Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) james001


james001
veterán

Van akinek megvan itt az Uncharted Golden Abyss? Van benne multi?
Nyáron majd én is veszek amúgy egy Vitát,remélem addigra valamennyit lemegy az ára.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#302) Ps Vita válasza james001 (#301) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nincs benne multi,de igy is megéri a játék..

(#303) james001 válasza Ps Vita (#302) üzenetére


james001
veterán

Kár pedig király lenne bele egy jó kis multi.
Nyáron ezt a játékot tuti megszerzem hozzá elsőként,nem csak azért mert Uncharted fan vagyok,hanem mert ez a legszebb játék rá eddig sztem :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#304) kgeek válasza james001 (#303) üzenetére


kgeek
csendes tag

Ebben teljessen igazad van,én most vagyok a végén,minden percet élveztem,és nekikezdek mégegyszer.
Ha Uncharted fan vagy akkor tutira megéri megvenni a gépet!

Blogom: www.kataigeek.com

(#305) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ha meg nem vagy az ettől az leszel :D

(#306) kgeek


kgeek
csendes tag

ez a mortal működik valakinek multiba? senkit nem talál...

Blogom: www.kataigeek.com

(#307) losi73 válasza kgeek (#306) üzenetére


losi73
senior tag

megy az:)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#308) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Én teljsene rápörögtem erre az úgy nevezett MOTM nevű(ez a röviditése) ingyenes storebol letölthetős játékra próbáljátok ki,de a csúcsaim úgyse döntitek meg.. ;]

(#309) ilyr


ilyr
tag

Na Vaterán lecsaptam egy VITA-ra én is, remélhetőleg jövő hét elejére meg is jön. Nem tudjátok, hogy általánosságban minden játékra igaz, hogy ha megvetted a PS3 verziót, a VITA verzió ingyen letölthető? Vagy ez egyedi dolog a Zen Pinball 2 esetében?
Csak mert PS3-ra megvettem anno a Plants vs. Zombies játékot (ami egyébként istenkirály, csak ajánlani tudom annak aki nem ismeri) és most néztem, hogy van már VITA verzió is...

(#310) Ps Vita válasza ilyr (#309) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem..csak pár esetben van így..

(#311) Sundesz válasza ilyr (#309) üzenetére


Sundesz
őstag

A flipperen kívűl a Motorstorm RC, Top Darts és Hustle Kings esetében biztosan így van. PvsZ szerintem külön vásárlós történet sajna.

Hörcsög Powa'

(#312) ilyr


ilyr
tag

Na megjött a PS Vitám tegnap, holnapig meg várhatok a memóriakártyára... Azért elég igénytelen, hogy szinte semmit nem lehet kezdeni memóriakártya nélkül. Még a 8 megás Skype-ot se tölti le...

(#313) gelbelex válasza ilyr (#312) üzenetére


gelbelex
őstag

A gép vételárán túl még másért is kell fizetni a Sony-nak... :(((
( Bár van kártyás játék, ami nem igényli a memóriakártyát, pl. a FIFA. )
Még dühítőbb, hogy nem lehet usb-meghajtóként másolni a memóriakártyára, filmet, képet, zenét... :W :Y
Ja, Skype: nincs szöveges chat... :F

[ Szerkesztve ]

(#314) ilyr válasza gelbelex (#313) üzenetére


ilyr
tag

Az USB meghajtóként másolás hiánya valszeg az esetleges exploitok elkerülése végett van, hogy ezzel is nehezítsék a gép feltörését. PS3-on a TVersity nevü média szerverrel sikerült megoldanom az ilyen másolást, szóval ez a része nem annyira fájó, az már inkább, hogy mondjuk AVI-t nem játszik le, hogy a külön sub/srt formátumú feliratokat ne is említsem... A Skype-ban a szöveges chat hiánya tényleg megbocsáthatatlan, nem is tudom ezt hogy képzelték. Igy nem fogok kapkodni a letöltésével...

Egyébként az új AR (Augmented Reality) játékokat mint Table Top Tanks, stb. próbálta már valaki?

