milyen játékok ezek? Ilyen kis budget játékok vagy valami értelmesebb márkás dolgokat kapunk? :)

(#803) Cyberpunk válasza Tirexi (#802) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nagy játékok.;) Uncharted, Gravity Rush stb.. Ahogy a PGO-s cikkben is írták. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#804) nokia párti


nokia párti
őstag

Sziasztok!
Tervezem e hónap végére egy ilyen kis drágaság vételét,(mert nem akarok úgy meghalni, hogy nem játszottam ki unchartedet):D sokat olvasgatok róla, de egy dologra még mindig nem jöttem rá. Tehát a kérdésem az lenne, ha veszek hozzá majd játékot amit ugye valamiféle memóriakártyán adnak, akkor már nem is kell hozzá vennem külön memóriakarit? Arra a kártyára lement mindent vagy hogy van ez? :F Tudom láma kérdés, és nyugodtan is kövezettek meg érte, de inkább megkérdezem.
Válaszokat előre is köszi.

(#805) Cyberpunk válasza nokia párti (#804) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kell memória kártya, van ami nem igényli, de a többség igen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#806) james001 válasza nokia párti (#804) üzenetére


james001
veterán

Na pont én válaszolok neked :D
Van olyan játék amihez kell memokártya,van amihez nem kell,az Uncharted-hoz kell. De amúgy a játék dobozának hátulján rajta van hogy kell-e hozzá vagy sem.

Szerk. Na meg is előztek :D De közben találtam egy listát: [link]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#807) nokia párti válasza james001 (#806) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi a választ mindkettőtöknek. :R

(#808) Tirexi válasza Cyberpunk (#803) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez jó hír akkor sztem itt is befigyel majd egy előfizu. :)

(#809) MerLinh válasza Cyberpunk (#803) üzenetére


MerLinh
senior tag

és az hogy megy? egy hónap után már nem játszhatok vele többet, amíg meg nem veszem?

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#810) MrTwister válasza MerLinh (#809) üzenetére


MrTwister
őstag

Én még azzal bővíteném ezt a kérdést, hogy ez az ingyen-játéklista csak az angol storeban él vagy a magyarban is lesz? Mert itt csak külf. storeokra írja: [link] itt erre gondolok: Countries: AE, AU, GB, IE, NZ

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#811) Cyberpunk válasza MerLinh (#809) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Természetesen az ingyen van, szóval nem csak 1 hónapig használhatod.:D

Magyarról nem tudok, de az amúgy is hiányos. Én UK-n vagyok fent.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#812) ilyr válasza MerLinh (#809) üzenetére


ilyr
tag

Elvileg a PS Plus úgy működik, hogy mindig más játékok ingyenesek, amit ha letöltesz, addig játszhatsz vele szabadon amíg van előfizetésed. Ha lejár az előfizetés, nem indul el a játék se, csak ha megveszed, viszont ha megint előfizetsz (mondjuk egy hónapra), akkor megint tolhatod. Időnként változik az ingyenes játékok listája, de ezeket csak abban az időszakban tudod letölteni, azaz ha előfizetsz, a régi ingyenes játékok nem válnak számodra eléhetővé csak az aktuálisok meg amit már letöltöttél.
Volt amúgy akció az egy éves előfizetésre, én akkor beruháztam rá... :)

(#813) Cyberpunk válasza ilyr (#812) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van 15k körül van az éves előfizetés, jó az itt másfél játék ára, de szerintem megéri, habár nekem nincs PS3-am, csak Vita. De ha lenne, akkor is már rég előfizettem volna rá. S így hogy akinek van már PS3-hoz, annak ingyen jár a Vita mellé is szép gesztus. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#814) MerLinh válasza Cyberpunk (#811) üzenetére


MerLinh
senior tag

az csodás akkor be kell ruháznom 1 32 gigás kártyára =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#815) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok, tölthető a 2.0-ás frissítés
[link]

[ Szerkesztve ]

(#816) Cyberpunk válasza Nigér (#815) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már töltőm is kösz az infót. :R És Plus is megy már, mármint lehet előfizetni? Ja látom, csak még játék nincs.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#817) Nigér válasza Cyberpunk (#816) üzenetére


Nigér
őstag

Úgy tudom, a holnapi store frissítéssel indul a dolog.
Kíváncsian várom! :)
Ja és crossbuy a dolog tehát ha van ps3-ad és ott már plusos vagy, valamint a vitán is ugyanazt az accountot használod akkor oda is jár a plus automatikusan.
Szerintem ez elég korrekt dolog a Sonytól. :R

[ Szerkesztve ]

(#818) Cyberpunk válasza Nigér (#817) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha indul fizetek is elő egy 1 évesre, PS3-am nincs, de tényleg klassz dolog ez. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#819) Tirexi válasza Cyberpunk (#818) üzenetére


Tirexi
addikt

Hol lehet előfizetni?

