Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) tboy93


tboy93
nagyúr

Szerintetek a PS5 tudja majd kezelni a DS4-et?

(#1602) Wesder válasza tboy93 (#1601) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a Sony-n múlik akkor nem.
Most a PS4 kezeli a DS3-at?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1603) tboy93 válasza Wesder (#1602) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most a PS3 jatekokat sem eszi meg a PS4.

(#1604) Wesder válasza tboy93 (#1603) üzenetére


Wesder
félisten

Azt tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1605) tboy93 válasza Wesder (#1604) üzenetére


tboy93
nagyúr

Arra probaltam ravilagitani, hogy ami most van, az nem feltétlenül relevans, hiszen a PS5 eleve le fogja jatszani a PS4-es jatekokat is, szoval szamomra siman magától értetődő dolog lenne, ha tamogatna a DS4-et. Ha jol tudom anno a PS2-n is siman mentek a PS1-es jatekok DS1-el.

(#1606) .LnB válasza tboy93 (#1601) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem se fogja tudni. Nagy pénz ám ez a periféria biznisz. Majd abból is jönnek a különböző színűek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1607) Wesder válasza .LnB (#1606) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk ha ugyanazt a BT egységet kapja a gép, akkor majd fogja. Persze gyanítom hogy a Sony megint csavar egyet a controlleren, ahogy a DS4-ben jött a tapipad, és akkor majd venned kell DS5-öt a teljesebb jàtékélményért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1608) .LnB válasza Wesder (#1607) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Attól még simán állítanak be más frekvenciát, vagy tartományt, amin kommunikál a kontroller a konzollal, és ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1609) Wesder válasza .LnB (#1608) üzenetére


Wesder
félisten

Azérr remélem lesz annyi esze a Sony-nak hogy menni fog a DS4 is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1610) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Viszont lehet a Ps3-hoz használni a Ps4 kontrollert, ki tudja hátha a Ps5 konti jó lesz a Ps4-hez...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1611) MasterMark válasza Bogyi007 (#1610) üzenetére


MasterMark
titán

Bluetooth-on biztos, csak limitalt funkcionalitassal, ugy ahogy most ps3-on.

Switch Tax

(#1612) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiaim szeretnének ps4 konzolt venni.
Néztem az árakat, és nem sok különbség van a használt és az új gépek ára között. Pl ps4 pro használtan 250 euró, újonnan 320 euró. Zsebpénzükből eddig 160 eurót raktak félre. Ebből kijönne egy használt slim. (új 220 euró) Szerintetek mit csináljak? Várjak bf-re, hogy lesz valami akció, vagy vegyenek most egy használt gépet? Esetleg 320-ért egy pro, amihez pótolok saját zsebből? Igazából csak a pókember játék érdekli őket, meg pár alap cím. (Minecraft, Rocket League)

(#1613) .LnB válasza icemad (#1612) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Slim-ek itthon használtan 60-tól indulnak. És egy jó éve már be is állt az ár. Hardveraprón ki lehet fogni jókat. Ha kicsit drágább, és esetleg még garis is, az már jó vétel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1614) icemad válasza .LnB (#1613) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hollandiában élünk, itt olcsóbbak jóval. :B Csak garancia nem mindig van. Pl hdd hibás ps4-et láttam már 30 euróért is, csak kérdés, hogy ezt otthon/házilag lehet e javítani.

(#1615) Wesder válasza .LnB (#1613) üzenetére


Wesder
félisten

Hollandiàban él a kolléga így az itthoni àrak és lehetőségek szerintem nem jàtszanak.

Icemad
Szerintem ha nem annyira sürgős, meglehet vele vàrni a Black Friday-t. A

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1616) .LnB válasza Wesder (#1615) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam, hogy nem itthon élnek, az eurós árak miatt. De feltételeztem, hogy haza járnak. Ezért írtam az itthoni árakat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1617) tboy93 válasza icemad (#1614) üzenetére


tboy93
nagyúr

HDD egyebkent otthon siman cserelheto, nagyon egyszerűen.

(#1618) icemad válasza Wesder (#1615) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Akkor várunk még.

(#1619) icemad válasza tboy93 (#1617) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ezt közben megtaláltam. De szerintem más gond lesz azzal a géppel. Hdd-t az eladó is tudna cserélni. És akkor nem 30 euró lenne.

(#1620) Wesder válasza .LnB (#1616) üzenetére


Wesder
félisten

My bad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1621) icemad válasza icemad (#1619) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Problem solved... Lefújták a ps4 projectet. Inkább várnak ps5-re...

(#1622) pulffy válasza icemad (#1621) üzenetére


pulffy
őstag

Megkérdezhetem hogy hány évesek a fiaid?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1623) Bogyi007 válasza icemad (#1621) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt azért jelezd nekik, hogy még nem hivatalos a 100%-os visszafelé kompatibilitás a Ps5 esetében a Ps4 játékokra...

Lehet hogy hamarosan ezt is megerősíti majd a Sony, de most még ez nem fix.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1624) icemad válasza pulffy (#1622) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

9 és 11.

Bogyi007: ezt tudom, de nem hiszem, hogy a Sony kihagyná ezt a funkciót.

(#1625) Wesder válasza icemad (#1624) üzenetére


Wesder
félisten

PS3->PS4
Nyílvàn nem volt megoldhatò, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1626) icemad válasza Wesder (#1625) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól tudom a ps4/ps5 hasonló (csak jóval fejlettebb) hardverre épül. Mondjuk nekünk ez annyira nem fontos, mert egy darab ps4 játékunk sincs. És a Spiderman eléggé sikeres játék lett, úgy tippelem, hogy ez lesz az egyik nyitócím ps5-re. Ha már a jogok a Sonynál vannak...

