Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ide minden jöhet, ami nem fér el a szakmai topikban.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) Mister_X válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyeh, én terveztem egy szakmait ami #1-ben összeszedné a digitálisan elérhető játékokat és akciókat. Na, majd hétvégén.

Hümm, miféle offtopic beszélgetés jöjjön ide?

Próba cseresznye: ki tolta végig a GoWIII-at?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hahóó!:)

valaki játszott már gta4 co-op-ot? Az elképzelés szerint ketten lennénk a küldetésekre! Megvalósítható ez? Olyat találtam, hogy deathmatch, tdm, stb..de hogy co-op!? :N

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#4) Ghard válasza kovacsroli (#3) üzenetére


Ghard
őstag

Olyanra gondolsz,mint ami a san andreasban is volt? Tudtommal a 4ben nincs ilyen mód,talán majd az 5ben :)

(#5) #79125504


#79125504
törölt tag

Gran Tursimo 5 ízelítő azoknak akik még nem rendelkeznek a játékkal , de tervezik a vásárlását.
Lamborghini Gallardo

Azért bárki bármit is mond véleményem szerint jól össze van rakva a játék, :)

(#6) Ghard válasza #79125504 (#5) üzenetére


Ghard
őstag

Sok hibája van a játéknak,de egyetlen másik platformon sincs olyan autós játék,ami összességében jobb lenne szerintem. :)

(#7) #79125504 válasza Ghard (#6) üzenetére


#79125504
törölt tag

Én amit eddig észrevettem hogy a füst néha nagyon kokcás :DDD

(#8) Mister_X válasza #79125504 (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én most szereztem be GoW3-mal együtt. Eddig az előbbivel toltam, most a GT5 tölti a neki szükséges szirszarokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) #79125504 válasza Mister_X (#8) üzenetére


#79125504
törölt tag

számomra kínszenvedés volt a GT5 első telepítése valami iszonyat sok időbe telt

(#10) SylarHUN válasza #79125504 (#9) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Én sem voltam túl vidám, amikor több mint 1 órán át tartott a telepítés és a frissítés.

PSN: Xbox:

(#11) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Ha már GT5 a téma. Nekem annak ellenére, hogy rengeteget játszottam vele nagyon nagy csalódás. Ez egy GT 4,5. Ennyi ideig készült a játék és csak ennyit tudnak felmutatni? Olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy egy félig kész játékot dobtak ki és újra kezdték csinálni mert nagyon siralmas volt a végeredmény. Így már egész fogyasztható lett de ez köszönhető a rengeteg javításnak is.

(#12) #79125504 válasza boygabi_ (#11) üzenetére


#79125504
törölt tag

Na majd a GT6 már ha lesz abban milyen újítást raknak :D

(#13) Mister_X válasza #79125504 (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg azt hittem, hogy túl vagyok rajta, WiFin szedte a contentet, majd azután belépve közölte velem, hogy még 8GB-t felrakna, ha nem haragszom meg olyan nagyon. Kicsúszott a számon egy "a jó édes durva anyádat", majd ki is nyomtam a PS-t mára :D Le kellene törölni a Crysis 3 openbéka kivételével a demókat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) #79125504 válasza Mister_X (#13) üzenetére


#79125504
törölt tag

Ha már szóba került a "Crysis 3 béka" én nem estem hanyatt tőle. Nálam felejtős lesz.
Nekem a Warhead még hozta azt a szintet amit anno a Crysis 1 nyújtott de a Crysis 2 már nem kötött le felénél leraktam a játékot :DDD

(#15) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Haliho!

