Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) LeventeV


LeventeV
senior tag

Gondoltam Off topik reven belefer, hatha masnak is van hasonlo problemaja s tud segiteni. Nekem a Chrome sem jott be. Nagyon lassan hozza be az oldalakat. De inkabb az mintsem az allando flash crash :P

[ Szerkesztve ]

(#552) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Windows Phone és akkor elkerülnek az ilyen problémák. :C

Több mint egy éve dobtam az Android platformot - azóta jobb az életem. :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#553) Sirandrish válasza Bogyi007 (#552) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah már csak Elims hiányzik a másik sz*rral...izé oprendszerrel és akkor mindenki itt lesz ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#554) Elims válasza supercow (#545) üzenetére


Elims
veterán

:-DDD

SirAndrish: Nem haragudott meg,hogy ajàndékot eladtàl?

Az a màsik szar kenterbe veri amit te és Bogyi fogdos.
Oda-vissza alàzza azt a két "nagyon pöpec" rendszert. :-DDD
Csak jelenthetnek ennek a hulladéknak ami itt van a kezemben és villàm mòdjàra csinàlja amit akarok. ;-))

Bogyi,tavaly nem teljesen ez volt a véleményed a win telefonròl... ;-)
SirAndrish meg egyszerűen nem vallja be.Vagy mazochista és még mindig azzal a szutyokkal szivatja magàt vagy titokban màr réges rég almàt fogdos és ossza itt az okossàgot. ;-)

Levente: Rakd ùjra az egész rendszert.Én most vagyok tùl raja és eddig minden O.K.

(#555) Sirandrish válasza Elims (#554) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mióta droidot használok még gondom nem volt vele így nem tartom szükségesnek a váltást. Az Iphone meg amúgy is túlárazott szóval ide nekem egy 3210est :DDD

Az asszonka meg nem haragudott :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#556) Bogyi007 válasza Elims (#554) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mikor szídtam én a WP-t?

Olyannyira bejövős a Win téma, hogy már a gépen is Win 10 van az XOne is hamarosan megkapja és januárban is valszeg Win10-es telóm lesz....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#557) Elims válasza Bogyi007 (#556) üzenetére


Elims
veterán

Amikor voltàl olyan kedves és segítettél nekem a legfontosabb lemezes jàték megszerzésében.
Akkor mondtad,hogy gubanc van vele.Kevésbé voltàl megelégedve mint most. :-)
Biztos megjavult. ;-)

De inkàbb lapozok..

Tegnap megvettem vita-n a mahjong-ot a baràtnőmnek hàtha ràkattan.Pròbàltam a kezébe nyomkodni a gépet,nem sok sikerrel. :-/ Ill. semennyivel. :-/
Este ment ugyanaz a téma.Volt kb.10perc szòkirakòs 2. aztàn durcàskodàs.
De egy gta-t nem hagyhatok abba a finàlé előtt. :-/
(Most az egyik heist duplàn fizetett.)
Később aztàn jòl "kiengeszteltem" és minden O.K. lett,de,hogy szinte mindig ugyanaz a téma.?Hihetetlen.
És nem is az zavarja leginkàbb,hogy jàtszom hanem az,hogy közben beszélek is és ő nem tud hozzàm szòlni.

Ti tényleg szerencsések vagytok. :-)

(#558) Sirandrish válasza Elims (#557) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az ilyen FB-s Candy Crush se köti le? Vagy az Angry Birds? Csajos nálam úgy nyomja ezeket mintha valami komoly MMO-k lennének :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#559) Tegla80 válasza Elims (#557) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar csak nagyon regi emlek,de En anno odabasztam az asztalra azt megkerdeztem,h ha eljarok a haverokkal kocsmazni az jobban tetszene e,mert lehet az is.....utana kuss volt.
Nagyon szabadjara engedted,ez itt a baj es nem a jatek meglete sztem.....idonkent meg kell mutatni,h ki a fonok,mert a fejedre no es semmi nem lesz mar jo neki.

