Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) gelbelex válasza Cyberpunk (#500) üzenetére


gelbelex
őstag

Hasonló nekem is eszembe jutott már: egy kontroller formájú, játékgombokkal bíró bölcső pl. a Galaxy SIII-hoz, és valami driver-féle, ami kezeli a gombokat a játékokhoz...

(#502) Ps Vita válasza gelbelex (#501) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én meg Androidos játékokat várok Vitára

(#503) gelbelex válasza Ps Vita (#502) üzenetére


gelbelex
őstag

Jót tenne a játékkínálatnak. :D
Kérdés, felkészít(h)ették-e erre a Vita operációs rendszerét...

(#504) Mister_X válasza gelbelex (#503) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem pikk-pakk le lehetne fordítani őket és akkor mehetnének felba Store-ba a Where is my water, Cut the Rope, Slice it és a többi jóság! :)

Az első fizetésem (szeptember 10) veszek majd egy Vita-t :C Mit ajánlotok mellé, mi a választék?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#505) Cyberpunk válasza Mister_X (#504) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Unchared szerintem kötelező vétel rá, meg valami verekedős.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#506) Karma válasza Cyberpunk (#505) üzenetére


Karma
félisten

...kivéve ha nem szereted a Tomb Raidert és a verekedőseket :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#507) Ps Vita válasza Mister_X (#504) üzenetére


Ps Vita
őstag

Rayman,rohadt jó,még Uncharted-nél is faszább,jelenleg legjobb PSvita game

(#508) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Még egyszer: mi a választék? :)

Amit én tutira megvennék az a Metal Gear Solid HD Collection. Jól tudom, hogy a Sons of Liberty, Snake Eater és a Peace Walker van benne? Golden Abbys is fent van a listán, de kettő (négy) játék kevéske lenne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#509) Karma válasza Mister_X (#508) üzenetére


Karma
félisten

A Peace Walker nincs benne a vitás változatban! Elvileg PSN-en meg lehetne venni külön sokért, de én nem láttam ott se. Pedig a multiját kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#510) Mister_X válasza Karma (#509) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ajj :((( Pedig PSP-n imádtam, csak mivel használt volt, karcos volt az UMD felülete és kb a sztori 70%-ánál megadta magát mindig. Gondolom a Store-ban a PSP Classicsnál (vagy mi a neve) van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#511) Karma válasza Mister_X (#510) üzenetére


Karma
félisten

Ja, elvben, de a gyakorlatban az US accountommal nem látom. (Pontosabban két hete, amikor utoljára a boltot bújtam, nem láttam.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#512) Cyberpunk válasza Mister_X (#508) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tessék jelenleg ez a választék, [link] mondjuk van ami csak előrendelhető ezen a listán. Ha a PSP-seket nem veszem bele, meg a Mini-ket, de azok csak online.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#513) Ps Vita válasza Mister_X (#508) üzenetére


Ps Vita
őstag

RAYMAN: ORIGINS! :C

[ Szerkesztve ]

(#514) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez a Gravity Rush bejövős a demó alapján. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#515) szika87


szika87
aktív tag

Gondoltam megemlítem hogy van egy eladó resistance burning skies dobozos játékom(online pass felhasználva) ami eladó 6000ft-ért vagy cserélem Mortal Kombatra.

We are here for a good time, not a long time.

(#516) Mister_X válasza Cyberpunk (#512) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ohé, FFX HD, az milyen lett? És a Resistance: Burning Skies? Erre a kettőre (plusz Golden Abbys) lecsapnék amikor megveszem a ketyerét :))

Akkuidő mennyi?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#517) Cyberpunk válasza Mister_X (#516) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az első kettőt nem próbáltam még de Youtube alapján nem rosz, mondjuk a Resistance néhol rondácskának tűnik nekem, de üsse kavics. Az Uncharted egész jó, főleg ha szereted az ilyen Tomb Raider szerű kalandjátékokat.

Akku egy 4 órát elmegy nálam átlag.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#518) Karma


Karma
félisten

Nnna, tegnap éjjel végigvittem az MGS2 fő szálat a HD Collectionből. 15 óra volt, nem számolva a VR pályákon töltött időt, amivel beletanultam az irányításba, mert nagyon nyögvenyelősen ment a Tanker chapter is nélküle :P

És még mindig van egy csomó végigvinni való a 2-ben is, aztán jöhet a 3 :D

Simán megéri a játék a pénzét.
(Persze ha egyébként nincs meg másik konzolon a játék.)

(#519) Cyberpunk: GameSpoton lehúzták a harcolós részeket, a demóban nekem se nagyon jött be a kapálózás :P Majd ha fele annyi lesz, mint most, vagy belefutok használtan.