(#820) Tirexi


Tirexi
addikt

Nálam jól kezdődik a 2.0 a mobil internet azóta nem működik. Mindenféle hibát ír ki és nem tud csatlakozni holott T-Mobile H 3G elérhető.
Fasza...

Valami nagyon nem jó. APN beállítás hiba lehet?

[ Szerkesztve ]

(#821) Tirexi


Tirexi
addikt

Nyomtam egy Restore System-et de továbbra sem jó a Net. Most ilyenkor mi van? Ezért vettem 3G-s Vita-t, hogy egy frissítés megölje az egészet? :F
Néztem fórumokat és másnál is előfordulnak ezek a hiba kódok de megoldás kb nulla.

(#822) Nigér válasza Tirexi (#819) üzenetére


Nigér
őstag

Besétálsz pl. bármelyik konzolboltba és lehet venni feltöltőkártyát ami általában ps3 bluray tokban van.
A kódot beírod a store redeem code menüjében és onnantól arra költöd amire csak akarod.
Gáz az a hiba amibe belefutottál, biztosan hamar orvosolni fogják.

(#823) Nigér


Nigér
őstag

Kis nehézségbe ütköztem.
Mi a módja pl. zene PS Vitára másolásának...?

(#824) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egyébként van 30 nap trial most nézem [link]. :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#825) ilyr válasza Nigér (#823) üzenetére


ilyr
tag

A töltőből kihúzod az USB kábelt, azzal rákötöd a PC-re, majd feltelepíted a Content Manager-t (némi guide angolul itt: http://manuals.playstation.net/document/gb/psvita/cm/installcma.html ), majd átmásolod a cuccokat... :)

(#826) Nigér válasza ilyr (#825) üzenetére


Nigér
őstag

Magyarul ez nincs fent valahol?
Amit ki bírtam hámozni belőle, azt megcsináltam de nem sikerült.

(#827) ilyr válasza Nigér (#826) üzenetére


ilyr
tag

Mi nem sikerült? Ami lényeg az oldalról az a link ahonnan a Content Manager-t le tudod tölteni, annak a feltelepítése nagyon nem okozhat gondot...

(#828) Nigér válasza ilyr (#827) üzenetére


Nigér
őstag

Feltettem, usb-n összekötöttem, kijelöltem a pc--->ps vita irányt, de utána minden(videó, zene, stb) mappát üresnek mutat, szürke színnel jelöl.
Arra nem jövök rá hogy kell megadni a pc-n a forrásfájlok helyét hogy át tudjam tenni vitára.

(#829) ilyr válasza Nigér (#828) üzenetére


ilyr
tag

A Content Manager beállításainál meg tudod nézni, hogy mi az alapértelmezett alkönyvtára, illetve ár is állíthatod. Ide csinál külön alkönyvtárakat a zenéknek, képeknek, videóknak, játékoknak, stb. Ide másold be amit fel akarsz tölteni és már látni is fogja a Vita...

(#830) Nigér válasza ilyr (#829) üzenetére


Nigér
őstag

Hát ez az, abba a mappába raktam a zenét ami a Content Managerben be van állítva ( egyébként ezeket nem lehet bármikor megváltoztatni, az marad amit telepítésnél megadok ) de nem látta a Vita.
Nem tudom mi lenne a megoldás, egy újraformattálása a memóriakártyának talán...

(#831) ilyr válasza Nigér (#830) üzenetére


ilyr
tag

Az biztos nem... Milyen formátum a zene? Mert Vita szerintem csak MP3-at támogat... Esetleg próbálj különböző formátumokat. Meg a zene alkönyvárban direktben vannak a zenefájlok vagy alkönyvtárostul tetted bele?

(#832) Nigér válasza ilyr (#831) üzenetére


Nigér
őstag

Hm...
Az van, hogy én flac-fájlokkal próbáltam.
Most hogy mondod kipróbáltam mp3 zenékkel és rendben működik.
Kicsit cinkes hogy erre nem gondoltam de valahol egy másik fórumban olvastam hogy a flac formátumot is viszi.
Köszönöm a segítséget! :R

(#833) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Sziasztok, szemezgetek a Vita-val, mert jó lenne így a télen egy kis elmélyedés a fotelban :U . Szeretnék főleg RPG-kkel játszani, amiből vitás cím ugyan nem sok jelent meg (ugyanez a bajom a 3ds-sel is), de van jópár klasszikus, amikkel nagyon szívesen játszanék ölben, ezekhez a játékokhoz a kézi konzolok tökéletesek, szerintem. A Chrono Trigger különösen érdekelne, de csak a US store-on láttam. Már nagyjából utánaolvastam a témának, de itt is megkérdezném, mi lenne a legegyszerűbb módja annak, hogy egy vitán játszhassak vele (vagy bármelyik más játékkal, tkp)? A saját elgondolásom:

Vita megvásárlása->US account készítése->???Fizetés???->játék letöltése Sony-féle memkártyára->betöltés

Minden segítséget szívesen veszek!

