Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) kgeek


kgeek
csendes tag

én meg ridge racert nyúzom a dobozban volt a redeem kód amit decemberig birok aktivalni,szóval megvannak az új autók meg a pálya,de még mindig gyér.Van lehetőség még több pálya szerzésre?

Blogom: www.kataigeek.com

(#402) losi73 válasza kgeek (#401) üzenetére


losi73
senior tag

hali igy hány autod van és hány pálya?

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#403) Ps Vita válasza Sundesz (#397) üzenetére


Ps Vita
őstag

Digitális formában kapod meg hozzá...

(#404) losi73


losi73
senior tag

üdv most kaptam épp a kodot a littlebig planet bétához már csorog is lefele

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#405) losi73 válasza losi73 (#404) üzenetére


losi73
senior tag

és egész jó kis játék lessz.kint az 1.69 szoft update is.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#406) Ps Vita válasza losi73 (#404) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hogy szereztél?

(#407) losi73 válasza Ps Vita (#406) üzenetére


losi73
senior tag

még anno kaptam egy emilt kb 3 hete,klikkeltem párat és tegnap jött a béta kod:)

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#408) james001


james001
veterán

Assassin's Creed III Liberation Dobozkép :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#409) Ps Vita válasza losi73 (#407) üzenetére


Ps Vita
őstag

Vélemyént várok,
AC meg faja lesz..

(#410) losi73 válasza Ps Vita (#409) üzenetére


losi73
senior tag

üdv én a nagyteson nem játszottam vele,de itt vitán igen kellemes kis játéknak tünik,a bétában sokféle modot ki lehet probálni,és eliveleg multi is van a bétában is azt még nem probáltam.

más:usa storol tölthetö metal gear hd 35 dodo,gravity rush 36 dodo,pulzar 2 dodo,escape plan demo+valami dlc,pinball arcade 2 uj asztal 5 dodo.Metal Geart mindjárt tesztelem is már jönn lefele:)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#411) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Üdv! Az alábbi játékok Vitára is megjelennek?

Spider-man: Shattered Dimensions, Edge of Time

Batman: Arkham City, Arkham Asylum

Why are you wearing that stupid man suit?

(#412) losi73 válasza Shatterstar (#411) üzenetére


losi73
senior tag

üdv szerintem nem.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#413) Shatterstar válasza losi73 (#412) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Sejtettem. A felsorolt játékokat semmilyen hack segítségével nem lehet PS Vitára másolni?
Egyébként ha a Mortal Kombat 9 kijött PSV-re akkor ezek vajon miért nem?

Why are you wearing that stupid man suit?

(#414) losi73 válasza Shatterstar (#413) üzenetére


losi73
senior tag

Sejtettem. A felsorolt játékokat semmilyen hack segítségével nem lehet PS Vitára másolni?
ez tuti nem.

mortal is jó vitán,de a metal gear hd és a ninja gaiden sigma is teljesen egyenértékű a ps3-as verzioval.Igy késöbb jöhetnek akár ezek a cimek is amiket vársz.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#416) losi73


losi73
senior tag

üdv itt a youtube app gyors stabil szoval jó.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#417) james001 válasza losi73 (#416) üzenetére


james001
veterán

HD-t is lejátszik?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#418) losi73 válasza james001 (#417) üzenetére


losi73
senior tag

jaja :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#419) james001 válasza losi73 (#418) üzenetére


james001
veterán

Király,de akkor már ideje lenne PS3-ra is kiadni egy normális youtube app-ot,HD lejátszással :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#420) gelbelex válasza losi73 (#416) üzenetére


gelbelex
őstag

Szépen összerakták :C , bár eccer nálam eldobta a wifi-t... :(((

(#421) szika87


szika87
aktív tag

Valahol azt olvastam, hogy szaggat a youtube hd videó,ez igaz?

We are here for a good time, not a long time.

(#422) losi73 válasza szika87 (#421) üzenetére


losi73
senior tag

nem!

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#423) A.tessz


A.tessz
senior tag

Sziasztok , érdeklődnék 3g változatot szeretnék venni a vitából, méretre jónak tünik, milyen internetezésre, esetleg filmezésre?
Sebesség érdekelne a legjobban, az élmény szerintem jó lehet, ha gyors mert méretre nem rossz.

Egyébként játékok rendben vannak leírások videók alapján, jobbnak tűnnek mint akármelyik tablettes mobilos játék, így elsőre! :)

Még nincs sok, ahogy látom de érkezik néhány igéretes!