Én a Disgaea 3-at akarom megvenni még, mint talán írtam is korábban :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#519) Cyberpunk válasza Karma (#518) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja azt én is megveszem majd fizetés után. :K Meg a Gravity Rush-on gondolkodtam még el.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#520) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Komolyan,itt senki nem szereti a Rayman-t?,mert sztem az az eddigi legjobb Vita játék

(#521) Karma válasza Ps Vita (#520) üzenetére


Karma
félisten

Hát annyira nem, hogy 10k-t kiadjak érte :D

“All nothings are not equal.”

(#522) Cyberpunk válasza Karma (#521) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#523) Ps Vita válasza Karma (#521) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pedig sztem mindegyik játékot veri szinte,rohadt sok időt bele lehet őlni és rohadt élvezetes,40 dollárt simán megér

(#524) Qbász válasza Ps Vita (#523) üzenetére


Qbász
aktív tag

Szerintem is pofás és tényleg remek munka, de csak akciósan veszem meg. Én már csak ilyen vagyok :))

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#525) szika87 válasza Ps Vita (#520) üzenetére


szika87
aktív tag

Szintén egyetértek hogy nagyon jó játék vitára,és használtan ki lehet fogni baráti áron,hosszú is,mókás is.Ami az én gondom vele,az az hogy ezt a rayman-t egy másik játékossal élvezetes játszani,mikor nagy konzolon haverral nyomtuk szét röhögtük magunkat a bénázásainkon, meg hogy bevárjuk egymást nem várjuk be,össze dolgozunk stb...majd elkezdtem játszani vitán egyedül a demóval,és az volt az érzésem hogy szép szép meg jó vele játszani,de valami hiányzott,ez pedig egy másik játékos aki ott van melletted.

We are here for a good time, not a long time.

(#526) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Aki szeretne egy Mortal Kombat-ot szóljon, szívesen cserélem a már megunt játékára. Csak csere.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#527) Karma válasza Cyberpunk (#526) üzenetére


Karma
félisten

Hát ez nem tartott sokáig :P

“All nothings are not equal.”

(#528) Cyberpunk válasza Karma (#527) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja beleuntam.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#529) ilyr


ilyr
tag

http://blog.eu.playstation.com/2012/08/08/zen-pinball-2-release-date-announced-mystery-popcap-table-incoming/

Jól elhúzták a dolgot az eredeti májusi tervhez képest, de úgy fest, hogy szeptember elején jön végre a Zen Pinball Vitára is...

(#530) alibaba78


alibaba78
őstag

Ha minden jol megy, en is csatlakozhatom e szuk klubhoz. :) Remelem megnyerem. Esetleg hozzamvaghattok 1-2 tanacsot, milyen kieget lehet erdemes meg hozza venni. :R

(#531) Cyberpunk válasza alibaba78 (#530) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Memória kártyát mindenképp, egy kijelző fólia, meg valami tok is célszerű.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#532) Karma válasza Cyberpunk (#531) üzenetére


Karma
félisten

Memóriakártya van a licitben (alul írja), úgyhogy marad a tok és a fólia :)
Nekem Venom gyártmányú mindenem van, teljesen korrekt.

“All nothings are not equal.”

(#533) alibaba78


alibaba78
őstag

Koszonom sracok! :R Usb kabel mihez kellhet, ha egyaltalan kell? Mennyire vagytok elegedettek a jatekelmennyel? En a psp-t hamar meguntam, mert elegge egyszeruek voltak a jatekok tobbnyire. Az analog kar sem volt az igazi rajta. Joval tobbet varok el egy ilyen draga keszulektol. :)

(#534) Karma válasza alibaba78 (#533) üzenetére


Karma
félisten

Pedig a PSP-re nagyon jó, hosszú játékok is voltak; Vitára meg leginkább semmi nincs még :P

A töltő két részből áll, fali aljzat meg abba beledugható USB kábel, úgyhogy nem kell külön venned. Gondolom a zene meg film felmásolásra jó, én nem használtam még.

“All nothings are not equal.”

(#535) Cyberpunk válasza alibaba78 (#533) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Adat szinkronizáláshoz jól jön. Ja nem kell külön venni, csak ha igényled.

Egyenlőre elégedett vagyok, mondjuk ami zavar az a nem túl nagy felhozatal, de majd beindul a szekér. Bár a Sony-nak eléggé kell küzdenie a fejlesztőkért állítólag. :U No meg a játék árak, valahol 5k körül lenne reális szerintem nem 10-12k ért. :(

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#536) alibaba78 válasza Karma (#534) üzenetére


alibaba78
őstag

"Pedig a PSP-re nagyon jó, hosszú játékok is voltak; Vitára meg leginkább semmi nincs még"

Ezt szomoruan olvasom, bar nem egeszen a jatekok hosszusagara, inkabb a tartalomra, es a grafikai megvalositasra gondoltam elsosorban.

Koszonom minkettotoknek! Akkor ezek szerint eleg sok, pillanatnyilag csalodott juzer van. Kozben az, amit linkeltem az elobb, eluszott, de az iment megnyertem egy masikat, ugyhogy par nap, es vegre en is masszirozhatom. :D Unit 13-mal, es fifa-val, meg egy 4gb-os memkartyaval. Gondolom itt sem szamit annyira a meret, a jatekok nem hasznalnak par mb-nal tobbet?!
Akksirol olvastam/lattam teszteket, de megis...., mennyire kifogasolhato?

