Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) mrhitoshi válasza supercow (#450) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Megéri vajon megvenni ps4-re, ad akkora élményt, mint az LBP? Az LBP 1-3v végigvittem, nagyon tetszett, viszont nem tudom, hogy ha kijön mondjuk 60$-os árral, hogy megéri-e.

PS4

(#452) Elims


Elims
veterán

Ide írok.
Vannak màr 5e-kért is jàtékok ezzel nincs gond.A gond a gép àràval van szerintem.
Egyébként iggen hangos egy szerkezet. :-) Olyan a ventilàtor hangja mintha kint zuhogna az eső. (Zàrt ajtò/ablaknàl....) +a méretével vagyok egy kis gondban ugyanis az élére kellett àllítanom,hogy elférjen a tv mögött/mellett. :-/
Ja,mégvmi..a lemez. :-)
Sokan hurrogtàk a super slim ps3-at a hangja miatt.Én nem tudom,lehet,hogy kutyàkkal hallgattattàk :-)) ,de én egyàltalàn nem hallom hangosnak.Komolyan.Éppenhogy legyen hallani,nehezen,de ezt a 4-est rendesen. :-)
A lemezt ùgy pörgeti,hogy még az egész gép is zùg hozzà.Mint a régi orosz hàztartàsi eszközök. (Pici tùlzàssal,de tényleg olyan.
Nem,nem rezonàl hozzà semmi màs a szekrényen.)
Úgyhogy én igen erősen azt javaslom,hogy akinek van még pàr jàtéka amit nem jàstzott ki ps3-on először nyomja le azokat és utàna gondolkodjon el a vàltàson.
Addigra talàn lesz slim ps4.

Ami fontos!Nem fikàzni akarom ezzel a gépet!!
Azért összességében olyan grafikàja van ami nem kicsit megàllja a helyét a XXI.sz-ban.
De tartom magam,nem éri a mostani àràt.

(#453) tDr1v3r válasza Elims (#452) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Grat a géphez. :)

Én ősszel szeretnék venni majd egy használtat, meg mellé egy új kontrollert. Ha 70-80k körülre lecsúszik az ára... többet nem ér számomra úgy hogy alig van exxklúzív (bejelentett, a következő 1 évben érkező), csak pár haver miatt kéne.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#454) Elims válasza tDr1v3r (#453) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)

Szerintem sok érte a 70e Ft. (én nem adtam volna érte annyit)
A jàtékok szàmàval nincs gond,mert van azért most màr jò pàr olyan jàték ami megfognà az embert.
A 4-es store felületén megnéztem az ùj elder scrolls trailer-ét és az àllam nyomtam fölfelé.
Iszonyat komoly!! :-) (de a gép még mindig nem ér 70e-t :-) ) +a witcher is jò lehet,driveclub,stb.

Szerintem ha van mivel jàtszanod ràérsz megvenni jövőre is. :-) Persze te tudod. :-)

(#455) Tegla80


Tegla80
addikt

Sztem meg minden nezopon kerdese.....
En spec egy nyaralasra sosem fizetnem ki egy ps4 arat, mert szamomra az pl ablakon kidobott penz kategoria,mig masok...szoval kinek mi a fontos es mi mennyit er az ertekrendjeben sztem csak ezen mulik.
Pl azokat sem ertem akik felrakjak az aprora a par honapos gepeket,h " kihasznalatlansag miatt elado". Nekem ha hetekig,honapokig all valamely konzolom,mert epp nem jatszom vele,akkor sem fordul meg a fejemben,h pl eladjam....nem ker mar kenyeret es a xarbol sem huz ki az ara,igy miert is adnam el?!

Sirandrish
En is tok ilyet,de kepet nem keresek hozza.....
magyarorszagon az atlagkereset ~240e ft es nagy a jólét :U
(jah persze :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#456) Sirandrish válasza Tegla80 (#455) üzenetére


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#457) tDr1v3r válasza Elims (#454) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én egy kicsit másként tekintek erre, már lassan egy éve van egy Xbox One-om is, amellé lenne. Csak azon is van egy rahedli játék amivel alig játszottam... ilyen koszos Tomb Raiderek meg Metro-k, meg most a Batman amivel kicsit lassan haladok. :D

PS4 csak a haverok miatt kéne, ismerősi körben szinte mindenkinek az van most.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#458) Elims válasza Tegla80 (#455) üzenetére


Elims
veterán

"Nekem ha hetekig,honapokig all valamely konzolom,mert epp nem jatszom vele,akkor sem fordul meg a fejemben,h pl eladjam....nem ker mar kenyeret es a xarbol sem huz ki az ara,igy miert is adnam el?!"

