Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Mike válasza wierra (#949) üzenetére


Mike
veterán

Hagyjuk a nas-t. Alig bírtam eladni vagy 5 éve. Sosem kéne újra.

[ Szerkesztve ]

(#952) #58978304 válasza .LnB (#945) üzenetére


#58978304
törölt tag

Használt cuccok?
Csak azért kérdem mert egy 2500k valami kis lappal 8gb ddr 3 al fillérekért megvásárolhatsz.
De nem is kell h k-s kegyen.
Mellé tolsz egy gtx 670 et azt jónapot.
Nemtudom otthon mennyi az annyi de itt megvalósíthatnám 110€ ból.
Plusz táp 20-30 valami mini ház 30-40€.
4 Tb Hdd vel megállna bőven 300€ alatt..
Ryzen amúgy mi a fenének egy netezős gépbe?
Elég lenne oda egy 4 szálas i3 is amúgy bőségesen...
Ezek szerint mindenkinek mást jelent a "netezős gép" kifelyezés..

(#953) Bogyi007 válasza .LnB (#945) üzenetére


Bogyi007
veterán

Anno 2013-ban én is prohardver gépösszerakó topic segítségével szedtem össze a konfigomat - most visszaolvasva, bőven beváltotta minden reményemet ez a gép s minden aggodalmam alaptalan is volt, mind az alaplap és minden más egység tekintetében is.

Akkor Win 7 került rá, amit a Win10-re váltáskor updateoltam sikeresen és a mai napig is az a verzió van a gépen. Egyszer sem kellett a gépet újratelepítenem, csak a saját frissítései vannak a Win10-nek. Ez szerintem nem sok géptulaj mondhatja el magáról. :))

A gépház is a mai napig ez volna - anno mikor megláttam beleszerettem - a zold fény és a ventilátor kombinációja nagyon szépen mutat együtt. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#954) wierra válasza Mike (#951) üzenetére


wierra
senior tag

Fejtsd ki mi volt a bajod a NAS-sal. Mert ez így a semminél kicsivel kevesebb. :F

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#955) MasterMark válasza wierra (#954) üzenetére


MasterMark
titán

"A NAS" mintha csak egy lenne. Az meg ha nem ért hozzá, hát ő baja.

Switch Tax

(#956) Moby válasza oriic (#917) üzenetére


Moby
addikt

Értékelem az aggódásotokat srácok, de (és néhányakat el fogok keseríteni) élek, és jó egészségnek örvendek :DDD
Valóban, kihúztam a dugót. Az aktív fórumozást, és a fórumokat elhagytam, egy időre elég volt. Talán PS5-el én is visszatérek kicsit aktívabban, majd meglátjuk. Addig is vigyázzatok magatokra és jó játékot! :R

(#957) Carlos Padre válasza Moby (#956) üzenetére


Carlos Padre
veterán

<3

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#958) _drk válasza .LnB (#945) üzenetére


_drk
őstag

Valld be, hogy a nyugis Ps-ezés után, megint csak nézni az ár/teljesítmény diagramokat, számolgatni a 10 ezreseket, majd nyugtázni, hogy ez még mindig nem lesz jó semmire de 100k már elment kicsit idegesítő.

Az hogy az ITX feláras már ott tartunk, hogy nem éri meg az egész, pedig a Ryzen-ek elvileg olcsók.

Sok éves használt konfiggal szenvedni megint hülyeség.

Egyébként PS-en HBO GO előfizetés, és meg van oldva a tv-zés ;).

