Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Wesder válasza _drk (#1697) üzenetére


Wesder
félisten

4Tflopsos gép hűtését nem voltak képesek normàlisan megoldani, szerintem a 10-12Tflops sem fog menni, de ne legyen igazam. Ha megint 3x annyi PS megy el, az engem nem fog érdekelni, mert akkor a nextgen is igen kedvező lesz szàmomra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1702) Deck válasza Wesder (#1701) üzenetére


Deck
titán

Lehet tanultak a hibájukból de felesleges előre jósolgatni. Majd kiderül.

PS5

(#1703) .LnB válasza Deck (#1699) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy engesztelhetnélek ki te kis ünygyümbrüngyüm?! :D Hát nehogy már a fénykardodba dőljél! ;)

Vettem hétvégén Switch-et. De már nincs meg. Viszont valószínűleg lesz még. Ez itt offba elfér nem? Dumálhatnánk róla, mert kiborít az a konzol. Meg ami itt nálam kialakult miatta a hétvégén. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1704) Wesder válasza Deck (#1702) üzenetére


Wesder
félisten

Ahogy most komnunikàltàk az SX-et, ebből az làtszik hogy igen, viszont az emverek többségében az van, hogy az Xbox egy szar és jàtékok sincsenek rà. Ezt nehéz lesz leküzdeni. Főleg úgy hogy a GamePass miatt a boltok utàljàk az MS-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1705) Deck válasza .LnB (#1703) üzenetére


Deck
titán

Köszi, hogy ilyen szépen becézgetsz :P :B

Amúgy magadra ne vedd, nem te kezdted el újra pedig jó ideig nem volt ez téma. Írhatott volna pm-et is.. Arra vannak ezek. És persze ez egy off topic, tudom.
Ps topikba is az elmúlt napokba nem semmi téma k pörögtek. Inkább konkrétan nem írok semmit, mert magára vennék sokan. És nem akarok senkit megsérteni. :R

Switch: Miket próbáltál rajta? Egyedül a Yu-Gi-Oh játék érdekelne emgem rajta.. De 1 játék miatt nem veszek.. :DDD

PS5

(#1706) .LnB válasza Deck (#1705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd már meg, hogy egy hónapos kommenteket válaszolt a kalapos csávó. És én kezdtem újra? :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1707) Deck válasza Wesder (#1704) üzenetére


Deck
titán

Dehogy szar az xbox. Remélem a ps is normális hűtés kap és nem egy mini házba zsúfolnak mindent. :(((

PS5

(#1708) Deck válasza .LnB (#1706) üzenetére


Deck
titán

Ezért, is írtam hogy
"Amúgy magadra NE vedd, NEM te kezdted el újra pedig jó ideig nem volt ez téma. Írhatott volna pm-et is.."

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1709) Wesder válasza .LnB (#1706) üzenetére


Wesder
félisten

Azt írta hogy nem te kezdted.
Amúgy miért passzoltad el a Switch-et?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1710) .LnB válasza Deck (#1708) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezer bocs, benéztem.

(#1709) wesder
Áthúztam, ki nem törlöm mert megtörtént, de jogos.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1711) Deck válasza .LnB (#1710) üzenetére


Deck
titán

Hirtelen azt hittem lemaradt a "nem" :DDD :R

PS5

(#1712) .LnB válasza Deck (#1705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mario Kart, Mario Party, Mario Maker 2, New Super Mario Bros. U, Mario Odyssey, és egy valami Pokemon-t (de nem a legújabbat). A Zelda-t gondoltam majd nyugiba, annak nekiülök rendesen. Aztán beütött a gebasz, és visszavittem. Mivel az aprón ott van ezért leírom, hogy "okosított" gép volt. És azért szerintem annyira ismersz, hogy megveszem én a dolgokat, nem vagyok warez huszár. De ez így jött szembe velem, azt se tudtam, hogy van ilyen. Gondoltam, miért ne? Na aztán pont ez is lett a baj. De visszavittem tegnap. De mivel a picúrnak annyira tetszett, hogy mikor mondtam neki, h vissza kell vinnem. Elpityeredett. Szóval kellene vennem egyet. Persze boltból. De kész ez a cucc. Főleg az ára. És nincsenek akciók, se konzolra, se játékra. És hát, én sokallom egy Pro árát ezért. Most aktívan rajta vagyok az ügyön. Nézelődök, hogy lenne a legjobb. A héten szerintem eldől minden.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1713) Deck válasza .LnB (#1712) üzenetére


Deck
titán

Legalább kitudtad próbálni, tudod milyen.
Elég szomorú ha nincsenek rá rendes akciók, meg a PS4 árát érte cserébe dolog nem túl vonzó benne számomra se.
Használt piac pörög mint a PS esetében pl? Veszel, végigjátszod majd eladod?
Yugioh-t is kipróbálhattad volna ;]

PS5

(#1714) S e t h válasza .LnB (#1706) üzenetére


S e t h
nagyúr

Semmilyen válaszra nem fogok reagálni a témával kapcsolatban a továbbiakban.

:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1715) .LnB válasza Deck (#1713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ez az. Ps-re ha úgy van 7kért már AAA címeket veszel. Itt a Zelda még mindig teljes árú 19k. :D Írták is a topikba, hogy itt akcióra ne várjak.
A használt piac kicsi. Minden tartja az árát brutálisan, ami jó mondjuk. Szóval kiszállni az egészből nem nagy bukó. Csak hát ott az a masina, aminek a teljes doboza akkora kb mint a PS4 pro. És annyiba vagy többe kerül.
Lehet szeretni, látom én is benne a cukiságot. Gyerekeknek meg főleg. De bakker. Az a grafika... Meg az egész. No nem fikázom, félre ne értsetek. Mindennek meg van az ára, el kell fogadni, és alkalmazkodni hozzá, én ezzel tisztában vagyok. Csak a Ps4 után nekem ez az egész fura. Például én handled módban nem használnám. Gondoltam én... Aztán mikor most kipróbáltam, hát azért jópofa dolog az is. :)

Velem is van a baj egyébként. Az árazáson felül.Mert ugye onnan indultam, hogy a konzol szar. Nem kell konzol. Aztán most only Ps4-es vagyok. És akkor oda tartok, hogy két konzolom is lesz?! Nem tudom ezt feldolgozni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1716) 30z.Samu válasza .LnB (#1715) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam is ez volt 2 évvel ezelőtt, azóta volt olyan időszak, amikor 4 konzol volt a háznál + a PC. Ebből 3 Nintendo, de ez más kérdés. :D

Sic Parvis Magna

(#1717) .LnB válasza Wesder (#1709) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért adtam vissza? Előjött egy kis hiba. Ami pech. Aztán úgy voltam vele, hogy én ezzel nem fogok b*szakodni. Mi van ha valójában ez a mókolás nagyobb rizikó mint aminek látszik. És mivel nem is tudtam, hogy létezik ilyen, ezért a működését se ismertem. Nem akartam utánanézni, nem akartam kockáztatni. Ezért úgy gondoltam kiszállok belőle, és ha úgy van veszek egy eredeti boltit. Nem volt nagy gáz, csak elkezdtem gondolkodni az egészen..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1718) .LnB válasza 30z.Samu (#1716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg ne sértődj, remélem nem vagy márkafan. De ránézel egy Mario Kart-re, és az nem egy 18-19 ezres játék. 2012-es grafika? Jó indulattal. (A kisfiam azért volt oda a legjobban) Értem én, hogy ezt nem így kell nézni, mert cukiság, buli, teljesen más a Nintendo-s értékrend, erre át kell hangolódni. De ez nekem még nem ment. New Super Mario Bros. U az fasza. Az színtiszta nosztalgia, modernebb köntösben. És a Mario Maker 2 Story módja is olyan jópofa azt hiszem. (Nekem az első konzolom, vagyis amivel életemben először játszottam az NES és Mario volt, nekem Pc-m meg a többi csak jóval a NES után lett)

Ez az egész Switch számomra amolyan, aranyosan gagyi. :D És ezt nem rossz indulatból írom! Viszont az árazás az meg... mint ha a Mario-hoz mérnéd a DooM-ot kb. :D
Szóval én is vágyom rá belül, de ezt át kell gondolnom.

Vagy... Eladom a PS4-et, veszek Switch-et. Aztán majd veszek PS5-öt és bepótolom a 2019-es címeket. Ez extrém lenne. (feltételezvén a visszafele kompatibilitást)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1719) Wesder válasza .LnB (#1717) üzenetére


