Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) RangerFox


RangerFox
veterán

Nem rég a vitám hiba üzenettel kidobott egy játékból és lefagyasztotta magát.... Villogott a ps home gomb és fekete képernyő fogadott. Fél percig nyomni kellett a power gombot és restartolni kellett a kütyüt. (csak azért írom le hogy ha valakinek ilyen gondja lesz az meg tudja majd oldani.

(#1952) fahrii válasza KOHO (#1949) üzenetére


fahrii
őstag

Hát ha a sfx és a nfs közül kéne választanom, hogy melyik a nulla játék akkor erősen az nfs felé billenne a mérleg nyelve. Attól még hogy neked nem tetszik nem egy nulla, aki szereti a stílust sok 100 órát el tud szórakozni egy ilyen verekedős címmel.

[ Szerkesztve ]

(#1953) KOHO válasza fahrii (#1952) üzenetére


KOHO
senior tag

én csak a saját véleményemet mondtam el:D Továbbra is állítom, hogy undormány a Vita címek ,,sora"...
Gamescom E3 IDE, új ps vita bejelentés, ps vita tv ODA továbbra is halott ez a konzol... Jó játék volt ez a Killzone de amilyen gyorsan csak tudtam már túl is adtam rajta! Open World játék kell vitára...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1954) Mister_X válasza KOHO (#1949) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én fahrii-val értek egyet, inkább SFxT, mint Most Wanted. Az egy dolog, hogy PS3-ra már megvan (ott se nagy durranás), de ettől függetlenül is jobban örülök az SFxT-nek. Attól, mert neked nem tetszik, még nem szar. Én sem szarozom le az aktuális CoD-ot meg Fifát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1955) KOHO válasza Mister_X (#1954) üzenetére


KOHO
senior tag

a Cod is egy szar:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1956) Mister_X válasza KOHO (#1955) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jajmár, a nagygépesekre gondoltam. Az egy tény, hogy a Declassified ritka gané játék lett. :D

Openworld a francokat. Minek? Oké, mindenki egy San Andreas Stories-ért sír, de... nem lesz. Amúgy Gravity Rush.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1957) Wlac válasza Mister_X (#1956) üzenetére


Wlac
Ármester

A Gravity Rush jó kezdet volt, bár nekem annyira nem jött be a japán stílusa miatt (mindenki vinnyog, meg miniszoknyában repked). Őszintén szólva nekem bármilyen natív GTA tetszene, vagy bármilyen hasonló open world cucc.

“The wha-"

(#1958) fahrii


fahrii
őstag

Az azért elég komoly, hogy jövőre már Vitán is (PS4 mellett) játszhatunk is PS3 játékokkal a Gaikainak hála :)

(#1959) KOHO válasza fahrii (#1958) üzenetére


KOHO
senior tag

gondolom borsos előfizetési díjakért cserébe:D:D + gondolom mobilnettel nem fog menni:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1960) MerLinh válasza KOHO (#1959) üzenetére


MerLinh
senior tag

azért remélem a plusos cimek mennek majd ha már megvannak...és nincs ps3man

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1961) Totheground válasza KOHO (#1959) üzenetére


Totheground
addikt

A mobilnetem 3-4szer olyan gyors, mint az itthoni, miért nem menne?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1962) Wlac válasza fahrii (#1958) üzenetére


Wlac
Ármester

Praise the lord! :R Komolyan, egy ilyen kaliberű bejelentésre vártam már egy ideje!

“The wha-"

(#1963) fahrii válasza KOHO (#1959) üzenetére


fahrii
őstag

Szerintem egy PS+ előfizetés elég lesz... remélem.
Nincs PS3am szóval nagyon örülök neki.

