Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) supercow válasza Elims (#199) üzenetére


supercow
őstag

"Ma már szavaztál" :(

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#202) Bogyi007 válasza supercow (#201) üzenetére


Bogyi007
veterán

És a rendszer 24 órában számol nem a napok váltásával...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#203) Elims válasza Bogyi007 (#200) üzenetére


Elims
veterán

Nem esem kétségbe.Màr a "hírt" is köszönöm! :-)

Supercow: Köszönöm,hogy megpròbàltad!!! :-)

(#204) supercow


supercow
őstag

Nemsokára befejezem a Far Cry 3 sztorit.. Végre :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#205) supercow válasza supercow (#204) üzenetére


supercow
őstag

Befejeztem! :K

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#206) Elims válasza supercow (#205) üzenetére


Elims
veterán

És milyen?? :-) Hogy tetszett???

(#207) supercow válasza Elims (#206) üzenetére


supercow
őstag

Kifejezetten jó volt - a jó véget választottam, sztori után még majd vissszamegyek majd ezt-azt elintézni (outpost, tornyok stb.), de ajándékba kapok Assassins Creed 4-et és a szünetben a Last of Us is lenne. Van sok befejezetlen játékom, ami megvan egy éve és be sem tettem. Pl van LA Noire, COD4, God of War 1-2, Saboteur, stb. Néhány elkezdett és befejezetlen játék is vár AC3, Demons Souls... meg még kb 10 másik :DDD Sajnos nincs annyi időm amennyi kéne (meló, család, egyebek).

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#208) Elims válasza supercow (#207) üzenetére


Elims
veterán

Ha azt mondod,hogy vmikor visszarakod akkor tényleg nem lehetett olyan rossz.
A demons souls-ban hol tartasz kb.?Arra rà kell szànnod eg kis időt.. :-)

(#209) supercow válasza Elims (#208) üzenetére


supercow
őstag

Tower Knight előtt :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#210) Elims válasza supercow (#209) üzenetére


Elims
veterán

Ezt most így hirtelen nem sokat mond,de van egy olyan sejtésem,hogy nem az elején lehet az a lovag. :-)

Létezik olyan eredeti(!!!!!!) Sony hdmi kàbel,ami tud közvetíteni Mindent,2m-es és kínàban gyàrtjàk. :-/

(#211) Tegla80 válasza Elims (#210) üzenetére


Tegla80
addikt

A ps4 hez kapott gyari az olyan sokaknak.
Nekem japo gepem van,igy sanszos ,h a kabel is japo. :DDD
Amugy bemesz egy Sony boltba es veszel "high speed" kabelt ott,ha mar ennyire nem mind1. Kb 2e-3e es van Sony-d.
(nekem van 999ft os tacskos,egy dragabb nexus es a gyari Sony.....van kep mindnel...mast nem latok kulonbsegkent..... elvileg 5+meter felett van jelentosege,h milyen....gyengul a jel a xarab kabelnel,ha igaz.... amennyire En tudom. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#212) Elims válasza Tegla80 (#211) üzenetére


Elims
veterán

Csak azért írtam,mert vettem egy ilyen kábelt.
Teljesen új,boltban vettem,számlával. 2.490Ft. volt és eredeti sony.Furcsálltam kicsit,hogy kína van ráírva.

Te sem tudsz ajánlani egy vezeték nélküli billentyűzetet a tv-hez? :-(
Ez a tv édeskevés ahhoz?

(#213) Tegla80 válasza Elims (#212) üzenetére


Tegla80
addikt

Mindenki gyartat mar mindenhol a vilagban,igy Sony-bol is van kinai,taiwani stb is a japo mellett.

Billentyu.
Irtam mar regebben a hama uzzano-t,amit tobben elegedetten hasznalnak....(viszont kerdezz ra,h "H" szerias tv vel mi a tapasztalat. Evjaratoknal is van elteres a samunal,h megy vagy sem .)
Ha tappados kell akkor meg logitech-et nezz .Plusz csak radios jo neked!!!! (de erre mar rajottel sajna....amid van, azt sztem nem fogod szora birni a tv-vel. Max pc-n hasznalod vagy piacra....)
Amugy pl YT nal nem is megy a billentyuzet...(ezt is mondom,mert lehet ezt sem tudod.)
Nalam a samura egy tacskos 1e Ft s volt raakasztva vezeteken oszt ennyi. (amira kellett jo volt)
Teloval amugy siman megoldhato barmi a taviranyito app ok segitsegevel....
(pl a Sony tv-m nem is tamogat billentyut csak egeret..)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#214) Sirandrish válasza supercow (#205) üzenetére


Sirandrish
legenda

Grat! Én PC-n játszottam ugyan, de imádtam.
Szerintem hihetetlen jó játék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#215) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ICO Soundtrack - You Were There

Valami iszonyat gyönyörű!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#216) Elims válasza Tegla80 (#213) üzenetére


Elims
veterán

A kutya nem vàlaszol abban a topikban.
Erős a gyanùm,hogy nem ismerik még ezt az egyszerű tv-t és nem szeretnének olyat írni,ami nem biztos,hogy jò..