Wesder
félisten

Érthető. Én Lite-on gondolkodtam, mert olcsó. (Kicsit dràgàbb, mint egy One S AD.) Viszont a jàtékok àra miatt skippeltem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1720) 30z.Samu válasza .LnB (#1718) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, tudom, hogy a Nintendo sem hibátlan platform, pláne ha az árazást nézzük. Drága, de eddig egy Nintendo címnél sem éreztem azt, hogy kidobtam a pénzt az ablakon. :) Erre is rá kell érezni, mint a Sony címekre. Egyékbént ha nem kellenek a játékok Day 1, akkor pár hét és 10-12-ért dobálják őket.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#1721) .LnB válasza Wesder (#1719) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha 60k lenne egy switch akkor azonnal megvenném. Nem is érdekelne a játékok ára. Még talán 75-ért is, amennyi amúgy a Lite. Nem gondolkodnék ennyit. Van ez a hülyeségem, a "boltos néni effektus", hogy mindent beárazok fejben, hogy nekem ez mennyit is érne. PS4 játékoknál is ezt csinálom. De most nem adja ki a matek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1722) _drk válasza .LnB (#1717) üzenetére


_drk
őstag

Elvileg ezt a Nintendo dolgot csak az érti aki benne van.
Én elhiszem, hogy szórakoztató, meg megemelem a kalapom, hogy a játék élmény van előtérben és nem a grafika.
De 2019ben ne ez legyen már a trendi!
Egy ilyen drága konzollal már nem retrózni és nosztalgiázni akarok.

Itt jön ki a legjobban, hogy a multicímek valójában szarok! Ezért megy a pubg meg a fortnite és a Nintendo.
Alig van alternatíva!

(#1723) Wesder válasza .LnB (#1721) üzenetére


Wesder
félisten

Itt nàlunk 215€ és kamatmentesre is bàrmikor elhozhatom ha nincs kedvem egybe kifizetni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1724) .LnB válasza Wesder (#1723) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Haver azt írta 350€ ért tud hozni. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1725) Wesder válasza .LnB (#1724) üzenetére


Wesder
félisten

Az a sima Switch. Én Switch Lite-ot írtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1726) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

De hétvégén milyen csontváz került elő nálunk a szekrényből, emiatt a switch miatt..
14 éve vagyunk együtt asszonnyal. Játszunk a Mario-val ketten. Első pályán állandóan meghal. Mondom neki vedd fel a gombát. Erre ő, hogy milyen gombát? Minek? Mondom, mi az, hogy minek? Hogy megnőjél, és ne halj meg állandóan. Erre ő: "Honnan tudjam ezt, én még sose Márióztam!!" Na ott eldobtam az agyamat, meg a joycon-t is. Mivaaan?! Ezt így 14 év után kell megtudnom?! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1727) Wesder válasza .LnB (#1726) üzenetére


Wesder
félisten

Ha ezt akkor tudtad volna...;]

Csak viccelek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1728) .LnB válasza Wesder (#1727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát.. mérlegelni kellett, vagy jó csajt keresek, vagy kockát. Felénk utóbbi amúgy is ritka, és csak igazán kivételes esetekben jár együtt ez a két dolog. Kb. mint ha a unikornist keresnél. Így maradt az, hogy csinos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1729) Wesder válasza .LnB (#1728) üzenetére


Wesder
félisten

Jogos:)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1730) Deck válasza .LnB (#1715) üzenetére


Deck
titán

Érthető. Kár, hogy psp nem lesz már. Jó kis h&s játékok nagyon jók kézi konzolon :))

PS5

(#1731) tboy93 válasza Wesder (#1719) üzenetére


tboy93
nagyúr

20k a különbség a Lite es a teljes erteku kozott, nem eri meg a kisteso szerintem :( 50 korul mar reg behuztam volna.

(#1732) tboy93 válasza _drk (#1722) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezt nem nagyon ertheted nem nintendos fejjel. Ahol NES-es havi ingyen jatekokat adnak az elofizu melle, ott szerinted kit erdekel a grafika? :DDD

(#1733) Wesder válasza tboy93 (#1731) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kötném TV-re a Switch-et, így szerintem jobb a Lite.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1734) tboy93 válasza Wesder (#1733) üzenetére


tboy93
nagyúr

En nem vagnam el magam ettol a lehetosegtol, mar csak a coop miatt sem. Okes, egyedul handheld modban jatszol, de ha atjonnek a spanok, akkor Mario Cartozni csak jobb 55"-on nem?

(#1735) Deck válasza tboy93 (#1734) üzenetére


Deck
titán

Szép lehet a grafika 55"-on :DDD

PS5

(#1736) Wesder válasza tboy93 (#1734) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy kik jönnek àt?:D
Ettől nem kell tartanom, mert 700-800km van köztem meg a haverok között.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1737) tboy93 válasza Wesder (#1736) üzenetére


tboy93
nagyúr

U, az szar lehet :( En nem birnam igy par hetnel tovabb.

