Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Carlos Padre válasza Wesder (#1298) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tény, csak meglepett, h a free-to-play játékok nem free-to-play játékok xboxon. Pláne az állandó hájp után.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1302) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1293) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem támogatok semmilyen beskatulyázást,sztereotipizálást,de beleolvastam a boxos offtopicba és rögtön ez a komment jutott eszembe :)
Virtual kártyákkal,Revoluton keresztül vásárolnak ilyen zimbabwei store-okról (biztosan pár dollárral olcsóbb) és az ürge a pc-s verziót vásárolta xboxra,majd nem értette miért nem mūködik. Pusztán a véletlen mūve

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1303) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#1302) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mert aztán a Ps oldalon is az USA és pl Hongkongi vásárlások is marhára szabályosak ám...
Kár ebbe belemenni szerintem.

Én is kvázi csalok az angol profilommal, de amikor Ps3-on regisztráltam profilt még magyar store s régió nem is létezett. Annyit tudtam tenni hogy unokatestvérem Manchesteri címét adtam meg címnek...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1304) Wesder válasza hombre[EU] (#1302) üzenetére


Wesder
félisten

Metro Exodus 5k volt így. Itthon mennyi? 20?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1305) #58978304


#58978304
törölt tag

Ugyan nem terveztem még egy ps3 at de átszámolva 6k ért nem tudtam othagyni ezt a még mindig csodaszép és kifogástalanúl működő 1 Gen es ps1/Ps2 kompatibilis Fat Lady-t :D

[ Szerkesztve ]

(#1306) Wesder válasza #58978304 (#1305) üzenetére


Wesder
félisten

20 ejró volt?:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1307) #58978304 válasza Wesder (#1306) üzenetére


#58978304
törölt tag

Jah,
Hát most ki tudná megállni h ne hozza el? :)
Sok a kacat de ez még elfér valahogy ,mert sztem ez a legszebb konzol amit valaha készítettek :)

[ Szerkesztve ]

(#1308) Wesder válasza #58978304 (#1307) üzenetére


Wesder
félisten

Jó vàsàr volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1309) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Folytatás innen, nem legyenek illúzióid ezzel kapcsolatban, a Microsoft nem az xbox konzolok eladásait akarja felpörgetni ezzel, hanem az xbox szolgáltatást, azon belül is az xcloud-ot. Ha emellett eladnak pár konzolt is az jó, de nem az a cél.

Biztos találkoztál már xboxon a reward programmal, az például neked mit mond?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1310) Wesder válasza Carlos Padre (#1309) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ezzel nincs problémàm, amíg lesz konzol ami megvehető.
A Rewardban vàlthatom be a pontjaimat, amit a szolgàltatàsok hasznàlata utàn kapok.

Sok Typo*

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1311) Carlos Padre válasza Wesder (#1310) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De mit jelez az, hogy olyasmikért kapsz pontokat, hogy indíts el három játékot gamepassban, játsz legalább fél órát amaz játékkal, nézd meg mik az újdonságok a live-ban?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1312) Wesder válasza Carlos Padre (#1311) üzenetére


Wesder
félisten

Na mit? Biztos az Xbox divízió pusztulàsàt. Szerintem addig örüljetek míg az MS konzolt gyàrt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1313) Mike válasza Wesder (#1312) üzenetére


Mike
veterán

Miért jelentené azt?

(#1314) Carlos Padre válasza Mike (#1313) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Drama queen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1315) Wesder válasza Carlos Padre (#1314) üzenetére


Wesder
félisten

Te problémàzol ezen, nem én.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1316) _drk válasza Wesder (#1312) üzenetére


_drk
őstag

Mindig fog már gyártani. Majd a jövőben a streamer gépeket is fogja.
Simán megéri nekik szerintem különben nem nyomnák ennyiere.
360 Nagyon sikeres volt, jelenleg ugye csak képviseltetik magukat, de bent kell maradni ha kicsit veszteséges is mert kitudja mit hoz a jövő!
De ezt számok nélkül kb vaktában lövöldözés kb mint az EA-nél, hogy mennyire érzik meg most a bf és anthem buktát.