[ Szerkesztve ]

(#424) ilyr válasza A.tessz (#423) üzenetére


ilyr
tag

Ha internetezésre és filmnézésre szeretnéd használni, ne vedd meg. A Vita alapvetően játék gép, minden egyéb funkciója csak extra, ami sajna meg is látszik. A böngésző nem támogatja a Flash-t és a HTML5-öt, videókból is csak MP4 formátumot játszik le, szóval pont arra amit irtál, szerintem nagyon nem ideális. És ismerve a Sony rugalmasságát, nem is nagyon várható, hogy ezek a közeljövőben megváltoznak egy firmware frissítéssel... :(

(#425) A.tessz válasza ilyr (#424) üzenetére


A.tessz
senior tag

Szia ok köszi akkor ennek fényében mérlegelem a dolgot, max játékra lesz , ha lesz annyi fölös pénzem! ;)

(#426) losi73 válasza A.tessz (#425) üzenetére


losi73
senior tag

üdv nekem netre is tökéletes,de játékre használom igazán filmet nem néztem még rajta.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#427) gelbelex válasza losi73 (#426) üzenetére


gelbelex
őstag

Net-re sem rossz, bár kicsit lassú (nincs a memóriában a teljes oldal, lassú a görgetés), optimalizálhatnák.
Filmnézésre jó, bár kicsit halk a két hangszóró, avi nincs, mp4 kell hozzá. A psp lejátszójában jobb volt a hangsáv váltás, itt eldugták, noha a négy akciógomb nincs használatban... :W Remélem, javítják majd. Viszont itt is nagyon jó a jelenetkeresés ill. a 15mp-es ugrás. :C

[ Szerkesztve ]

(#428) Karma


Karma
félisten

Üdv. Most hogy megjelent a kedvenc konzolos boltomban az MGS: HD Collection, egyre jobban mozgatja a fantáziámat egy Vita beszerzése.

Lenne mindenekelőtt egy láma kérdésem: hogy kell US PSN accountot regisztrálni? Életemben egyszer futottam össze a PSN-nel a PSP-1000-emen, akkor az lett a vége, hogy kaptam egy "nálad nem elérhető a szolgáltatás" hibát, évekkel ezelőtt. A Vitán ki lehet választani, hova akarok regisztrálni? Vagy hogy megy?

És utána bankkártyát eszik?

“All nothings are not equal.”

(#429) kgeek válasza Karma (#428) üzenetére


kgeek
csendes tag

Us kontot siman birsz keszitemi,en akkor csinalta, amikor bekapcsoltam a Vitat eloszor.
Ps3-ra pedig Uk kontom van.

Bankkartya szerintem nem megy a magyarral(de nem magyarlandban elek,nem tudom) en psn cardokat vasaroltam es azzal toltottem fel a kontot.
Ilyen cardot birsz venni magyarorszagon is,dragabban,de megeri.

Ps vitat mar par hete nem kapcsoltam be,nincs semmi jo jatek.

Blogom: www.kataigeek.com

(#430) ilyr válasza kgeek (#429) üzenetére


ilyr
tag

PSN feltöltő kártyát innen szoktam venni ha kell:
http://electronicfirst.com/

PayPal-al lehet fizetni és a PayPal-on regisztrált e-mail címre küldik a lekapart PSN kártya fotóját. Általában egy órán belül meg is van a kód...

(#431) Karma válasza kgeek (#429) üzenetére


Karma
félisten

Köszi a választ. Amúgy az US PSN árai hogy alakulnak a bolti kártyákhoz képest? Tehát pl. ha az MGS:HD mennyibe kerülne letöltve? (Boltban újonnan 10-ért látom).

“All nothings are not equal.”

(#432) losi73 válasza Karma (#431) üzenetére


losi73
senior tag

üdv 35dodo.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#433) BadaBing


BadaBing
csendes tag

haligali,

úton van végre felém is egy ilyen kis gyönyörűség. :K

Rövid kérdés: mit mondotok, érdemes egy a Li-aksiknál megszokott 16 órás töltéssel kezdeni?

köszi

(#434) Karma válasza BadaBing (#433) üzenetére


Karma
félisten

Ha a Li-ion aksikat 16 órán át szoktad elsőnek tölteni, akkor nagyon rosszul csinálod. PS Vitától függetlenül.

Semmi szükség erre, mert lekapcsol a töltés amint eléri a 100%-ot.
Kárt nem teszel vele, de feleslegesen lógatod zsinóron 13 órán át...

“All nothings are not equal.”