(#1964) Mister_X válasza Totheground (#1961) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Adatforgalmi keret?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1965) Wlac válasza Mister_X (#1964) üzenetére


Wlac
Ármester

Korlátlanom van, szóval engem nem zavar :D

“The wha-"

(#1966) KOHO válasza Totheground (#1961) üzenetére


KOHO
senior tag

azért mondjuk mert egy ilyen streamelt játékhoz nem elég 500 mega mobilnet:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1967) Mister_X válasza Wlac (#1965) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Milyen csomag??

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1968) Wlac válasza Mister_X (#1967) üzenetére


Wlac
Ármester

Skóciában vagyok a 3-nél. 15 font/hó, és szerencsére pont olyan helyen élek, ahol van normális lefedettség. Nincs tiltva a P2P, így nappal normálisan tudok játszani a neten is (este necces, olyankor pár órára mindig iszonyatosan belassul, gondolom olyankor megy fel mindenki, és ez leterheli a hálózatot).

“The wha-"

(#1969) Totheground válasza KOHO (#1966) üzenetére


Totheground
addikt

Kicsit tobb van. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1970) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hát ez a Sine Mora hatalmas, igazi magyar gyöngyszem! :C Magyar szinkron király, a rovásírást is tudom olvasni. Ennél meg leestem a székről: "Mi a szent sz@r, b@zdmeg?! A k*rva életbe! ... Dögölj már meg!" - le sem lehetne tagadni, hogy made in Hungary :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1971) KOHO


KOHO
senior tag

Tudunk már valami új infót a Fifa 14ről? Tényleg ugyan az lesz mint a 12-13 csak új igazolásokkal?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1972) Wlac válasza Mister_X (#1970) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha nem toltad még végig, akkor nagyon ajánlom a Crysis Warhead-et magyar szinkronnal. Brutális a szövege. "Csípem a csápod, hogy alakulnál fossá!" meg hasonlók. Körülbelül olyan, mint a Duke Nukem 3D volt anno.

KOHO: az augusztus végi hírek szerint igen, csupán új igazolások lesznek benne, de ezen felül minden marad a régiben.

“The wha-"

(#1973) fahrii válasza Mister_X (#1970) üzenetére


fahrii
őstag

Én elkezdtem, de nem jött be annyira hogy leálljak vele szenvedni.
A káromkodás pedig egy kicsit sok szerintem...

(#1974) Mister_X válasza Wlac (#1972) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konkrétan csak ebben az egy mondatban találkoztam káromkodással - eddig. Szerintem belefér, jobb mint ha folyamatos "fuck it" menne az éterbe.

@Wlac: nincs PC-m.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1975) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Rajtam kívül kinek van meg a Killzone? Kéne jó esetben még két ember.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1976) rachmaninoff válasza Mister_X (#1975) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Hét közepére meglesz a Vita, elméletileg aznap a KZ is.

(#1977) Mister_X válasza rachmaninoff (#1976) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az jó. Még egy ember kellene az alábbi trófeákra:

1) Heads Up - tűzszünet, próbálunk aláfutni egy VAN-Guard kapszulának.
2) Redeemer - x lábonlövi a társam n-szer amíg Injured nem lesz, majd felélesztem.
3) Get Your Filthy Hads Off - x elkezdi vallatni a társam, közben lelövöm.
+1) (esetleg menne multiban is) Ghost - Ghost VAN-Guardot használva hátbaszúrok valakit.
+2) Killing Machine - tízszer a célkeresztem elé kellene ugrani egy életem alatt (multiban csak hétig jutottam).

Persze ezt négyen lenne jó, hogy kölcsönösen segítsünk egymásnak a trófeákban. Ha két ember lesz, akkor csak az 1)-es, +1)-es és +2)-es lehetséges, három embernél kicsit hosszadalmasabban a többi (nem lehet megoldani egy menet alatt).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1978) KOHO


KOHO
senior tag

Még 1 vagy 2 nap és végre FIFAAAAAA! Erre vártam már:D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1979) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
2 napja beszereztem egy makulátlan állapotú,full dobozos gépet 2db játékkal./Fifa Football,Little Big Planet/
A gép 6 hónapos,kaptam hozzá tokot is,és 30 000 ft-omba került,szerintetek árába vettem vagy jó vétel volt?
Valami GTA-hoz hasonló játékot adtak ki Vitára?Vagy tudtok ajánlani valami jót?Lehet lövöldözős,autós,ügyességi.....