(#315) szika87


szika87
aktív tag

Komolyan az ilyen negatív kommentek után mindig elgondolkodok hogy megéri-e venni egy ilyen masinát,vagy inkább valamilyen tablet,vagy komolyabb okosteló....
Persze a sony később biztos javítani fogja a hibákat,mint a gyatra böngésző HTML 5, és flash nélkül,a harmatos skype,meg az h alig támogat videófájlokat...bár gondolom zenei téren se játsza le pl a FLAC fájlokat hiába a wolfson chip benne....
De ezek mellett bizony nehéz elmenni megvétel előtt...

We are here for a good time, not a long time.

(#316) losi73 válasza szika87 (#315) üzenetére


losi73
senior tag

üdv ez egy játék gép és ugy is kéne kezelni az hogy azon kivül mit tud még az mind mind ++++ telon meg tableton játszani foss, probálkoztam sokáig én is de max my country,paradise island és hasonló játékok élvezhetök telon és tableten!

ui:amiket hiányoltok azt pont kilehet váltani egy olcsó androidos teloval vagy tabletal ,na de azon játszani nem az igazi mondom ugy hogy volt mindenböl csucs gépem és játszogattam rajta illetve belekeztem rengeteg játékba,de csak pár ilyen épitkezös gyujtögetöst max 1-2 logikai ugyeségit toltam.

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#317) gelbelex válasza losi73 (#316) üzenetére


gelbelex
őstag

Egyetértek.

Ráaadásul sajnos a Sony-nak nem éri meg a Vitába belepakolni minden jót. :(
Ki venné meg az Xperia S-t sok pénzért, ha a lényege egy játékgéppel és egy alap-mobillal megkapható lenne feleannyiért..? :(

Ha viszont csak játékgép, jöhetne még több játék. Várom a Doctor Who-t, a Gravity Rush-t és a Metal Gear Solid-ot...

[ Szerkesztve ]

(#318) szika87 válasza losi73 (#316) üzenetére


szika87
aktív tag

Persze ez csak egy játékgép,és nem is hoznám fel hátrányként amiket leírtam, DE ha már tettek bele böngészőt miért nem csinálták meg jobbra?Olyan gyönyörűen lehetne netezni egy ilyen szép nagy képernyőn miért nem optimalizálták,főleg egy ilyen vasnál még optimalizálni se kéne mert ennek a vasnak izomból elkéne bírni hogy gyors legyen, ne utóla g töltse be a lapokat,meg a falsheket is csont nélkül kezelni tudná:/ Ha már elérhetővé tették a skype-ot miért kellett így kiherélni hogy nincs chat?(Noha ez nekem annyira nem fájó mert ritkán használnám) de megemlítendő
Ami bosszant hogy egy ilyen gépen tényleg öröm lehet egér mozizni a buszon mikor épp nem játszasz,erre szenvedni kell hogy perceket/órákat konvertálgass hogy fogyasztani tudja a gép,ezt de nagyon gyűlöltem az iphone-ba is.És mivel wolfson hangkeltő van benne, milyen jó lenne veszteségmentes FLAC formátumban zenét hallgatni rajta.
Ne értsetek féle,telón,tableten szörnyű játszani ez tény,és ettől a masinától se várnék mást minthogy játszak,csak tényleg mivel van benne böngésző bennem van a kisördög milyen jó lenne ha rendesen lehetne netezni rajta,de ha már ekkora szép képernyője van ilyen hardverrel milyen jó lenne konvertálgatás nélkül filmet nézni,zenei rész szintén.Az is bosszantó lehet h a gép nem ismerheti fel pendriveként és rátolni a cuccokat,báár itt picit megértem a sony-t mert így nehezebb lesz feltörni és warezolni.

We are here for a good time, not a long time.

(#319) szika87


szika87
aktív tag

Biztos túl sokat kérek és bennem van a hiba :DDD :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#320) szika87 válasza gelbelex (#317) üzenetére


szika87
aktív tag

Jah csak pár év múlva nehogy koppanjunk hogy a sony kiad egy olyan telót amin ugyan ilyen játékokkal lehet játszani mint a vitán :D mert azért meg meg említik h a jövőben elképzelhető lesz...
Én ami miatt megveszem a ketyerét az konkrétan az uncharted,gravity rush,Final Fantasy X HD, Resistance burning skies,mortal kombat,dust 514,escape plan,killzone,littlebigplanet,na meg szivesen játszanék néhány régebbi ps1 és psp címmel is.
Én amúgy nagyon remélem kiadnak egy def jam fight for NY-t vitára mert attól szórakoztatóbb verekedős játékkal nem játszottam még :D a ps2-es időszakban szakadtunk a nevetéstől a haverokkal mikor játszottunk vele.

