Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Mike válasza mike1334 (#900) üzenetére


Mike
veterán

ja

(#902) .LnB válasza Mike (#898) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se fórumozok otthonról (vagyis nagyon-nagyon ritkán). Általában én 14:40 után nem nagyon járok a fórumon. Péntekente csak 11:40-ig. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#903) #58978304 válasza Mike (#899) üzenetére


#58978304
törölt tag

Mike, te lazán vagy olyan 38-40.
Ugye jól tévedek? :D
Jó mondjuk a muskátli valamellyest fiatalít picit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#904) oriic válasza .LnB (#902) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, mert oreg vagy.:DD

Live-Die-Respawn

(#905) .LnB válasza oriic (#904) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez olyan non-szensz kijelentés rám, hogy se felháborodni, se nevetni nem tudok rajta.
Mondjuk te tudod miért. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#906) oriic válasza .LnB (#905) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Foleg hogy ugye egyidosek vagyunk.;]

Live-Die-Respawn

(#907) Mike válasza #58978304 (#903) üzenetére


Mike
veterán

Moby könyvelt el 8 évesnek

(#908) marilllyo válasza Mike (#907) üzenetére


marilllyo
veterán

Vele is mi történhetett. Nekem spec nem volt bajom az öreggel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#909) .LnB válasza marilllyo (#908) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valami elszakadhatott nála, mert utána jártunk már, hogy önként törölte magát. Szóval nem kitették.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#910) oriic válasza .LnB (#909) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SG-n sem látom már egy ideje.

Live-Die-Respawn

(#911) wierra válasza marilllyo (#908) üzenetére


wierra
senior tag

"Kár érte. Kiváló ügynök volt." :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#912) Mike válasza oriic (#910) üzenetére


Mike
veterán

volt sg-n is? mikor?

(#913) oriic válasza Mike (#912) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#914) S e t h válasza oriic (#910) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy másik fórumon egy ideje eltűnt egy user, igazából nem is tudtuk miért, de sajátságos stílusa volt, sértődöttsége gyanakodtam én is.

Aztán fél év múlva a felesége üzent, hogy temetik, súlyos betegség után hunyt el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#915) oriic válasza S e t h (#914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről most Totti5 jutott az eszembe. :(

Live-Die-Respawn

(#916) marilllyo válasza oriic (#913) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk tényleg fura. Nem sokkal előtte kapta a Mimir-es arcképet. Lehet, hogy felvették a tanúvédelmi programba. :) Én nem gondolnám, hogy bármi "baja" esett. Látszólag önkezével törölte magát ezekről az oldalakról. Szerintem kicsit kihúzza a dugót. Legalábbis nagyon remélem, hogy ennél nem komolyabb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#917) oriic válasza marilllyo (#916) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SG-n rákérdeztem, ha válaszol és mehet publikba akkor leírom hogy mi történt. :)

Live-Die-Respawn

(#918) Mike válasza oriic (#913) üzenetére


Mike
veterán

2002-es regje van? baszki nem emlékszem rá
enyém 2001-es, de miután 201x valahányban felhánytorgattam, hogy miért még mindig az elavult beléptetési rendszer van, permbant kaptam, valamelyik általam sosem látott moditól. igaz akkor már évek óta nem használtam az sg-t
a 2000-es években ökörködtünk ott rengeteget, főleg a gumiban, benne voltam a JÓARCOK™ -ban :)
mennyit flémeltünk te jó isten :D

te ki vagy sg-n?

[ Szerkesztve ]

(#919) .LnB válasza Mike (#918) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő xXxYugiohMasterCheafNinja87xXx néven van ott regisztálva. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#920) oriic válasza Mike (#918) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

(#919) .LnB

:P

Live-Die-Respawn

(#921) .LnB válasza oriic (#920) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mobilról nem jók ezek a linkek. Most miattad Pc elé kellett ülnöm. :)
De látom, hogy Moby ott aktív. Ha beszélsz vele, üzenem neki, hogy hiányzik. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#922) marilllyo válasza oriic (#920) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem érdekelne, hogy az orichalcos az mit jelent?
Jaa most rágúgliztam. Az valami jugijós téma... 'szittem valami mastercsíf alkatrész.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#923) .LnB válasza marilllyo (#922) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már pont akartam kérdezni, hogy nálatok nincs bekötve a google? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#924) oriic válasza marilllyo (#922) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, a kártyás sorozatból jött még nagyon sok éve, de mindenki oric-nak (Rosszabb esetben öregharcos-nak. :D )hívott ezért rövidítettem ahol lehetett. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#925) Mike válasza oriic (#920) üzenetére


Mike
veterán

téged se ismerlek
mondjuk Mobyt illenék, bár kérdés főleg hova irogatott

[ Szerkesztve ]

(#926) marilllyo válasza Mike (#925) üzenetére


marilllyo
veterán

Ps4 topicban volt. Sajátságos stílusa volt... ellenben okosakat írt... Szerintem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#927) Mike válasza marilllyo (#926) üzenetére


Mike
veterán

Az sg-n?