Az a baj,hogy nem tehetek rà sima vezetékes billentyűzetet,mert a tv és a billentyűzet között jàrkàlunk.Nem szeretném ha a földön landolna a tv vagy az usb csatlakozòja megszakadna/törne.

Ami van azt kipròbàltam a szàmítògéppel,azzal jò.Bedugtam a kis bluetooth-t a gépbe és ùgy megy,de oda nem kell,ugye.

"Teloval amugy siman megoldhato barmi a taviranyito app ok segitsegevel...."

Ezt hogy érted??Te tudnàd a telefonoddal irànyítani a tv-t??Vagy a telefont billentyűzetként/egérként hasznàlni?

Köszi szépen!

SirAndrish: Nagyon eltüntél!!! :-/
A jàtékot kellene beszereznem ps3-ra..remélem dobnak rajtad még lefelé az àrbòl..

(#217) Sirandrish válasza Elims (#216) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eltűntem? Hogyhogy? Hát itten vagyok :K
Mit dobnak rajtam?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#218) Tegla80 válasza Elims (#216) üzenetére


Tegla80
addikt

"smart remote" (fentrol a masodik lenne.) Ha van szifonra ez az app,akkor azzal tudsz irni is. (A tapipad resze viszont nem muxik,de irni jo. ) Menete. Belekattintasz egerrel a helyre ahova kell irni,azt a telon megirt szoveget oda beilleszted. Direktbe ezzel sem tudsz gepelni. De sztem hasznalhatobb,mint a gyari tav. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#219) Elims válasza Sirandrish (#217) üzenetére


Elims
veterán

'hàt màr most itt vagy,de napokig semmi nem volt.
Nem rajtad... :-/ elírtam.. "rajta". :-)
Màrmint remélem,hogy még olcsòbb lesz a shadow of the colossus/ico jàték a store-ban.
Eddig nem sok minden volt. Legalàbbis nekem..

(#220) Sirandrish válasza Elims (#219) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szívesen kölcsönadom az én példányomat...főleg mert kötelező a cucc és te még csak nemis próbáltad.
vagyis próbáltad, de az semmi :DDD

Most épp indulok Tescoba meg kölcsönkérni a GoW Ascensiont :K

2 napig meg azért nem voltam "annyira" mert piacoztam hétvégén :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#221) Elims válasza Sirandrish (#220) üzenetére


Elims
veterán

Nem kell köszi,úgyis meg akarom venni.Mindenképp beszerzem. :-)

Ne kérd el az ascension-t.Majd később szerintem.
Várd a postást. ;-)

Én is vásároztam.Te "forgatag"nak hívod. :-)
Megállt az eszem!!!! 8 azaz nyolc darab(!) sült gesztenye 1000 azaz ezer Forint. :-)))) :-DDDD
És ami a legcsúnyább,hogy vették. :-//
Egy túrós rétes (mégegyszer írom 1 azaz egy darab) 650 Forint.
Amikor megláttam az árát nem akartam elhinni.Visszamentem megkérdezni az eladót,hogy az ár egy darabra vonatkozik vagy arra a tálcára..? Több helyen euro-ban volt kiírva az ár.
Beszartam... Utána meg megy a sírás,hogy nem vásárolnak. :-//
Az emberi butaság...

Tegla: Köszönöm!! :-)

(#222) xenom0rph válasza Elims (#221) üzenetére


xenom0rph
őstag

Te ezen a bolygón élsz?

halahala

(#223) Sirandrish válasza Elims (#221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah már te mit csináltál?:D
Amúgy elkértem és sétáltam érte vagy 20km-t (annyit neeeem :P )...mit hoz a postás?:DDD

Amúgy amikor én voltam a "vásárba" néhány éve akkor itt 10dgk gesztenye volt valami 400ft...ez olyan 2 éve volt.
Asszonnyal tervezzük hogy idén is felmegyünk úgyhogy majd megnézem a mostani árakat is..kíváncsi vagyok hogy mennyi különbség van a két hely között.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#224) Elims válasza xenom0rph (#222) üzenetére


Elims
veterán

Én pont igen,ezért tartom húzósnak egyetlen rétes árát 650Ft-nak.
Majdnem osztrák árszint.
Vagy 8darab gesztenye 1000Ft. :-DDDD
Te vmi eladó vagy?Ha igen,belegázoltam a lelki világodba?
Nem kell rá válaszolnod.

