Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Brutál ahogy kinéz a játék : [link] DLC-s német pálya, esőben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1852) Carlos Padre válasza erahurka (#1850) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ami a valóságot másolja/szimulálja. Korábban meg a vezetési élmény volt a bajod. Nem az NFS szériával kellene inkább játszanod? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1853) Carlos Padre válasza .LnB (#1851) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem két meglepetést okozott a játék az elején, először a méretével, aztán amikor elindítottam és hát őőő...

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1854) .LnB válasza Carlos Padre (#1853) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őőő?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1855) erahurka


erahurka
félisten

Nem hiszem el végig vezettem és nem láttam egy jobbos kanyart aztán 26. lettem :W :W :W :W

Mi a francot csináljak hogy lássam merre kell menni???? Ezt a szart már komolyan :W :W :W Igazán jelezhetné egyértelműbben merre kell menni, mire meglátom hogy autók állnak az egyenesben bőven késő.... Valóságban megkérdezném a parasztot mellettem hogy itt merre és mondaná....

(#1856) .LnB válasza erahurka (#1855) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha olyan van, mondja azt is, hogy merre tarts az úton. Nekem eddig mindig jól mondta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1857) erahurka válasza erahurka (#1855) üzenetére


erahurka
félisten

Végig retire-öztem a szezont tök felesleges mennem az utolsó helyért... Irreális a nehézségi szint a Lanciás szezon után. Vicc.

(#1858) erahurka válasza .LnB (#1856) üzenetére


erahurka
félisten

Az a baj, hogy egyáltalán mire észreveszem hogy van egy jobbos is. Hiába mondja hogy nem látszik, mert NEM LÁTSZIK. Akkor meg honnan tudjam hol kezdjek fékezni? Vannak azok a kis táblák az út mellett de nem mindig veszem észre. Fos.

(#1859) Carlos Padre válasza .LnB (#1854) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mondjuk úgy, hogy a grafika nem indokolja a méretet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1860) .LnB válasza erahurka (#1858) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondja is, hogy unseen. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1861) .LnB válasza Carlos Padre (#1859) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó mondjuk én is a többi ralis játékhoz képest tartom szépnek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1862) erahurka válasza .LnB (#1860) üzenetére


erahurka
félisten

Pont ezt írom. Attól hogy figyelmeztet hogy nem fogom látni ugyanúgy nem fogom látni.

(#1863) tboy93 válasza erahurka (#1862) üzenetére


tboy93
nagyúr

Majd amikor 5x-re mész a pályán már tudni fogod a kanyarokat nagyjából. A valóságban sem elsőre mennek a pilóták éles kört.

(#1864) erahurka válasza tboy93 (#1863) üzenetére


erahurka
félisten

Valóságban nem ilyen pályabejáró arcok vannak akik aztán segítenek összeállítani hol mi férhet el a nagymenőknek? Jégkémnek hívják őket. Aztán lehet nagyon félreértettem valamit mikor a magyar fotós beszélt róla egy Racsing Zone adásban.

Amúgy rally versenyeket hol lehet követni? Mármint nézni. Gondolom élőben nem adják így hogy egyesével időre mennek.

[ Szerkesztve ]

(#1865) .LnB válasza erahurka (#1864) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Orosz videótékából. Én wrc-t csak onnan tudtam tölteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1866) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ez az event ennyi? Egyszer nekifutsz bemelegítés nélkül az ismeretlen pályának? Négyszer repültem el a picsába :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1867) erahurka válasza Carlos Padre (#1866) üzenetére


erahurka
félisten

Az egész játék erről szól...

(#1868) erahurka


erahurka
félisten

Vettem egy első kerekes H2-t és megint jó vagyok :F Mit kéne állítani a hátsó kerekes autón hogy úgy viselkedjen mint az első kerekes?