(#537) Ps Vita válasza alibaba78 (#536) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha kártáy játékok akkor azok semmit nem foglalnak,viszont ha letöltesz Store-ból az igen sokat foglal,akku sztem elég

(#538) kgeek válasza alibaba78 (#536) üzenetére


kgeek
csendes tag

Ha boltol toltsz van ott 3-4 gb-os jatek is,de ott az usb es ha nem hasznalsz valamit azt rakod a gepedre.ma ezt csinaltam en is,es igy eleg a 4 gb-os memoria kartya.Szerintem dobozban jobban megeri vasarolni a jatekokat.
Ahogy mar sokszor irtuk beindulnak majd a jatekfejlesztesek,most azert kicsit pihen a konzol,de en nem neveznem magamat csalodotnak.
...boven kielegitett Uncharted GA

[ Szerkesztve ]

Blogom: www.kataigeek.com

(#539) Cyberpunk válasza alibaba78 (#536) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Grafika, tartalom elég jó. Problémánk a játékok relatíve kicsi számával van, de hát fél éve jelent csak meg kell kis idő mire felfut.

4 órát elmegyeget azért, annyit ritkán használom 1 nap.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#540) gelbelex válasza alibaba78 (#536) üzenetére


gelbelex
őstag

A játékok dobozán van, hogy kell-e nekik memóriakártya is. A FIFA-nak pl. nem kell, saját kártyájára menti a játékállásokat.

Játékok: Uncharted és FIFA nagyon király. :C

És.., ha a Vitát úgy tervezték volna, hogy a PSP-sek mellett a PS2-es játékok is fussanak rajta, simán tölteném (elfogadható áron) rá a GoW-okat, a GT4-et, a CMR3-at, az NFS HP2-t, NHL-t, de még a Syberia II-t is. :K

(#541) alibaba78 válasza Ps Vita (#537) üzenetére


alibaba78
őstag

Koszonom a hasznos infokat! :R

kgeek: Tokeletesen egyetertek. :) Nem szamit, hogy nincs tul nagy felhozatal a jatekokbol, ha az a par, ami van, eleg hosszu, es tartalmas. :R

Cyberpunk: Ide kene jonnod dolgozni, ahol en vagyok. Ezek szerint hordhatom a toltot magammal. :D

gelbelex: :R Ezt az uncharted-ot be kell szereznem. Melyik reszt keszitettek el nekunk?

Erre a konzolra is van regiozar? Szokott vki online multizni? Mennyire vallalhato? Egyeb problemak a geppel, amit nem reklamoznak? Megegyszer koszonom mindannyiotoknak! :R

(#542) gelbelex válasza alibaba78 (#541) üzenetére


gelbelex
őstag

(#543) kgeek válasza gelbelex (#542) üzenetére


kgeek
csendes tag

tegnap nekikezdtem hard fokozaton is

Blogom: www.kataigeek.com

(#544) gelbelex válasza kgeek (#543) üzenetére


gelbelex
őstag

:) Nálam is az jön, valamikor.

(#545) Cyberpunk válasza kgeek (#543) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én most faszán elakadtam benne vagy három napja. :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#546) KOHO válasza Cyberpunk (#545) üzenetére


KOHO
senior tag

a Rayman valóban az egyik legjobb játék Vitára! Nálam egyértelműen a Fifa és az Uncharted viszi a prímet! Az Unchartednek valami elképesztően szép grafikája van, a víz szebb a játékban mint a valóságban komolyan mondom:D viszont a többi játék csalódás számomra... a Forma 1 játék katasztrófa, mind a grafika, mind a játékélmény szempontjából... az is csalódás nekem amúgy, hogy nincs GTA ps vitára... leszedtem a psp-s vice city-t de az már lerágott csont! Kellene villantani valami GTA-t. Az akkuidő szerintem nagyon gyér...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#547) kgeek


kgeek
csendes tag

Megjött az első PS Vita COD videó!

[link]

Terveim közt van hogy idén csak Vitara vásárlok CoD-ot,remélem ütős lesz.

Szerintetek?

Blogom: www.kataigeek.com

(#548) james001 válasza kgeek (#547) üzenetére


james001
veterán

Lame! ;]
Ez jobb lesz :K [link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#549) Ocarina válasza kgeek (#547) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ez az egyetlen játék ami nem érdekel a Gamescom-os felhozatalból. :P

Decemberben én is meglepem magam egy Vita-val, jobbnál jobb játékok jönnek. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#550) Karma


Karma
félisten

Töltődik a Disgaea 3 :))

Csak én szeretem a JRPG-ket?
PSP-n pl. az FF7 Crisis Core egyik nagy favoritom volt (mint DS-en a TWEWY).

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.