Valaki esetleg tudja, hogyan lehet GTA IV-ben beállítani, hogy a létrehozott multiplayer játékhoz csak egy bizonyos user csatlakozhasson? :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#16) #79125504 válasza kovacsroli (#15) üzenetére


#79125504
törölt tag

Privát slotos játékot kreálj majd hívd meg a játszani kívánkozó embereket

(#17) Mister_X


Mister_X
nagyúr

De ideges lettem a Gran Turismo 5-től. Nem találok benne normális "kampányt", lassan tölt, a grafika annyira nem is über (de nem rossz), egy darab selejtes Toyotát hozott valami Car Exchange kamion... Valaki elmagyarázná, hogy mi micsoda? Félek, hogy rossz döntés lenne sarokba rakni a játékot, de így, az első ismerkedés nem sikerült valami fényesen, inkább kibeleztem még két istent God of Warban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) #79125504 válasza Mister_X (#17) üzenetére


#79125504
törölt tag

Kezd el a licenseket csinálni :D

(#19) Mister_X válasza #79125504 (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amihez előbb le kellene tolni a 200m-es féktesztet meg a többi hülyeséget? Kicsit olyan fura egy Forza Motorsport 3 után, ott meg szerintem a táj szebb is volt. A négyet meg még nem is láttam...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) #79125504 válasza Mister_X (#19) üzenetére


#79125504
törölt tag

Eleinte én is ritkán játszottam a játékkal de idővel belejöttem és szinte minden nap a kampányt toltam

(#21) Ghard válasza Mister_X (#19) üzenetére


Ghard
őstag

Nem tudom hogy látod szebbnek a forzát a műanyag valótlan színeivel...
Az A spec a karrier,a B specben neked lehetnek sofőrjeid.
A kamionnál tudod majd beváltani a versenyekért kapott ticketeket autókra.
Az A specen kívül ott a seasonal events,ami netes versenyeket tartalmaz,de gépi ellenfelek ellen,ezek sok pénzt adnak.

"200m-es féktesztet meg a többi hülyeséget?"
Nos,ebből arra következtetek,hogy nem igazán neked való a játék,ha nem rajongsz eléggé az autósportért.
Ha csak a gázt szereted nyomni akkor forza,nfs vagy miegymás :)

(#22) kovacsroli válasza #79125504 (#16) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Igen, megkérdezi, hogy hány private slotot szeretnék, be is állítom, hogy egyet. Ennek eredményeként meghívhatok egy embert a többiek pedig szabadon csatlakoznak!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#23) Mister_X válasza Ghard (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én szememnek jobban tetszett a Forza. Ami a GT5-ben nem tetszik, hogy a terep textúrája nem olyan jó, a műszerfal is érdekes, előbbi mindenképp jobb szerintem a Forzában. Majd nekiállok játszani, aztán kiderül, hogy mit tud a játék. Bár a füvön előzés, szalagkorláton kanyarodás, törésmodell hiánya nem valami bíztató... meg a Forza magyar, itt még az ideális ívet sem tudtam kikapcsolni és remélem, hogy tudok nehezíteni rajta.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) #79125504 válasza Mister_X (#23) üzenetére


#79125504
törölt tag

Megéri egy kis türelmet belefektetni a GT5-be. Az a jó mikor minden aprócska beállítást ellehet végezni a kocsin. meg egy-két verseny után volt hogy a hajamat fogtam annyira frusztráló pl: A gokart :DDD

(#25) Ghard válasza Mister_X (#23) üzenetére


Ghard
őstag

Nekem a műszerfal miatt sem tetszett a forza,eléggé alacsony felbontású,ahogy az aszfalt is. Milyen tvn játszol?
Hm,ha a füvön előzöl a te problémád,a játék ezt rád bízza karrierben hogy fair módon játssz. Ez mindenképp jobb a forza satufék füves dolgánál. Egyébként ha rendes versenyt mész neten mások ellen, ott van büntetés erre. Ha kihívást keresel akkor online lobby :)
Az ideális ívet rögtön a startnál kapcsolhatod,ahol az automata váltót és a gumikat is. Itt tegyél mindent offra és 0ra ;]
Törés is van benne egy bizonyos szint után,azt hiszem lvl20.

[ Szerkesztve ]

(#26) #79125504


#79125504
törölt tag

Szerintetek online móka szempontjából és a grafikát tekintve melyik a jobb? nfs the run vagy az új mostwanted ?

