Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Madwe válasza hombre[EU] (#1350) üzenetére


Madwe
nagyúr

De azt ugye figyelembe veszed h a jobbféle exklúzívok a végletekig vannak optimalizálva ps4re, s ha még azonos architektúra is, akkor is elég nagy összeg lenne portolni - közel sem biztos h akár nullszaldós legyen warezpcn...

(#1352) Wesder válasza Madwe (#1351) üzenetére


Wesder
félisten

A Quantic Dream packnàl màr sokan dörzsölték a tenyerüket hogy Ncore.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1353) hombre[EU] válasza Madwe (#1351) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Streaming. Így kezdōdött

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1354) _drk


_drk
őstag

Ez a Psnow-t jelenleg, csak ilyen visszafele kompatibilitásnak találták ki nem? későbbiekben lehetne több belőle gondolom, de új exkluzívok tuti nem lesznek még 1-2 év múlva se.
Viszont behúzónak tökéletes. 1-2 régebbi jobb game, főleg ha bekerül ps5-nél az összes ps4-es akkor instant buy!
Úgy is megzavarodik mindenki hirtelen, ahogy sorra játsszák végig az év játékait.

(#1355) Mike válasza hombre[EU] (#1350) üzenetére


Mike
veterán

pontosan értettem, és ez rá a válaszom
kis kiegészítés:
fél éve van ps-em, előtte pc-s voltam
most úgy érzem, kinyílt előttem a világ

(#1356) #58978304 válasza Mike (#1355) üzenetére


#58978304
törölt tag

Pontosan így gondolom én is!
Meg amúgy is egy Streaming szolgáltatáshoz baxott gyors nett kell és még akkoris magasabb az input lag mint direkt konzolról.
Meg hol van elterjedve az 1 Gbit es lan, itt biztos nem (München 45 km tőlem) És ez is város ahol élek!..
Az elérhető leg gyorsabb netet kértem ami 60 mb\s.
60 Mbit nek örülök mint majom a farkának ha kakaón jön egyáltalán.
Mert az átlagom kb 40
mbit/s.
Na ezen aztán lehet 4k gamingolni streamelve majd 😆

[ Szerkesztve ]

(#1357) Carlos Padre válasza #58978304 (#1356) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kell hozzá gyors net. Jó net kell hozzá, alacsony késleltetéssel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1358) Carlos Padre válasza _drk (#1354) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+hombre

Nem kerülnek bele az igazi nagyágyúk csak ha előző genre íródtak vagy már van náluk újabb/jobb. Igazi fellendülést nem várok 2020ig két okból, egyrészt nincs konkurencia, másrészt minőségi előrelépést csak a ps5 hozhat majd a ps now felépítése miatt. Ha igazak a pletykák és tényleg képes lesz futtatni a ps5 hardvere a korábbi gen játékait menet közben feljavítva az komoly érv lesz a ps now mellett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1359) tboy93 válasza #58978304 (#1356) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem papiron gigabit van, a gyakorlatban meg a garantalt 300 sincs meg sokszor a Telekomnal :U evtizedekre vagyunk meg ettol...

(#1360) Madwe válasza tboy93 (#1359) üzenetére


Madwe
nagyúr

De minek gigabit? A bluray lemezek bitrátája is 100mbit alatt van, a legritkább esetben megy kicsivel 100 fölé (deep horizon pl ilyen néhol 108mbps) nade ott 4k HDR-ről beszélünk lemezen! ami eléggé máshogy van tömörítve. Ergo a bluray minőséget is simán ki lehet hozni 100mbps-es kapcsolattal! Ami kérdés az a latency, de pl nekem az 500as netemmel ez 20ms max játékok alatt de jellemzően 10 körül van. Budapest, nem új építésű lakóház...
Szóval ez nagyon nem elrugaszkodott gondolat, tudom h nem ez a jellemző, de rohamosan terjed.

(#1353) hombre[EU] Ott a PS NOW, fut az tévén is, talán már pcn is...

[ Szerkesztve ]

(#1361) #58978304 válasza tboy93 (#1359) üzenetére


#58978304
törölt tag

Úgyvan! Ez a streamelgetős gaming szolgáltatás még közel sincs használható állapotban....
Majd ha közel minden háztartásban alap lesz a Gigabites lan ,na akkor lesz ebből valami..

[ Szerkesztve ]

(#1362) #58978304 válasza #58978304 (#1361) üzenetére


#58978304
törölt tag

Már úgy értem h
minőségileg 4K\Hdr input lag mentesen..

(#1363) Madwe válasza #58978304 (#1361) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tehát nálatok, akármilyen is a netetek a youtubeon a 4k videók már szaggatva bufferelve töltenek be? kétlem... nem a sebességgel lenne a gondotok hanem a pinggel, de az lehet h lassabb net mellett is elfogadható (bár teszem azt online mókáknák eleve közbeszól a ping, így ott ez nem feltétlen lenne plusz veszteség, csak a tipikusan lokál címeknél)

(#1364) tboy93 válasza Madwe (#1360) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azért mert ha fut egy letöltés a PC-n, asszony netflixet néz a szobában, etc akkor maradjon kellő sávszél.

