Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Elims válasza supercow (#699) üzenetére


Elims
veterán

"Elkezdtem..."

Ez már tényleg jó. :-) Vajon nyárig elviszed majd a feléig?? :-))

Tegla: Te hogy állsz a géppel?? Elég csak egy + vagy - jel. :-)))

(#702) supercow válasza Elims (#701) üzenetére


supercow
őstag

Keményen tolom, 17. fejezetnél vagyok a 22ből, talán holnap be is tudom fejezni. Persze very easy fokozaton, már nem vagyok a régi és azt mondom inkább a sztori érdekel. :DDD 10 perce kapcsoltam ki a gépet.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#703) supercow


supercow
őstag

Azt nem is mesélem, hogy TLoU hasonlóan állok. Megvettem, elkezdtem kétszer ps3-on, eljutottam talán második fejezetig. Eladtam a Superslimet, adtam vele a játékot is, mert közben meglett a ps4 és hozzá a remastered. Azóta is vár, talán a nyári szabadság alatt vagy 1 év múlva az is meglesz.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#704) supercow


supercow
őstag

Uncharted 4 kész.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#705) Sirandrish válasza supercow (#704) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyszer kezded el, de akkor mást se csinálsz úgy látom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#706) Elims


Elims
veterán

Boldog Új Évet!! :-)

Na,tényleg belehúztál!
Összességében hogy tetszett??

A last of us nem rossz,sokan az egyik legjobbnak tartják.
Szerintem meg kicsit parás.Filmen jobban szeretek izgulni mint játékban.Utóbbi felhúz.
De az biztos,hogy nagyon szép,nagyon jó sztorija van és nagyon össze van rakva!Aki szereti a műfajt annak kötelező!
Ha te is szereted szerintem vedd meg 4-esre.Vmelyik oldalon sokáig 9-10$ volt.

(#707) Tegla80 válasza Elims (#701) üzenetére


Tegla80
addikt

Upssz elmaradt egy - jelzese neked.
Plusz rajottem,h nem is fogok kapkodni,merf a 3 ev alatt kaptam a plus-tol annyi gammat,h egy db-ig megint elleszek a ps3-al.(azt visszahoztam a ps4 helyett sogitol)
A bf1 nem vonz es a bf4-bol meg eleg volt egy db-ig igy a multi nalam kifujt......szval eleg a ps3 jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#708) Elims válasza Tegla80 (#707) üzenetére


Elims
veterán

Ennyi. :-)

Ps3-ra hallottam egy nagyon jó játékot.Test drive unlimited 2.Ismeri vki?
Azt mondták,hogy egy az egyben the crew.Kellene egy kis megerősítés és én is elővenném hosszabb időre a 3-ast.
A múltkor elővettem egy kis gta-ra és mindkét joy teljesen le volt merülve.. :-/ Tönkre fognak menni bennük az akkuk. :-/
Jó lenne használni kicsit vmi jobb játékra.

(#709) Sirandrish válasza Elims (#708) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ismerem a TDU-t, és tényleg nagyon jó játék, csak sajna a Crewt nem próbáltam így nem tudom hozzá hasonlítani.
Ha az segít annyit látok vidik alapján hogy a Crew arcade-abb kicsit.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#710) Elims válasza Sirandrish (#709) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)
Ha teheted vmikor próbáld ki a crew-t.Szerintem nagyon jó!!
Jó versenyek vannak benne és nagyon sok gyűjtögetés.Nekem való. ;-)

Ha láttok vhol jó árban tdu2-t kérem írjátok meg.Ti rendszeresen olvassátok a ps topikokat.

Tegla: Esetleg egy uncharted 3-ra nem vetemednél?? :-) Vmikor megadta a plusz.

(#711) Bogyi007


Bogyi007
veterán

BUÉK az Uraknak! :)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#712) Sirandrish válasza Elims (#710) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-re megvan, de megint úgy néz ki hogy sokkal több a játék mint a kedv és az idő :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#713) Elims válasza Bogyi007 (#711) üzenetére


Elims
veterán

Szia Bogyi! :-)

Köszi!!Neked is! :-)

Van már ps4-ed???

SirAndrish: Vmikor szakíts rá időt.Ha ráérzel nagyon komoly tud lenni!!!Komolyan. :-)
Bár ha ismered a "tdu"-t akkor van fogalmad róla. :-)
Van topikja is itt,abba csak számítógépesek írnak,de nagyon korrekt játékosok.Ha egyszer véletlenül úgy alakul..olvass be oda! :-)

(#714) Bogyi007 válasza Elims (#713) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az nincs de mostmár xbox One S konzolom van. :D
És dillemázok hogy vegyek-e egy Ps3-at...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#715) Sirandrish válasza Elims (#713) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd meglátom mit tehetek :)
Jelenleg az Overwatch és a 7 Days to Die minden játékra szánt időmet elveszi :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#716) Elims válasza Bogyi007 (#714) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem ps3-at ne vegyél.Komolyan.
Ha jól szétnézel 50e körül megy a ps4,akkor már sokkal inkább azt. :-)
Gondold át. ;-)))

SirAndrish: Egyébként amikor akcióban van ps4-re is potom pénz a crew.
És őszintén "mondom",naggyon jó játék!! :-)
Bár ha megvan számítógépre és el is bírja a géped...akkor..először próbáld ki azon.