Teljesen így vagyok ezzel én is. :-)) 100%-ig.

Tdriver: Te tudod. :-) Én leírtam a véleményem.
Esetleg nem lett volna jobb màr először is ps-t venni?

(#459) #20844032 válasza tDr1v3r (#453) üzenetére


#20844032
törölt tag

>úgy hogy alig van exxklúzív (bejelentett, a következő 1 évben érkező)

Soma
Until Dawn
Uncharted collection
Horizon Zero Dawn
Uncharted 4
Ratchet and Clank
No Man's Sky
The Last Guardian

Szerintem le sem írtam mind. Ez kevés???

(#460) tDr1v3r válasza #20844032 (#459) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Oké, akkor úgy mondom hogy ami érdekel. :) Az Uncharted 4-en és a No Man's Sky-on kívül nem várok mást, ezeket meg végigjátszhatom havernál is (de nem fogom, mint ahogy a TLoU-t sem tettem, majd megvárom vele a saját gépemet).

Nem lett volna jobb, szeptemberben gyk 170k-s csomagot (CoD Ghosts, Destiny, Forza 5, Fifa 15 játékokkal az 500 gigás alapgép) vettem 130-ért, no meg kicsit több olyan játék van most kint ami csak XO-ra van (Halo MCC, Forza Horizon 2) és érdekel. A teljesítménykülönbségre meg már szarok jó ideje, nincs akkora látszata hogy számítson részemről.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#461) #20844032 válasza tDr1v3r (#460) üzenetére


#20844032
törölt tag

No man's sky-t végigjátszani havernál??? Azt végig sem lehet játszani :DDD Sok száz órányi felfedezés, stb. Odaköltözöl? :D Én nagyon-nagyon várom a horizon-t is. A guerrillat ismerve őrületes játék lesz, és most végre megint szabadkezet kaptak.

/nekem sem véletlenül van mindkettő, de nem tudnék elsődleges megnevezni. Vagyis egyiktől sem válnék meg szívesen :)

[ Szerkesztve ]

(#462) tDr1v3r válasza #20844032 (#461) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, beszéltünk már hogy összeköltözünk... csak hát no homo. ;] :DDD

Előző generációban nekem is meg volt mindkettő. Akkor erősebb érvek voltak...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#463) Elims válasza #20844032 (#459) üzenetére


Elims
veterán

Kíancsi leszek,hogy a gran turismo 7 mikor jön.
Arra meg főleg,hogy milyen lesz!?

Az uncharted-et én is nagyon vàrom!Arra biztos előrendelő leszek.Csak legyen vmi komolyabb gyűjtői kiadàs. Megint a pénz.. :-((((

(#464) Sirandrish válasza #20844032 (#459) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Soma nem exkluzív :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#465) #20844032 válasza tDr1v3r (#462) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem ez a generáció sem rosszabb. Amíg bloodborneok, unchartedek, forzák, halok jönnek, addig nekem Ott a gépek helye a polcomon :)

Elims: Totálisan hidegen hagy a gt. ITT a csodás forza sorozat, nem különesebben izgat a polyphony bénázgatása, meg a holdkompjai.

(#466) #20844032 válasza Sirandrish (#464) üzenetére


#20844032
törölt tag

Konzolexkluzív. Ahogy a no man's sky is.

(#467) Elims válasza #20844032 (#465) üzenetére


Elims
veterán

Pedig az 5-ig vitte a prímet.. (Gt) :-)

(#468) Sirandrish válasza #20844032 (#466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Idézet egy Soma cikkből
"A különlegesnek tűnő játékban nem lesznek fegyverek, így még nehezebb lesz túlélni a víz alatti állomáson. A játék a tervek szerint kizárólag PC-re, és PlayStation 4-re lesz kapható."

És egy képecske a hivatalos oldalról..

Illetve ott is ez áll
"Coming to PC and PS4 in 2015."