Sony® & PlayStation®

(#560) Sirandrish válasza Tegla80 (#559) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem igazán értem.
Mert ha napi 12-16 órát játszana akkor persze megérteném, de 2-3 órát a szabadidőmből nem tölthetek azzal amivel akarok?

Én anno mikor klánnal CODoztam, akkor is csak annyi volt a baja hogy hangos vagyok.
De nem is értettem akkor sem, hisze csak éjfélkor kiabáltam torkom szakadtából hogy "gránááát, füüüüst" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#561) Bogyi007 válasza Elims (#557) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az a térképes része volt (navigáció), de az bevallottan gyengus szeglete a WP-nak.

( #560 ) Sirandrish: LoL! :-P

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#562) Elims válasza Sirandrish (#558) üzenetére


Elims
veterán

Fb-s candy crush?Az vmi facebook-os akàrmi?
Mire jelent az meg?
Angry birds kizàrt. :-/ Màr pròbàltam neki telefonon/ps3-on is.

"...csak éjfélkor kiabáltam torkom szakadtából hogy "gránááát, füüüüst""

:-DDDDD
Ő ekkor ott volt melletted?? :-)))
Panelban ez komoly tud lenni. :-))))

Tegla: Folyamatosan az asztalt verem.De nem akarom kicsinàlni...vhol végülis igaza van,mert napközben elég keveset vagyunk együtt.De "függő" vagyok na.. :-/ Nem akarok ebből leadni.Jò vele kikapcsolòdni.
Tegnap kicsit durvàbban ràförmedtem.Pont egy heist finàléban voltunk és beszél nekem apròsàgokròl.A vàlaszom nem tetszett neki.Ő ugye csöppet sem tudja,hogy milyen "fontos" résznél voltunk és olyankor elég csak egy félrepillantàs és négyen kezdhetjük az egészet majdnem elölről. :-/

Gondoltam màr arra is,hogy abba kellene hagyni az egészet,de vhogy nem akarom.
Vmi -szerintem nem létező- középùt kellene. :-/
Baràtnő csere meg kizàrt..

Egy baràtom csinàlta meg azt egy-két évvel ezelőtt,hogy egy ùjdonsült csajt elvitt magàhoz és még a lényeg előtt bekapcsolta a gépet és jàtszani hívta a csajt,majd bevallotta neki,hogy ő sokat jàtszik.
A lànynak nem tetszett ez,erre ő kirakta.
Így is lehet.. :-) De azòta sincs baràtnője.

(#563) Sirandrish válasza Elims (#562) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...ez a színes bizbaszszimulátor

Persze ott volt Warok közben mellettem..vagyis 2 méterrel odébb mondjuk :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#564) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ds-t kéne adnod neki, arra nagyon sok csajos progi van.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#565) Elims válasza Sirandrish (#563) üzenetére


Elims
veterán

Ezt mindenképp megnézem!
Köszi!! :-)

Bogyi: Supercow jewel programjàt megpròbàlom.
Van azon kivül màs??

És ha màr ps3 off topik..Szerintetek -tudom,ez mind csak fikciò,de- meddig fog "életben lenni" a ps3?
Szerintetek mikor jön el az az idő amikor màr csak a fifa-kat fogjàk kiadni a gépre?

(#566) Sirandrish válasza Elims (#565) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már szinte most is csak azokat adják ki. Amik még meg is jelennek, azoknak a java már erős kompromisszumokkal. Persze jön még 1-2 multiplatform cím, de már nagy energiát nemigen feccölnek a PS3ba szerintem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#567) Elims válasza Sirandrish (#566) üzenetére


Elims
veterán

Így gondolod?Én nem teljesen. :-)
Szerintem lesz még a ps3-nak kb.1.5-2éve és utàna hùzzàk le a redőnyt.
Sokan nem tudnak -anyagilag- vagy nem akarnak -még most- vàltani ps4-re és ezt tudja a sony.
Nem fogjàk hagyni elveszni azt a réteget.Az is pénz.

