Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Bogyi007 válasza Sirandrish (#300) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elvesztettem a fonalat, miről is van szó?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#302) Sirandrish válasza Bogyi007 (#301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyéni avatar :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#303) Tegla80


Tegla80
addikt

Vettem a vita-hoz "travel kit"et.
Plusz kozeleg az egyeni arckepem.....mar lattam skic-et.....valszeg kaphatok,mert egy modi szerkesztette. :B igenyelni meg nemtok,de ez igy talan jo elojel...

Gondoltam elmondom es porgetek 1-et az allo topic-on.
:D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#304) Sirandrish válasza Tegla80 (#303) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ugye..megmondtam hogy ki tudnak hozni valami belőle :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#305) Elims válasza Tegla80 (#303) üzenetére


Elims
veterán

Irigy vagyok. :-/ :-)
Vigyàzz nagyon,nehogy elbukd a lehetőséget!

(#306) Tegla80 válasza Elims (#305) üzenetére


Tegla80
addikt

Vigyazok....
Inkabb nem kommentelek ebben a 20napban,de szeretnem azt a kepet. :D

Sony® & PlayStation®

(#307) Sirandrish válasza Tegla80 (#306) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh azért nem olyan nehéz nem balhéba keveredni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#308) Elims válasza Sirandrish (#307) üzenetére


Elims
veterán

Egy-két "ismeretlen" topikban pikk-pakk megvan.
Sok vakmerő irkàlò nyomja a sületlenséget teljesen ismeretlenül.Egy-egy komolyabb íràst egyszerűen nem hagyhatsz figyelmen kivül és őt lemàsolva ugyanabban stílusban vàlaszolsz...akkor màr mindegy,a "hibàs" belehùz egy akaratlan vitàba.. :-/
Jàrtam màr így és az màr olyankor tök mindegy,hogy ő kezdte,te is kapod a "fenyítést" egy buzgò akàrkitől.
Na az ilyen helyzeteket kell kerülni.

Tegla: Ne is irkàlj inkàbb màshova. :-)

Szerk.:
Javaslom,hogy menj màr màr holnap!! :-)
Ez màr nem sok nap,szerintem megadja a bíràlò moderàtor.
Nem mki,egy-kettő.

[ Szerkesztve ]

(#309) Sirandrish válasza Elims (#308) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ne mond hogy hogy keveredik az ember balhéba mert tőlem több fenyítést nem sokan kaptak itt a PH-n.
Rengeteg figyelmeztetés, sőt...volt 1-2 bannom is.
Viszont felnőttem és jó pár éve már kerülöm az ilyen vitákat. Ha olyan stilusban válaszol az illető hogy csak a nem megfelelő stílusban tudnám lereagálni akkor inkább otthagyom és nem is válaszolok.
Hidd el...ha én meg tudom állni akkor bárki. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#310) Sirandrish válasza Elims (#308) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kicsit visszakerestem hogy lásd, az enyém sem lett meg egyszerűen.
Viszont vannak olyan részei amit inkább nem hozok nyilvánosságra szóval privátban megy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#311) Elims válasza Sirandrish (#309) üzenetére


Elims
veterán

"Hidd el...ha én meg tudom állni akkor bárki."

Nem,te hidd el,hogy nem mki. :-) Én ezért inkàbb nem is írok màshova.Ha màr egy-két olyan mondat elmegy amit nem lehet nem figyelmen kivül hagyni akkor màr leszarom az aatàrt és...megvan a "baj".
Mégegyszer írom(!),ùgy van meg,hogy én soha nem kòstolnék be senkit.

Màs.. Jò lett volna ha ps3-bòl is adnak ki olyan születésnapos limit-àlt gépet.Vagy akàr csak joy-bòl.
Nem tudom,hogy ilyeneket miért nem hùz meg a sony.Joy-bòl biztos adtak volna el pàr db-ot.Persze akkor abbòl nem 1x e kellett volna.

(#312) Sirandrish válasza Elims (#311) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát annyi biztos nincs a rovásodon mint az enyémen de mindegy :)

Amúgy a Sony azért nem adta ki a szülinapi fehér PS3at mert már megtette pár éve.
Ugyanis van fehér PS3 ha jól tudom. Sőt, piros is kék is elvileg. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#313) Elims válasza Sirandrish (#312) üzenetére


Elims
veterán

Nem tudom,hogy mennyi van rajtad,vhol meg lehetett nézni.Csak remélem,hogy te vagy a "nyertes". :-)

De ez nem tiszta fehér.Volt neked a legelső szériàs ps1-ből?Na ez olyan ha jòl tudom.
El tudnék viselni egy olyan szürkés ps3-at.. :-)

(#314) Sirandrish válasza Elims (#313) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze ez szülinapos cucc, azért nem tiszta fehér.

