Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Tirexi válasza gelbelex (#750) üzenetére


Tirexi
addikt

Az Uncharted dobozára az van írva, hogy minimum 64MB. Tehát akkor ennek kell. :K

(#752) Cyberpunk válasza Tirexi (#749) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A Rayman is javasolható, meg persze az LBP is, sőt jelenleg az visz mindent szerintem.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#753) sz_abika válasza Cyberpunk (#752) üzenetére


sz_abika
addikt

Na még a Rayman hangzik a legjobban.

Uncharted annyira nem jött át, 2-vel játszottam, majd ott hagytam. LBP sem az én platformom. Fifára meg nem ad ki pénzt az ember (pedig én is erre gondoltam először). - pcn is 2010 van meg + a modok :D

PSN: xszabikax

(#754) ilyr válasza sz_abika (#748) üzenetére


ilyr
tag

Treasures of Montezuma Blitz-et töltsd le, ingyenes, szóval bajod nem lesz belőle... Először nekem nem jött be, mert nagyon nem tetszett a rövid játékidő, de egy kis próbálgatás után rá lehet kattanni... :)
Ha pénzt is akarsz kiadni és esetleg szereted a flippert, akkor a Zen Pinball 2-őt tudom ajánlani, szerintem elég korrekten megcsinálták Vitára.

(#755) kgeek


kgeek
csendes tag

Srácok ŐSZ VAN VÉGRE. Jött egy új trailer [Assassins Creed Liberation]

És már nincs messze.

[ Szerkesztve ]

Blogom: www.kataigeek.com

(#756) Sundesz válasza sz_abika (#753) üzenetére


Sundesz
őstag

Szia Szabi!

Uncharted tényleg jó pedig. De ami nekem bejött még, az a Motorstorm RC felülnézetes autós játék, elég szórakoztató és csak 2000 HUF körül van Store-ból (+ egyből megkapod a PS3 verziót is, 2in1). A Rayman is jó amúgy.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#757) sz_abika válasza Sundesz (#756) üzenetére


sz_abika
addikt

Léptem nyomon ismerősökbe bukkan az ember :DDD

Szedek egy 8gbos kártyát holnap, leszedek pár demot, de valószínű hogy elcserélem egy monitorra, mert akkor legalább PS lesz :)

PSN: xszabikax

(#758) Mika13


Mika13
csendes tag

Sziasztok! Új tag vagyok itt és az lenne a kérdésem , hogy 1 13 éves kis gyereknek amilyen én vagyok érdemes-e venni ps vitát. Vitán lehet játszani PS2-es játékokkal? Meg 1 utolsó kérdés, miért is jó a Vita.

(#759) Cyberpunk válasza Mika13 (#758) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha van szabadidőd például utazás közben és azért komolyabb, minőségi játékkal akarod elütni az idődet a mobiltelefonosoknál, akkor igen van értelme.
Nem. Nem lehet PS2-es játékokkal játszani, csak Vita, némely PS1, és PSP-s játékkal.

Az utolsó kérdést meg, meg is válaszoltam az első mondatomban lényegében.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#760) kgeek válasza Mika13 (#758) üzenetére


kgeek
csendes tag

A Vita azért jó,mert mindig nálam van.Ez a lényeg. :)

Blogom: www.kataigeek.com

(#761) james001 válasza kgeek (#760) üzenetére


james001
veterán

Kivéve amikor otthon hagyod ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#762) PHM válasza Mika13 (#758) üzenetére


PHM
addikt

Szerintem nem érdemes. Hogy miért?
- Mert a játékválaszték jelenleg még elég szegényes és drága is.
- Mert szerintem egy ilyen drága kütyü 13 évesen még korai.
- Mert igaz, hogy van pár letölthető PSP és PSOne játék, de ezekhez bankszámla kell,
és ugye pénz, amit nem biztos, hogy díjaznának a szüleid.
Egy szó, mint száz, inkább PSP-t, vagy DS-t kérj a szüleidtől.
Lehet, hogy nem lesz olyan trendi, de garantáltan többet fogsz szórakozni...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#763) gelbelex válasza PHM (#762) üzenetére


gelbelex
őstag

Lényegében egyetértek.
A Vita akkor érheti meg, ha a leendő júzer a meglévő játékkínálatban talál magának sokszor újrajátszható játékot...
A mobiljátékok korában elhibázott az a stratégia, amelyik az olcsó hardverre és a drága (ráadásul kevés) játékokra épül. Lehet, hogy a Sony (nem a játékfejlesztők) jobban járna, ha a Vita futtani tudná a PS2-es játékokat, ha értelmesen olcsón adnák azokat. :F