SirAndrish: Elmentünk ebbe az akármibe.Jó volt. A kávé a gerbeaud-ban még mindig veszett jó.
Egyébként a gesztenye/rétes árakon kivül tetszett. :-)

(#225) Sirandrish válasza Elims (#224) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kürtös kalács is van ott? Az mennyi?
Mert felénk már évek óta 400-450 :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#226) Elims válasza Sirandrish (#225) üzenetére


Elims
veterán

Ha jòl emlékszem 1000Ft. volt. Azt nem is nagyon sokalltam.Venni is akartam,de elfelejtettem,mert az òriàs kerékkel elvették az eszemet.. :-)
450Ft-ért Nagyon korrekt!!!!! :-))))) Biztos,hogy viszik mint a cukrot!!!!Így kell àrulni/eladni!
Nem ùgy,hogy "Adòm jò dràgan,azon van a haszon!".
Van a francot azon a haszon! Dràgàn elad belőle 10db-ot/nap (csak egy szàm a 10),lesz naponta 15Ft nyeresége (szintén csak egy szàm),nem rossz,de ha màs lenne az "üzletpolitikàja" több lenne a nyeresége.
Mondjuk adja olcsòbban,normàlisabb àron és abbòl egy nap Nem 10db-ot adna el hanem 80-at..kevesebb egy darabon a haszon ez tény,de az sokszor.
Na mindegy,mki ùgy csinàlja ahogy neki jò. :-) Vagy csak hiszi,hogy neki ùgy jò. :-)

A vezeték nélküli billentyűzettel nagyon ràszaladtam...nem kicsit koppantam,hogy "ilyen" tv-t vettem. :-((( De nagyon sajnàlnàm a pénzt egy komolyabb darabra.Pl. LDave-nek vmi hiper-szuper 50"-os panasonic-ja van.Belegondoltam..én sajnàlnék kiadni 200-300e-ket egy tv-ért. :-(
Vhogy nem lehetne beépíteni a bluetooth-t a tv-be vki nem tudja véletlenül?
Vagy ott van a logitech k400 billentyűzet.Most azt ajànlottàk.De ha ràszaladok azzal is?
Mondjuk ebből a samsung billentyűzetből nem szàlltam ki rosszul..... :-) Pedig azt hittem,hogy rajtam marad.Úgy eladtam pici haszonnal,hogy nem hirdettem meg sehol.

(#227) Sirandrish válasza Elims (#226) üzenetére


Sirandrish
legenda

1000FT???
Azt igen!
Hát annyiért remélem legalább arannyal van behintve :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228) Remi1234 válasza Bogyi007 (#198) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nyomtam én vagyok a 25. :) Azért majd a 10k dollárból, amit az eladásért kapsz kioszthatsz valamennyit :))

PSN ID: RemiFungus

(#229) Elims válasza Sirandrish (#227) üzenetére


Elims
veterán

"Te ezen a bolygón élsz?" :-))))))

Én azt nem sokalltam.Többször vettem màr ennyiért kürtös kalàcsot.Nàlam a rézes/gesztenye verte ki a biztosítékot.Havonta egy-két alkalommal szoktunk cukràszdàba süteményezni.Rétest inkàbb otthon eszem,de ha véletlenül viszünk haza az is max.300Ft. A szokott cukràszdàba meg 195.- és az ott van a szeren.... :-) Naggyon finom!!!
Nagyon ritkàn a Balatonon kòstolgatunk ritkànak szàmítò süteményeket amiknek darabja 800Ft. körül van,de az Balaton!!! és nagyon ritka sütemény,aminek az elkészítése komoly procedùra külföldi alapanyagokbòl.
Na mindegy.Nem lovagolok a témàn. :-))

Este vki uncharted2 multi?? :-)

(#230) Bogyi007 válasza Remi1234 (#228) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi!

Eladni?! Dehogy! Nincs Ps4-em így ez bezony használnám. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#231) Sirandrish válasza Elims (#229) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem sokallod érte?:)
Néhány éve balkányban voltunk asszonnyal a piacon..ott ÓRIÁS kürtös kalácsot vettünk 700ért.
De az kb akkora volt hogy ketten jól laktunk vele :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#232) Elims válasza Sirandrish (#231) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.... :-// Tavaly az egyik helyen 1200Ft. volt egy normàl kürtös kalàcs.Igaz,nem kicsi volt,de az òriàstòl messze volt...

Bogyi: Most mi a helyzet ezzel a szavazàssal??Minél több van annàl nagyobb az esély??
Vagy miért kell több szavazat?A lenyeg a 20 volt nem?