Én ezzel most úgy vagyok mint te régen a gta online-nal. :-))
Lekattintottál engem olyan hatalmas játékról mint a saboteur vagy a gta offline. :-) (Mondjuk a saboteur-t majdnem elővettem pár nappal ezelőtt.)
Szóval egyszer add a bnőd kezébe a joy-t,ő menjen a 4-esen,te meg a számítógépen. ;-)
Persze tudom,az idő. :-///

(#717) Bogyi007 válasza Elims (#716) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elmondom mi van. Nextgen fronton a One bőven elég. A Ps3 legjobban a Move miatt hiányzik Ps+ nincs tervben de az online részét elképzelhető hogy használnám. Sok játékot félbe is hagytam vagy el sem kezdtem azokat is jó lenne befejezni. Ha egyszer lesz Ps4-em akkor ott a Pro-ra törekszem majd.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#718) Sirandrish válasza Elims (#716) üzenetére


Sirandrish
legenda

1-2 hónapja vettem gépet, szóval őszintén remélem hogy elmegy rajta a Crew:D
Egyébként...7 Days to Die...van PSen is...ha valaki kedveli a stilust akkor ajánlom...nagyon fasza játék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#719) Elims válasza Bogyi007 (#717) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen érthető.
Így viszont én azt mondanám,hogy most még ne vegyél 3-ast.Várj vele legalább nyárig.
Most jött ki 1-2hónapja ugye a pro/slim.Ezek ára pár hónap alatt esni fog vmennyit akkor viszont nyomja le a sima 4 árát+! a ps3-as árát is.
Pont a napokban láttam vhol 12gb-os super slim-et 1joy-jal hibátlan állapotban 20 azaz húsz e Ft-ért.Nem elírtam. :-)
Igaz,ez nagyon jó ár még most,de egy fél év múlva kb. ennyi lesz a normál ára.
Szerintem várj picit. ;-)
Szerintem. :-)

Viszont a one-ról írhatnál kicsit.Milyen??Szép a grafikája?Milyen játékokat játszottál rajta?
Tényleg mennek rajta a 360 játékok? Back up-ok is?
Ajánlottak nekem egy one s gépet nagyon baráti áron,de nem nagyon szeretném megvenni kivéve ha azt mondod,megéri.
Azon nem játszanék online csak ritkán venném elő,ezért hezitálok a vételen.

SirAndrish: Megnéztem ezt a játékot.Fps és horror. :-( Nekem így duplán kilőve. :-((
Esetleg nem tudsz vmi stratégiait ami nem online-os?
Nézegettem a tropico 5-öt amit megadott a plus is,de nem tudom,hogy megéri-e telepíteni.
Vagy vmi más?

Akkor a számítógépeden biztos elmegy a crew...... :-)))

[ Szerkesztve ]

(#720) Sirandrish válasza Elims (#719) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen...azért is írtam hogy a stilus kedvelőinek :)
Stratégia konzolra? Az építgetős fajta érdekel mindenképp?

Mert ott van pl az Xcom 2 ami igen komoly stratégiát igényel, de nem az a építgetős fejlesztős fajta...biztos hallottál már róla.
Előbbiből meg pl a Dungeons 2..

Én egyikkel sem játszottam, mert én nem szeretem a stratégiai cuccokat, de róluk csak jót hallottam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#721) Elims válasza Sirandrish (#720) üzenetére


Elims
veterán

A xcom2 megvan egy barátomnak,ajánlotta amikor 10e Ft. volt,de kicsit drágának tartottam így akkor kihagytam.Egyébként meg tartok tőle,hogy olyan "nehéz" lenne mint az 1. rész.Kicsit kusza volt nekem,hogy mit mikor kell fejleszteni. :-/ De ettől függetlenül nagyon tetszik.
A dungeons 2-t megnézem. Köszi!

Hogy állsz a gta-val??Áthoztad ps4-re a karaktered?

(#722) Sirandrish válasza Elims (#721) üzenetére


Sirandrish
legenda

A multit ugye PS3on toltam, a storyt végül magyarul PC-n toltam végig. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#723) Elims válasza Sirandrish (#722) üzenetére


Elims
veterán

És ps4-en?? :-) Nem gondoltál még rá,hogy újra neki kezdesz a régi karaktereddel?

(#724) Sirandrish válasza Elims (#723) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS4en nem GTAztam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#725) Elims válasza Sirandrish (#724) üzenetére


Elims
veterán

:-/

(#726) supercow


supercow
őstag

Van valaki aki PC-n (Steam) is játszik?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#727) MasterMark válasza supercow (#726) üzenetére


MasterMark
titán

Én igen.