(#764) Cyberpunk válasza gelbelex (#763) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van, a fő baj a kevés, és drága játék. Nem a konzol alapára miatt nem veszik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#765) gelbelex válasza Cyberpunk (#764) üzenetére


gelbelex
őstag

A másik, hogy a PSP még akkor lett "kategória", amikor a mobilokon még nem lehetett értelmesen játszani.
Ma már lehet.
És ha ezek meg ezek elterjednek, akkor a Vitának (3DS-nek) teljesen vége is lesz...

[ Szerkesztve ]

(#766) Karma válasza gelbelex (#765) üzenetére


Karma
félisten

Ezt azért nem hiszem, a mélység terén azért vannak bajok a mobilos játékoknál.
Casual játékokban meg már most is a telefonok a nyerők.

“All nothings are not equal.”

(#767) Cyberpunk válasza Karma (#766) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ja, tartalmilag eléggé messze állnak, mondjuk egy Uncharted-hez képest.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#768) gelbelex válasza Cyberpunk (#767) üzenetére


gelbelex
őstag

Ez igaz.
És talán a jövőbeli PS3-as játékokat már Vitára skálázhatóan fejlesztik.
De sajnos még a PS2-es játékok futtathatóságát sem bírták megoldani.

(#769) kgeek válasza gelbelex (#765) üzenetére


kgeek
csendes tag

Apple nem száll be a gaming iparba,elismerem vannak jó játékok amik jöttek iOS-re(Infinity Blade,Real Racing,Skylanders - én ezekkel sokat nyomultam) de amikor ezeket veszem a kezembe nem érzem azt az érzést amikor a Vitán játszok.Lehet azért mert az iPhone gyorsan felmelegszik? :D mindegy van egy jó példa, Rayman- Vitan csak a demoval játszottam,mégsem vettem meg(arra már időt nem tudok szentelni) de iOS-re megvettem ($2,99 olcsó,egy kávé ára Vitara kicsit drágább) és nevetséges volt iOS-en.Nem is lehetett visszafordulni ha valamit felakarok szedni csak előre lehet menni, persze mind a kerrő platformon gyönyörűen néz ki.Csinálok majd egy videót róla...

Blogom: www.kataigeek.com

(#770) Ps Vita válasza kgeek (#769) üzenetére


Ps Vita
őstag

A kettő teljesen más,a Vita-s 1 nagyon minőségi,óriási tartalommal rendelkező játék az Ios-os meg csak egy kis Arcade cucc,Temple Run stílusú :)

(#771) szika87 válasza kgeek (#769) üzenetére


szika87
aktív tag

Hát nem tudom én is végig próbáltam sok játékot androidon és iphone-on is.Infinity Blade( inkább csak tech demo mint játék,kb 3napig bírtam aztán szét untam magam rajta mert mindig ugyanaz és ugye nulla történet,de mikor először megláttam jah azt mondtam ezigen)
Shadow guardian, uncharted koppintás,de mivel előtte nem játszottam az uncharted-al szórakoztató volt,vagy 7pályát végig is vittem,persze mikor megláttam milyen egy igazi uncharted vitán akkor azért onnantól mosolyogva néztem vissza a másikra.
Modern Combat 3 na ezt nézzétek meg,szerintem vitán is megállná a helyét gyönyörű grafikája volt jó játékmenet,történet,multiplayer,bár full cod koppintás ez is de szerintem jobb volt mint ami most jön ki cod vitára :D
A többi játékot meg se említem mert hulladék, de a gameloftnak volt 1-2jó
Ettől függetlenül 80%-ban telefonon fruit ninja,plants vs zombies,cut the rope,és néhány gameboy emulátoros játékkal játszottam,sokkal jobban lekötöttek ezek,mint azok a játékok amiket "komoly"nak szántak mobiltelefonra.
Szerintem mindaddig nem szorítják ki a vitát a telefonok/tabletek amíg nem lesznek fizikai gombok joy...stb és míg néhány komolyabb fejlesztő és kiadó nem csap bele a mobiltelefonos bizniszbe.

We are here for a good time, not a long time.