(#568) Tegla80 válasza Elims (#567) üzenetére


Tegla80
addikt

Mindent addig gyartanak amig van ra igeny......sztem a hsz irasakor nem is gondoltal arra,h a ps2 gyartasat csak 2012ev vegen hagytak abba :K .....a ps3 nal van mar multi es digit vasarlas is....szted akkor?!(ha ujragondolod nem keves az a 1.5-2 ev ;))
Az,h uj jatek meddig jon ra az mellekes,mert ami van rajta az is boven sok , foleg ha azokbol lesznek multiban mukodo serverek is....(,de ez persze sokaknak nem is feltetel,mert nem multiznak...)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#569) Sirandrish válasza Elims (#567) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azt mondtam hogy nem lesz PS3, hanem hogy komolyabb és főleg exkluzív címek már nem nagyon fognak rá jönni, mert túl nagy kompromisszummal járna és túl sok erőfeszítés lenne a folyamatosan csökkenő bázishoz.
Pl 2015ben milyen exkluzív PS3as címek jöttek/jönnek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#570) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Van itt köztetek pár f1 fan ha jól tudom. egy kis videó grátiszba az ubiszezon idején....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#571) Elims


Elims
veterán

Most akciòs a ps4 tomb raider (is).
Megvettem.De lehet,hogy kàr volt.
Én(!!) nem sok vàltozàst veszek észre a ps3-as és ps4-es verziò között.Komolyan.
Aki gondolkozik a ps4-es tomb raider vételén és kijàtszotta -és meg is van- a ps3-as verziò- ne vegye meg ps4-re.
Tény,hogy nagyon jò jàték és miden perce jò,de ez fölösleges pénzkidobàs lenne.
Inkàbb jàtszàtok végig mégegyszer ps3-on és annyi.

Persze aki a tròfeàkra megy az megveheti.Kb.4e Ft.

Szerk.:

Bogyi: Komoly szàguldàs van benne... :-)))

[ Szerkesztve ]

(#572) Bogyi007 válasza Elims (#571) üzenetére


Bogyi007
veterán

A Trollok szerint a Ps4 verza sokkal szebb mint az XOne-os - nos ha ez így van (szerintem nem) akkor sürgősen menj szemorvoshoz! :DD

Én játszottam a Ps3 verzióval (végig a sztorit 100%-ra) láttam a 360-as verziót futás közben és a Pc-men 1440x1050-es közepes felbontásban és 98%-os sztorimódot tudtam le az Xone-on is. Ezek alapján kijelenthetem hogy bizony minőségi a különbség a mostani és a korábbi genes verziók között!

A Youtube videók meg csak annyit csalnak, hogy az új részről mutatott videók így kinézetre nem mutatnak annyit mint ahogyan a Def Edition kinézett - márpedig igencsak komoly grafikai elrelépésekről beszélnek a Rise of the Tomb Raider kapcsán az előző részhez képest.

Én a Onera nem is akciósan vettem meg a játékot (5990 forint - egy héttel utána volt 1947) de cseppet sem bántam meg a megvételét.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#573) MasterMark válasza Bogyi007 (#572) üzenetére


MasterMark
titán

RAM-okból gyorsabb kellene.

Switch Tax

(#574) Bogyi007 válasza MasterMark (#573) üzenetére


Bogyi007
veterán

Idén már két éves a gép - és már akkor sem játszani vettem. :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#575) Elims válasza Bogyi007 (#572) üzenetére


Elims
veterán

Pedig elhiheted,hogy sok helyen szinte egy az egyben ps3.
Főleg ha az erdős részen felállsz vhova és szétnézel.A faágak,állatok szinte egy az egyben ugyanúgy néz ki.
kb.1m-es full hd tv-n.