u.i.: azért nem sima PSP gépben gondolkodom, mert van azért pár jó cím vitára, és mivel ez egy új konzol, reménykedem benne, hogy még sok jó játék fog születni rá :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#834) Cyberpunk válasza Dr.F.E.R.I. (#833) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a szisztéma ez. Valóban nem sok RPG van rá, de szerencsére lehet szemezgetni PSP-s meg PS1-es címekből is. De persze nem mindegy miből! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#835) Dr.F.E.R.I. válasza Cyberpunk (#834) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

:R Szia, ha van pár perced, röviden tudnál nekem szólni a fizetési módról? Olvastam, hogy Mo-n kibocsátott bankkártyával nem lehet US store-on fizetni. Ugyanott viszont felkínáltak PSN-kártyát, amit láttam magyar shopokban is (erre gondolok). Ha veszek mondjuk a kedvenc hazai webshopomban ilyet, azt egyetemlegesen elfogadják vajon a tengeren túlon is? Vagy valamilyen 'unorthodox' módja van ennek?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#836) ilyr válasza Dr.F.E.R.I. (#835) üzenetére


ilyr
tag

Már volt róla szó, de leírom mégegyszer... A legegyszerübb és legfájdalommentesebb módja a fizetésnek, hogy elmész a http://electronicfirst.com/ oldalra, veszel X összegért PSN kártyát, fizetsz PayPal-al, megkapod a kódot e-mail-ben, majd ezt Vitán vagy PS3-on bepötyögöd a Store-ban...

(#837) MrTwister válasza Cyberpunk (#824) üzenetére


MrTwister
őstag

No és, hogy lehet ebben az angol storera jelentkezni? Magyar facebook, gondolom hungarian store :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#838) Dr.F.E.R.I. válasza ilyr (#836) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Köszi szépen Neked is a tippet, tetszik az oldal!

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#839) Cyberpunk válasza MrTwister (#837) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na nekem megjött a trial kód. Igaz szerintem nem sok közre van ahhoz az FB-s dologhoz, mert arra az email címre jött amivel regisztrálva vagyok a Store-ra.:U De a lényeg kaptam 30 nap ingyen Plus tagságot.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#840) Qbász válasza Cyberpunk (#839) üzenetére


Qbász
aktív tag

De meg kell hozzá adnod a credit card information-t. Anélkül pápá, de ha megadod akkor az automata megújítást kapcsold ki. Figyelmeztet is. PS3-on :P Vitán nem tudom, muszáj volt ps-t használnom mert így mindkettőre megkapod.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#841) Cyberpunk válasza Qbász (#840) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja időközben rájöttem, csak kicsit ideges vagyok magamra, mert a security jelszót elfejtettem. Na mindegy töröltem végül a rendszerből a kártyát. :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#842) Qbász válasza Cyberpunk (#841) üzenetére


Qbász
aktív tag

Az accod jelszava az. Nekem 4 van mindnek más a jelszava. Egy darabig pötyögtem én is :K

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#843) zooole válasza Cyberpunk (#841) üzenetére


zooole
senior tag

Mennyi idő volt, amíg megjött a kód? Nincs Vita-m, de PS3-ra jól jönne. 3 hónapig használtam, most már nektek is jó üzlet :)

(#844) Cyberpunk válasza zooole (#843) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Délután 1 környékén kaptam meg olyan 20-21 óra durván.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#845) tojas76


tojas76
csendes tag

Sziasztok

Új vagyok még itt.
Gépem is csak pár hónapja van.
azt szeretném kérdezni,hogy a Zen Pinball 2-t demot leszedtem.
leszedtem a trial pályákat is.
az Angol Store-n vagyok fent és ott amit 7.99 font-ért látok azaz összes pálya 4-5 DLC

köszi

(#846) ilyr válasza tojas76 (#845) üzenetére


ilyr
tag

És mi a kérdés? :)

(#847) tojas76


tojas76
csendes tag

a kérdésem

4-5 DLC pakk kapható egyenként 7.99 fontért.
Ezeket megvásárolva az összes pálya megnyílik amit a demoban csak kipróbálhatok??? :K

köszi

(#848) ilyr válasza tojas76 (#847) üzenetére


ilyr
tag

A DLC pack-ok több asztalt tartalmaznak (például az Avengers asszem 4-5 asztalt), de vannak egyedülálló asztalok mint mondjuk az Epic Quest amit szerintem külön kell megvenni... Ha esetleg nem akarsz sok pénzt kiadni és csak néhány asztalt vennél meg (én nem válogattam :) ), akkor nézegess utánna a leírásoknak, meg videóknak a Youtube-on, hogy melyik tetszik. Részemről a kedvencek az X-Men, az Epic Quest és a Plants vs. Zombies asztalok...

(#849) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Tulajoktól kérdezném, hogy mekkora szerintetek az optimális kártyaméret? Elég-e a 8GB, vagy kell(het) a 16(32)GB-os? Köszi

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#850) Cyberpunk válasza Dr.F.E.R.I. (#849) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha töltesz játékot, akkor kell a nagyobb.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.