Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#1749) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez nem akkora titok, hogy a Sony is tervezi bemutatni a PS5-öt :DDD inkább csak biztosra mentek a formatervvel, lestoppolták a leghatékonyabbat felvállalva, hogy szénné lesz mémelve, a Sony meg találjon magának más formát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1752) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#1751) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mármint az időpontját - van egy gyanúm hogy hamarosan a Ps5 is bemutatkozik teljes valójában. És ezt előzte be a múlt héten a Microsoft...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1753) S e t h válasza Bogyi007 (#1752) üzenetére


S e t h
nagyúr

Származik ebből bármilyen helyzeti előnye a Microsoftnek? Sőt, nem gondolnám, hogy ez egyáltalán előny lenne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1754) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#1752) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerintem a Sony megadja a módját a bejelentésének.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1755) Wesder válasza Carlos Padre (#1754) üzenetére


Wesder
félisten

Idén még lesz egy PSX nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1756) .LnB válasza Carlos Padre (#1754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a State of Play "korszakot" elnézve, még ebbe se lennék olyan biztos. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1757) Carlos Padre válasza .LnB (#1756) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én viszont de :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1758) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Erdekessegkent johet ide is szerintem:

L:https://kotaku.com/nintendo-play-station-prototype-will-be-auctioned-off-i-1840485537/amp]Februarban lesz a Nintendo Playstation prototipus arverese.

Live-Die-Respawn

(#1759) .LnB válasza oriic (#1758) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor a Házigazdi nem tud linkelni, az már önmagában érdekesség. ;] :DDD

[link]<- itt a jó link

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1760) Deck válasza .LnB (#1759) üzenetére


Deck
titán

Biztos épp motoron ülve írt :P

PS5

(#1761) .LnB válasza Deck (#1760) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A kis Valentino Rossi. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1762) oriic válasza Deck (#1760) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amugy tenyleg. :D Bar elvileg siman atmasoltam a linkemet retro topikbol...ott meg jol lathato. Na mindegy.

Live-Die-Respawn

(#1763) l.skywalker


l.skywalker
félisten

NINTENDO'S LATE PRESIDENT HIROSHI YAMAUCHI SAID N64 LOST TO PS1 DUE TO JAPANESE GAMERS WANTING TO PLAY DEPRESSING GAMES WHILE BEING ALONE
a sok japán emo miatt nyert a Sony :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1764) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1763) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogyne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1765) Big_Boss válasza l.skywalker (#1763) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Witcher ;]

[ Szerkesztve ]

(#1766) Carlos Padre válasza Big_Boss (#1765) üzenetére


Carlos Padre
veterán

With chair :B

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1767) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Warcraft 3: Reforge Refound már megint mennyire egy durva, szomorú sztori a Blizzard háza tájáról!? Elkepesztő, hogy mivé lett az a cég. Köszönhetjük az Activision-nál gondolom...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1768) MasterMark válasza .LnB (#1767) üzenetére


MasterMark
titán

Csak a mémeket látom, de mi lett a gond vele?

Switch Tax

(#1769) l.skywalker válasza .LnB (#1767) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyszerűen döbbenetes. És már masszív refund hullám van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1770) ProEvoFan válasza .LnB (#1767) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kegyetlen durva.A Diablo 4et várom, mint a Messiást, de félek, hogy óriási baki lesz abból is.Ez van, mikor belepiszkálnak egy olajozottan működő cég folyamatába...Activision ugyebár...

[ Szerkesztve ]

(#1771) l.skywalker válasza ProEvoFan (#1770) üzenetére


l.skywalker
félisten

Előtte jön még a Diablo Immortal ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1772) _drk válasza MasterMark (#1768) üzenetére


_drk
őstag

Elvileg még a sztorit is átakarták írni, már a WOW-hoz illeszkedően.
Na legalább ez nem sikerült nekik, ugyan úgy ahogy sok más Ígért dolog se.
Volt egy kis feljavítás, ami mondjuk egy HD texture pakk, csak azért 30euro-t elkérni pofátlanság.
Ráadásul nagyon bugos is. A cutscenes-eket totál felakarták turbózni: van is egy videó fent ahogy a Blizzcon-on milyen volt és milyen lett.
De amivel kiverték a biztosítékot az az volt, hogy a régi verziót törölték a battle.net-tel együtt, pedig az új még nem is működik.
Konkrétan törölték a leaderboard-ot, úgy hogy az új még nem is él, és ez egy kompetetív játék!
A másik nagy pofátlanság a szerzői jogok teljes körű elvétele a custom mapoktól. Ki van jelentve, hogy minden az övék.
Nem akarnak még egy Dota fiaskót.