We are here for a good time, not a long time.

(#321) gelbelex válasza szika87 (#320) üzenetére


gelbelex
őstag

Nem hinném, hogy a Vita olyan hosszú életű lesz, mint a PSP...

Amúgy egy Vitához hasonló erejű mobil csak akkor lenne versenyképes egy dedikált játékgéppel (most a Vitával), ha lenne hozzá egy kétkaros kontrollerként használható bölcső és a támogató játékok/oprendszer...
Hm, lehet, hogy pl. majd a Galaxy S IV ilyen tartozékkal jön...? :D

Sajnos a magyar Store-ban a PSP-játékok közül sok hiányzik..., pedig pl. a két GoW részért odaadnám egykét BigMac-menü árát.

(#322) ilyr


ilyr
tag

Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de úgy tudom Dust 514 nem lesz PS Vitára, csak egy progi (Dust 514 Companion) amit mellékes kiegészítőként tudsz használni a PS3-on futó játékhoz...

"The PlayStation Vita release of Dust 514 collaborates with the PlayStation 3 game, giving gamers extended levels of access to their game stats, loadouts, tactics .."

(#323) ilyr


ilyr
tag

Amúgy én a Ratchet and Clank játékokat (mondjuk a hamarosan megjelenő HD Collection-t!) látnám szivesen Vitán, meg mondjuk egy Flower-t is...

(#324) losi73 válasza gelbelex (#317) üzenetére


losi73
senior tag

ez a 2 juniusban jönn is:)Gravity Rush-t és a Metal Gear Solid-ot..

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#325) losi73 válasza ilyr (#322) üzenetére


losi73
senior tag

üdv szerintem meg lesz dust 514 ;)

http://www.gamersroom.hu/psvita/jatekok/dust-514-ps-vita.htm

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#326) ilyr válasza losi73 (#325) üzenetére


ilyr
tag

Igen nagy valószinüsége van, hogy azon az oldalon rosszul értesülve írták azt oda, mivel az alábbi cikkben a készitő cég (CCP) erősíti meg, hogy a Vita verzió nem full játék lesz, csak egy kiegészítő program:

http://massively.joystiq.com/2012/03/05/dust-514-vita-version-is-companion-app-not-full-game/

(#327) losi73 válasza ilyr (#326) üzenetére


losi73
senior tag

hát ez szomoru,de neked lesz igazad. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#328) MrTwister válasza gelbelex (#321) üzenetére


MrTwister
őstag

"a két GoW részért odaadnám egykét BigMac-menü árát."
Ezt én sem értem miért nincs!? Felháborító! :( Valószínűleg emiatt váltok is angol storera vagy amcsira! Nem várok tovább, hogy mikor méltóztatják belerakni a magyar storeba ezt a 2 "ismeretlen" játékot! Pffff.:(((

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#329) losi73 válasza MrTwister (#328) üzenetére


losi73
senior tag

üdv amcsi stort válaszd sokkal olcsobb mint az angol.

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#330) ilyr


ilyr
tag

(#331) MrTwister válasza losi73 (#329) üzenetére


MrTwister
őstag

Rendben, köszi, úgy lesz.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#332) Ps Vita válasza ilyr (#330) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nagyon tetszetős

(#333) kgeek


kgeek
csendes tag

estet!

Ridge Racer -el jatszik valaki? kicsit furcsa a jatekmenet,a zene pedig nagyonszaar.

amugy par napja behalt a Vita par percre,olyan volt hogy nem latta a kartyat ami benne volt- szoval nem inditotta a jatekot,aztan ujraindult magatol es mukodott.

[ Szerkesztve ]

Blogom: www.kataigeek.com

(#334) ilyr


ilyr
tag

Végre ma megjött a 16 GB-os memóriakártya, kaptam egy wifi routert is, amit sikerült frankón beállítani, na mondom lefekvés elött akkor még gyorsan letöltök pár játékot is a PSN Store-ból... Erre ma karbantartás van... Áááááááááá.....