[ Szerkesztve ]

(#1317) #58978304 válasza _drk (#1316) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ez nekem új!
A Bf is megbukott??
Mindjuk én nem vettem meg mert engem csak a Single
érdekelne ami rövid és semmitmondó....

[ Szerkesztve ]

(#1318) _drk válasza #58978304 (#1317) üzenetére


_drk
őstag

Nincsenek adatok, csak tippelgetni lehet az nyilatkozatok,interjúkból, pletykákból.
Volt már valami nyilatkozat, ahol konkrétan szidta saját magukat a cég, hogy nekik is csak BR-t kellett volna beletenni, azért lett bukta a BF5, ők csináltak single kampányt mert ez kellett a népnek erre nem is kellett senkinek se. Konkrétan fikáztak mindenkit.
Mondjuk a januári nagy leárazás is ennek tudható be.
Tehát ott most vannak gondok, de semmi adatot nem közöl a cég így maradnak a pletykák.
A Bioware sorsa is kb egy év lesz mire kiderül és azt se az Anthem-re fogják majd, csak átrendezések a cégen belül, vagy valami hasonló bullshit.

(#1319) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Megvan honnan van az a sok xbox felhasználó :C

(amit aztán büszkén mutogat ;))

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1320) wierra válasza Carlos Padre (#1319) üzenetére


wierra
senior tag

Nice! :DDD :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1321) perge666 válasza Carlos Padre (#1319) üzenetére


perge666
veterán

Most őszintén,itt tart a világ hogy ilyeneket megcsinálnak egy kis potyáért? :U

(#1322) Wesder válasza Carlos Padre (#1319) üzenetére


Wesder
félisten

Tipikus olcsójànoskodàs. Csak magyarorszàgon van 6M felhasznàlójuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1323) Carlos Padre válasza Wesder (#1322) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Így nem nehéz :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1324) .LnB válasza Wesder (#1322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, de az csak 500.000 személy. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1325) Wesder válasza Carlos Padre (#1323) üzenetére


Wesder
félisten

Na és PS-en hàny fiókja van egy tàjékozottabb jàtékosnak? 2-3?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1326) S e t h válasza Wesder (#1325) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindkét oldal tele van proletárokkal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1327) Wesder válasza S e t h (#1326) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1328) Carlos Padre válasza Wesder (#1325) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na jó de a Sony csak az aktív fiókokat számolja, a Microsoft meg az összeset :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1329) Wesder válasza Carlos Padre (#1328) üzenetére


Wesder
félisten

Ha félévente 1x belépek màr aktívnak szàmít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1330) #58978304


#58978304
törölt tag

Basszus nem unjátok még ezt a sok bullshitet? 😂😆
(Sony vs Ms)

Menjetek inkább túrázni itt a tavasz 🤘

[ Szerkesztve ]

(#1331) perge666 válasza #58978304 (#1330) üzenetére


perge666
veterán

Nem tudsz egy jó túraszimulátort??? :)) :DDD :D

De csak is kizárólag PS-re,mert MS ........ ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#1332) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

PSNow,xCloud,Stadia, hagyjad már! Jön a Wallmart :) A távoli jövōben tescós pontokért streamelik a CoD-ot

Life, Uh, Finds A Way

(#1333) #58978304 válasza perge666 (#1331) üzenetére


#58978304
törölt tag

Menthetetlen :DDD

(#1334) Zsinder válasza #58978304 (#1333) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Várjuk a képet asszonyról :P
Ha pedig kinyírna emiatt, arról meg főleg ;]

(#1336) Madwe válasza #58978304 (#1335) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig mintha párszor az off topikban már láttunk volna titeket :P

(#1337) #58978304 válasza Madwe (#1336) üzenetére


#58978304
törölt tag

Az nem volt gond mert akkor még nem az én Google accountomat használta.
Ellenben most azok a könyvjelzők amiket én berakok azok ott vannak a Tabiján meg a telóján is.
A Sütireceptes oldalai meg nálam is megjelennek :D
Amiket nem törölhetek ki mert akkor nála is eltűnnek.
Egy let az accountunk és csomó androidos játékot vettem rá neki, (ilyen nyomozós,logikai játékokat kedvel mobilon ) szal ez a "megosztás" már így marad ..