(#772) McNamara


McNamara
Ármester

Jó, hogy felröppent a téma. iPhone tulaj vagyok vagyok (4S) és elgondolkodtam egy Vitán. Az merűlt fel bennem, hogy iPhone játékok már nem kötnek le és vajon mi lenne a vitával. Én személy szerint jónak tartom az iOS-re késztűlt játékokat. Telefonhoz képest szépen meg van csinálva egy két játék.

Multizást ti mennyire használjátok ki? Van bőven játékos? Gyakran multiztok?

(#773) gelbelex válasza McNamara (#772) üzenetére


gelbelex
őstag

Nem multizok. :N
Az irányíthatóság sokkal jobb, ég és föld egy mobilhoz képest.
Ezzel együtt is, a (még?) kevés játék miatt, a Vitánál is éppen az a kérdés, hogy a jelenleg kínált jó játékok mennyire érdekelnek, ill. újrajátszanád-e azokat. Érdemes videókat is megnézni a jelöltekről.
Pl. a minap újrakezdtem az Uncharted-et..., nagykonzolos színvonal, nem telefonos tapi :C.
Egy FIFA pl. bármikor újrajátszható, ha valaki szereti a focit.

(#774) Mika13 válasza gelbelex (#773) üzenetére


Mika13
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, de 1 kicsit félreértettetek engem. A PSV-t nem anyukámék veszik hanem én veszem abból a pénzől amit a kollégiumból megspórolok. (ez általában 100% os spórolás mert semmit se veszek). És én DS-t nem fogok venni mert a nintendo ugymond nem passzol hozzám.
Annyi kérdésem lenne, hogy a Vitát az én kicsi kézfejemmel rendesen tudnám-e fogni? És melyik játékot érdemes először megvenni? AC Liberationt vagy esetleg az Uncharted-et. Még 1 utolsó ígérem. Miket kapok alapból a vitához és mit kell még a Vitán kivül venni ami nagyon fontos. (tartozékokra gondolok. Köszi előre is a válaszokat!

(#775) PHM válasza Mika13 (#774) üzenetére


PHM
addikt

Ha nem passzol hozzád a Nintendo, akkor PSP-t vegyél. De tényleg.
A Vita olyan embernek való, aki győzi is azt pénzzel.
Nem kell nagy dologra gondolni, de szerintem egy új konzol fenntartásához
azért elkél az önálló kereset. Persze a döntés a tiéd.
Ha mégis a Vita mellett döntesz, memóriakártyát mindenképp vegyél hozzá.
Ezen kívül egy jó védőtok sem lenne haszontalan.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#776) kgeek válasza PHM (#775) üzenetére


kgeek
csendes tag

és minimum 8 gigást,a 4 semmire nem elég.

Blogom: www.kataigeek.com

(#777) szika87


szika87
aktív tag

Napokon belül eladó lesz egy Ninja Gaiden Sigma Plus, nagyon baráti áron 5500Ft-ért megválok tőle a kedves fórumtársaknak :)) akit érdekel írjon.Amit tudni kell róla hogy van benne kihívás, néha megizzaszt rendesen de pont ettől kötött le és hosszú játék ideje van.
Cserélni nem nagyon szeretném,esetleg Gravity Rush-ra de másra nem,ezért is adom ilyen olcsón.

We are here for a good time, not a long time.

(#778) gelbelex


gelbelex
őstag

A Doctor Who és a Zero Escape vajon mikor lesz elérhető a magyar Store-on..? :F

(#779) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

[link] lehet lesz Hotline Miami Vitára is. :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#780) kgeek


kgeek
csendes tag

Próbálta valaki az új AC,NFS MW-ot? Kerestem ps storeban demot,de sajnos nincs :( csak full játék.

Ha minden jól megy és hétfőn lesz a boltban megveszem őket.

Blogom: www.kataigeek.com

(#781) Cyberpunk válasza kgeek (#780) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem, de MW, és AC-t beszerzem én is.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#782) fahrii


fahrii
őstag

Mostanába kacérkodok egy ilyen géppel, az auchanba hozzá tudnék jutni 50ért a wifi verzióhoz. Az a baj h az ép eszem azt súgja hogy igazából nincs rá szükségem (vizsgák közelegnek, meg ott a pc játékra), viszont mégis "kell nekem" érzésem van :D Az még visszatart hogy elég költséges mókának tűnik, a játékok elég drágák és hiába van most pénzem a gépre meg 1-2 játékra (raymannal, AC-el és NFSel szemeztem), lehet a jövőben nem fogok erre áldozni, így viszont nem igazán tudnám kihasználni a gépet. Esetleg ha valaki lebeszélne/rábeszéne megköszönném, nagyban segítene a döntésben :D

Lenne pár kérdésem is: Ingyenes játékok vannak a storeba? Ha megveszem US vagy magyarra regisztráljam? Hány gigás memkari ajánlatos hozzá?