Szóval semmilyen exkluzív sem lesz :N

Hja és ha már szóba hoztad.
A No Man's Sky is jön PC-re a wiki szerint, szóval lehet még az sem marad Sony exkluzív :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#469) Sirandrish válasza Sirandrish (#468) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kicsit jobban utánanézve..a No Man's Sky szinte tuti hogy jön PC-re...elég sok helyen megírták, ráadásul a játék készítője azt nyilatkozta hogy eredetileg amúgy is PC-re akarták csinálni a korlátlan lehetőségek miatt.
Tehát valszeg csak néhány hónapig marad only PS4 :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#470) Bogyi007 válasza Elims (#454) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én is ellene voltam ennek a generációváltásnak és azt mondtam, hogy csak a grafika miatt fölösleges váltani nextgenre, de egyszer csak jött az Xbox One. Ami Win 10 eljövetelével még jobb lesz az és még most kap némi kakaót is a procik átütemezésével is. Tévhit hogy ott is csak drágán lehet játékokat venni. Eleve ott a Homeolás rendszere amivel full legálisan megoszthatod a játékok költségét a Gold előfizetést! Meg vannak jó árak így is. A héten például a Tomb Raider Def. Edition 1947 forint volt! (felezés nélkül).

De tudtommal a ps4 esetében is oszthatóak a játékok csak akkor nincs például trófeacsilingelés.

Sokáig elleneztem a váltást, de már beláttam, jó dolog volt - Ps3-at meg majd veszek valamikor a Ps plus tartalmaim miatt. :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#471) Elims válasza Bogyi007 (#470) üzenetére


Elims
veterán

"Ps3-at meg majd veszek..."

Nem-nem.Nem kellett volna eladnod. :-(

(#472) tDr1v3r válasza Elims (#471) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én nem fogom eladni, szerintem már simán 500k HUF feletti értékben van a letöltési listámon játék. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#473) #20844032 válasza Sirandrish (#468) üzenetére


#20844032
törölt tag

Konzolexkluzív. PS4-re jön, one-ra nem. Értelmezd a leírtakat.

[ Szerkesztve ]

(#474) Sirandrish válasza #20844032 (#473) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te tudod mi az amit leírsz? Hogy lehet valami konzol exkluzív ha jön PC-re is???
Akkor lenne konzol exkluzív ha PS4re és One-ra jönne, de PC-re nem!

Szóval előbb próbáld meg te értelmezni azt amit te írsz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#475) #20844032 válasza Sirandrish (#474) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vitatkozz velük. Akire tartozott, ski akarta AZ értette. Aki nem akarta érteni azzal nekem nincs dolgom.

(#476) Sirandrish válasza #20844032 (#475) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaa hogy az érvedet egy egyértelmű elírással támasztod alá? :Y Nincs is több kérdésem :C

Mellesleg ez a lista hemzseg a hibáktól, de semmi gond..kezeld továbbra is szentírásként :R

Közben jobban ránéztem erre a wikis listára...nem..nem elírás csak látszólag nincsenek tisztában az exkluzív szóm jelentésével :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#477) #20844032 válasza Sirandrish (#476) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mondanivalód sincs nemhogy kérdésed. Túl ezen az ignoráns okoskodó, tartalomnélküli arconpörgésen kívül.
De igazad van, a nagyon gyengékre nem gondoltam. Átfogalmazom. A Soma és a no man's sky nem jelenik meg one-re. Egyelôre így tudjuk.

(#478) Bogyi007 válasza Elims (#471) üzenetére


Bogyi007
veterán

ismerted hogy mik voltak meg nekem (konzol, játékok, move, kiegészítők stb) és hogy mit kaptam érte. Ebből majdhogynem a legkevesebbet a gép érte....

Nem bántam meg a cserét. A Forza sorozat felpofozza a Gt sorozatot, többet vártam a GT-tól de hiába nézem akár az 5. vagy 6. részt nálam mindkettő alulmarad a Forza 4 és a félkész 5. résszel szemben is. A Gears szériát mindig is csipáztam, a multis címek meg hogy nem 1080p-s hanem 900p-k? ki a rákot érdekel most őszintén?

Jó az UC sorozat hiányozni fog, de tőlem kb 1 km-re van cimbi akinek ott a Ps4, majd ő megveszi és cserélünk gépet. :D
Meg hát azt nem mondtam hogy nem vehetek még később Ps4-et. :C Az egyik nextgen gép már a spájzban van simán jöhet később a Ps4 is.

Addig meg amikor a Ps3-ak értéke még kevesebb lesz, majd akkor veszek egy Slimet (320-as vagy SS-et) kontival játékok nélkül és hozzácsapom a Ps Plus előfizumat. Nem tippelek nagyon mellé, ha azt mondom hogy 25-30e forintból meg fogom majd az egészet úszni....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#479) #20844032 válasza Bogyi007 (#470) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hót ugyanaz a megosztás a két rendszeren. A letöltés működik kicsit másképp(be kell lépni a másik profillal elindítani).