(#1338) Madwe válasza #58978304 (#1337) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehát azzal mindent lát rólad, ez aztán a bizalom :D tudja pontosan mikor merre jársz, mikor mire kerestél rá, melyik nőre hogy kacsintottál kb :D

(#1339) #58978304 válasza #58978304 (#1335) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na mindegy is csak azért lőttem fel a képét mert lnb egyik hszére reagáltam amik egyébként törölve lettek,hogy nem feltétlen Ork kinézetűeknek kell elképzelni a Gamer csajokat :)

(#1340) .LnB válasza #58978304 (#1339) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi lett törölve?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1341) Wesder válasza .LnB (#1340) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom, valamit nagyon benézett a kolléga.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1342) #58978304 válasza .LnB (#1340) üzenetére


#58978304
törölt tag

\ Kendek \ et megkértem ès törölte a #193965 ös szálat.
Finoman fogalmazva nagyon nem oda való volt a téma :K

[ Szerkesztve ]

(#1343) Carlos Padre válasza #58978304 (#1342) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A nickedet is átírathattad volna már akkor egyúttal. :U
Der Hausmeister-re mondjuk ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1344) Bogyi007 válasza #58978304 (#1339) üzenetére


Bogyi007
veterán

Van ám inkognitómód is a Chromeban... :D :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1345) #58978304 válasza Carlos Padre (#1343) üzenetére


#58978304
törölt tag

jajj mán, a hozzászólásom törlésére kértem csak ,viszont ő jobbnak látta az egész szálat törölni.
Ami tök érthető abban a topicban :)

Bogyi007:
Ismerem az inkognitó módot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1346) Bogyi007 válasza #58978304 (#1345) üzenetére


Bogyi007
veterán

970-nél van még kép...

Nekünk meg itt van képünk amit egyszer már linkeltem a topicba...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1347) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Carlos Padre
-Sokkal agresszívebb stratégiára gondoltam. Kb 3-3,5 év türelmi idōvel számolnék. Nagyon jó példa ebben a pillanatban az Uncharted4 úgyhogy ezt használom. PS4-et ma már senki nem vesz csak UC4 miatt (elhanyagolható százalék,a konzol ára már évek óta elérte a mélypontot),de biztosra veszem,személyes tapasztalat is,hogy 1-2-5 millió ember aki nem rendelkezik PS-sel (azért,mert...) szívesen játszaná és rászánná azt a $20-t a játékra. Nem mondom,hogy minden egyes exkluzívval eljátszani,de mondjuk jövōre jöhet egy HZD. Ha a két játékot összesen csak 2-3 millió játsza egy hónapig az is már rengeteg pénz. Pozitív "mellékhatása" is van,mert ha nagyon megtetszik nekik lehet legközelebb konzolt isvesznek (az összes exért),mert first day szeretnének vele játszani, nem pedig imádkozni,hogy jelenjen meg PSNow-ra 3 év múlva

Life, Uh, Finds A Way

(#1348) Mike válasza hombre[EU] (#1347) üzenetére


Mike
veterán

Szerintem nincs de hosszú lenne ezt most mobilról bepötyögni. Röviden kell az exclusive. Vegyen gépet.

(#1349) Mike válasza #58978304 (#1345) üzenetére


Mike
veterán

Lassan kezdesz hisztis kurva lenni. Ne csináld. Több vagy ennél

(#1350) hombre[EU] válasza Mike (#1348) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Röviden kell az exclusive. Vegyen gépet
Majdnem sikerült megérteni :U Amíg nem próbálja ki addig nem tudja,hogy kell neki

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.