És a szemem jó. ;-)

(#576) marilllyo


marilllyo
veterán

Játszik itt valaki Samsung H6400-es TV-ről?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#577) -Perko-


-Perko-
csendes tag

@marilllyo
Samsung H6500-ról játszok. Elvileg kis különbség van csak a kettő között.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 7 7700X - Asus Strix B650E-E - PowerColor RX 7800 XT Hellhound - Be Quiet! Straight Power 12 850W - 2x16GB G.SKILL Trident Z Neo - Dell P2417H | Audio: Audio-gd NFB 11.28 - ATH-A1000Z

(#578) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Nemtudom idefér-e ez!
De arról lenne szó hogy nemsokára vásárlok egy PS3 készüléket, a kérdésem annyi lenne hogy az írott filmeket lejátsza?
Pl hogy egy lemezen több film is van? (Nem ISO!)

Press "F" to pay respects.

(#579) Elims válasza Imilenni (#578) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Este kipròbàlom és megírom fixre.
Egyébként màr nem kell ilyennel bajlòdni.Simàn àtlehet stream-elni a ps3 media server programmal.Sokkal gyorsabb,nem kell lemez,nem kell írogatni. (De gondolom te a màr meglévőkre gondoltàl.Este megnézem.)

(#580) Imilenni válasza Elims (#579) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm!! :R

Press "F" to pay respects.

(#581) Elims válasza Imilenni (#580) üzenetére


Elims
veterán

Majdnem elfelejtettem.. :-/ ha nem írsz..
Hiba nélkül olvassa a sima dvix-et. :-)

(#582) A`rpi válasza Elims (#581) üzenetére


A`rpi
addikt

Jó tudni, bár, idejét sem tudom mikor írtam ki utoljára filmet CD/DVD-re.

(#583) Elims válasza A`rpi (#582) üzenetére


Elims
veterán

Én sem,de megvannak még a lemezek. :-)
Ezt a lemezt aztán felváltotta a pendrive -ami ment a dvd lejátszóba- most meg jött a ps3 media server ami rögtön a tv-re nyomja a filmet.Nem kell másolgatni,írogatni csak nézni. :-)
És még egy 10-25gb-os -akár 3D-s- mkv-t is akadás nélkül játsza le.Még tekerhetek is benne.Persze tudom,ez leginkább az internet sebességétől függ..De pl. ps3-on ps3 media server-rel sem tudtam akadozás nélkül lejátszani egy komolyabb mkv-t.Csak sima 1-2gb-os dvix-eket bír el. (amikor még képcsöves tv volt.)

(#584) A`rpi válasza Elims (#583) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a média szervert használod PC-ről, akkor belső hálózatod sebessége lehet a szűk keresztmetszet,
az internet sebessége ebbe nem szól bele.

(#585) Elims válasza A`rpi (#584) üzenetére


Elims
veterán

Jaa,ezt nem tudtam.A tv-vel tökéletesen megy csak a ps3-mal lassú.

(#586) MasterMark


MasterMark
titán

Valakinek nincs kölcsön egy DS3 vagy DS4 kontroller? :R

Switch Tax

(#587) Tegla80 válasza MasterMark (#586) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah,csak nem pstv-hez kellene? :D

Sony® & PlayStation®

(#588) MasterMark válasza Tegla80 (#587) üzenetére


MasterMark
titán

Nah nem lehetett kihagyni annyiért, még ha csak a dobozban is áll. :D

Kicsit sajnáltam, hogy kontroller nélkül a menüig sem megy el. :(

Switch Tax

(#589) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Elég jó [SW trailer] :C :C (angol kell hozzá)

PSN ID: RemiFungus

(#590) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ime az "ok" amiért hanyagoltam mostanában a konzolokat :))

A kép minőségért bocsi..telefonos, de a lényeg azért látszik!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#591) Elims válasza Sirandrish (#590) üzenetére


