Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Palika71 válasza Karma (#1250) üzenetére


Palika71
őstag

Köszi!
Az útmutatást meg megszerzem a webshopból, ahonnan a PSN+ -t veszem majd, ha itt nem kapok valami biztató információt.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1252) RangerFox


RangerFox
veterán

Figyelj, amikor bekapcsolod először a kütyüt már ott meg kell adni a régiót. Szóval állítsd angolra és akkor tudod majd használni az Uk PSN+-t. Ja igen! Amit még ajánlhatok hogy ha a gyermeke megunja a havi +-os játékokat akkor érdemes venni egy 16 fontos feltöltő kártyát mert van azért egy két nagyon jó PSP-s cím is amit be lehet szerezni. :)
ui.: nagyon jó vételt csináltál tényleg a 2 játékkal!

[ Szerkesztve ]

(#1253) Palika71 válasza RangerFox (#1252) üzenetére


Palika71
őstag

Köszi a figyelmeztetést!
Angol lakcímet is be kell majd írni?
Azok a PSP-s játékok nincsenek "feljavítva" az új grafikájára ugye?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1254) RangerFox válasza Palika71 (#1253) üzenetére


RangerFox
veterán

Azt nem muszáj csak ne legyen benne ékezet. Azt nem ellenőrzik szerintem mert hazai címet adtam meg ékezet nélkül, és a PS gond nélkül elfogadta. :)
Hát átportolt változatról beszélünk tehát csak optimalizálva lettek a vitára de valamelyiket feljavították HD-be. Pesrze PSP, PSX és persze igazi csak PSN-ről letölthető Vita játékok is vannak szóval érdemes letölteni belőlük párat. Legalább az ingyenes Trial változatot! :)

[ Szerkesztve ]

(#1255) RangerFox


RangerFox
veterán

Na ma megvettem a FIFA 13 -at és beszámíttattam a Cod-ot egy mortal kombatra. :) Eddig elég jó játékok de azt megkérdezhetem hogy a fifa 13-ban van magyar nyelv?

(#1256) Karma válasza RangerFox (#1255) üzenetére


Karma
félisten

Miért lenne? :U

Más: US PSN+-on ingyenes lett a Disgaea 3: Absense of Detention. JRPG-t és a grindelést bíró fórumtársaknak kifejezetten ajánlott :D

“All nothings are not equal.”

(#1257) RangerFox válasza Karma (#1256) üzenetére


RangerFox
veterán

Mármint magyar kommentátor mint a nagy konzolos változatban?

(#1258) Karma válasza RangerFox (#1257) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom a választ a kérdésre, csak egyszerűen nem tartom valószínűnek, hogy a Vitára bezsúfolnák azt is (hiszen alapból nem tud magyarul, és kis piac is vagyunk).

De amúgy ha megvetted, miért nem próbálod ki, és mondod meg te? :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1259) RangerFox válasza Karma (#1258) üzenetére


RangerFox
veterán

Na pont ez az hogy más a menürendszere és meccs közben az AUDIO pontban csak hangerőt lehet szabályozni. Mert hogy nagy konzolon is csak úgy lehet magyarul ha magyar régión van a PSN network ezért kérdeztem az okosabbakat mert ha beválik hpgy UK helyett magyarra állítsam és úgy magyar kommentár lesz akkor megteszem. :) Különben is elég fura hogy wifi nélkül is egyből a PSN azonosítómat adta meg játékosnévnek tehát lehet hogy kell csinálnom egy "Ps Vita restore"-t. :F

Amúgy ma történt egy kis problem a vitával: az MK azt írta hogy nem lehet trófeát szerezni ezért telepítsem újra és akkor lefagyott a gép és kikapcsolódott de tovább világított a PS gomb. Utánna töltőre raktam és 5 ms-ig nyomtam a powert és helyreállt. Na április után, mikor lejár a gari szerintem nekem is vinnem kell szervízbe pedig tényleg vigyázok rá :(

[ Szerkesztve ]

(#1260) fahrii válasza RangerFox (#1259) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem 1 hete kb azt csinálta hogy a kijelző teljesen érzéketlenné vált amíg újra nem indítottam :/

(#1261) RangerFox


RangerFox
veterán

Remélem ez nem számít warezolásnak, de szerintem feltörten vettem egy játékot. A Mortal Kombat ha nincs csatlakoztatva a trófearendszerhez, akkor egyből szabadon választhatok a challange tower missziók közül. (tehát egyből kezdhetem a 300-kal is. :))) Meg átlehet ugrani a story módban az intro-kat és a story módban is lehet nehézségiszinteket csinálni. :DD És remélem ez nem volt warezolás!