(#27) Mister_X válasza #79125504 (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most komolyan a grafika a fontos? NFSMW és kész, de inkább Hot Pursuit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) #79125504 válasza Mister_X (#27) üzenetére


#79125504
törölt tag

Nem létfontosság de közrejátszik :DDD Mármint én mai napig elvagyok a Vice Cityvel ha nosztalgiázni akarok. Mindenesetre köszönöm a választ.
Tegnap éjszaka GT5-be B Spec-et nyomattam. Az a vicc , hogy néha hiába adom ki utasításba hogy előzésbe kezdjen a sofőröm. inkább lelassít :DDD

(#29) Mister_X válasza Ghard (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy 82cm-es HD Ready Viera LCD-n tolom kb. egy-másfél méterről. Ma nekiveselkedek, kikapcsolok mimdent a brébe (ABS talán marad), váltót is lehet manuálisra teszem. Elkélne egy kormány WRC3 is jobban csúszna úgy.

Amúgy nem olyan rossz, a GT6-tól és Forza 5-től is azt várom, hogy a fák fák legyenek. Forzában fel sem tűnt az aszfalt, még a második részben sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) Mister_X


Mister_X
nagyúr

@Ghard: [link], no, lökjed :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) #79125504


#79125504
törölt tag

Assassin's Creed 3 PS3 Gameplay

Összességében elégedett vagyok a játékkal. Viszont egy-két dolgot nem komálok.

-Néha hosszasan bámulni kell a töltőképernyőt
-Egy két helyen lag problémák.
-Kisebb bugok ( főleg ha lóval repeszt az ember :DDD )

Pozitívumok:

Látványos szabadon bejárható terület
Vadászat
Remek aláfestő zenék
Multiplayer
Remek történet.

Aki szereti az AC-t annak kötelező darab

Ez csak az én szerény véleményem :R

(#32) Ghard


Ghard
őstag

Nos mi a baj a boxal.
Adott egy üzleti modell,miszerint van egy zárt doboz(fizikailag és szoftveresen is), amit csak meg kell venni és használni kell. Tehát ha a legnagyobb hátránya az lenne, hogy elavul a hardver, mert a profit így lesz jó nagy ha 7 évente cserélik csak a cuccost,azt le lehet nyelni. A 3 ledet már kevésbé. Mivel egy ps3 nálam is sárga ledes lett,így mondhatnám hogy ez se jobb,de nem feltétlen igaz. A boxból köztudott,hogy legalább az első széria fele behalt elég hamar,psnél ez jóval kevesebb. Ráadásul nálam 4 év után szállt el,úgy, hogy ment egész héten, volt hogy reggeltől hajnalig egyfolytában.
Ami viszont egyértelműen vicc a boxban, a minősége. A hűtő ventik annyit érnek,mint itt hardveraprón az 1-200 ftosok, pár hónap után nyikorog meg zörög össze vissza. A dvd meghajtó amellett,hogy egyre hangosabb és lassan a porszívó halk susogás lesz mellette,még karcolgat is ha úgy van kedve. A meghajtó kopásából fakadó fagyások,textúrák nem betöltése és akadások csak hab a tortán. A kontrollerbe elem kell? Kinek jutott eszébe ez? Oké tölthető elem. De a súlya igen csak kellemetlen lesz.Vagy ha lemerül, töltés közbe hogy játsszak vele? Haverom meg is jegyezte,hogy a ps3 kar milyen könnyű kis szar,ebbe nincs anyag,bezzeg a boxban. Jól van,te tudod. Hogy a táppal külön kell bajlódni az egyénfüggő,én hordoztam is a konzolokat,viszont a venti ebben se ér semmit,csak nyekergés jön ki belőle egy idő után. Érdekes mód,a ps hátulján a csatikat el lehetett osztani megfelelően, én analóg jelen használom az audiót, a videójel pedig hdmin megy ki,és a 2 elfér egymás mellett. Hát boxon nem. Van az a szürke micsoda. Kénytelen voltam szétfeszegetni, és így is csak ferdén fért a hdmi fölé. Ja, már amelyik boxon volt hdmi,lol.
Dj hero az egyik kedvenc játékom. Még boxon játszottam vele,nem volt baj. Gondoltam,ha már haverom vett gitárt,akkor próbáljuk ki,hogy én a keverőn játszok,ő meg gitárral tolja a ritmust. Jah,na ettől olyan lagg lett a játékban,hogy 2 eszközt kellett lekezelni vagy nem tudom, amitől nem tudtam eltalálni a dallamot.
Még van egy két dolog, a netes játék csak előfizetéssel megy. Ps ingyenes,lehet fizetni is, mi jár érte? Évi 45 teljes játék. Wifin akarom használni a netet? Vegyek túlárazott wifi vevőt hozzá,ahogy igaz ez a merevlemezre is. Tegyük fel hogy a forza szimulátor(nem,nem az),kormánnyal akarom játszani,van pchez egy logitech DFem. Ja,nem támogatja. Akkor mit tudok venni hozzá? Ehhez képest gyenge minőségű ms kormányt. Remek. Ha már pcn a kontrollertámogatás boxos, inkább ezzel játszok mint bill+egérrel. Ja,vegyek 4-5kért vevőt hogy használhassam. Akkor inkább 200ftos mini usb és ps3 kar.