Előre is köszi!

(#783) Ps Vita válasza fahrii (#782) üzenetére


Ps Vita
őstag

Vannak,US,egyértelműen 16

(#784) sz_abika válasza fahrii (#782) üzenetére


sz_abika
addikt

fahrii....fahrii mindenütt ^^

PSN: xszabikax

(#785) fahrii válasza sz_abika (#784) üzenetére


fahrii
őstag

Kicsi a világ... :D

(#786) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

[link] hát izé, a kezdeti lelkesedés alább hagyott, de mi ez a "kártyajáték".:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#787) whited


whited
addikt

sziasztok
vettem 1 ps vita-t de nem tudom a saját store accountomat használni mert benne maradt az előző, hogy tudom eltülteni, reset esetleg vagy valami ? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#788) Qbász válasza whited (#787) üzenetére


Qbász
aktív tag

Settings->Format->Restore the PS vita system.
Gyalul mindent, gyárira.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#789) whited válasza Qbász (#788) üzenetére


whited
addikt

:R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#790) whited


whited
addikt

Qbász:de kér hozzá kódot :U :F, jelentkezzek be a store-ba és úgy

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#791) Qbász válasza whited (#790) üzenetére


Qbász
aktív tag

Mihez kér kódot? Én már vagy 3 profilt kipróbáltam és a restore mindig ment, kód nélkül.
Próbáld meg ezt: kapcsold ki a gépet teljesen. (képernyő ki-be gomb hosszan nyomni kell majd felajánlja a Power off-t)
Utána így indítsd: nyomd egyszerre le a ps gombot, a jobb váll gombot és a power gombot.
Ez beadja a recovery-t ha itt se tudod visszaállítani a gépet akkor nem értem... :C

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#792) kgeek


kgeek
csendes tag

Assassin's Creed III:Liberation -Megvan! Eszméletlen,imádom a Vita-t! ;]

Blogom: www.kataigeek.com

(#793) gelbelex válasza kgeek (#792) üzenetére


gelbelex
őstag

Ha az UnchartedGA a 100%, akkor ezt mennyire értékeled?

(#794) Cyberpunk válasza kgeek (#792) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azt én is akar. Meg a COD is beszerzős lesz. Nagy géphez képest milyen?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#795) szika87 válasza Cyberpunk (#794) üzenetére


szika87
aktív tag

Cod nekem felejtő, nagyon nagyon gyengére sikeredett a gameplay alapján.Ha majd lemegy az ára, ilyen 5ezerre...akkor talán.
Az assassin nekem is beszerzős lesz,de tele vagyok ilyen mászkálós játékokkal,uncharted,ninja gaiden,gravity rush...tehát az assassin megint hasonló lenne,ezért előtte lehet egy most wanted lesz, idén más olyan játék nem jön ki ami érdekelne.

We are here for a good time, not a long time.

(#796) kgeek válasza gelbelex (#793) üzenetére


kgeek
csendes tag

90%/ot nálam simán viszi eddig a játék,jobb mint ami videókat néztem róla.
Napokban többet fogok írni róla,a küldetések érdkelnek még (ezekről hallottam hogy van pár fúrcsa).

Az van hogy mostanában mindig ott van velem a Vita amikor elmegyek otthonról de pont mindig egy kevés idő jut a játékra ,otthon pedig a ps3-as AC lll élvez elsőbséget a nagy tv miatt. :D

[ Szerkesztve ]

Blogom: www.kataigeek.com

(#797) gelbelex válasza kgeek (#796) üzenetére


gelbelex
őstag

Hm, tehát az Uncharted-nél nem jobb...

(#798) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

[link] hamarosan itt a Plus a Vitára is, na ki fizet elő? Én biztosan.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#799) kgeek válasza Cyberpunk (#798) üzenetére


kgeek
csendes tag

jól hangzik.Amúgy a 2.0.ban lesz még valami extra?

Blogom: www.kataigeek.com

(#800) Tirexi válasza Cyberpunk (#798) üzenetére


Tirexi
addikt

Mi ez a PS Plus pontosan? Olyan mint az Xbox Live?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.