Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) #58978304


#58978304
törölt tag

Codozás közbeni Gőzölős szünet.
Cod hoz öltözve mert így jobban jönnek a kill ek :D

Na de nyomassátok ti is mert baromi kíváncsi vagyok mindenkire!! :K
Ne csak avik legyünk hanem önmagunk! :K

[ Szerkesztve ]

(#802) .LnB válasza #58978304 (#801) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egy Dwarv? És MTL?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#803) #58978304 válasza .LnB (#802) üzenetére


#58978304
törölt tag

Tudtam h te is gőzölsz mert egyszer ha jól emlékszem láttalak az e cigi topikban és van YT on feliratkozásod ilyen irányú csatornákra :D
Az am egy gyárilag DL tank ( SC GS 3ml Tank ):

Amit MTL re alakítottam úgy, hogy egyszerűen lekaptam a kályhacsövet és kapott egy másikat a gs air 2 ről (a képen nem a kályhacső van rajta ) és a kazánt ami max 60w 0.5 Ohm kicseréltem (mert pont belepasszol) egy max 20w 1,5 Ohm os kazánra szintén a GS air 2 ből .
Így végezetül kaptam egy 3 ml es nagyon kompakt MTL es tankot.
Amit egyébként egy Istick Pico hajt.
Tehát nagyon kompakt lett az egész :)
Volt már nekem több gépem pl Rewenger x MTL/ DL nekem ez a kombináció így MTL ként frankón adja.
A többi gép nagy/nehéz volt meg egyfolytában a zsebemben van szóval ne húzza már le a nadrágot.
Vezetés közben is kényelmetlen volt a nagyobb gépekkel gőzölni :D

2x AAA elem magasság kb:

[ Szerkesztve ]

(#804) .LnB válasza #58978304 (#803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah, nyomom én is.
Nincs is jobb mint este az ágyból tolni a PS-t, és gőzölni közben. Persze, volt, hogy dryhit-re szívtam a vattát annyira bele voltam merülve a játékba. :)
Nekem is van pár mod meg tank már, de csak a Geekvape Blade + OBS Cirus II kombót használom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#805) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#183670) mike1334

Jézus mik vannak. :D

Áhh, ő nem gémer nő. Cseppet sem. És ezt 13-14 éve nem tudom eldönteni, hogy jó e avagy sem. Mert mivel ő nem kocka, ezért nagyjából tudjuk követni a klasszikus családi modell-t. Szóval nem pizzán élünk meg ilyenek. Viszont nem is nagyon érti meg miért rajongok a videojátékokért. És nem is érdekli. :S

Mert ismertem ellenpéldákat is. WoW-ban egykori guildtársaim (családanyák):

-Ajj.. kellene valamit főznöm, de farmolni is kellene. Áhh rendelek majd pizzát..

:D

Ő meg ilyen:

Hétfőn megjött a Ps classic. Kisfiammal nyomtuk délután. Fiam tökre odavolt a roncsderbis játékért.
Mentünk este érte, beszáll a kocsiba, erre a fiam:

-Képzeld van két új kontroller, meg az a roncsderbis játék, tök jó, így kell irányítani....
-Apa vett kontrollereket?
-Nem, egy új konzolt! Ilyen pici..
-MICSODA?!?! :(((

Nem mertem a visszapillantótükörbe nézni (hátul ül a kicsivel a kocsiba). Úgy röhögtem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#806) mike1334 válasza .LnB (#805) üzenetére


mike1334
veterán

Nálunk is ez a felállás kb. Asszony nem gémer, egyedül a Forza Motorsport kötötte le, annak is csak a kamionos része :D Így nem érti, hogy ebben mi a jó, miért költök rá ennyit...mondjuk nem szól érte, sőt kaptam már ajándékba játékot, de azért na.