(#1262) ilyr válasza fahrii (#1260) üzenetére


ilyr
tag

Ez teljesen szokványos probléma ha huzamosabb ideig alvó állapotban van a készülék (azaz nem kikapcsolva). Ilyenkor bekapcsolás után hajlamos néha furcsaságokra, mint például nem tud PSN-re csatlakozni, nem működik az érintőképernyő, stb...

(#1263) fahrii válasza ilyr (#1262) üzenetére


fahrii
őstag

Nagyszerű :D Mindenesetre megnyugodtam.

(#1264) RangerFox válasza fahrii (#1263) üzenetére


RangerFox
veterán

Azért ez szomorú hogy mint minden elektronikai eszköz, így a VITA is a garancia lejárta után ilyen furcsaságokat csinál. Vagy még garancia előtt is. :(( Azért ilyen drága kütyü is hamar tönkre megy mint az Iphone.......

(#1265) lacko6


lacko6
senior tag

Üdvözlet.Valaki betudná linkelni a Mortal kivégzéseket magyarul.És láttam videón hogy az érintőkijelzőn való tapizással is lehet kivégezni erről tud valaki valamit?

(#1266) fahrii válasza lacko6 (#1265) üzenetére


fahrii
őstag

Csak bonus challenge towerben van tapis kivégzés néhány feladatnál.

(#1267) Palika71


Palika71
őstag

Gyermekem egy kicsit lukas kezű, így előfordulhat, hogy kiesik majd a kezéből a VITA.
Tudnátok javasolni valami klassz borítást?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1268) ldave


ldave
félisten

Azt lehet tudni, hogy nálunk lesz-e Soul Sacrifice PS Vita bundle a boltokban?

A Slime draws near! Command?

(#1269) Palika71


Palika71
őstag

Mikor beállítom a Vitat, egyszer megadom neki, hogy UK, hogy a PSN+ működjön.
De aztán a későbbiekben találkozok azzal, hogy pontos címet kér (utca, város, irszám...) ott megadhatom az itthonit? Az nem fog a későbbiekben bezavarni a PSN+ -nak?
(már ha érthetően fogalmaztam :B )

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1270) Prime110 válasza Palika71 (#1269) üzenetére


Prime110
aktív tag

Nem hiszem, hogy menni fog, nem csak Vita-n, szerintem ez máshol is így van, kezdjük ott, hogy más az irányítószám rendszer, míg Magyarországon 4 jegy elég addig UK-ban talán 5 van (ezt nem tudom biztosan, de több, mint 4 szvsz), az USA-ban 6 és ez csak az irányítószám, a 4 jegyűt el sem fogja fogadni addig pedig nem is enged továbblépni. Szerintem.

(#1271) RangerFox


RangerFox
veterán

Húúú jó sok mindenről lemaradtam!
Hát eddig csak a WHITE AC3 gépcsomag maradt ki de szerintem ez is ki fog maradni Mo-n a színezése miatt. :(
Ez nagyon BIG LOL mert én UK-ra egy számjegyet adtam meg irányítószámnak és a vita gond nélkül elfogadta. :)
Amúgy én már négyszer leejtettem de csak egy mini (0,002 mm) ütődés. Tehát nem kell annyira védeni de mondjuk én speedlink ps vita utazókészletet ajánlom amiben van egy tok, egy gumibevonat ami véd az ütésektől, 5 elnyűhetetlen kártyatartó és kát védőfólia és törlőkendő 3790 Ft-ért a mediamarktban.
Amúgy ma vettem a vita-hoz egy CANYON CNR EP8L kék színű fülest! Nagyon jó a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#1272) Nathan Sucre


Nathan Sucre
csendes tag

Urban trial freestyle: 100 % :))

online id: nathan-sucre

(#1273) RangerFox


RangerFox
veterán

Húú na hogy honnan és miből fogjuk ezeket összelopni azt nem tudom!:
-LIMBO
-MOTOGP2013
-Killzone mercenary
-Soul Sacrife
-Tearaway
-Worms
-Lego Legend of Chima: Lavel's Journey
-Fifa14
-új LBP
-Monster Hunter
-Sleeping dogs
-Assassin's Creed Reasing Phoenix
-És még kismillió játék.... Úgy látszik beindul a VITA! :)