Én sem adnàm el azt a ps4-est.Nincs az a pénz.
Aki ismer személyesen,az tudja,hogy ezek nem csak szavak. :-)

[ Szerkesztve ]

(#233) Sirandrish válasza Elims (#232) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 20 a lényeg..akkor veszel részt a sorsoláson ha megvan a 20.
A tiedet 9ről tornáztam fel 20ra, 30perc alatt :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#234) Remi1234 válasza Elims (#232) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ilyen fanoknál lenne jo helye :) Én tuti eladnám, aztán menne lakásba a pénz :D Valamiert azt hittem 25 szavazat kell, azért japánkodtam azzal h. 25. vagyok :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#235) Elims válasza Sirandrish (#233) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon Köszönöm!!!! :-)

Remi: Én kizárt! :-)

(#236) Sirandrish válasza Elims (#235) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a minimum...nagy erőfeszítésembe nem került amúgy sem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#237) supercow


supercow
őstag

Kellemes Ünnepeket mindenkinek! :K

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#238) Sirandrish válasza supercow (#237) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#239) Elims


Elims
veterán

Köszi!
Nektek is Boldog Karàcsonyt!! :-)

Supercow: Ha nem vagyok tùl indiszkrét megkérdezhetem,hogy végülis milyen jàtékot veszel a gyereknek?
Ha jàtékot veszel egyàltalàn... :-)

(#240) supercow válasza Elims (#239) üzenetére


supercow
őstag

A nagyobbik fiam 14 éves, ő kap Battlefield 4 -et, a kisebbik 12 de már nem érdeklődik túlzottan, kapott volna Little Big Planet 3-at vagy ilyesmit. Helyette egy nagyobb Legót..
Én Assassins Creed 4 Black Flag, feleségem nem játszik, ő könyveket, DVD-t kap :)
Ezen kívül mindenki örömére 1 évvel hosszabítottam PS Plust, így most 2016 februárig lesz.

Nálatok mi lesz?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#241) Elims válasza supercow (#240) üzenetére


Elims
veterán

Végülis..akkor màr lehetett volna gta is. :-)

A black flag-ről majd írj légyszives egy-két szòt.
Nézegettem màr egyszer-kétszer,de mindig lebeszéltem magam az első része miatt.Abban elég kusza az irànyítas.

Szerk.:

Idén tuskò voltam és könnyűre vettem a figuràt. :-(
A baràtnőmnek sorsjegyeket vettem a többieknek illatszert. :-/
Én meg a napokban megleptem magam egy ilyennel. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#242) Sirandrish válasza Elims (#241) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondtam már neked hogy a másodiknak essél neki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#243) Elims válasza Sirandrish (#242) üzenetére


Elims
veterán

Az első végig vitele előtt nem szeretnék.Ki tudja mi lesz a sztoriban.. :-)

(#244) Sirandrish válasza Elims (#243) üzenetére


Sirandrish
legenda

google..mondtam már.
Azért hogy a sztorit megismerd nem kell végigvinned egy sz*r játékot. Én is így csináltam :K

Ráadásul a másodikkal kezdődik Ezio története..az elsőbe meg Altair van.
Szóval nagy vonalakban az első a kutyát nem érdekli :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#245) Elims válasza Sirandrish (#244) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.. :-)) Akkor lehet,hogy tényleg nem szenvedek vele..

(#246) supercow válasza Sirandrish (#244) üzenetére


supercow
őstag

Nekem az első is tetszett, de a 2 valóban szuper lett, majdnem platinám lett :DDD de ami késik... A rohadt tollakat kéne összekaparnom benne...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#247) Sirandrish válasza Elims (#245) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem szenvedtem vele és nem érzem úgy hogy lemaradtam volna bármiről is :N

supercow Az első részt kb 1óra alatt eluntam. Aztán ugyan még próbálkoztam vele de olyan érzés volt mintha magamat akarnám megerőszakolni :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#248) Elims válasza supercow (#246) üzenetére


Elims
veterán

Tetszene nekem is,de azok a gombos kombinàciòk kissé kuszàk.Remélem,hogy csak szokàs kérdése lenne és egy-két òra alatt bele lehetne jönni.

James is azt írta màr többször,hogy a 2. rész a legjobb..

Supercow: Ha ràpròbàltàl a black flag-re,írj majd egy-két szòt légyszives.Most akciòs a store-ban.
Igaz,lemezesben is 4e Ft.,de ha a store-ost venném meg nem csak én örülnék... ;-)
Az viszont most 4500Ft.

(#249) supercow válasza Elims (#248) üzenetére


supercow
őstag

Black Flag első óra után: környezet győnyőrű - amennyire a PS3 bírja, irányítás nagyon hasonló az eddigi AC-k kiosztásához, sztori passz :DDD , még nem sokat csináltam belőle. Tetszik, sajnos kevés időm van haladni vele. Tesztek, cikkek szerint az AC2 után a legjobban sikerült a sorozatban, szerintem is érdemes megvenni, most már nem is olyan drága. :K

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#250) Elims válasza supercow (#249) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!! :-)
Ezek utàn ez lesz a következő amit beszerzek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.