(#928) marilllyo válasza Mike (#927) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem! Itt ph-n.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#929) .LnB válasza Mike (#925) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Moby nevezett 8 évesnek téged ha jól emlékszem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#930) #58978304


#58978304
törölt tag

Köszönöm,hogy így aggódtok az egészségemért :)
Sajnos a mai világban ha kicsit utánaolvastok rájöttök,h a zödség sem egészséges már :(
(Kivéve ha te magad termeszted a kertedben)
Vonatkozik ez a "biónak árúlt" termékekre is.
Én megpróbálok évek óta a leg egészségesebben élni.
Csak szénsavmentes ásványvizet iszom,semmi cukrozott üdítő/alkohol. Mindent kerülök amiben finomított cukor=méreg (mivel a cukor egy mesterségesen előállított sav kristályosítva, nem beszélve arról ,hogy függőséget is okoz..) található!
Ami nagyon nehéz mert mindenütt,mindenben ott van még a szalámikban is!
(Forgassatok meg szinte bármilyen élelmiszert a cukor ott lesz!!)
(Élelmiszermaffia/gyógyszermaffia).
Nasizni baromira szeretek játék közben és igen a chips sajnos az egyik legártalmasabb nasikák egyike :(
Ezt én úgy gondolom,hogy hétvégén azért pár doboz belefér :D
Strandformára már rég nem törekszem,nekem már simán elég az arany közép út :)
Az egészségemet magas dózisú C-vitaminnal őrzöm (2000-4000 mg.) hosszú évek óta :)
A Gyógyszermaffia és élelmiszermaffia a média álltal félrevezet minket ha ezeknek utánaolvastok akkor sokkal ,sokkal egészségesebben élhettek mint ahogy eddig azt hittéttek !!
Ennek ellenére azért én a Pringles eimet elfogyasztom hétfőre játékok alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#931) #80123904 válasza #58978304 (#930) üzenetére


#80123904
törölt tag

"Az egészségemet magas dózisú C-vitaminnal őrzöm (2000-4000 mg.) hosszú évek óta :)"

vs

"A Gyógyszermaffia és élelmiszermaffia a média álltal félrevezet minket ha ezeknek utánaolvastok akkor sokkal ,sokkal egészségesebben élhettek mint ahogy eddig azt hittéttek !!"

=>

A tudomány jelenlegi állása alapján a napi 2000-4000 mg C vitaminoddal csak drága pisit eredményezel. A töredékét használja fel csak a szervezeted és a többi megy felhasználatlanul a wc-be. Ezt nem olvastad? Esetleg mást olvastál? (Belinkelhetnéd azt a tanulmányt, mert olyat még nem találtam az évek alatt, aki ezt ajánlja.)

Remélem te azért egy fokkal okosabb vagy annál, hogy teljesen mögé állj a mostani agyhalott 'a gyógyszerek rosszak' mozgalomnak, amit főleg Amerikában nyomatnak a (még egyszer) agyhalottak, akik nem viszik el kötelező oltásokra a kisbabájukat, akik így egyszerű megfázásba is meghalhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#932) #58978304 válasza #80123904 (#931) üzenetére


#58978304
törölt tag

Dehogy nem olvastam!
Ezért kell a napi 4000 mg C-Vitamint elosztanod min 3 felé mert vizelettel gyorsan ürül ;)
A gyógyszermaffia nem Öl meg nem kell tőle félni!
Ők életben tartanak a különböző készítménnyekkel hiszen az az érdekük hogy minnél tovább szedd és vedd.
Itt nyílván nem a kötelező oltásokról beszélek azért annyira nem vagyok a Gyógyszeripar ellen :D

(#933) Mike válasza .LnB (#929) üzenetére


Mike
veterán

ja, közben meg lehet, ismert sg-ről

(#934) Mike válasza #58978304 (#930) üzenetére


Mike
veterán

az élet egészségtelen, bele lehet halni

- doktor úr, ha nem iszom, dohányzom es nőzöm sokáig tovább fogok élni?
- nem, de annak fogja érezni

tőlem egyébként nyugodtan ehetsz bármit, nem kell magyarázkodnod. felnőtt ember vagy, el tudod dönteni
én pl nem élek ilyen aszketikus életet mint te