(#335) kgeek válasza ilyr (#334) üzenetére


kgeek
csendes tag

Kár hogy nincs alapból a Vitaban pl 100gb vinyó,elég kellemetlen dolog a kártyavásárlás.

Blogom: www.kataigeek.com

(#336) gelbelex válasza kgeek (#335) üzenetére


gelbelex
őstag

És milyen kellemesen keres a kártyákon a Sony...

(#337) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Legeslegjobb Vita játék lesz.. :R

(#338) kgeek


kgeek
csendes tag

Tegnap este nem jól itéltem meg a Ridge Racert,a menü kicsit furcsa,a versenyek pedig pár próbakör után élvezhetőek,bejövős játék.ajánlom

Blogom: www.kataigeek.com

(#339) james001 válasza kgeek (#338) üzenetére


james001
veterán

Igazi klasszikus Ridge Racer,nem az a f*s amit most kiadtak PS3-ra :(
Egyébként olyanokat olvastam hogy csak 2-3 autó van benne,ez igaz?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#340) losi73 válasza james001 (#339) üzenetére


losi73
senior tag

üdv igen meg volt nekem is de ha nem költesz rá minimum 15 dodot nem sokat ér mert alapbol 3 pálya és 5 auto van:(

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#341) Sundesz


Sundesz
őstag

Most 12 Font (~4500 Ft) az Everybody's Golf, ModNation Racers és a Reality Fighters a Store-ban. Van valakinek tapasztalata bármelyikkel kapcsolatban, melyiket érdemes megvenni?

Hörcsög Powa'

(#342) losi73 válasza Sundesz (#341) üzenetére


losi73
senior tag

üdv szed le a demokat és teszteld:)én probáltam mind demo szinten egyiksem fogott meg bár ilyen áron már egyiksem rossz.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#343) Sundesz válasza losi73 (#342) üzenetére


Sundesz
őstag

Metacritic szerint az Everybody's Golf a legjobb 76-os átlaggal, a Mod 62, míg a Reality Fighters 54-es átlaggal bír... Egy EG-t lehet bezsákolok.

Hörcsög Powa'

(#344) Ps Vita válasza Sundesz (#343) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én is ajánlom a Demokat,a MR-t nagyon nem ajánlom,de ha verekdeőset akarsz akkor még dobj rá pár ezret és MK amiben ugyanúgy van AG..

[ Szerkesztve ]

(#345) losi73 válasza Sundesz (#343) üzenetére


losi73
senior tag

szerintem is az a legjobb.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#346) ilyr


ilyr
tag

Én most annak örömére, hogy megvan az új Vita, első körben olcsóbb PSN-es játékokat vettem:

- Super Stardust Delta (ez teccik, jó a grafika és az irányítás, könyebbnek tünik mint a PS3 verzio)
- Mutant Blobs Attack (jópofa platform játék, ezt se bántam meg)
- Hustle Kings (sokat még nem játszottam vele)
- Escape Plan (kicsit kipróbáltam, de elsőre annyira nem nyügözött le, késöbb majd azért még próbálom)
- Star Drone Extreme (Nem próbáltam még)
- Velocity (Mini játék, nem Vita-s, jókat írtak róla, de még nem próbáltam)
- Pixeljunk Monsters Deluxe (Szintén Mini játék, de ezzel elleszek egy darabig...)
- Pure Chess (sakk, szép grafikája van, nagyon nem mélyedtem el benne)

(#347) losi73 válasza ilyr (#346) üzenetére


losi73
senior tag

Hustle Kings ez nekem a demo alapján bejövös,gondolkodom a vételén :K

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#348) losi73


losi73
senior tag

usa storol tölthetö a resistance és gravity rush,demo :K

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#349) Sundesz


Sundesz
őstag

Újabb aranyos árazás a Sony részéről a Resistance: Burning Skies kapcsán:

On US PSN: 36$ and 2.85GB - 8600 Ft
On EU PSN: £40 and 3.50GB - 15000 Ft

Hahahaha... és még demót sem képesek az UK Store-ra rakni. :(((

Hörcsög Powa'

(#350) james001 válasza Sundesz (#349) üzenetére


james001
veterán

Az EU-s PSN-en miért nagyobb a mérete :F

https://psnprofiles.com/kazama001

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.