(#1980) Wlac válasza perge666 (#1979) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem jó vétel volt annyiért. Ami kötelező játék, az a Killzone és az Uncharted. Sajnos GTA-szerű játék tudtommal nincs, viszont a Store-ban fent van a Vice City Stories és a Liberty City Stories PSP-s változata. Sajnos elég gyérül mennek, de egyelőre ennyi GTA van. A fejlesztők valahogy nem erőltetik az open world cuccokat.

“The wha-"

(#1981) perge666 válasza Wlac (#1980) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm az ajánlást. :R
A Killzone 2. része meg volt PS3-on,de valahogy nagyon untam,az Unchartedet mindenképp beszerzem,mert azt imádom.:)
A PSP-s GTA-kat meg már unásig játszottam.
Úgy hallottam hogy van Ninja Gaiden is,na az is odaba..

(#1982) Goldwin válasza perge666 (#1981) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Na, már Vita-d is van? :) Jó üzletet kötöttél. :K A HardverAprón találtad?

A Vita-ra megjelent két Ninja Gaiden játék a PS3-ra kiadott Sigma és Sigma 2 tartalmilag bővített változatai.

[ Szerkesztve ]

(#1983) Mister_X válasza perge666 (#1979) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Játékokkal volt harminc? Nekem csak a gép volt 32...

Fizess elő Plusra, akkor folyamatosan kapsz játékokat. Pl Uncharted emlékeim szerint még ott van. Ami kötelező: Killzone Mercenary, Rayman Origins, Uncharted Golden Abbys, Sine Mora, ha szereted a jRPG-ket akkor Persona 4.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1984) Wlac válasza Mister_X (#1983) üzenetére


Wlac
Ármester

Talán még ingyenes a Gravity Rush is. Az sem rossz játék.

“The wha-"

(#1985) gelbelex válasza perge666 (#1979) üzenetére


gelbelex
őstag

Vsz. nagyon jó játék még a Gravity Rush, a Virtue's Last Reward, a Unit13-mal is el lehet lenni egy kicsit, és a Metal Gear Solid HD-kat még nem próbáltam.

(#1986) perge666 válasza Goldwin (#1982) üzenetére


perge666
veterán

Igen van most már. :D
Egyik cimborámtól vettem,sokallja rá a játékokat.
Akkor ezekre tuti vevő leszek!(Ninja Gaiden)

Mister_X : Mindennel együtt volt 30k,de az egyik játék alapból járt a géphez,amit a 4 gigás kártyára lehet letölteni.
Jó dolog ez a PSPlus,de akkor be kell újítanom egy jó nagy memóriakártyát,aminek úgy látom elég borsos ára van. :U

Wlac és gelbelex : Köszönöm szépen a ti ajánlásotokat is,utánuk olvasgatok majd. :R

[ Szerkesztve ]

(#1987) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Na végre megvan a Vita :D

Persona 4-et kezdtem el, elég meggyőző. Lett még egy Metal Gear Solid Collection, de nem vagyok fan, azt eladom.
Már csak az Uncharted és a Killzone kell. :)
Érintőkijelzőt meg remélem a közeljövőben egy jó stratégiai játékkal kihasználják majd :)

(#1988) Mister_X válasza perge666 (#1986) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem még digitálisan (non-Plus) is vannak címeim, tehát ez nagyon öntökönlövés kategória a 4GB a Killzone majd 1.5GB-os helyigénye miatt :O Nekem is kellene egy nyolcas minimum, hogy tudjak jobb dolgokkal is játszani. 16GB éppen elég lenne a jelenlegiekhez.