Hirtelen csak ennyi jutott eszembe ezzel kapcsolatban.

(#33) Ghard válasza Ghard (#32) üzenetére


Ghard
őstag

Ja és Shadow Complex. Tényleg,ez a játék tetszett is. Psen is sokan panaszkodnak alacsony fpsre(multiplatform címeknél),de ez a játék olyan szinten akadt sok helyen, mintha képregény lenne. De box exkluzív,akkor mi a fenéért nem lehetett megoldani? Ráadásul a végén(10 perc lett volna a fináléig vissza) belefutottam abba a bugba,hogy egyfolytában meghaltam a robbanásban,és a checkpoint is a bug után mentett,esélyem nem volt,csak ha az elejétől újrakezdem. Azóta is ez az első és utolsó játék amit youtube-on fejeztem be.

(#34) dilipok válasza Ghard (#32) üzenetére


dilipok
veterán

hat ez elegge elfogult lett, de ha igy gondolod, akkor igy gondolod :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#35) MasterMark válasza Ghard (#32) üzenetére


MasterMark
titán

2 éve használom az Xbox 360 slim-em (amiről úgy látszik nem hallottál) ebben van Wi-Fi bár kábelen használom, a ventije még most is halk, a DVD olvasója ugyanolyan halk, mint két éve (HDD-re telepítve játszok). A tápban a venti már a kezdetek óta hangos volt (rossz széria lehet, mert van akinek nem hangos) kicsit átalakítottam, és saját ventit tettem rá.
HDMI mellé kapni az audio adaptert, de én egyébként is optikain használom. (slim-en van)

A multi azért fizetős mert az MS tartja fent a szervereket. (Havonta 700 Ft...)

Kormánynak ott a Fanatec, egyébként az eredeti MS kormány is teljesen jó.

Valójában egy olyan dolgot sem mondtál, amiből egyértelmű lenne a szarozás.

Switch Tax

(#36) tDr1v3r válasza Ghard (#32) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Minőségileg az Xbox csak fejlődni tudott, míg a PS csökkenni... meg lehet nézni a Super Slim-et hogy milyen lett, a szoftveres funkciókon és pár alapvető hardveres tényezőn kívül szinte mindenben visszafejlődött, köze sincs már a régi FAT-ek minőségéhez. Az Xbox meg? A fröccsöntött házát 3 éve kinőtte, kapott egy halkabb hűtőrendszert, érintőgombot meg minden anyámkínját... a kontroller elemességéről meg annyit, hogy kapacitáscsökkenés esetén könnyebb cserélni, mint a DS3 / Sixaxis-nál.

A netes játékos kifogásod meg kicsit vicces... kevés szerver szolgálja ki a játékosokat, és leginkább maguk a kiadók bábáskodnak azok felett - akármikor bezárhatják őket, etc etc. Az ilyenek elkerülése miatt én inkább fizetném a szervereket... viszont a Plus rettentő jó húzás lett a Sony részéről, komolyan, nem is értem hogy miért nem dobták ezt be a gép megjelenése után 1-2 évvel... tényleg vásárlócsalogató, olyannyira, hogy még az én Sixaxis-utáló fejemet is befűzték, több mint fél éve hogy be se kapcsoltam a boxot, szinte mindent PS-en játszok - elvégre van "pár" cím, ami összegyűlt a vinyón. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37) Ghard válasza MasterMark (#35) üzenetére


Ghard
őstag

Valóban nem hallottam olyanról,hogy aki vett első szériás boxot,annak kérésre kicserélik slimre.
Aki nem jött volna rá,a fatot viszonyítottam a fat boxhoz.
Slim? 4 évvel a megjelenés után képesek voltak működőképes konzolt is legyártani? Gratula.