(#1274) engine88 válasza RangerFox (#1273) üzenetére


engine88
aktív tag

Összefutott a nyál a számban pár játék címét látva :)

"És még kismillió játék.... Úgy látszik beindul a VITA! "

Reméljük :U

(#1275) Nathan Sucre


Nathan Sucre
csendes tag

Bocs, ha megint hencegek, de most csináltam a Montezumában: 141121000 pontot (513. vagyok a globális top listán a héten) :C

Egy kérdés ezzel a játékkal kapcsolatban: Sikerült már valakinek a Nuclear Blast?? Ha igen, hogyan??

online id: nathan-sucre

(#1276) Ps Vita válasza Nathan Sucre (#1275) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nuclear Blast még neke se sikerült....
Nekem csak 30 millió a rekordom :D
Add meg az ID-d,felveszlek barátnak

(#1277) Nathan Sucre válasza Ps Vita (#1276) üzenetére


Nathan Sucre
csendes tag

Rendben :) , az id-m: nathan-sucre

online id: nathan-sucre

(#1278) Roorszag


Roorszag
csendes tag

Sehol semmi GTA? Sehol semmi Tomb Raider? Ne haragudjatok de ez egy hitvány konzol... mondom ezt úgy hogy már 1 éve nálam van! 1 éve csak fifázok rajta, semmi normális játék nincs rá az Uncharteden kívül...

(#1279) KOHO válasza Roorszag (#1278) üzenetére


KOHO
senior tag

Ebben teljes mértékben igazad van! Egy hatalmas csalódás ez a gép... Semmi ingyenes tartalom, semmi normális játék, átportolt szutyok az összes!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1280) gelbelex válasza Roorszag (#1278) üzenetére


gelbelex
őstag

PSP-s GTA-k (CW, LCS, VCS) megvehetők rá.

Ezzel együtt is úgy tűnik, van egy igen ütős (hiszen még nem adtad el) jótulajdonsága: lehet egy évet fifázni rajta. ;) Vagy nem? :R

[ Szerkesztve ]

(#1281) KOHO válasza gelbelex (#1280) üzenetére


KOHO
senior tag

pont most gondolkodok rajta, hogy eladom! 50ért lehet zsírúj ps3 super slimet venni:D az sokkal jobban megéri!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1282) gelbelex válasza KOHO (#1281) üzenetére


gelbelex
őstag

Ha nem a hordozhatóság a lényeg... :K

(#1283) Palika71 válasza KOHO (#1281) üzenetére


Palika71
őstag

30-35e körül biztosan kapsz érte, szóval annyira azért nem éri meg eladni.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1284) RangerFox


RangerFox
veterán

Ja amúgy én is gondoltam rá hogy eladom, de nem is tudom.... Szerintetek ez mennyit érne?:
Ps vita WI-FI Április 16-ig garis
32Gb, 2Gb,256Mb memória kártya
Fóliás és +1 tartalék védőfólia és törlő kendő
Fifa13, Mortal Komabt, AC3 Liberation, LBPPSVITA, UC GA
Bár én inkább várnék a ps 4-re...

(#1285) ldave válasza RangerFox (#1284) üzenetére


ldave
félisten

3 napja még annak örültél, hogy mennyi játék jön, most meg el akarod adni? :)

A Slime draws near! Command?

(#1286) RangerFox válasza ldave (#1285) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát igen mert a LIMBO csak storen lesz elérhető, ezért nem fogok feltöltőkártyát venni, Killzone nem szeretem az FPS-ket, Soul sacrife: 12500Ft????? WTF? Worms: Még a netbookomon is elfut, És még batman se meg GTA sem lesz. Az AC tartja bennem a reményt de az is ha modern kori lesz akkor sürgősen egyel több lesz a használt PS vita akciók száma........

(#1287) ldave válasza RangerFox (#1286) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk a Soul Sacrifice ára szerintem rendben van, az egy minimum 25-30 órás játék első végigjátszásra. Az a Assassin's Creed III: Liberation 10-15 órájáért nem sajnáltad a hasonló árcédulát?

A Slime draws near! Command?

(#1288) RangerFox


RangerFox
veterán

Én alapból sajnálok annyit egy játékért... Amúgy ingyen volt a géphez szóval, mondjuk sok tesztet elolvasok majd mielőtt játékot veszek. De azért az AC-t ismerem míg ezt a játékot nem igazán......