(#959) #58978304 válasza _drk (#958) üzenetére


#58978304
törölt tag

Egy sok éves ( kb 10 konkrétan ) tesz hű szolgálatot egy ismerősömnél htpc ként.
Ezért írtam amit.
i5 2500+8Gb ram 1333 elég cl10-11 be is (nem kell dual ban, sem quad ban mennie mert minek)
Meg egy gtx 670 azt meg van oldva a "netezős gép" fillérekért.
A használt sok éves hardver nem hülyeség és nem kell vele szenvedni sem ;)
És hogy az a konfig viszi-e a 4k anyagokat?
Mint a huzat!
Titan Fall 2 láttam nála 4 k ban "szaladni" meden 30 fps el lazán.
Ti most azt hiszitek h Ryzen vagy I7 ,meg DDR4 alatt nincs élet vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#960) #58978304 válasza _drk (#958) üzenetére


#58978304
törölt tag

Haha közben látom neked is majdem olyan géped van amiről beszéltem.
Kivéve ugye a 660Ti kicsit gyehennább az említett 670 nél~5-8 %... :D

[ Szerkesztve ]

(#961) #58978304 válasza Moby (#956) üzenetére


#58978304
törölt tag

Azóta már a prók sem hangosak hála a Pelikán radíroknak :DDD

(#962) #58978304 válasza #58978304 (#952) üzenetére


#58978304
törölt tag

....

[ Szerkesztve ]

(#963) wierra válasza #58978304 (#959) üzenetére


wierra
senior tag

Egy valamirevaló droidos mediabox halkabban és alacsonyabb fogyasztással megoldja ugyanezt. :U
Játékra meg ott a célhardver...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#964) _drk válasza wierra (#963) üzenetére


_drk
őstag

2in1=PC?!
Én nem hiszek ezekbe a csodamasinákban. Biztos jók, valami nagyon szűk felhasználási területre. De erre inkább használom a jó öreg bevált PC-t.
Ebbe a gépbe nekem van 8 éves alkatrész. De a legtöbb min 4 éves. Egyedül az SSD újabb az csak 1 éves.
TABLET,NAS, LAPTOP. Még középkategóriában is 2 év után jönnek a bajok. PC-nek 2 év után semmi baja nincs.
Az elszállt hardver árak miatt, igen! Sokkal jobban megéri jelenleg a konzol játékra. Még az xbox is. Nevetséges VGA árak vannak, támogatás játék szinten meg a béka segge alatt.
De az összes többi alkalmazás köszöni szépen jól van.
Bár jó Tablet-et nem is láttam még, hallottam mendemondákat, hogy jó drágán lehet venni használhatót.
NAS-t is csak 1-2 cégnél, ahol egy speciális program futott minimális erőforrás igénnyel, ott biztos nagyon jó.

PSfanboy:
Ilyen régi konfigba nem nagyon éri meg, még az energiát se belefektetni. procit találsz, de mind nagyon sok éves. Max ha ilyen van akkor érdemes, 1-2 alkatrészt lecserélni. De kompletten ilyen régi gépet megvenni, aztán imádkozni meddig bírja, szerintem nem éri meg. Ez is megy ameddig megy. Valami behal, váltok Ryzen-re.
Pedig ahogy mondod, még szépen megyeget. Új AAA játékokkal nagyon nem érdemes szórakozni, annyira le kell venni mindent, hogy már megfájdul az ember szíve, de még akkor is képes beszaggatni, máshol meg vígan megy 60fps-el. Viszont Indie címek, meg jobban megcsinált játékok még elmennek. Legutóbb a CThulhu-t próbáltam ki, az teljesen korrekt volt, majd most a CIV6 új kiegjében a magyarokkal fogom legigázni az egész világot.

(#965) #58978304 válasza wierra (#963) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nálam itthon minden Androidról fut.
A Tv-k,mobilok és feleségem tabletje,myomtató ugye egy hálózaton.
Természetesen van egy laposom is ami a Tv-re van kötve non-stop ami becsukva alszik egy vezetéknélküli egérrel,billel.
De azt szinte semmire nem használom csak néha-néha S.T.A.L.K.E.R-re és videó kép tárolásra.
Mi mindent meg tudunk oldani Android-ról.
Mobilról vagy tabletről löjjük ki a képet tv-k re ha filmet nézünk. (Online)
A gyereknek a tv yt alkalmazásáról mennek a mesék.
Szóval ahogy mondod Androidról most már /Mindent/ meg lehet oldani egy átlag felhasználónak szerintem probléma nélkűl.
Nekem nem kellene "netezős" gép,csak írtam egy olcsó használt alternatívát rá ha mégis valaki ragaszkodna a winfos-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#966) wierra válasza #58978304 (#965) üzenetére