A refund meg azért nagy szó, mert első körben nem is volt egyszerű, és még aki a forumon segített benne azt bannolták...

Ezek után én se tudom, hogy várjam-e a D4-et.

(#1773) l.skywalker válasza MasterMark (#1768) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálam ez volt a csúcs :D [link]

ha ez igaz akkor a Main Menu egy Chrome Web App :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1774) MasterMark


MasterMark
titán

Tyű ez igen. Nem gondoltam volna. :Y

Switch Tax

(#1775) Carlos Padre válasza .LnB (#1767) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igazából nem tudom jó e vagy sem, hogy fingom sincs miről van szó. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1776) .LnB válasza _drk (#1772) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A refund meg azért nagy szó, mert első körben nem is volt egyszerű, és még aki a forumon segített benne azt bannolták..."

És azok után, tegnap már automata volt a refound. Se szó, se beszéd, visszakapta mindenki a pénzt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1777) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mit szólunk a Star Wars: The High Republic-hez?
Elsőre nekem az volt a gondolatom, hogy degradáló lett volna Old Republic-ként hívni, azt a vonalat "folytatni". Aztán ez azért van mert nem több ezer évet utazunk vissza, hanem csak pár százat. 200-at konkrétan. Így Revan sztoriját megint nem kapjuk meg. Sebaj. Ott egy fehér lap, most aztán tényleg megmutathatják, hogy mire képesek. Az éra felvezetése augusztusban kezdődik. Charles Soule regénye által, a Light of the Jedi-vel. Azt mindenképp el akarom majd olvasni. Aztán nagyon kíváncsi leszek a továbbiakra.

Nem tudom, hogy a Disney megérdemli e egyáltalán még az esélyt. De igazából ma már ott tartunk, hogy akkor a médium a Disney, a Star Wars, hogy nekünk nincs esélyünk elkerülni, hogy ne figyeljünk rájuk. :)
Számomra a Disney érából egyedül a Rogue One az, amit őszintén tudok szeretni. Minden hibája ellenére, és nagyon sajnálom Gareth Edwards elnyomását. Lehet, hogy ennél még sokkal jobb is lett volna. Tudom, sokan oda meg vissza vagytok a Mandalorian-ért, én nem tudom szívből szeretni, mert egyszerűen az eyecandy baby Yoda mögött meglehetősen üres, és ötlettelen. A teóriákat leszámítva nem is igazán tart semerre. Persze a Disney jobb cuccai közé tartozik, én is végignéztem, de nem vagyok annyira elégedett.

És ha már így belekezdtem. Két dolgot hiányolok. Egyrészt Ahsoka Tano teljes mellőzését évek óta. A kezdeti idióta karakterből mára az egyik kedvenc SW karakterem lett. A Rebels-ben már egy igen kiforrt, izgalmas, érett karakter lett. [link] A másik dolog is a Rebels-hez köthető. Mégpedig az időutazás mechanika. Amit azóta is teljesen mellőznek, nem igazán kezdtek vele semmit. Pedig akkor amikor bedobták, azt hittem ez nagy változásokat hozhat, de eddig semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1778) Big_Boss válasza .LnB (#1777) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki belőle.
Mondjuk nekem tetszett a Mandalorian és a Jedi Fallen Order is, de ez lehet, hogy csak azért van mert évek óta vágyom egy jó SW történetre...