Elims
veterán

Most írjam azt,hogy ez egy gyàri windows hàttérkép?? Igen bmeg azt írom!
Nagggyon Szééép!!!!!
Mik azok a színAranyhalak benne?? :-)) Honnan vannak a kövek??Honnan van a homok(?)?Hogyan csinàltad a hullàmos aljàt??
Mennyibe kerül egy ilyen??Meddig tartott összerakni??
Mostmàr értem,hogy jàték helyett hol vagy!!Tàgra nyílt szemekkel bàmulod ezt a Csodàt éjjel-nappal!! :-)))

(#592) Sirandrish válasza Elims (#591) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megírtam neked ezeket privátban is, de leírom ide hátha mást is érdekelnek :)
-A kövek egy kőkereskedésből vannak
-A halak afrikai Sügerek
-A homokot netről rendeltem (kvarchomok, 0,4-1mm)
-Nulláról mindent kb 5 hónap alatt szedegettem össze, amikor megvolt akkor 1-2 óra volt a tereprendezés
-Az aljzatot a halak alakítják...persze sík sose volt
-160-180K körül van a "vége"...azért az idézőjel mert épp egy 10K-s felszíntisztítót várok :)

És igen...ez most lekötötte minden időmet! Rengeteg olvasás, utánajárás, keresés, rendelés, beszerzés, építés etc etc :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#593) Bogyi007 válasza Sirandrish (#592) üzenetére


Bogyi007
veterán

Fain. Szép munka!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#594) Sirandrish válasza Bogyi007 (#593) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#595) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép lett, grat!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#596) Elims válasza Sirandrish (#592) üzenetére


Elims
veterán

Le a kalappal!! :-)
Honnan lested a környezetet?
Tényleg szép! Én biztos nem tudnék ilyet összehozni.
Csalàd nem ellenkezett az anyagiak miatt?Mégsem egy pàr 10e Ft-os vmi...

(#597) Sirandrish válasza Elims (#596) üzenetére


Sirandrish
legenda

Asszonykával csináltuk..nem lestük sehonnan. Ezt sikerült összehozni a meglévő anyagokból (sziklák, szőlő).
Ls hét ugye a csajszi...hát..nem mondom hogy maradéktalanul örült, de ő is szerette volna..csak hát jobban örült volna ha olcsóbban kijön. Megjegyzem, az első számítások olyan 85Knál megálltak. Nah már most ennek ugye több mint a duplája benne van és még most sincs vége. :B

Viszont most hogy már kész, mindketten nyugodtabbak vagyunk és nem bánjuk hogy belevágtunk.
Nyilván lehetett volna értelmesebbre is költeni, de én úgy gondolom és remélem hogy ez a lakásunk éke lesz hosszú-hosszú évekig, így az a 200K talán nem is olyan komoly befektetés! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#598) Elims válasza Sirandrish (#597) üzenetére


Elims
veterán

"...a lakásunk éke lesz hosszú-hosszú évekig..."

Mondasz vmit.. És a halak? :-) Ők meddig bírjàk?Mennyi ideig él (kb.) egy ilyen aranyhal?
Azokat biztos ùjra meg kell venni és biztos vagyok benne,hogy nem 200Ft. darabja...

(#599) Sirandrish válasza Elims (#598) üzenetére


Sirandrish
legenda

Afrikai Sügérek. ..kikérik maguknak az aranyhal elnevezést :D
1-2k darabja, de 5-10 évig is élhetnek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#600) Elims válasza Sirandrish (#599) üzenetére


Elims
veterán

Nekem színarany halak. :-)) Nagyon szépek!!
Ezt az 5-10évet ùgy írtad mintha 50-100-at írtàl volna. :-))
Az nem sok. :-(
Buta kérdés lesz..miért pont ezek?Van pàr fajta,nem?Honnan jöttek ezek neked?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.