wierra
senior tag

Így már értem. ;) :K Haladni kell a korral. Nekem meg épített HTPC-m volt... aztán egyszer csak kiment a divatból. Az adatbevitelt nem éreztem elég felhasználóbarátnak. Aztán a WDTV eljövetele be is verte az utolsó szöget a "nappaliPC" koporsójába.
Tapasztalat ak jó volt, oszt' annyi.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#967) perge666


perge666
veterán

Jó reggelt.

Olvasom hogy megy az eszmecsere a konzol vs pc miatt.

3-4 évente én mindig lejátszom magamban hogy nem kell nekem konzol,eladom és rakok össze egy pc-t,de 1-1,5 év után sírva szaladok vissza konzolra. :(((

1 éve is eladtam a PS4-et,akkor egy öregebb gépet raktam össze olcsón, ( I5 2500K,Radeon HD7850 2GB )
ami meglepően jól teljesít,de hiányzik a PS4!

Nekem a PlayStation a gyengém,mindegyik generációbol volt mondhatni minden széria,kivéve a PS4 mert abból csak a fat volt évekig....

Gyűjteménybe van itthon 5db PS1 mindenféle tartozékokkal,80-90db eredeti játékkal,
van 2db PlayStation Classicom is,és van 1db PSVita is.

Nagyon bejönnek az exkluzív címek,ezért is hiányzik a PS4,arról nem is beszélve hogy megveszem a lemezt berakom a gépbe és csak játszok,nem kell vele mókolni hogy játszhatóan fusson,nem kell fejlesztgetni!

Próbálnám húzni az időt a PS5 megjelenéséig,de szerintem nem fog menni.

(#968) #58978304 válasza perge666 (#967) üzenetére


#58978304
törölt tag

Feleslegesen fosztod meg magad addig az exektől.
Hiszen a ps5 sajnos még minimum 2 év....
Nekem is annó szép ps1 gyüjteményem volt de megszabadultam tőle a csába.
Ha retrózni támad kedven akkor laposon tv re kötve vezetéknélküli x360 kontival leemulálom a ps1 et jobb minőségben.
Vagy mobilon ha úton vagyok.
Helyet sem foglalnak így a lemezek.

(#969) perge666 válasza #58978304 (#968) üzenetére


perge666
veterán

Igen,én is azon parázok hogy még 2-3 évig nem lesz PS5.
Viszont jön az az idő amikor nem sok időm és energiám lesz játszani.
Ősztöl tavaszig szoktam kockulni,nyáron nagyon ritkán.

Szerintem egy PS4 Slimet venni fogok ősszel.....

Na az emulátoroktól kiráz a hideg. :(
A hangulat meg a feeling sem olyan számomra!

Nem hiszem hogy fizetnének annyit azért a gyüjteményért hogy eladjam,fillérekért elvesztegetni meg vétek lenne.

[ Szerkesztve ]

(#970) #58978304 válasza perge666 (#969) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nyáron ,jó időben én sem kockulok sokat,álltalában ha időnk van rá akk rengeteget túrázunk,kiránduluk (Tyrol) a családdal.Viszont szerintem ez nem kizáró ok egy ps4 meglétének mert azért esténként nyáron is beröffentem néha hajnalokig menően nyáron is :D
Sőt ugye vannak az esős napok akkor meg egész nap ami a csövön kifér :D

[ Szerkesztve ]

(#971) perge666 válasza #58978304 (#970) üzenetére


perge666
veterán

Na igen,nyáron is akad néha olyan nap amikor jó ha van.....de a gyerek mellett akkor sem mindig van rá érkezés.