(#480) Sirandrish válasza #20844032 (#477) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mondanivalóm egyszerűen annyi volt hogy az említett játékokból 2 nem exkluzív.
Erre te ahelyett hogy annyit írtál volna hogy "hja bocsi, én úgy értettem hogy X-re nem jelenik meg", inkább elkezdtél magyarázni meg linkelgetni. És én vagyok az okoskodó...
Hát nyilván. Az meg hogy még személyeskedsz is, gondolom szintén az én szegénységi bizonyítványom..

Mindegy...legalább az utolsó hsz-edben van igazság is..

"A Soma és a no man's sky nem jelenik meg one-re. Egyelôre így tudjuk."

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#481) Sirandrish válasza Bogyi007 (#478) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kiegészítők nélkül már most sem kerül sokkal többe :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#482) #20844032 válasza Sirandrish (#480) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igazad van, túlreagáltam, sorry. :R

(#483) Bogyi007 válasza Sirandrish (#481) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak most még nem arra megy a keret, de mondtam, LESZEK MÉG Ps3 tulaj....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#484) A`rpi válasza Bogyi007 (#470) üzenetére


A`rpi
addikt

Van trófea, megosztás esetén is.

Valaki nagyon "okosan" kitalálta, olvastam én is neten.
Sok embertől vissza hallom...

(#485) Elims válasza Bogyi007 (#478) üzenetére


Elims
veterán

"A Forza sorozat felpofozza a Gt sorozatot..."

:-DD
Szerintem ilyet ne írj. :-))))) Vagy ha mégis,tedd elé/utàn,hogy "szerintem". :-))

"Nem bántam meg a cserét."

Ez itt a lényeg.A többi íràs csak magadnak szòl. ;-)

(#486) A`rpi válasza Elims (#485) üzenetére


A`rpi
addikt

Pláne egy PS topikban ;]

(#487) Bogyi007 válasza Elims (#485) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még a végén jön egy kósza vámpír és kiszívja a vérem! ;] :D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#488) A`rpi válasza Bogyi007 (#487) üzenetére


A`rpi
addikt

Sose lehet tudni, így jár az aki átpártol. ;) :R

(#489) Sirandrish válasza Elims (#485) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindkettő sz*r...a Stunts a menő :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#490) A`rpi válasza Sirandrish (#489) üzenetére


A`rpi
addikt

Júj, első ugratónál tovább szinte sose jutottam...

Amúgy meg Carmageddon 2 forevör.

Zenék valami isteniek benne. :B

[ Szerkesztve ]

(#491) Sirandrish válasza A`rpi (#490) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ebbe meg lehetett csinálni a várost ahol laksz és ott csapatni...
Nagy királyság.
Egyébként ha kell valami ütős akkor:

:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#492) A`rpi válasza Sirandrish (#491) üzenetére


A`rpi
addikt

Sose szerettem.

(#493) Sirandrish válasza A`rpi (#492) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig gombnyomásra fel lehetett repülni 1km-re és onnan lezuhanni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#494) A`rpi válasza Sirandrish (#493) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem az én játékom...

(#495) Sirandrish válasza A`rpi (#494) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én se játszottam vele komolyan (volt aki igen), de akkoriban hihetetlen részletesnek számító törésmodell volt benne, és csak zúztunk :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#496) Bogyi007 válasza Sirandrish (#491) üzenetére


Bogyi007
veterán

A mostani kölkök szerint meg az a Cool..... :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#497) Sirandrish válasza Bogyi007 (#496) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne is mond...MINDEN REGGEL ezt kell a buszon hallgatnom mikor megyek melóba..
Bár már inkább headsetezek aztán nem hallom. :N

"minden lépésem elnök" :W
Ez mégis mi a lósz*rt jelent? :F

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#498) mrhitoshi válasza Sirandrish (#497) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez csak egy poén, paródia. :D A pávák és hülye picsák paródiája.

PS4

(#499) A`rpi válasza mrhitoshi (#498) üzenetére


A`rpi
addikt

Én meg azt se tudom hanyadikán volt elseje. Nem igazán követem hazai pop "zenéket"....

(#500) #20844032 válasza Sirandrish (#497) üzenetére


#20844032
törölt tag

Elnök. Elnöki. Cool. Érted...LOL
Az én fiatalkoromban is megvoltak a balfékségek, csak akkor még a moderrn talking meg a c.c. catch volt a menő, és hát visszagondolva az sem volt jobb :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.