Switch Tax

(#728) supercow válasza MasterMark (#727) üzenetére


supercow
őstag

megy PM

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#729) Tegla80


Tegla80
addikt

Gondoltam megosztom...
Postaztam egy jatekot a szokasos modon(ajanlott,bubis boritek) es picit meglepodtem,h 1490.- lett(identol) a korabbi kb 600.- helyett.
Csomagnak minosul mar a merete miatt(mert vastag :W )es stb,stb....mondtam,jo legyen.(de legkozelebb lehet nem ide jovok....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#730) Elims válasza Tegla80 (#729) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.... :-/// Futár 900Ft. körül úgy vitte volna el,hogy egy betűt sem kellett volna ráírnod+tőled viszi el.
Szóltál a vevőnek vagy 20e körül ment el a dolog és benyelted?

(#731) Tegla80 válasza Elims (#730) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem biznisz ,hanem kolcson adtam(mivel most nincs ps4 ) egy ac synd.-t ami kijatszas utan jon vissza....szval alap,h benyeltem. :D
Tavaly postaztam utoljara igy meglepodtem,de eztan ha valamit kuldeni akarok akkor elotte korbenezek majd,h mi a legolcsobb jelenleg.

Sony® & PlayStation®

(#732) Sirandrish válasza Tegla80 (#731) üzenetére


Sirandrish
legenda

DPD futár. 100%ig megbízhatóak, 3kg-ig, 1040 ft és egy métert sem kell menned.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#733) MasterMark


MasterMark
titán

No nemsoká úgy tűnik nekem is lesz végre PS3-am. :C

...vagy lehúznak és nem. :DDD

Switch Tax

(#734) supercow válasza MasterMark (#733) üzenetére


supercow
őstag

Nekem még megvan a slim, de hónapok óta be sem kapcsoltam, a téli szünet óta a ps4-et sem. Ilyen a felnőttlét, ez van.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#735) supercow válasza supercow (#734) üzenetére


supercow
őstag

ha valaki Steamen is játszik, van egy Insurgence ajándékom, aki bújt aki nem... első privát megkapja.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#736) MasterMark válasza supercow (#734) üzenetére


MasterMark
titán

Én úgy szeretek játszani, ha tudom hogy van időm bőven, másnap nincs fontos dolgom, stb. Sajna ez mostanában már nem nagyon van így, ezért én is ritkán játszok konzolon.

A gyors pörgősebb dolgok mennek PC-n, mint a Smite régebben most pedig Overwatch.

Switch Tax

(#737) Bogyi007 válasza Tegla80 (#729) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez annak tükrében pofátlanság a Posta részéről hogy pl Kínából ingyen postával míg Angliából is pl. 4-5 Játékot is alig több mint egy Ezresért küldenek el hazánkba...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#738) Elims válasza Tegla80 (#731) üzenetére


Elims
veterán

Erre én is simán rászaladtam volna.Komoly lehúzás..
Főleg így,hogy nem is eladtad vmi komolyabb haszonnal. :-/
Egy tálca sörrel azért csak megdobnak. :-))

(#739) bobby45


bobby45
tag

sziasztok, hátha valakit érdekel.....

[link]

(#740) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#741) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#742) Elims válasza l.skywalker (#741) üzenetére


Elims
veterán

:-D

Megér az a korong 21e-t?

(#743) #58978304 válasza Elims (#742) üzenetére


#58978304
törölt tag

De meg ám :K

(#744) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

(#745) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Üljünk itt körbe a tábortűz körül, mi, akiket a PS4 topikból kitaszítottak.
Gyertek közelebb, emlékezzünk együtt, hogy milyen jó is volt ott, adjunk pár percet az emlékezésnek, a jó pillanatok felevelenítésére.
És most figyeljetek rám, nézzetek mélyen a szemembe. A régi idők emlékére kérdeznék valamit tőletek.

Nektek mennyire hangos?
Mennyire meleg(szik)?
Magyar feliratos e?!
;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#746) Mike válasza .LnB (#745) üzenetére


Mike
veterán

legalább ne fekete lenne itt a design, olyan mint egy sírboltban
és éljen a radír!

nekem nem hangos, nem melegszik, de csak mert slimem van. és igen, feliratos

(#747) .LnB válasza Mike (#746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fekete? Az attól függ, hogy a lapcsalád melyik fórmjából lépsz be ide, neked most azért ilyen mert nekem a gamepod az alapértelmezett, az alól linkeltem be a topikot.

Tessék, válassz:

Ph!: [link]
MA: [link]
IT: [link]
LO: [link]
FT: [link] (ilyen lesz az összes fórum a jövőben, idén valamikor)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#748) Mike válasza .LnB (#747) üzenetére


Mike
veterán

oh

(#749) #58978304 válasza .LnB (#747) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hú de xar ez az utóbbi zöld-fehér design..
Rendesen Bántja a szemecskéimet! :D

[ Szerkesztve ]

(#750) .LnB válasza #58978304 (#749) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A zöld az nem mindenhol lesz zöld. Ugyan úgy fog változni gondolom a színvilág mint a mostani lapcsaládoknál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.