[ Szerkesztve ]

(#1289) KOHO válasza RangerFox (#1288) üzenetére


KOHO
senior tag

Most jelentettek be valami Batman játékot
Batman

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1290) RangerFox válasza KOHO (#1289) üzenetére


RangerFox
veterán

Nahhh akkor vegyétek semmisnek amit írtam! "Ne aggódj BATMAn, jön a mama!" :)) :DD

(#1291) David93Pecs válasza Roorszag (#1278) üzenetére


David93Pecs
tag

Lehet,hogy majd a GTA5 kijön rá valamikor más konzolokra megjelenése utáni években. :D

(#1292) RangerFox


RangerFox
veterán

Húúú tegnap este úgy örültem a BATMANNAK hogy nem is bírtam aludni. És ma meg megnézem és mit látok????
[link]

Szép volt SONY!!!!!!!!! Megyek a boltba venni Xboxot. Ez így nem mehet tovább! Egy ilyen erősnek mondott gép miéer nem bírna el egy Unchartedhez hasonló 3D-s játékot??? A SONY 1,5 évenként dobja ki rá a legszebb HANDHELDRE írt játékokat és ennyi! (Uncharted, Killzone, GOW). Ha ennyi van a kütyüben akkor már hardverileg lekörözi az SGS4. Ez tényleg egy hitvány konzol! :W

(#1293) David93Pecs válasza RangerFox (#1292) üzenetére


David93Pecs
tag

Uhh,ez tényleg nagy csalódás,még jó hogy nem szeretem a Batmant annyira.
Ha ezt a GTA-val csinálnák...

Azért ez a kép feldobta a napomat,nagyon komoly,hogy csak egy ilyen telefonos 2d-s gyenge grafikájú f*st tudtak összehozni Vita-ra...

(#1294) fahrii válasza RangerFox (#1292) üzenetére


fahrii
őstag

A postodból csak úgy árad az értelem.

(#1295) RangerFox


RangerFox
veterán

Jól van, bocsi de nagyon felhúzott ez az egész. Amúgy elképzelhető hogy ugyanolyan felülnézetes GTA-t kapunk mint a PSP-s és a mobil verziók.....

(#1296) ldave válasza RangerFox (#1295) üzenetére


ldave
félisten

És azzal mi a baj? A Chinatown Wars nekem sokkal jobban bejött mint a GT4. Nem tudom miért kell erőltetni a nagykonzolos megvalósításokat kézikonzolon, pont amiatt szeretem a PSP-t és a DS-t is, hogy olyan játékok vannak rá, amik nagygépre elképzelhetetlenek.

A Slime draws near! Command?

(#1297) RangerFox


RangerFox
veterán

Én is szeretem a PSP-s GTA-kat mert jól el lehet lenni velük csak nekem még nincsen nagy konzolom így nem tudok mihez hasonlítani. Meg azért akkor veszek 40k-ért egy jobb androidos telót és ingyen leszedem rá a mobilos gta-kat és akkor nem kell 15k-t fizetni egy szinte ugyanolyan játékért meg vitáért. Tehát én nem sértésnek írtam oda hogy lehet hogy olyan lesz.. Bocsi a félreértésért.

(#1298) Ps Vita válasza ldave (#1296) üzenetére


Ps Vita
őstag

+1,nem szabad elfelejteni,hogy ez kézikonzol

(#1299) Nathan Sucre


Nathan Sucre
csendes tag

Hehe, egyik nap: imádom a vitám.... utána: fúj, pöhhh...

Tény, hogy lehetnének jobbak a körülmények (árak+játékok), de nekem továbbra is favorit ez a masina. Azért is ezt vettem ezt egy mobil helyett, mert az irányítása lenyűgöző. (Itt persze nem az érintőképernyős játékokra gondolok, de abban is a vita nyerő) A mobiloké ehhez képest vicc!!!! Sajna drága, meg még nem terjedt el, ennyi...

Mikor jelenik meg a Limbo a magyar store-on?

online id: nathan-sucre

(#1300) RangerFox


RangerFox
veterán

Vagy nyár elején vagy ősszel. Nincs pontos adat tudtommal. Én meg azért választottam ezt mert ez új konzol és sokáig jelenik meg rá játék. De az nem igaz hogy csak a sony tud jó játékot csinálni. Persze ott van a Gravity rush meg hasonlók de ez a batman!!!!!!! Hogy mi lesz itt?? :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.