(#1869) Mrdevil válasza erahurka (#1868) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem kb semmit, vannak komplett ralli kategóriák amit jobb elkerülni. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1870) erahurka válasza Mrdevil (#1869) üzenetére


erahurka
félisten

Ezzel még a B osztály közepén vagyok összetettben :DDD

Számít valamit az ai szint karrierben amit beállítok a menüben? :F

(#1871) Mrdevil válasza erahurka (#1870) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem hiszem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1872) LucentTwo válasza erahurka (#1870) üzenetére


LucentTwo
tag

Nem számít semmit. Careerben rally-ban és rallycrossban is 5 szint van - open, clubman, pro, elite, masters - ha top 3-ba kerülsz akkor mész feljebb, ha utolsó 3-ba akkor visszaesel.

(#1873) erahurka válasza LucentTwo (#1872) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor lehet a tegnapi rage retire szezonommal visszaestem :D Openből egyből elite-be rakott az első évad után. Ez a taktika akkor, egyszer utolsónak kell lenni, utána meg lehet nyomni.

(#1874) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írjatok ma javaslatokat a második szakaszra, és autó kategórióra. Gondolom az RWD-t még pihentetjük kicsit. :D Holnap reggel indítanám.
Én arra gondoltam, hogy indítok két szakaszt a két napra. Így ha valaki valamelyiken elszáll, ott van még egy másik lehetőség. Megnéztem és a két event egy szakasszal lehet külön autó kategória is. Én azt mondom, hogy maradjunk a max 7km-es szakaszoknál még. De írjatok valamit, ne én döntsek. Jöhet konkrét szakasz név is, vagy csak út "felület" típus is, hogy aszfalt legyen e vagy múrva.
Én megvettem a Year1 Pass-t végül, de figyelek majd rá, hogy az alap felhozatal közül indítsak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1875) Steve1207


Steve1207
veterán

Na lenyomtam a sima szakaszt, igaz eddig két kört mentem az egész játékban cakpak, szóval javaslattal nem igazán tudok szolgálni. Szerintem amúgy 7-10 km körüli szakaszok legyenek, lehet hosszabb táv, mint a mostani.

.

(#1876) nincsnév007 válasza .LnB (#1837) üzenetére


nincsnév007
őstag

én is jelentkeztem :)

(#1877) .LnB válasza nincsnév007 (#1876) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvagy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1878) LucentTwo válasza .LnB (#1874) üzenetére


LucentTwo
tag

Szerintem simán mehetne több szakasz, mondjuk 4 és akár rövidebbek. Mivel mindenki új a tapasztalat szerzésre alkalmasabb a több szakasz. Plusz, ha valamelyiket offolod akkor még szakaszonként tudod nézni másokhoz az idődet.

Illetve talán azt tudom tanácsolni, hogy a gyorsabb szakaszokat ne rakjuk bele, mert azok szerintem nehezebbek.

(#1879) .LnB válasza LucentTwo (#1878) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De akkor ne két napra menjen a 4 szakasz nem? Mik a gyorsabb szakaszok? Nem ismerem mindet, szóval km-re gondoltam hogy válogatok. 7km körül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1880) LucentTwo válasza .LnB (#1879) üzenetére


LucentTwo
tag

Szerintem mehet 2 napra, nem tart olyan sokáig letolni pl. 4 szakaszt.

Gyorsak: pl, a lengyel szakaszok (szerintem a legnehezebb ország/szakaszok), de igazándiból látszik a szakaszrajzon, hogy melyik mennyire egyenes vagy kanyargós.

Tudom ajánlani az R2 osztályt is, nem erősek a kocsik.

(#1881) Mezcal válasza .LnB (#1874) üzenetére


Mezcal
addikt

A z időt a pályán a time trial módban kell megfutni?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1882) .LnB válasza Mezcal (#1881) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, a Cluboknál találod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1883) tboy93


tboy93
nagyúr

Na mentem egy kört én is kíváncsiságból és azt kell mondjam, ez a Rally dolog nem lett könnyebb az évek során. Még PS1-re az első játékaim között volt a Colin McRae Rally, cefet nehéz játéknak találtam anno. Na ez sem könnyebb :D Nagyon kéne hozzá egy jó kormány a finom mozgások végett.