(#1627) Wesder válasza icemad (#1626) üzenetére


Wesder
félisten

A jogok nincsenek a Sony-nàl, a csapat van, aki csinàlta. A Filmes pòki jogok vannak a Sony-nàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1628) icemad válasza Wesder (#1627) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na az lehet... Ennyire nem vagyok képben. :B

(#1629) Gebriel válasza Wesder (#1627) üzenetére


Gebriel
veterán

A teljes jog a Sony-é, nem? Minden ami pókival kapcsolatos.

(#1630) Wesder válasza Gebriel (#1629) üzenetére


Wesder
félisten

A jàték jogai a Marvel-nél vannak. Sony csak a filmes jogokat birtokolja. Ezért is volt a megàllapodàs hogy a filmekben lehessen hasznàlni.
Màskülönben nem hasznàlhatnàk Lego meg egyébb szuperhősös jàtékban a karaktert.

Lehet ez azòta vàltozott, nem tudom. Nekem a pòkember a 90-es években jàtszòdò animàciòs sorozat megformàlt karaktere tetszik legjobban.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1631) S e t h


S e t h
nagyúr

Ahogy látom a farkasokkal táncoló népszerű az xbox topikban is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1632) Wesder válasza S e t h (#1631) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnos

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1633) Carlos Padre válasza S e t h (#1631) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A mi?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1634) Wesder válasza Carlos Padre (#1633) üzenetére


Wesder
félisten

Ultrafűnyíró

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1635) pulffy


pulffy
őstag

Skacok! Megváltozott a felület a fórumon mobilról nézve. Vissza tudom e csinálnina régire vagy már marad így?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1636) MasterMark válasza pulffy (#1635) üzenetére


MasterMark
titán

m.logout.hu

Switch Tax

(#1637) pulffy válasza MasterMark (#1636) üzenetére


pulffy
őstag

Rosszul fogalmaztam sry.... Szóval mobilról netezek, de rendes htlm felület volt. Régit vissza lehet állítani?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1638) MasterMark válasza pulffy (#1637) üzenetére


MasterMark
titán

logout.hu

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1639) pulffy válasza MasterMark (#1638) üzenetére


pulffy
őstag

Hát mind a két linken mobilos felület jön elő.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1640) MasterMark válasza pulffy (#1639) üzenetére


MasterMark
titán

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1641) pulffy válasza MasterMark (#1640) üzenetére


pulffy
őstag

Bocsi. Megvan :B Köszi :R
Tehát akkor csak a logout nincs áttalakulva, de idővel az is átt fog?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1642) MasterMark válasza pulffy (#1641) üzenetére


MasterMark
titán

Így van. Elveszettük a gamepodot is. :(

Switch Tax

(#1643) Bogyi007 válasza MasterMark (#1642) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elég baj ez...
Kellene valami opció hogy aki akarja az a régi verziót használhassa...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1644) MasterMark válasza Bogyi007 (#1643) üzenetére


MasterMark
titán

Nem kell nekem a régi, ha az új jól lenne megcsinálva. :D

Switch Tax

(#1645) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiaimnak vennék ps4 pro-t karácsonyra. Elolvastam az összefoglalót is, elég sok dologgal képben vagyok már. Pár kérdésem maradt még...

Hollandiában élünk, ha magyar feliratot szeretnék a játékokban, akkor (szerintem) magyar profilt kell csinálni. Jól gondolom?

Ha magyar profilt kell csinálnom, akkor lehetséges a magyar storeban paypal vagy Revolutos fizetés? (magyar kártyám ugyanis nincs, a revulotos kártyám mastercard)

Igazából az sem baj, ha a játékok holland feliratosak, de nem nagyon találok erről infót a Sony honlapján. Van valami honlap, ahol lehet felirat nyelve alapján játékokat szűrni?

Várható, hogy a Sony eltörli ezt a régiós korlátozást? (mint, ahogy xboxon sincs már)

Remélem valaki tud segíteni, aki szintén külföldön használja. Köszönöm.

(#1646) tboy93 válasza icemad (#1645) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha magyar feliratot szeretnék a játékokban, akkor (szerintem) magyar profilt kell csinálni. Jól gondolom?
Igen, jól gondolod, magyar fiók kell a magyar felirathoz digitális játékok esetén. Lemezesnél a Hollandiában vásárolt disceken viszont tutira nem lesz magyar felirat.

Ha magyar profilt kell csinálnom, akkor lehetséges a magyar storeban paypal vagy Revolutos fizetés?
Paypallal és szerintem revoluttal is menni fog a fizetés.

Várható, hogy a Sony eltörli ezt a régiós korlátozást?
Én nem hallottam ilyesmiről.

[ Szerkesztve ]

(#1647) RudY válasza icemad (#1645) üzenetére


RudY
addikt

Feltöltőkártyát is tudsz venni, ami ugyanúgy használható, mint az xbox gift card (csak régiózás nélkül). ;)

(#1648) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Oké. Köszönöm a válaszokat, így már tiszta.

(#1649) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Még egy kérdés...
Egy bankkártyát lehet több profilhoz is használni?
Mert az USA storeban lesznek elég jó akciók, arra gondoltam, hogy én regisztrálok Hollandiába, az egyik fiam USA-ba, a másik Magyarországra. Működhet ez így?
(pl USA storeban 10 dollár lesz a God of War, ennyiért nem hagynám ki...)

(#1650) RangerFox válasza icemad (#1649) üzenetére


RangerFox
veterán

Lehet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.