[ Szerkesztve ]

(#1738) tboy93 válasza Deck (#1735) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem lattam meg eloben, de ha abból indulok ki, hogy a ps4 slim milyen a 4K 55"-on akkor nem lehet olyan vészesen rossz.

(#1739) Deck válasza tboy93 (#1738) üzenetére


Deck
titán

A PS4 azért teljesen más. :))

PS5

(#1740) Wesder válasza tboy93 (#1737) üzenetére


Wesder
félisten

Lassan màafél éve ez van, egy évig még multizni se tudtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1741) .LnB válasza Deck (#1735) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1080p-t tol ki magából 55"ra is. Olyan amilyennek elképzeled. :) Nem a világ vége, de nem is gyönyörű.

nagyon szoknom kell még ezt az új telót meg a gboard-ot. Szenvedek vele, lehet visszatérek Swiftkey-re.. irkálok olyanokat néha.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1742) 30z.Samu válasza _drk (#1722) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kicsit rosszul látod a dolgokat. Oké, hogy a grafika nem egy Uncharted 4 vagy egy God of War, sőt, a Nintendo címek inkább rajzosabbak. De ettől függetlenül egyáltalán nem rossz a grafika, sőt. Nézz meg egy Zelda BoTW-t vagy nem rég megjelent Luigi's Mansion 3-mat. Nem hibátlanok, de azt sem lehet rájuk mondani, hogy csúnyák. Ami meg a dokkoló részét illeti, nekem is 50"-ra dobja ki a 1080p-t. PS-nél sincs gond és a Switch-nél sem, nem úgy kell elképzelni, hogy full pixel az egész. :N Az sem teljesen igaz, hogy ezen a gépen csak nosztalgiázni lehet, oké, a megjelent játékok java részt pár évesek, de jelennek meg új címek is rá dögivel. Az más kérdés persze hogy milyen grafikával, meg mennyi FPS-sel, de vannak. Bár vannak olyan portok, amik meglepően jól sikerültek, lassacskán kiaknázzák a Switch hardverét a fejlesztők is.

Sic Parvis Magna

(#1743) Deck válasza .LnB (#1741) üzenetére


Deck
titán

Swiftkey a kedvencem. :P
Én telefonról írok mindig de mivel gyorsan így előfordulhatnak hibák, (ezért javítok sokszor) a vessző használat a gyengém amúgy.. :B ;]

1080p is lehet szép és folyamatos 60fps mellett mondjuk fullos grafikával. Úgy játszom a Witcher 2-t. PC + TV + kontroller. Szép nagyon :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1744) Mike válasza .LnB (#1726) üzenetére


Mike
veterán

szerintem váljatok ;]

(#1745) Bogyi007 válasza .LnB (#1728) üzenetére


Bogyi007
veterán

Menyasszonyom csinos is, kocka és animefan is és ráadásul eltűri azt is hogy két konzolt etessek.
Mi kellene még? :))

Jövőre azt hiszem ideje lesz elvennem. :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1746) .LnB válasza Bogyi007 (#1745) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi kellene még?

A telefonszáma. ;] :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1747) Bogyi007 válasza .LnB (#1746) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt nem adom, de még egy infót igen, 2 éve Nintendo 2Ds-t kért születésnapjára.
Ofkorsz megkapta

Ő vett arra is rá hogy az Alkonyat filmeket egyhuzatra megnézzem (Hogy mekkora egy ****** film volt az Istenem egyébként), viszont a Pikachu film nemrég tetszett amit szintén szeretett volna megnézni, pedig a Pokémon világhoz se volt előtte sok közöm... :))

Szerencsére a Szürke különböző árnyalatai filmek nem érdekelték, helyette pl Deadpoolt néztünk Valentin napon... :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1748) Carlos Padre válasza _drk (#1697) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gyakorlatilag ugyanaz az apu lesz mindkét gépben kisebb nagyobb módosításokkal, a lényeg, hogy ugyanakkora hőmennyiseget kell elvezetni mindkettőnek. A Microsoft lecsapott a Sony előtt egy nagyon kézenfekvő formára, más oka nem nagyon volt a mostani bemutatásnak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1749) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#1748) üzenetére


Bogyi007
veterán

Vagy épp ellenkezőleg volt egy fülesük, hogy a Sony is tervezi bemutatni a Ps5-öt és meg akarták előzni őket...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1750) Mike válasza Carlos Padre (#1748) üzenetére


Mike
veterán

És hol marad anyu?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.