Cserébe nem túr ki a konzol elől, hogy most ő akar játszani :DDD

Ellenpélda nálunk is van, bátyám Lineagezés közben ismerte meg a feleségét, mai napig játszanak mindketten, sőt sógornő húga is nagy Lineage fan.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#807) #58978304 válasza .LnB (#804) üzenetére


#58978304
törölt tag

Igen a vattaégetés velem is megesik ha épp tolok valamit ami épp beszippantott.
Amugy a Feleségem is Waper és mivel imádja a játékait ilyeneket tol h Beyond,Heawy Rain,Detroit 6x Tolta ki :DDD ,Until Dawn,Hidden Agenda, Crash Bandicoot ,így ő is néha csak azt veszi észre h égett íze van már :D

[ Szerkesztve ]

(#808) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nálunk párom is érdeklődik a videojátékok iránt (van egy Nintendo 2Ds neki) valamint Xboxon a Final Fantasy XV érdekli, meg most egy Mobilos játékkal a Monsters Super Legue-el játszik. És szerencsére tolerálja a konzolozásomat és a hozzátartozó költekezést, bár a One S cserét X-re megkérdőjelezte. :))

És akkor hoztam én is képeket rólunk valamint kissógimról (boxos topicban párszor már hivatkoztak rá) és kedvenc szobacirkálómról. :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#809) #58978304 válasza Bogyi007 (#808) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szuper, Helyesek vagytok :)
Üdv az "arcosok klubbjában" :C
Sejtettem ám h te sem vagy nonstopp megkötözve :D
Lassan csak beíndul ez!
Hát nem sokkal jobb így h akikkel fórumozunk azoknak végre lettek igazi arcaik?
Nem tudom mi van a többiekkel biztosan szégyenlősek,
vagy csak próbálják elkapni a legjobb selfi pillanatát...
Pedig lehet az a kép tök

előnytelen is nyugodtan, úgy sem sem az számít :D

(#810) markknight válasza #58978304 (#800) üzenetére


markknight
veterán

Én LNB-ről azt hittem, hogy ő az aki a Sidney Crosby-s videót csinálta, aztán egyszer én is láttam valami videónál :D

(#811) .LnB válasza markknight (#810) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hubakker. :D Erre sose gondoltam, hogy az a link ennyit számít. De sebaj, fresh figura csinálta azt a videót, nem baj ha azt hiszitek. :D

Amúgy: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#812) markknight válasza .LnB (#811) üzenetére


markknight
veterán

Amúgy durva, hogy ezt a játékot Tomb Raidernek hiszi a YT: https://www.youtube.com/watch?v=uKNeL9zlvqs

(#813) .LnB válasza markknight (#812) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Főleg úgy, hogy cimkének bele van írva, hogy Hellblade, és a többi részénél meg jó. Bár lehet ott én adtam meg külön a játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#814) #58978304 válasza .LnB (#804) üzenetére


#58978304
törölt tag

Amúgy igen én is régebben sokat gőzöltem játék közben olyannyira hogy néha már a tv-t sem láttam :D
Viszont olyan eszeveszett mennyiségű (3mg Nikotin) liqvidet fogyasztottam napi szinten (14ml) ,hogy már visszább kellett vennem.
A nikotinom visszaemeltem a kezdő 12mg ra és a 70/30 helyett ismét 50/50 tolok ,hogy kaparjon rendesen és ne keljen félóránként kb gőzölnöm..
Most úgy óránként 8x szívok bele átlag 2,8 mp eseket.
A napi mennyiségem így maximum 5ml.
Te is kevergetsz vagy készen vásárolod?
Én másfél éve magam keverem ,sokkal aromatikusabbakat hozok így össze mint bármelyik bolti leves :D
Nem beszélve arról h így a töredékébe kerül :)

[ Szerkesztve ]

(#815) markknight


markknight
veterán

Hát ez óriási :D [link]