(#1365) Madwe válasza tboy93 (#1364) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ott is bőven ki kell jönni 300ból... 4k netflix is valami 20-40mbps-t emészt fel. Csak nyilván ilyen esetben már qos nem árt normális routerrel, nem a tipikus gyári kicsit terheled túlmelegszik megőrül filléres vacakkal...

(#1366) #58978304 válasza Madwe (#1363) üzenetére


#58978304
törölt tag

Yt 4 k az rendben van (most már szolgáltató váltással 1&1 azonos sebességen...)
Olyan őrületesen nemn tölt előre de akadni nem akad.
Viszint ps Now próbáltam és csak 720p volt nagy inputlaggal..

(#1367) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1358) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha igazak a pletykák és tényleg képes lesz futtatni a ps5 hardvere a korábbi gen játékait menet közben feljavítva az komoly érv lesz a ps now mellett.
Ezt nem értem pontosan. A PS5 lokálisan fogja támogatni a BC-t, letöltöd store-ról telepít és indít.Nem kell Now.
Szerk.: Úgy érted a PSNow server rack-ekben PS5 hardware-re lesz cserélve a jelenlegi?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1368) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#1367) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen. Logikus evolúció, ki lehet dobni az öregedő Ps3 szervereket, és még a minőség is jobb lesz. + olcsóbb üzemeltetés, egyszerűbb karbantartás stb...

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1369) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1368) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az egy nagyon ütōs cucc lenne és legalább annyira drága beruházás is. Konkrétan az egyik (ha nem A) legerōsebb cloud gaming szolgátás lenne márpedig elmondásuk szerint ōk nem nagyon bíznak ebben a dologban. Ezért is gondolom,hogy már készül vagy kész is van a ps4 pro custom hw a psnow szervereihez

Life, Uh, Finds A Way

(#1370) hombre[EU] válasza tboy93 (#1364) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem a sebesség a lényeg,mert 1080p-hez 30 mbit elég lesz (Google szerint). A legfontosabb,hogy stabil és alacsony legyen a késleltetés(latency,ping). Pingtest tessék ezt a UK serverhez mértem,mert én PSNow-ot azon keresztül szoktam. Ha "üres" a netem fix 30-as,bár vannak olyan napok mikor megōrül a szolgáltatóm. A mérés közben (kép) egy weboldalat töltöttem be és látszik a két spike, ami a gyakorlatban 2 rohadt nagy lag

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1371) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#1369) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért ott enyhén szólva mások a prioritások, az egyszeri bekerülési összeg eltörpül a hosszú távú üzemeltetési költség mellett. Márpedig az borítékolható, hogy a ps5 hardvere sokkal jobb perf/Watt mutatókkal rendelkezik mint a ps4 pro. Ráadásul az elkövetkező évek buzzword-je a 4k/60hz lesz, ahhoz meg a ps4 pro már most elavult, plusz a jövőben érkező ps5 játékokkal sem kompatibilis. Kidobott pénz lenne bármit is tervezni vele szerverfronton.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1372) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1371) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igazad van

Life, Uh, Finds A Way

(#1373) wierra


wierra
senior tag

RealOFF

Hétvégi low & slow

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1374) tboy93 válasza wierra (#1373) üzenetére


tboy93
nagyúr

fasza :K

(#1375) perge666 válasza wierra (#1373) üzenetére


perge666
veterán

Ez mi akarna lenni? :F
Így elég gusztustalannak látszik,remélem ezt nem enni kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1376) wierra válasza tboy93 (#1374) üzenetére


wierra
senior tag

ProQ Frontier bullet-smokeren, szőlőtőke füstölőfával ~8 órán keresztül készült Mészársteak-féle sertéslapocka.
Házi BBQ szósszal, coleslaw salátával, chipotle-s házi majonézzel és friss zsemlyével körítve. :D

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1377) Bogyi007 válasza wierra (#1376) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elsőre nekem megsütött szteroidos szöcskéknek tüntek... :DDD :))
Vagy pedig sáskáknak...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1378) wierra válasza Bogyi007 (#1377) üzenetére


wierra
senior tag

Sosem ettél még pulled porkot? :F :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1379) tboy93 válasza wierra (#1378) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem értenek hozzá hagyjad :R ;] Én otthon ugyan sosem, de Gyuri7-be néha szoktam tépett húsost tolni :K

(#1380) oriic válasza perge666 (#1375) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pulled pork gusztustalan? Waaaaaat?