[ Szerkesztve ]

(#935) #80123904 válasza #58978304 (#932) üzenetére


#80123904
törölt tag

250-500 mg ajánlást olvasok elosztva 2-3 részre naponta. Télen / rossz környezetben 500 - 1000 mg ajánlást.
Pár tanulmány alapján 1000 mg a maximum, amit egy nap a szervezet tud értékesíteni.
Sőt 1000 mg felett előjöhetnek káros következmények is.
Te 4000 mg-ot veszel magadhoz naponta. Ez négyszerese az ajánlott maximumnak.

Dobj már egy linket, hogy ki ajánlotta ezt pls. Komolyan érdekel.

ui: Én napi 500-1000 mg között szoktam bevinni c-vitamint.

[ Szerkesztve ]

(#936) Mike válasza #58978304 (#932) üzenetére


Mike
veterán

ma azért sokkal tovább maradnak az emberek életben mint akár száz éve. ma már egy 60 éves nem idős mint 30-40 éve
a "gyógyszermaffiának" mitől lenne fontos az életben tartásod? a Föld lakossága 30 év alatt megmásfélszereződött, van elég ügyfél

(#937) Mike válasza #58978304 (#932) üzenetére


Mike
veterán

a kötelező oltásoktól meg autista leszel, nem?
aztán a gyerek belehal a kanyaróba, de legalább nem lett autista

(#938) #58978304


#58978304
törölt tag

Rengeteget írtam ezekkel a dolgokkal kapcsolatban de sajnos megint eltűnt :(
Használjátok a Google-t !
Megéri!

(#939) Mike válasza #58978304 (#938) üzenetére


Mike
veterán

hát igen, mert a tudjukkik nem akarják hogy kiderüljön az igazság
ja, össze lehet olvasni töménytelen mennyiségű hülyeséget

[ Szerkesztve ]

(#940) Madwe válasza #58978304 (#930) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amúgy a cukor részére kitérve: én ketogén diétázom már 8 hónapja (most lett emg a 45. minusz kiló:D) és annál kifejezetten figyelni kell a cukrot (én személy szerint napi 20g szénhidrátot engedtem meg magamnak, de van lazább 25 vagy 50es is - s az alacsony glikémiaindexes kell legyen, semmiképp ne cukor) na éshát rossz a helyzet itthon igen, de közel sem annyira mint usaban. Na ott nem tudom h lehetne ezt csinálni, mert ott tényleg még a sütendő bacon is tele van baszva cukorral :D Az se lepne meg ha még a zöldségeket a piacon is cukroznák :D

És igen, a cukor szvsz sokkal keményebb drog mint egy kokain. Egérkisérleteken pl a rászoktatott kokós egerek is elöbb mennek a cukorra mint a kokóra:P De valahogy el van ez az egész mismásolva, full elfogadtuk az 50-es évek tévképzeteit a zsírról és cukorrol s azóta tök természetes h mindenki azt nyomja, meg a zsírcsökkentett (majd hozzáadott cukrot tartalmazó, h azért íze maradjon) szarokkal tömjük az embereket s érdekes mód azóta van járványszerű elhízás, cukorbetegség, depresszió. Konkrétan egy brutálisan nagy drogkísérlet ez az egész ami 70 éve folyik :)

(a keto 20g-os limitje szélsőséges, fogyáshoz jó, de nem feltétlen KELL - bár lehet - egészséges testnek ketonokon élnie. de cukrokon semmiképp nem kellene. gyümölcukron se feltétlen, csak mértékkel - egy banánban ugyanannyi cukor van mint egy snikersben - nyilván nem egy az egyben megfeleltelthető, s egy banán sokkal egészségesebb választás lenne a kettő közül :D ugyanakkor a vitaminforrások inkább állati és zöldség eredetű forrásokból lehet és érdemes is bevinni, mintsem gyümölcsökből, ez megint egy tök szép tévhit, ami nem igaz h ha nem eszel gyümölcsöt nem juttatsz be vitamint... indexen is volt pár napja erről meg az egész vitaminbogyó lobbiról egy érdekes cikk bwt) Ezt a diétát senkinek nem ajánlom h elkezdje, csak ha alaposan körbejárta, h hogy működik, mire figyeljen - ha valaki csak belevág, 1 hónapon belül kórházba fog kerülni mert tönkrebaszta a szívét pl magnézium és kálcium vagy SÓHIÁNY miatt (igen, ezen a diétán pont h a 2g-os minimumot nehéz elérni szemben a normál étrend esetén az 5-6g feletti értékkel, ami szintén életveszélyes tud lenni)

[ Szerkesztve ]

(#941) ProEvoFan válasza oriic (#915) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh, ne is mond.Szegény srác mindig eszembe jut mikor az ottani régebbi játéktesztek alatt olvasom a hozzászólásait... Értelmes hozzászólásai voltak, főleg az autós játékokban volt otthon....hogy várta az xbox one x megjelenését, szegény már nem tudta megvenni. :(
Álmában érte a halál.Isten nyugasztalja...