"Valójában egy olyan dolgot sem mondtál, amiből egyértelmű lenne a szarozás."
Elfogultság ugye.

#34) dilipok
max a hangvétel lehet elfogult,a többi nem az.

(#36) tDr1v3r
Fent 2. sor. Amúgy a SSről is elmondtam már a véleményem,most ezt használom,tényleg gyalázat,de ezen kívül egyik hiba se áll fent mint a másiknál.
5. éve nyúzom az első DS3 kontrollert pcn is ezt használom,nem ment tönkre az akksi,egy hetet kb még mindig kibír.

[ Szerkesztve ]

(#38) dilipok válasza Ghard (#37) üzenetére


dilipok
veterán

szinte mindent megcafoltak, amit mondtal (en is tehettem volna, de mar masok megtettek), igy egy "kicsit" en megiscsak az elfogultsagnal maradok :R (es az, hogy te ennek ellenere meg mindig kotod az ebet a karohoz meginkabb arulkodobb ;] ) De mint mondtam, ha te igy gondolod, hat igy gondolod.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39) Ghard válasza dilipok (#38) üzenetére


Ghard
őstag

Megcsinálták a slimet. Ezzel lettem megcáfolva mindenben.
:R

(#40) MasterMark válasza Ghard (#39) üzenetére


MasterMark
titán

Tény hogy voltak problémák a korai gépekkel, de support mindenben segített. (Az MS support azóta is kivételes.)

Switch Tax

(#41) Ghard


Ghard
őstag

20 Games We Want Revealed for PS4

Egy normális LoK:Soul Reaver folytatásnak nagyon tudnék örülni :)

(#42) SylarHUN válasza Ghard (#41) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Érdekes módon, egyik sem hozott lázba.

PSN: Xbox:

(#43) supercow


supercow
őstag

aww yeah megrendeltem superslim 500gb-t :))

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#44) #79125504


#79125504
törölt tag

NFS: HP Pagani Zonda kis kedvcsináló :)

Ha már NFS , nektek melyik volt a kedvenc részetek ? Nekem NFS High Stakes és NFS U2 :DDD nagyon szerettem a tuning részét a játéknak

[ Szerkesztve ]

(#45) supercow válasza #79125504 (#44) üzenetére


supercow
őstag

jó a videó, az én ízlésemnek nem tetszős a zene és szerintem kár, hogy a motorhangokat kiszedted belőle.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#46) #79125504 válasza supercow (#45) üzenetére


#79125504
törölt tag

többnyire nem nem szoktam aláfestő zenét használni de ennél kivételt tettem :) Nekem melyik volt a kedvenc NFS-ed ? :))

(#47) supercow válasza #79125504 (#46) üzenetére


supercow
őstag

PS2-n a Hot Pursuit 2 :K PS3-on még várat magára, tetszett a Most Wanted 2012 demó, illetve a Hot Pursuit a videók alapján, körülnézek hol tudom olcsón megszerezni :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#48) #79125504 válasza supercow (#47) üzenetére


#79125504
törölt tag

napokban próbáltam a Most Wanted 2012 demót én is, de az irányítás picit furcsa számomra :D néha mintha nem úgy venné be a kanyarokat az autó mint ahogyan kellene neki :DDD de maga a grafika és a motorhnagok szépek. :)

(#49) SylarHUN válasza #79125504 (#44) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Én nagyon szerettem az Nfs hp-t a High stakes-t, Hp2-t, de az abszolút csúcs az a HP 2011.

PSN: Xbox:

(#50) #79125504


#79125504
törölt tag

New Youtube App for PS3 Aki esetleg nem tudja hol található :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.