[ Szerkesztve ]

(#972) Mike válasza wierra (#954) üzenetére


Mike
veterán

nagy, zúg, saját áramforrás kell, felesleges
azóta áttértem 2.5es vinyókra, amire kell bőven elég az is
Mark, ja, biztos nem értek hozzá, csak az lehet.

[ Szerkesztve ]

(#973) #80123904 válasza Mike (#972) üzenetére


#80123904
törölt tag

:W

(#974) Carlos Padre válasza #80123904 (#973) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi a bajod? Én is így vagyok vele, vettem egy ssff gépet, kicseréltem benne a ventilátorokat Noctuára, unRaid fut rajta wd my passport vinyókkal. Pici, csendes és nagyon moduláris és töredék árú egy normálisabb Nas-hoz képest.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#975) #80123904 válasza Carlos Padre (#974) üzenetére


#80123904
törölt tag

Annyi értelmes indokot fel lehet sorolni a NAS-ok ellen. Ő pedig kiemeli, hogy ért hozzá és csak olyat írt, amit talán a nagymamám említene meg. Ez számomra elegendő volt a reakcióhoz.

(#976) Carlos Padre válasza #80123904 (#975) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Értem :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#977) Mike válasza #80123904 (#975) üzenetére


Mike
veterán

sosem vágytam az elismerésedre, húgom
elég öreg vagyok, majd 18 éve itt vagyok a fórumon, nekem nem kell bizonyítani vagy magyarázkodni
ha nem tetszik a válaszom, az nem az én bajom

(#978) Mike válasza #80123904 (#975) üzenetére


Mike
veterán

ám az is lehet, hogy én vagyok a nagyid :)

(#979) #58978304 válasza Mike (#978) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ne b@ssz!
Én olyan 38-40 évesnek lőttelek be a képzelőkémben :D
Most komolyan,mennyi az annyi?

[ Szerkesztve ]

(#980) S e t h


S e t h
nagyúr

sztorno, nem ide

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#981) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#187702) ezTeknika

De szerintem az Alien se okés 6 évesen. Biztos ezért nem tudod leírni, hogy technika. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#982) erahurka válasza .LnB (#981) üzenetére


erahurka
félisten

6 évesen már azért szerintem helyén tud kezelni egy gyerek egy Alien játékot. Persze régen olyan csúnya volt a grafika hogy azért mindig ott volt a fal valóság és játék közt. Ma ez már nem ilyen egyértelmű.

Persze valszeg én sem ilyesmi elé ültetném a 6 éves gyerekem :DDD

(#983) Domaximus válasza .LnB (#981) üzenetére


Domaximus
tag

Soha nem volt semmi gond jatekok miatt. Nem hoztak elo semmifele problemat, ez szimplan neveles kerdese. Mellette persze crash meg spyrok porogtek, mondjuk silent hill 1 is azt imadtam, abbol kellene egy resi2 fajta remake.

A nevem meg direkt igy van irva :D rap zenebol jott, egyszeruen nem tudtam mit adjak meg regelesnel :D

(#984) wierra válasza Domaximus (#983) üzenetére


wierra
senior tag

"ez szimplan neveles kerdese" - ebben bizony hatalmasat tévedsz. A gyerek leleki világát neveléssel nehezen tudod befolyásolni.
Van egyébként ilyen irányú tapasztalatod? Úé. van gyereked, akit nevelsz is? :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#985) .LnB válasza Domaximus (#983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még hogy soha nem volt semmi probléma...és rap zenét hallgatsz. :D :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#986) Mike válasza erahurka (#982) üzenetére


Mike
veterán

hát nem

(#987) S e t h


S e t h
nagyúr

Felmerült az az igény itthon, hogy két családtag is szeretne ugyanazzal a játékkal játszani, természetesen külön-külön, de nem tudva a másik tevékenységről és spoilerekről.
Ha regisztrálok még egy fiókot, akkor lehet külön játszani úgy, hogy a lemezes játék esetében mindegyikőjük ott tudja majd folytatni ahol éppen félbehagyta?

uff: megint nem ide akartam, egymás alatt van nálam a két téma, de most már hagyom itt, hátha....