(#1779) .LnB válasza Big_Boss (#1778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Mandalorian tetszett nekem is, csak nem akkora cucc, amekkora hype övezte. Fallen Order még várat magára, majd ha bekerül EA Access-be. :)
Én a mély univerzum építésre leszek most kíváncsi. Mert most aztán tényleg minden adott, hogy megmutassák. Csak az a baj, hogy a Disney-nél minden ötlet excel tábla, profit, és költségkimutatás alapján történik. :( Úgy meg nehéz..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1780) l.skywalker válasza .LnB (#1779) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem a Disney előttig is az Expanded Universe volt a kedvencem, amit főleg a könyvek és az egyéb olvasott tartalom töltött fel igazán egésszé. Amióta a Disney átvette, ugye hivatalosan törölve lett az Expanded Universe, de az írók ugyanúgy elkezdték fosni magukból a könyveket. Sokat meg is vettem, párat már el is olvastam és megint azt kell mondjam, hogy a lírikus része menti meg számomra az egész Star Wars-t. Ha belegondolok, nekem mindegyik film tetszett, hozzád hasonlóan a Rogue One volt a Disney érásak közül a kedvencem, aztán a Solo és végül a 8. (a 9-et még nem láttam, psszt!), de sem a filmes, sorozatos, rajzfilmes vonal nem tudja jól megalapozni az új univerzumot, és ami még a korábbi időszakkal szemben nehézzé teszi számomra, hogy nem készültek olyan videójátékok amik meghatározóvá tették volna ezt az élményt. Anno a Jedi Academy-vel ha nem játszottam hetente legalább 1x, akkor egyszer sem. Vagy a Republic Commando-val. De az azutáni játékok közül már a Force Unleashed sem tetszett, a Battlefront-ok egyáltalán nem (a második sztorija egy picit), a Fallen Order-t pedig még csak épp elkezdtem, de úgy éreztem pár patch-et meg kell várni. A LEGO Star Wars játékok a legjobbak számomra az elmúlt évekből.

A könyvek viszont jók. Olvastam a Rogue One előzményét, baromi jó, sokkal kerekebbé teszi a sztorit, de a régi kötetek is még mindig nagyon jól ki tudnak ragadni a SW jelen állapotából. És emiatt nem aggódok a filmek miatt, mert nekem már az Ep 1-2-3 sem ért fel azzal, amit az original trilógia + a könyvek tudtak nyújtani.

Amit én érzek, hogy a Disney tudatosan le akarta zárni a Skywalker-es időszakot. Annyakínja és Lüke után (mondom a 9. nem láttam, de sejtem ott is lesz egy) az utolsó Szájtáterrel véget ért a Lucas éra, véget ért a múlthoz viszonyítás. A High Republic ebben jó lehet. Ez kvázi egy SW 2.0 Update lesz. Én kíváncsian várom, mert ha csak részben vesznek át írói ötleteket, már lehetnek annyira sikeresek, mint a korábbi alkotói közösség. És amig Doug Chiang velük van a látvány mindig kicsit McQuarrie-s marad, akárhol és akármi is jelenik meg :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1781) Big_Boss válasza l.skywalker (#1780) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ha már a könyveknél tartunk, én még sajnos nem olvastam egyik SW kötetet sem, mi az ami ajánlott?

(#1782) l.skywalker válasza Big_Boss (#1781) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hát hajjajj :D Ez nagyon nagy témakör. Az én abszolút kedvenceim:

1. Han Solo trilógia A. C. Crispin-től. Ebben három kötet van:
- Az éden pokla
- Hutt játszma
- A lázadás hajnala

Ezt megfilmesítették volna én komolyan mondom lehidatltam volna.

2. Dart Bane trilógia Drew Karpyshyn-től, ebben is 3 kötet van:
- A pusztítás útja
- A kettő szabálya
- A gonosz dinasztia

Amik még említésre méltóak:
Michael Reaves: Darth Maul, a vadászó árnyék

Amiket én még nagyon el akarok olvasni az a Zahn féle Thrawn sorozat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1783) MasterMark válasza l.skywalker (#1782) üzenetére


MasterMark
titán

A kettő szabályát olvastam, meg a thrawnosból az egyiket.