(#435) BadaBing válasza Karma (#434) üzenetére


BadaBing
csendes tag

több, teljesen különböző jellegű elektromos eszköz használati utasításában is szerepel ez a dolog, nem én találtam ki, így azt hiszem nem értek egyet veled abban, hogy ezt olyan rosszul csinálnám

jártam szervizbe eleget Sony dvd-lejátszóval azért mert nem a 16 órás töltéssel kezdtem

de ha azt mondod ennek nem kell, akkor rendben van, nem erőltetem ;)

(#436) kgeek


kgeek
csendes tag

Srácok,pár hete kénytelen voltam vásárolni egy 3Ds-t mivel nagyon szegény a Vita játékkínálata.

Most hogy használom mind a kettő konzolt biztosra mondhatom hogy a Vita jobb.Persze ezt mindenki tudja,aki máriózni meg ilyen "gagyi"játékokat akar játszani annak 3DS kell.
Hasonlítgatni nem is érdemes,csak játékok kellenek,szerintem cod,ac után elég fasza konzol lesz a kezünkbe.

Blogom: www.kataigeek.com

(#437) Karma válasza BadaBing (#435) üzenetére


Karma
félisten

Tudom hogy nem te találtad ki, de attól még nem lesz igaz. Sajnos sok leírásban szerepel rosszul: tipikusan minél olcsóbb a cucc, annál nagyobb a valószínűsége hogy csak oda copy-paste-eltek egy régi szöveget a hősidőkből...

A Li-ion és a Li-pol akkuk már nem úgy működnek, mint régen a nikkelesek. Mégis volt már, hogy amikor az E51-esemhez vettem pótakkut (szintén Li-ion), az eladó elkezdte magyarázni, hogy "töltsem 12 órán át, merítsem le teljesen, töltsem megint 12 órát" - ami a Ni-MH akkuk klasszikus formázási ciklusa :U

A nagyobb gyártók (mint a jelenlegi példában a Sony, a Nintendo, vagy akár a laptopgyártók) mind előre bekalibrált, használatra kész akkukkal hozzák forgalomba a gépeket. (Tipikusan 50-70% közötti töltéssel, ami hosszú távú tárolásnál ideális a Li-ionnak.)

Egy dolgod van vele: használod, és amikor olyan a helyzet, töltöd. Ennyi.

Vannak kivételek, pl. az utángyártott laptopakkuknál előfordul, hogy az akku belső elektronikáját kalibrálni kell. Erre konkrétan és pontosan hívja fel a jó eladó a figyelmet. (A folyamat egyébként: 100%-ra töltöd, lemeríted 3%-ig, majd újra feltöltöd.)

Ez nem azonos az előbb említett formázással semmiképpen. Itt nincs memóriaeffektus, sőt a 0%-os lemerítéssel leginkább kicsinálni lehet az akkut.

Itt egy kiváló összefoglaló táblázat a különböző akkutípusokról, és hogy hogy kell velük bánni. Ez megbízható forrásnak számít.

Sokat tököltem, mire rájöttem, hogy a "topping" az ioncserélt vízzel feltöltés, na az a mobil- és játékkonzol-akkuknál nem kell :)

kgeek: Nekem is van 3DS-em (régebb óta), és azért az ottani játékkínálattal se vagyok kibékülve. Konkrétan a Super Mario 3D Land egy nagyon jól sikerült játék (kicsit érthetetlenül állok a legagyizásod előtt), de ott is még a nagy dömping előtt állunk...

Mellesleg sajnálom, hogy a Sony inkább a DS-ek menüjének a lemásolása mellett döntött, és nem tartotta meg az XMB-t :( Egy kicsit sokkolt tegnap, amikor bekapcsoltam először a Vitát.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#438) BadaBing válasza Karma (#437) üzenetére


BadaBing
csendes tag

Rendben, köszönöm. Meg vagyok győzve. :U

(#439) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Valakink mg van Vitára a Lego: Batman 2?
Jövőhéten veszem meg ,ha valakinek van róla tapasztalata ossza meg velem

[ Szerkesztve ]

(#440) szika87 válasza Ps Vita (#439) üzenetére


szika87
aktív tag

Nem sok jó értékelést kapott....az átvezető animációk agyon vannak tömörítve rossz minőségűek,valamint a zene és hang is nagyon nagyon gyenge minőségű,meg elvileg vannak "igazság ligája" küldetések amik nagyon idegesítőek, és nehezek.Tehát nem egy az egyben átírat, pedig lehetett volna mert a gép simán elbírta volna.
De érdekel a véleményed ha megkaptad,mégis csak jobb a személyes tapasztalat.

We are here for a good time, not a long time.