(#816) Madwe válasza #58978304 (#814) üzenetére


Madwe
nagyúr

Haha, nem gondoltam volna h itt is vaposokba fut az ember. Én egyébként 15 év napi 1 doboz cigi után kezdtem el, mtl vaporessoval (revenger) magamnak kevertem, 3mg, 70-30 arényban. Ez ment 2 hónapog, majd 2 hét nikotin nélkül, azóta (már fél év) semmi. Mindezt full könnyen, egyedül a nikotinosról való lemondás utáni 3 nap volt nehéz. De ha cigiről jövk le, a másik 6000 adalékanyag elvonása még mellé jött volna:)
Szóval ha valaki le akarna szokni, bíztatom erre.
Ha valaki az íze kedvéért csinálja, azt is megértem:) de nekem pl nikotin nélkül már semmit nem adott így azt meguntam:)
Btw mindezt egy ketogén diétával kezdtem majdnem egy időben, amit azóta is tartok, 7. Hónap, minusz 38kiló, még kb 10kg zsírfelesleg van rajtam - a 18%testzsírszázalékhoz, első körben az a cél, aztán lehet 10 körülit is megnézem, h mit vállalok... de azt nem tudom. Egyelőre nulla szenvedés (az első hónapos rohadt nehéz zsíradaptációt leszámítva) amióta átálltam, uh ezek csak ilyen kb célok, ameddig jól esi tuti csinálom (energikusabb vagyok sokkal és könnyen összpontosítok) és a végén is egy könnyedebb megengedőbb ketos változatára fogok áttérni, mert ezt baromi egészségesnek tartom a saját utánajárásom, érzetem következtében:)
Btw a testzsírszázalék. Víztartalom, izomtömeg, csontsűrűség mérésére xiaomi body composition scalet használok, nagyon jó:) nyilván elfogadom h nem mérnöki pontosságú, de konzekvens, s 7 hónapnyi adatot visszanézve elemezve full jól működik:)
Bocs az offért, hiába a topik neve:) de ez a két téma foglalkoztat leginkább az elmúlt fél évben, vapo előhozta belőlem:)

[ Szerkesztve ]

(#817) #58978304 válasza Madwe (#816) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én 17 év napi 2 Doboz analógról álltam át.
Az nap mikor megvásároltam az első e cigim az volt az utólsó napja az analógnak.

[ Szerkesztve ]

(#818) Mike válasza #58978304 (#817) üzenetére


Mike
veterán

Az kemény

(#819) #58978304 válasza Mike (#818) üzenetére


#58978304
törölt tag

Az egy állatság volt ... :(
Te am dohányzol Mike?

[ Szerkesztve ]

(#820) Bogyi007 válasza #58978304 (#819) üzenetére


Bogyi007
veterán

Neki a tulipán rágcsa a hobbi. :DDD :DD :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#821) Mike válasza #58978304 (#819) üzenetére


Mike
veterán

dehogy

(#822) marilllyo


marilllyo
veterán

Na ide se írtam még! Gondoltam beköszönök! :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#823) .LnB válasza marilllyo (#822) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szija cica. :D

Felveszel PS-en barinak? Meg akarom nézni a trófeáidat. :D gabris_mihaly az ID-m elvileg. Felvehet más is, csak írjátok le légyszi, hogy ki-kicsoda.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#824) Mike válasza .LnB (#823) üzenetére


Mike
veterán

ismerkedünk, ismerkedünk? :)

(#825) marilllyo válasza .LnB (#823) üzenetére


marilllyo
veterán

Rio__HUN az ID-m. (Cicafej, nem a napocska). De mindjárt felveszlek.

Egyébként ITT láthatod a trófeáimat.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#826) #58978304


#58978304
törölt tag

Valakit a fórumról nagyon megtalálltam FB-n :D

Az inkonító megörzése érdekében természetesen csak ennyi ;)

Na jó most már Mike ra is kíváncsi lennék :)
Nem lesz fotó?

[ Szerkesztve ]

(#827) Bogyi007 válasza #58978304 (#826) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerintem ez Sebastian Vettel titkos profilja lehet... :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#828) marilllyo válasza #58978304 (#826) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem is megtalálsz Facen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#829) #58978304 válasza Bogyi007 (#827) üzenetére


#58978304
törölt tag

:DDD

(#830) #58978304 válasza marilllyo (#828) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hát ennyiből nem lesz egyszerű megtalálni :D

(#831) Mike válasza #58978304 (#826) üzenetére


Mike
veterán

nem

(#832) Mike


Mike
veterán

ha valaki rám kíváncsi, el kell jönnie sörözni, Budapesten a 4es metró és 4-6os villamos vonala környékén

(#833) marilllyo válasza #58978304 (#830) üzenetére


marilllyo
veterán

Jajjmán...