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#988) Carlos Padre válasza S e t h (#987) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#989) S e t h válasza Carlos Padre (#988) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#990) Deck


Deck
titán

Nem is tudtam, hogy van ilyen topik :Y

PS5

(#991) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Cross play sirám vitaindítónak.
Értem én, hogy fejlesztői szempontból vonzóbb megoldás, hisz olyan platformokon is népszerűbb lehet a játékuk, ahol a játekosbázis mérete és minősége hagy kívánnivalót maga után, de tényleg olyan nehéz megérteni a Sony álláspontját, hogy nem akarja ráereszteni a saját táborára mások toxik, frusztrált, csíter népségét mindenféle kontroll nélkül?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#992) NyMRooD válasza Carlos Padre (#991) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az, hogy ez a Sony hivatalos álláspontja valószínűbb, hogy az van a dolog mögött, hogy nem akar játékosokat adni az Ms/Nintendo/Steam/Egyéb Pc-s platformoknak, ezalatt 2 dolgot értek:
1. Ha anélkül is játszhatok a ps-es haverokkal, hogy ps-t vennék és nekem amúgy inkább xbox kellene, akkor miért is vegyek ps-t? (most viszont megveszik inkább azt)
2. Ha más platformon egy játékkal kevesen játszanak, miért is töltse fel az ő "szervereiket"?

Persze szebben hangzik az, hogy a cheaterektől, meg tököm tudja mitől akarnak megvédeni, de valójában azt magasról le sz**ja a Sony, ha neki jobban megérné anyagilag, az, hogy engedje a cheaterkedést, akkor engedné (és ez igaz minden más platform tulajra is).

Egyébként neked mint játékosnak, ha egér+bill kombót külön rakják és a pc-seket szintén (vagy csak azokat játékokat engednék be pc-ről akik igazolják a személyazonosságukat az accountjukhoz, egyszer kitiltanak, többet ezt a lehetőséget nem használhatod, ergo többet nem férhetsz hozzá pc-n a crossplatformhoz, cs:go alkalmaz valami hasonlót, plusz ott még van pár megoldás cheaterkedés ellen) , akkor mi bajod is származhat a crossplatformból? Több játékos lenne, kevesebb idő lenne a játékba kerülés? Egyébként miből veszed, hogy más platformok játékos tábora toxik és frusztrált?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#993) Madwe válasza Carlos Padre (#991) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyrészt miért nyilatkozza a Sony azt, h nyitottak rá, s a fejlesztőkön múlik, mikor ezer meg egy fejlesztő vár csak arra, h engedélyezzék, de már le van kódolva (pl hi-rezes smite, paladins s realm royale is)

Másrészt ha az lenne az indoka az is full kamu, egyetlen indoka az h ő a legerősebb kutya s ezt így akarja tartani. A fortnite és rl sikere majd médiakampánya a csúnya sony ellen sikeres volt, a kisebb stúdióké meg nem... egyedül ennyiről van szó, de elkezdtek a kisebb stúdiók (értsd pártízmilliós eladásokat hozó címekkel) összefogni sony ellen h igenis lépjen.

Mellesleg ha egy online game-et nézel mi a jobb? az, h esetenként egyszer belebele futsz csalókba (mellesleg xim meg autoaim retrigger stb napjaiban konzolon legalább ugyanannyi vna) vagy az, h normálisabb a matchmaking, gyorsabban talál s pontosabban a szintednek megfelelő embert? hi-rez felmérések alapján valami 50% gyorsabban talált partikat a crossplay óta (pc xbox SWITCH) 70% csökkent a skillgap emberek között s 80% "jobb partik" alakultak ki...