(#441) Ps Vita válasza szika87 (#440) üzenetére


Ps Vita
őstag

Tudnál linkelni egy tesztet róla?,nem találok

ilIetve ugye van benne szabad világ?

[ Szerkesztve ]

(#442) Karma válasza Ps Vita (#441) üzenetére


Karma
félisten

[link], és úgy tűnik a kommentek alapján, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#443) szika87 válasza Ps Vita (#441) üzenetére


szika87
aktív tag

Tessék [link] én itt néztem az IGN-en, 5,5-öt kapott...picit sovány

We are here for a good time, not a long time.

(#444) Ps Vita válasza szika87 (#443) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha nem szólsz megveszem,nagyon köszi...
Ez egy szar igazából,kb.minden újitást kivettek belőle,DS I-m is elvinné

Valószínüleg Gravity Rush vagy MK lesz helyette

[ Szerkesztve ]

(#445) szika87 válasza Ps Vita (#444) üzenetére


szika87
aktív tag

Örülök ha segíthettem :)

We are here for a good time, not a long time.

(#446) syler123


syler123
veterán

Mikor lesz a nagy áttörés játékok területén? Lenne rá call of duty, vagy valami hasonlóan nagy cím, akkor beruháznék rá. Killzone úgy tudom fog megjelenni rá. Vagy pl god of war. Ezekre lenne szükség, nekem pl jó lenne egy gow3 port is mivel nincs ps-am, akkor vitán be lehetne pótolni.

[ Szerkesztve ]

(#447) Ps Vita válasza syler123 (#446) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ősz,külön AC és CoD rá,mind2 teljesen más mint a nagygépes,LBP...

Mindegyik PSP-s játék elérhtő jó áron Vitára Store-ba így az eddigi psp-s GoW-ok is

[ Szerkesztve ]

(#448) Karma válasza Ps Vita (#447) üzenetére


Karma
félisten

Azért a "mindegyik" bőven erős túlzás.

“All nothings are not equal.”

(#449) syler123 válasza Ps Vita (#447) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, még mindig várok vele, de majdcsak jó lesz már. A psp god of war chains of olympus egész korrektül néz ki a korához képest. Az konzol árával most sem lenne baj, de gondolom az is lejjebb megy majd.

(#450) szika87


szika87
aktív tag

Elérkezett az idő! Gondoltam írok egy kis ismertetőt a tapasztalataimról, Kb 2 napja megvan nekem is a ps vitám (wifi) egy 16gigás karival,védő tokkal,fóliázva(ezt kicsit bubisan tettem fel sajnos),2 játékkal az uncharted és a resistance-el.
Leírom a tapasztalataimat.Jó érzés volt kibontani,friss ropogós zsír új,a kütyü szépen néz ki szerintem,súlyra se vészes pedig azt hittem nehéz lesz,a kijelző tényleg szép és nagy,noha nem estem hanyatt tőle mert láttam már ilyet a samsung galaxy S-emen sőt telefonos körökben van ettől jobb is,de tény h szép a kijelző,ami picit negatívum böngészésnél ha nem nagyítunk, picit mosottak a betűk,ez gondolom annak tudható be hogy ekkora kijelzőre talán kevés a felbontása hogy a kis betűk szépen kirajzolódjanak.Féltem az analóg karoktól,meg h picik a gombok,de szerencsére nincs nagy kezem ezért itt sem volt probléma.Mondanom se kell mikor megláttam ezek a játékok hogy festenek élőben hanyatt dobtam magam,gyönyörű.A menü egyszerű,a böngésző jobb mint gondoltam először,kicsit idegesítő h másolni filmet,zenét,körülményes de ezt azért nem rovom fel hibának mert annó hozzászoktam mikor Apple termékem volt.A filmek is szépen mutatnak,és ekkora kijelzőn igaz h nem tablet nagyságú de bőven jó már egér mozizásra szerintem,és mobilisabb mivel kisebb,a két hangszoró is egész korrekt és jól szólnak.A kütyünek iszonyat jó hangzása van ha jó headsetet dugunk rá,ami nem is csoda mert wolfson hangchip van benne és dübög rendesen mikor kell neki,tehát a sony-nál tényleg minden földi jóval el látták a ketyerét.Bár bevallom a buszon nem mindig éreztem jól magam miközben használtam mert kivülről nézve az jöhet le hogy aki ilyet használ az valami antiszociális depis akinek nincsenek barátai se nője :D ami rám nem igaz de kb ez jöhet le miközbe nyomkodom a masinát :D Minden egybevetve nem bántam meg hogy megvettem,várom a címeket rá,és reméljük lesz rá támogatás még jó pár évig.

We are here for a good time, not a long time.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.