(#942) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Válasz Carlos Padre, xkoti, 30z.Samu-éknak.

Igen, pont én ős ex Pc master race írtam ezt. Egy éve még a pokolba kívántam az összes konzolt, most meg..
Képzeljétek el, gondolkodtam, hogy a PC-met a nagy Define S házból át kellene pakolni egy kompaktabb megoldásba. És csináltatni új bútort, amibe el lenne rejtve valamennyire a kis gépház. Be is áraztattam a jelenlegi gépemet. Aztán elkezdtem nézelődni, kérdezősködni. És 135-ből, nem érné meg most váltani, mert egy szaros netezős gép alig jön ki ennyi pénzből (jó mondjuk 6TB háttértárat szeretnék a filmeknek). Úgyhogy marad ami van. :)

Én pontosan emlékszem, hogy mikor játszottam utoljára jó sztori alapú játékkal PC-n. A The Witcher 3 volt, majd tavaly februárban a Final Fantasy XV. Igaz, utóbbi már egy éve játszható volt konzolokon. :D

Samu de a van sok jó exkluzív cím, és a nincs egyéláltalán jó exkluzív cím között az a különbség, hogy PS-en legalább van az IS. Ráadásul a PC-hez képest tényleg sokkal kevesebb a nyűg a konzollal. Igaz ez nem mindenkinek pozitívum, mert sokan szeretnek "mókolni" a számítógépükkel, én is szerettem általában.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#943) 30z.Samu válasza .LnB (#942) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, nem vitattam ezt, csak arra akartam rávilágítani hogy azért ha belegondolsz javarészt PS-en is multiplatform címekkel játszol, mert nincs annyi ex cím sajnos hogy azokba rakd a zsetont és az időt. Én 2017 decemberében vettem a gépet, a 2018 egy baromi jó év volt gaming zsempontból. Behoztam az ex címekben a lemaradást, meg volt 1-2 multis cím ami tetszett. Az viszont tény és való, hogy nem kell nagyon félni a csalóktól konzolon.

Sic Parvis Magna

(#944) Bogyi007 válasza .LnB (#942) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem tudom te mit értesz netezős gép alatt, de nálam erre a célra + Plex Media Server és Serviio futtatásra (UHD tartalmakat is kódolás nélkül, kódolással FullHd) ezt a konfigurációt használom.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#945) .LnB válasza Bogyi007 (#944) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt van, hogy mit terveztem: [link]
És ez lett volna belőle.
[link]

Igazából a Ryzen drágítaná meg. De most van egy i5 6600-am, annál nem szeretnék visszább lépni.

Itt van a mostani configom. Csak kisebbet szerettem volna méretben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#946) 30z.Samu válasza .LnB (#945) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom mire használnád a gépet, de netezéshez, film nézegetéshez szerintem elég lenne egy i3 is.

Sic Parvis Magna

(#947) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#946) üzenetére


30z.Samu
félisten

Törölhető, benéztem a linkeket. :B :D A 2200G bőven jó. Nekem is az van, ha esetleg később akarnál játszani mellécsapsz egy VGA-t és annyi. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#948) .LnB válasza 30z.Samu (#947) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De érted, nincs értelme így cserélnem. Ami most van az is jó mindenre, csak az nem kicsi. Így meg hagyom a fenébe az egészet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#949) wierra válasza .LnB (#945) üzenetére


wierra
senior tag

Én erre nem PC-t építenék, hanem vennék egy NAS-t, meg egy valamirevaló tabletet. :U
Tulajdonképpen jelenleg is ez van. :DDD
Beviteli eszközbe tekintetében hogyan oldod meg a fotelből netezést?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#950) Madwe válasza wierra (#949) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1, nas + okostévé + tablet a legjobb megoldás szerintem is, már több mint 1 éve nincs otthon semmilyen pc :D Najó néha a céges linuxot hazacipelem, de csak akkor ha homeofficera készülök másnap :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.