Switch Tax

(#1784) l.skywalker válasza MasterMark (#1783) üzenetére


l.skywalker
félisten

A kettő szabálya ugye egészen elér az episode 3-ig, ott beszél róla Sidious.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1785) Carlos Padre válasza .LnB (#1777) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sose szerettem ha egy sorozatban megjelent az időutazás, ha nem eleve arra épül a történet. Egyrészt fantáziátlanságot jelent, másrészt egy katyvasz lesz belőle mindig aztán elsikkad az egész, gyakran az egész sorozattal együtt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1786) .LnB válasza Carlos Padre (#1785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor gondolom a Dark c. Netflix-es sorozat nem volt meg neked ugye? Szenzációs. De ha időutaazás akkor ott van ugye a Back to the Future iskolapéldának. Kényes terep, de ha jól használják akkor szuper.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1787) Carlos Padre válasza .LnB (#1786) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Olvasd el mégegyszer, amiket felhoztál példának, azoknak alapja eleve az időutazás. A Rebelsben nem tudom mi történik, de ha egyszer megjelent az időgép, akkor az mindig is létezett, minden korban, ez az időgép lényege. Szóval akkor hogy is tört ki a szervezett lázadás? Hogy döntötték meg a Birodalmat? A Rebels korábbi epizodjaiban hol volt az időgép? Érted? Rögtön egy nagy katyvasz lett az egész.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1788) .LnB válasza Carlos Padre (#1787) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja nem így hozták azért be. Ötletesen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1789) .LnB válasza l.skywalker (#1780) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Katalizátort én is olvastam. Nekem két könyvem a kedvencem, amik nem is regények, csak jópofák. A Jedi Útja és a Sithek könyve. Muris kis könyvek.

Én finoman fogalmazva sem vagyok oda a Disney filmekért. De leginkább a VIII-ért. Az teljesen kikészített. Fél évig nem bírtam SW témára még csak rá nézni se. És ezt komolyan írom.

(#1781) BigBoss91
Sokan a Thrawn trilógiát tartják a legjobbnak. Az mára már legenda, de a kánonba is behozták a karaktert. És az írója az új könyvnek is ugyan az, Timothy Zahn.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1790) Big_Boss válasza l.skywalker (#1782) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Köszi az ajánlást, Neked is .LnB!
Ezeket felírom a listára, már csak azt nem tudom, hogy olvassak vagy PS-ezzek... :O

(#1791) l.skywalker válasza .LnB (#1789) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a második résszel voltam így mint te a 8-al. Az ep1 után még úgy voltam vele hogy jó van nem lesz ez olyan szörnyű, erre végig kellett néznem az egy Nsync-es csávó tinédzser kori viszontagságait.
- Obi-van nem engedi hogy azt csináljak amit én akarok! Megköti a kezem!

Ült volna egy Bantha a fejére inkább. Kétlem hogy Luke és Leia az ő gyerekei voltak, kizárt hogy ez tudta hogyan kell gyerekeket nemzeni. Szerintem Obi-van volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1792) .LnB válasza l.skywalker (#1791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"kizárt hogy ez tudta hogyan kell gyerekeket nemzeni."

Hát igen, gyanúsan sokat foglalkozott a "homokkal". :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1793) l.skywalker válasza .LnB (#1792) üzenetére


l.skywalker
félisten

Várta a midi-chlorianokat... :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1794) Mike válasza l.skywalker (#1791) üzenetére


Mike
veterán

azért megjegyezném, hogy a szex ösztönös működés, nem kell tanulni, így a leghülyébbek is képesek rá.

LnB, még a homok is tud, minden szerve megvan hozzá
max nem élvezi annyira

arról nem beszélve, hogy Anakain odavolt Padme-ért

[ Szerkesztve ]

(#1795) l.skywalker válasza Mike (#1794) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van érzéked, hogyan lehet egy poént elrontani, meg kell hagyni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1796) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1791) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerintem a második is jó lett karakterfejlődés szempontjából, teljesen hiteles egy tini vergődése és lázadása a korlátok ellen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1797) l.skywalker válasza Carlos Padre (#1796) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én az eredeti trilógián nőttem fel és a könyveken. Azt kerestem a folytatásban, hogy hogyan születik meg az univerzum leghatalmasabb sötét lovagja. Mi vezeti el oda, hogy a rossz oldalra áll.

És kiderült, hogy azért mert neki kell kivinnie a szemetet és sötétedés után haza kell érnie. Szerintem egy SW-ban nem a tinédzser padawan lázadása kell hogy legyen a kiváltó ok. Ennél sokkal nagyobb tragédiának, behatásnak kellett volna történnie.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1798) Bogyi007 válasza l.skywalker (#1797) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát az anyja halála azért csak jó volt katalizátornak...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1799) l.skywalker válasza Bogyi007 (#1798) üzenetére


l.skywalker
félisten

Már előtte is szenvedett, mintha nem ereszkedtek volna le a heréi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1800) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1797) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ó, az megvolt a harmadik részben keményen. Majdnem letaszította a Birodalom visszavág-ot az első helyről.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.