Live-Die-Respawn

(#1381) S e t h válasza oriic (#1380) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1382) wierra válasza S e t h (#1381) üzenetére


wierra
senior tag

[link]
;] :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1383) perge666 válasza oriic (#1380) üzenetére


perge666
veterán

Imádom a hasam de ilyet még soha nem ettem,nem is hallottam róla.
Kicsit utánaolvasva megindult a nyálam. :))

[ Szerkesztve ]

(#1384) hombre[EU] válasza wierra (#1373) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt ha betermeled... :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1385) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#1384) üzenetére


Bogyi007
veterán

És utána...
:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1386) Carlos Padre válasza perge666 (#1383) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van egy (talán nem teljesen alaptalan) sztereotípia, hogy az angol konyha szar, de ez nem feltétlenül igaz, vannak nagyon is finom receptjeik. Egy igazi pulled pork például tipikusan ajánlott recept otthoni kipróbálásra, csak ajánlani tudom én is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1387) CsonkaImo válasza Carlos Padre (#1386) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Pulled pork-kal ki is fújt a brit gasztronómia, már ami a finom ételeket illeti. Steak ami nagyon jó, de az inkább a jóminőségű marhahúsnak köszönhető, mert az elkészítése kb a tea főzés szintjén van.

(#1388) hombre[EU] válasza CsonkaImo (#1387) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Életem legjobb reggelieit a Skót-felföldön ettem

Life, Uh, Finds A Way

(#1389) #58978304 válasza wierra (#1373) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na ok ,asszem én maradok a rántotthúsnál ,spárgával hollandi szószban,petrezselymes krumplival :D
Desszertnek meg Balatoni strados pali ahogy régen nyomtam egy büfében ;)

[ Szerkesztve ]

(#1390) #58978304


#58978304
törölt tag

Meg különben is mi van az igazi régi jó kajákkal?
Itt már rajtam kívűl senki nem fogyaszt ilyeneket,hogy:
Pörkölt+Nokedli+Ubisali?
Csülkös,Velős Pacal ?
Véres,Májas húrka?
Halászlé?
Babgulyás?
Fokhagymás sajtos tejfölös lángos....

Na bassz. meg is éheztem, már várom a Június végét :)
Ki vagyok éhezve a jó magyar (egészségtelen kajákra)
2 hét Mo-n szabin 🤘
Ami két hét alatt mint mindig minimum plusz 6-8 kg súlygyarapodást is jelent 😆

[ Szerkesztve ]

(#1391) Bogyi007 válasza #58978304 (#1389) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy igazi jó mutter féle rakott spárgánál (darált sertéshús és párolt, főtt spárga egymásra rétegezve a tetején megspékelve tejföllel) vagy igazi jó magyaros rakott krumplinál (csakis füstölt kolbásszal - lecsókolbival eretnekség) nincs jobb!!!

Levesnek meg paradicsomleves zellerzöldjével megbolondítva.

Desszertnek meg fa**án behűtött madártej.

Ú éhes is lettem... :DDD :DDD

Szerk:
Jajj a frissen abált és tisztított marhabendőből készült, csülkös, sós burgonyás pacalt ki is felejtettem..
ATYAÉG!! :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1392) #58978304 válasza Bogyi007 (#1391) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hú basszus nagyon értesz ahhoz ,hogy kínozd a jó kis Magyar kajákra kiéhezetteket :D
Madártejről meg is feledkeztem,pedig mennyire imádom!
Csináltatok is asszonnyal ma! :)
De persze ha ma is mint tegnap 4-5 órát a gyerekkel a játszón homokozunk akkor ebből nem hogy Madártej de még Ps ezés sem lesz megint..

[ Szerkesztve ]

(#1393) wierra válasza #58978304 (#1390) üzenetére


wierra
senior tag

Attól, hogy Németországban az általad felsorolt ételek nehezebben elérhetők, itthon mindennaposak.
Minek beszéljen az ember arról, hogy evett egy jó rántotthúst/pörköltet stb.? :U Nincs benne semmi trúváj.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1394) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ja és persze nem elfeledkezni a falusi disznóvágások No 1. reggeli extra csemegéjéről a hagymás sült vérről... :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1395) Bogyi007 válasza wierra (#1393) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ki a Rajna, Majna, vízét issza, vágyik annak gyomra vissza... :DDD :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1396) Madwe válasza wierra (#1393) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#1397) #58978304 válasza Madwe (#1396) üzenetére


#58978304
törölt tag

Gratulálok!
Nagyon szép eredmény!
Akartam már írni ezzel kapcsolatban.
Na majd később ahogy időm engedi tolok én is előtte utána képeket :)
Mert ,hogy én is 22-24 kg tól szabadultam anno :D

[ Szerkesztve ]

(#1398) #58978304 válasza Bogyi007 (#1395) üzenetére


#58978304
törölt tag

+1 :D

(#1399) Carlos Padre válasza #58978304 (#1397) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az szép, hányszor húztad le a WC-t mire lement? Képet ne tegyél fel, el tudjuk képzelni hogy nézett ki :U

:DD :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1400) #58978304 válasza Carlos Padre (#1399) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nagy móka mester vagy te! :D
98---》 74 Kg.
Jelenlegi állandó 84 Kg Mert imádok finomakat enni :D
Viszont neked ezek szerint fogalmad sincs h a diétához micsoda kitartás és önkontroll kell ...
(Bár csak eleinte pár hónapig) utána "magától" megy a fogyi ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.