Ph adatlap?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#834) #58978304 válasza marilllyo (#833) üzenetére


#58978304
törölt tag

Mint már írtam itt off topicba az esetek 99% ban mobilról vagyok, természetesen mobil nézetben.
Úgy nem látszanak a szükséges információk.

De nézd mit találtam :D

[ Szerkesztve ]

(#835) marilllyo válasza #58978304 (#834) üzenetére


marilllyo
veterán

Uhh.... Erre nem is emlékeztem..:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#836) .LnB válasza marilllyo (#835) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nahallod, tökre nem ilyennek képzelek el. Sokkal nyomibbra. Ehhez képest fresh vagy bazdki mint egy friss káposztafej. Abszolút meg nem mondanám rólad, hogy ekkora kocka vagy. :D ez a macskás profilkép, meg a rengeteg platina más képet vetített az agyamba. :D plusz egy évvel még idősebb is vagy nálam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#837) Carlos Padre válasza .LnB (#836) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ahhoz képest egész jó a segge mi?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#838) marilllyo válasza .LnB (#836) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy "bejössz cuncus" mondattal elintézhetted volna az egészet. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#839) .LnB válasza marilllyo (#838) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt privibe akartam. Csak még gyűjtöttem a bátorságot. De a Teccő.... kő kóla? szöveggel indítottam volna. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#840) marilllyo válasza .LnB (#839) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát most egy BO4 Reznov, Woods párosért lennék hajlandó sz*pni. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#841) .LnB válasza marilllyo (#840) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát te nagyon könnyű vérű egy ***** vagy akkor. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#842) Mike válasza .LnB (#836) üzenetére


Mike
veterán

ilyen képet bármikor fel tudok tenni én is, pedig fiú vagyok
1 perc se kell hogy találjak ilyenből tucatszám

(#843) .LnB válasza Mike (#842) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor tisztázzuk. Én megkerestem őt fb-on, és a profilképét látva beszélek. Amin ő van.
Valaki itt valamit nagyon félreért, vagy te vagy én. Inkább te.

marilllyo egy faszi, és én csak viccelek. (#834) Psfanboy amit linkelt az csak marilllyo egykori borítóképe a fb-on.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#844) marilllyo válasza .LnB (#843) üzenetére


marilllyo
veterán

Nézzoda...hát össze vesznek rajtam. Btw. a páromnak simán van ilyen segge, mint annak a csajnak a borítóképen. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#845) .LnB válasza marilllyo (#844) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól megölted a bulit baszod. :D Kockák közé ilyet bedobni, sokakat ez leblokkol, el se tudják képzelni. :) Nekem szerencsére nem kell elképzelnem, de a menyasszonyomat azért nem fogom kibeszélni.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#846) oriic válasza .LnB (#845) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki női hátsókról beszélt? :D

Live-Die-Respawn

(#847) Mike válasza .LnB (#845) üzenetére


Mike
veterán

Két srác beszélget:
- És akkor felvittem a csajt a lakásomba, felültettem az asztalra az új notebookom mellé
- Vettél új notebookot? Milyen processzorral?

(#848) #58978304 válasza Mike (#847) üzenetére


#58978304
törölt tag

Két HyperCube beszélget nem?.... :D

[ Szerkesztve ]

(#849) marilllyo válasza .LnB (#845) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugyanmár... a legtöbb ismerősömnek párja / menyasszonya / felesége és gyerekei vannak már.
Nincs annál jobb, mint mikor nyomjuk a blackout-ot (battle royale) ...utolsó fázisban vagyunk kb... 5 percen belül kb eldől, hogy nyerünk-e vagy sem...és benyög ilyet a harcostárs, hogy "pill csinálok a gyereknek egy macikávét" :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#850) #58978304 válasza marilllyo (#849) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na ez ismerős :DDD
Én sokszor úgy Cod ozok h a gyerek konkrétan a fejemen csúzdázik közben :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.