[ Szerkesztve ]

(#1884) Mezcal válasza .LnB (#1882) üzenetére


Mezcal
addikt

Kösz, megcsináltam. Árokba borulással végül csak második lettem. 4-5 mp-cel vezettem pedig....

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1885) .LnB válasza Mezcal (#1884) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az szép. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1886) Mezcal válasza .LnB (#1885) üzenetére


Mezcal
addikt

Klassz ez a club verseny, van izgalom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1887) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Két szakaszt indítottam. Murva mindkettő, de két napra. Viszont mivel Lucent Two nyerte az elsőt, és említette, ezért az egyik R2-es osztály lett.

Van egy beállítás a szakaszokra, a Stage/Surface Degradation. Utána kellett olvasnom, hogy ez mi. És az, hogy aki először megy, az durvább talajon megy, aztán ahogy megyünk sorba, szépen lejárjuk az utat. Kevésbé lesz dobálós, hepe-hupás a szakasz. Hát beszarás. :) Ezt kikapcsoltam most, legyenek egyenlőek a feltételek. Itt tudtok olvasni róla: [link] (kicsit lejebb kell görgetni)

szerk: Ó basszus, most nézem, hogy a két szakasz nem aktív egyszerre, 2 naponta lesz egy szakasz. Bocsi, ezt benéztem. Nem így akartam. Szóval most két napig lesz az amerikai, aztán utána a következő. :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1888) erahurka válasza .LnB (#1887) üzenetére


erahurka
félisten

Mentem egy 4.20.226-ot nagyjából tisztán. Remélem a top 10-be azért beférek majd vele.

Ez az R2 egész vezethető, bár New England a legkönnyebb helyszín szerintem.

(#1889) Mezcal válasza .LnB (#1887) üzenetére


Mezcal
addikt

És az, hogy aki először megy, az durvább talajon megy, aztán ahogy megyünk sorba, szépen lejárjuk az utat.

Így van ez a ralisportban, azért van benne.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1890) .LnB válasza Mezcal (#1889) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt tudom, csak meglepődtem, hogy mi mindenre figyeltek a készítők.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1891) erahurka válasza .LnB (#1890) üzenetére


erahurka
félisten

Bár az F1-gyel kapcsolatban lennének ilyen körültekintőek!

[ Szerkesztve ]

(#1892) Mezcal válasza erahurka (#1891) üzenetére


Mezcal
addikt

Az nem szimulátor.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1893) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Eldobtam a vasat, lett egy jó xar időm, este gyűlölök menni, de nem baj jó ez. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1894) erahurka válasza Mezcal (#1892) üzenetére


erahurka
félisten

Attól még lehetnének pályabírók akik odafutnak ha valaki kicsúszik, vagy a VSC időszak is jó lenne ha akkor érne véget, mikor az álló autó már nincs a pályán.

(#1895) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Csinálgatom ezt Collin pakkot, engedi a very easyt, így nyerni is tudok. :B

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1896) Steve1207


Steve1207
veterán

Menet közben nem lehet javítani az autót időhátrányért? A harmadát kb defekttel vergődve mentem végig aztán az úgy nem móka azért.

.

(#1897) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mentem én is Fury Lake-en. De sok maradt benne. Felvettem, nem titok: [link] 3-4 nagy hiba benne maradt. Hát ez van amikor egyszer lehet próbálkozni, de így jó, ez a lényege ennek. :)
Viszont mentem már ilyet is: [kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1898) Carlos Padre válasza Steve1207 (#1896) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vihetsz magaddal pótkereket, de hogy hogy tudod kicserélni nem tudom, még nem kaptam defektet. Futam előtt érdemes ránézni a kerekekre, mert nagyon kopnak ám.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1899) LucentTwo


LucentTwo
tag

Ki milyen assist-tal tolja?

(#1900) .LnB válasza LucentTwo (#1899) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én minden 3/5. Még mindig nem vettem lejjebb. Tervezem kipróbálni, hogy milyen ha lejebb veszem. Te?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.