@rachmaninoff: neked is felírok receptre egy PSPlust meg egy Killzone: Mercenary-t. Persona 4-et én is nagyon tervezem.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1989) Wlac


Wlac
Ármester

Az MGS HD elég jó kollekció, feljavított kinézetet és trófeákat is kapunk, ráadásul kihasználja az érintőképernyőt is. A Unit 13 szintén nagyon jó (van kooperatív mód!), illetve a Mortal Kombatot is ajánlják, nekem még nem volt szerencsém hozzá. Ezen felül az Assassin's Creed: Liberation is sokaknak bejön, illetve a Soul Sacrifice is nagy népszerűségnek örvend.

“The wha-"

(#1990) perge666 válasza Wlac (#1989) üzenetére


perge666
veterán

MGS HD,Assassin's Creed: Liberation ezeket felírtam a listámra biztosan.:)

Mister_X : Azt hittem több helyigényük van ezeknek a játékoknak is,úgy mint PS3-on!
De szerencsére tévedtem,az a 2-3 GB játékonként elég jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#1991) KOHO


KOHO
senior tag

Hát srácok, végre megvan a Fifa! DE: ez tényleg egy az egyben a Fifa 12-13! EGY AZ EGYBEN ugyan AZ!
Még a menü is, teljesen minden ugyan az, semmi nem változott! Ez azért szégyen! Sehol semmi új design, tényleg semmi újítás

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1992) gelbelex válasza KOHO (#1991) üzenetére


gelbelex
őstag

Igen, az Electronic Arts nagy rókabőrlehúzó... :W
Én is szeretem a FIFÁ-t, azzal vettem a Vitát. Újat majd, akkor veszek, ha az IGN-en azt írják, annyival jobb lett. Persze a friss játékosok hiányoznak...

[ Szerkesztve ]

(#1993) perge666 válasza KOHO (#1991) üzenetére


perge666
veterán

Én nem vagyok nagy Fifa játékos,de ajándékba kaptam a géphez,így épp azt próbálgatom a szabadnapomon.:)

(#1994) Mister_X válasza KOHO (#1991) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legközelebb utána kell járni, hogy mit fogsz megvenni. Én FIFA-t alapból nem vennék, emiatt meg pláne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1995) KOHO válasza Mister_X (#1994) üzenetére


KOHO
senior tag

tudtam, hogy koppintás lesz, én minden képpen megvettem volna (meg is vettem), csak leírtam a véleményem

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1996) fahrii


fahrii
őstag

Hát ez a SFxvsT nem nyerte el a tetszésem... azért majd még adok neki esélyt.
A másikat meg le se töltöm, a trailer az élettől is elvette a kedvem :D

(#1997) KOHO válasza fahrii (#1996) üzenetére


KOHO
senior tag

Hát teljesen igazad van fahrii:) Azért nekem nagyon idegesíti a csőröm, hogy míg ps3ra minden hónapban kiadnak valami brutál címet, addig vitára ilyen szutykokat... Hol van az egyenértékűség? Ez katasztrófa

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#1998) Mister_X válasza KOHO (#1997) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már kiadták a jó címeket. Persze, Persona 4-nek és VLR-nek én is örülnék. De el kell fogadni, hogy a desktop front a Sony fő csapásiránya, hetvenmillió a négymillió PSVita ellen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1999) rachmaninoff válasza Mister_X (#1988) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

A PS+ az most jegelődik, mert a PS3-am elhagyott, a Vitában meg csak 4GB-os kártya van egyelőre.

Persona 4 elég komoly, pedig nem rajongok a stílusért, de olyan, mint egy interaktív animációs film, több, mint 2 óránál járok, de gombot nem sokat nyomtam még. :) Aki csípi a stílust, annak sztem alapmű.

(#2000) fahrii válasza KOHO (#1997) üzenetére


fahrii
őstag

Lassan cserélődnek majd az éves címek, remélem akkor kapunk majd egy soul sacrificet, esetleg killzone (jó utóbbira kevés esélyt látok).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.