Jaja volt..mondjuk én már akkor is Nintendo párti voltam és inkább az N64et nyomattam :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#315) Elims válasza Sirandrish (#314) üzenetére


Elims
veterán

Nekem az kimaradt. :-(
Két féle fiatal volt ugye,volt a Mario-s (te) és volt a Sonic-os,én. :-)
Ha véletlenül talàlnék 2-3e-ért n64-et biztos megvenném,de ez még kissé esélytelen.5e-től indul.
Neked megvan még?

(#316) Sirandrish válasza Elims (#315) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már nincs..csak egy Joy lóg a falon. :K
Nah igen..a Sega se volt gyenge akkoriba. Imádtam a DC-t is..nagyon sajnálom hogy nem lett sikeres.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#317) Elims válasza Sirandrish (#316) üzenetére


Elims
veterán

Én is sajnálom. :-(( Pedig nagyon sok pénzt rávertek a reklámra.
Jó az a gép.Van egy szép darabom abból is. :-))

Nem hiszitek el,hogy mit találtam véletlenül.
Na mondom szaladok és rányomok 150e-t.Picit elkéstem vele. :-(((
Kíváncsi leszek a végére.

(#318) Sirandrish válasza Elims (#317) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez egy "nyereményjáték" vagy mi.
576 és IGN is kitette. Megveheted de a pénzt azt jótékony célra ajánlják fel. Tehát vehetsz egy PS4et és még jótékonykodhatsz is. Vagy valami ilyesmi volt a szlogen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#319) Elims válasza Sirandrish (#318) üzenetére


Elims
veterán

Igen,jótékonyságis a dolog.De ha most tart 174e-n az én 150-em sehol nincs. :-/ Ign-en is jótékonyság van vagy nyereményjáték?

(#320) Sirandrish válasza Elims (#319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez az, csak nem tudtam másképp írni. Nem nyereményjáték csak ez itt ni. Egyébként látom a leírásba is ki van írva szóval az előbb mekkora okosságokat mondtam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#321) supercow válasza Sirandrish (#320) üzenetére


supercow
őstag

"Kiszivárgott" képek a feltételezett PS4 Slim-ről, ami lehet kamu is. Nekem tetszene ekkora méretben, talán az ára is csökken akkor lassan majd megéri beruházni. Jobb minőségben itt


[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#322) Sirandrish válasza supercow (#321) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bejönne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#323) Elims válasza supercow (#321) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg jó lenne.De erre én max.70e Ft-ot szánnék.Azt sem most.
Így nekem még ez -ha igez- a slim bőven befut.
Egyébként nekem innen kicsit olyan wii-s.
?

(#324) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Elfeledkezett mindenki a topicról? :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#325) MasterMark válasza Bogyi007 (#324) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm egy új hsz. :D

Switch Tax

(#326) Elims válasza Bogyi007 (#324) üzenetére


Elims
veterán

Dehogy. Csak inkàbb a szakmaiba írjuk. ;-)

(#327) Sirandrish válasza Bogyi007 (#324) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én emlékszem rá :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#328) Tegla80


Tegla80
addikt

En folyamat ajanlom a ps4 topic-ban is,de inkabb oda megy az off.......

Sony® & PlayStation®

(#329) supercow


supercow
őstag

Ezen a hétvégén sem lesz időm játszani :( infamous2 megint vár.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#330) Sirandrish válasza supercow (#329) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem sem lesz sok időm, de pici Rayman szerintem belefér..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#331) Tegla80 válasza supercow (#329) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne is mond..... mar egy hete nem tudtam jatszani,mig kozben premium lett a BF4 em,jot egy COD Ghost es +jelent a BFHardline is.
Tavasz van es hirtelen kismillio kinti(udvar)"gondom" lett ami zabalja az idom....ha a veger erek 1teljes nap "csak jatek" jon. Plusz egy horgaszat is tervben van,ha belefer a jovo heten....

Sony® & PlayStation®

(#332) Elims válasza supercow (#329) üzenetére


Elims
veterán

Erre nagyon kívàncsi lennék..
A mùltkor nem akartam megkérdezni a ps3 topikban:
Te jàtszottàl màr a heavy rain-nel?

(#333) supercow válasza Elims (#332) üzenetére


supercow
őstag

Demót feleségemmel megnéztük, nagyon tetszett neki is. Az a gond hogy nem tudom rávenni hogy játsszon valamit. Most épp porckorong gondja van, egyébként sem dolgozik, van 82cm lcd és egy Slim ps3 a hálóban, de inkább rendes könyvet olvas. Az Amalurt tolta régen sokáig. Végül nem vettem meg neki a Heavy Raint de nem adtam fel.
Elfogadja hogy 40 évesen játszani akarok de nem örül neki amikor elmerülök, õ meg beszélgetne :DDD néha duzzog is kicsit de hát ez van.
Most itt a tavasz, rendezni kell a kertet, hétközben meló, csak hétvégén tudnék de olyankor a család igényli a figyelmet, általában a játékról kell lemondanom :(( szóval kb minden második hétvégén 2-3 óra.. Most épp infamous2, de kb 1 éve megvan a Last of Us és be sem tettem a gépbe, meg a rengeteg Plus játék ami 2 éve csak jön..