Részemről rohadjon meg a sony ezen mentalitása, s szeretném h behozzák. Max tegyék kötelezővé a választási lehetőséget devek felől, h legyen egy akarsz e crossplay servereket is látni opciót s tessék a te mentalitású emberek máris mentesülnek a csúnya csalóktól :D ami elég naív gondolat szvsz:D

Az meg megint vicc, h sony a nagy játékosokat szem elött tartó cég, miközben pl a hori tac pro mint hivatalos támogatott cucc úgy szemen köpése szerintem az embereknek h nemigaz :D

[ Szerkesztve ]

(#994) Carlos Padre válasza NyMRooD (#992) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az meg egy más kérdés, hogy miért gyarapitsa a Sony az xbox táborát? Oldja ezt meg a Microsoft. ;)

És hogy honnan veszem, hogy más platformok játékos tábora toxikus és frusztrált? :D
Ezt most komolyan kérded? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#995) NyMRooD válasza Madwe (#993) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Részemről rohadjon meg a sony ezen mentalitása..." Ez a mentalitás nem csak a Sony-é, hanem azé aki úgy érzi "...h ő a legerősebb kutya...". Szóval - ne legyen igazam - de egy 5 éven belül ez az egész kezdődik majd elölről. Egyébként egyet értek a leírtakkal.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#996) NyMRooD válasza Carlos Padre (#994) üzenetére


NyMRooD
őstag

Épen ez a lényeg, hogy ők azt mondják, hogy a játékosokat védik, de egy f*szt, a saját érdekeiket védik - amit tökéletesen megértek, hasonló helyzetben más is így tenne - de attól függetlenül amelyik játékos nem látja be a (legalább konzolok közötti) cross platform előnyét az minimum elfogult, de inkább fanboy.

"Ezt most komolyan kérded?" - Igen kérlek fejtsd ki, mért toxik és frusztrált egy switch vagy xbox játékos (a pc-t azért nem veszem ide, mert azon tábor beengedéséhet tényleg kell pár megkötés)?

u.i. ez az off topik, pont az ilyen kérdések kifejtésére való :D

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#997) Carlos Padre válasza Madwe (#993) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az ugye megvan, hogy a tac pro egy mankó a fakezűeknek, akik végképp nem akarják megtanulni a kontroller kezelését, de semmilyen unfair előnnyel nem jár? (mert szar)

Egyébként nem vagyok a konzol crossplay ellenzője, mert semmi hátrányát nem látom játékos szempontból, de a PC-sek maradjanak csak meg a saját kis homokozójukban, és ne is akarja nekem megmagyarázni senki, hogy milyen sok százalékkal jobb lesz a játékélmény ha ők szétrugdoshatják a mi homokvárainkat.
Én teljesen egyet értek a Sonyval, a PC-s felhasználói élményt ne a mi kárunkra növeljék, és annak rohadjon meg a mentalitása, aki ezt erőlteti, vagy egyáltalán kitalálta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#998) Madwe válasza Carlos Padre (#997) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyedül a mouse acceleration miatt volt szar, de azt már rég megoldották... Xim pontosabban emulálja az egeret, igen, de a tac is baromi sokat fejlődött. Tudom, mert pár hete volt alkalmam kipróbálni mindkettőt és hidd el, még a tac-al is ezerszer gyorsabb és pontosabb az ember, mint egy kontrollerrel (pedig én magam mind a kontrollerrel jól bánok mind egérrel :D)

(#999) Carlos Padre válasza NyMRooD (#996) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos én vagyok rosszul összerakva, de a saját játékostáboruk védelme a saját jól felfogott üzleti érdekeik védelme egyben. Csak ismételni tudom az előző hozzászólásom.

Hogy vitatkozzak veled a toxikus játékostáborról ha te magad zárod ki őket? ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1000) Mike válasza Carlos Padre (#997) üzenetére


Mike
veterán

nekem az a véleményem, hogy a célzásrásegítés elég nagy segítség, míg egérrel simán lövöm a célpont mellett a semmit, a célzásrásegítés legalább rácéloz, igaz enélkül meg jóval nehézkesebb a gombával célozni, mint pár millimétert odébb tolni az egeret csuklóból.

egyébként meg ha nem pvp, pve a játék akkor olyan mindegy ki mivel céloz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.