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#334) Sirandrish válasza supercow (#333) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Amalur az a Reckoning?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#335) Bogyi007 válasza supercow (#333) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ne is emlegesd a porckorongot... kedden műtötték az enyémet 4-5 csigolya közötti kiszakadással - szerencse hogy az elmúlt években a hátizomzatom erős lett a szobabicajozás miatt.

Tegnap este óta vagyok itthon de a padlásszobába egyenlőre nem is álmodom hogy feljussak az Lcdhez és a Ps3-hoz.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#336) supercow válasza Sirandrish (#334) üzenetére


supercow
őstag

Igen ez volt az egyik játék amit megjelenéskor, teljes áron vettem meg. A másik a Dishonored, amit ajándékba kaptam.minden más vatera vagy jatekaim.hu-ról.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#337) Sirandrish válasza supercow (#336) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-n toltam annak idején. Nekem is nagyon tetszett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#338) supercow válasza Bogyi007 (#335) üzenetére


supercow
őstag

Jobbulást, én lumbagos vagyok, 2 éve olyat görcsöltem hogy az asszony kihívta a mentõt éjjel. 1 hét fekvés, befõttesbe hugyozás stb.. Azóta minden reggel önszorgalomból tolom a gerinctornát, legalábbis 1-2 gyakorlatot amit kitaláltam hogy nekem jó.van tartalék izomlazítóm a fiókban. Ez van, ahogy telnek az évek rá kellett jönnöm hogy rám is hatással vannak a dolgok, 20 év ülômunkát nem lehet megúszni gerinc gondok nélkül. Régen válogatott kosaras voltam, most meg sétálni járok mint a nyugdíjasok :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#339) Elims válasza supercow (#333) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon ajánlom nektek a heavy rain-t.Vedd rá vhogyan a feleséged,hogy 1-2óráig maradjon a heavy rain előtt Veled.
Garantálom,hogy tetszeni fog.Ha kipróbáljátok rájöttök,hogy miért mondom...

"...nem örül neki amikor elmerülök, õ meg beszélgetne :DDD néha duzzog is kicsit de hát ez van."

:-) Nálunk teljesen ugyanez a helyzet.Szó szerint!

A last of us-t ne a gyerekek társaságában játszd,szerintem. :-)

"Régen válogatott kosaras voltam, most meg sétálni járok mint a nyugdíjasok :DDD"

Szép. :-/ Ilyen árat fizetni a munkáért. :-//

Az én hátam meg olyan mint egy stegosaurus-é,többek között az egyik munkám miatt. :-/

(#340) pumukli4573 válasza supercow (#321) üzenetére


pumukli4573
tag

jo is kinézet meg minden de hardver nagy kalap fos ... (alaplap)

felszakad proci alatt fólia ... ez okoz sárga led meg csíkozást meg stb gondokat gépnek ...

ps4 is golyozni kell ...
ps4 reball video

(#341) pumukli4573


pumukli4573
tag

keresek olyan emberkét aki tud flashelni ps3 fat gépet E3 flasherrel
kecskemétiek előnyben

(#342) Bogyi007 válasza pumukli4573 (#341) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem akarok megmondóemberke lenni, de igaz hogy offtopic, de ennyire azért mégsem...

Konzolok mokólása tudtommal nem szívesen látott vendég az itteni topicokban....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#343) pumukli4573 válasza Bogyi007 (#342) üzenetére


pumukli4573
tag

valamiért nem olvassa lemezeket a gép ... szoftveres gondra gondoltam

(#344) Bogyi007 válasza pumukli4573 (#343) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha fat gép és nem olvassa a lemezeket az már tekintettel a korára simán lehet hardveres gond is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#345) Sirandrish válasza pumukli4573 (#343) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha a gyárit nem viszi, gondolod hogy az irottat viszi majd?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#346) pumukli4573 válasza Sirandrish (#345) üzenetére


pumukli4573
tag

szerintem szoftveres hiba lesz mert amikor beteszem lemezt akkor játékoknál nem jelez semmit
mit gondolsz erröl ?

(#347) Sirandrish válasza pumukli4573 (#346) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hallod hogy pörgeti a lemezt?
Esetleg nincs lehetőséged egy digitális játékot kipróbálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#348) pumukli4573 válasza Sirandrish (#347) üzenetére


pumukli4573
tag

HDDról ment a demo mig le nem formáztam HDDT
kék jelez szóval benne van eredeti fifa 11 lemez, szoftveresen nem jelez hogy benne van
mi lehet a gond ?

[ Szerkesztve ]

(#349) Sirandrish válasza pumukli4573 (#348) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem egész egyszerűen az olvasó adta meg magát

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#350) pumukli4573 válasza Sirandrish (#349) üzenetére


pumukli4573
tag

még jo hogy van tartalékba meghajtó ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.