Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) supercow válasza Elims (#100) üzenetére


supercow
őstag

38 vagyok, még nem próbáltam, van saját elmaradt játék listám amit be kell fejeznem de majd ezt is kozbeiktatom :) Bioshock, killzone 2,3, Saboteur, AC revelations, AC3, tomb raider, NFS HP, NFS Most Wanted, Far cry 3 stb. és van PS Plus-om amivel folyamatosan jönnek még jobbnál jobbak :))

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#102) Elims válasza supercow (#101) üzenetére


Elims
veterán

A nyomodban járok. :-)

Nekem a nfs hp megvan,de még ki sem próbáltam.
És miket próbáltál eddig?

(#103) supercow válasza Elims (#102) üzenetére


supercow
őstag

Nálunk majdnem 2 éve van ps3, most már kettő - slim 320gb és superslim 500gb, használtan veszem a játékokat.

Amiket eddig végigjátszottam: uncharted 1,2,3, assassins creed 1,2,brotherhood, dishonored, god of war collection (=1+2), portal 2, little big planet 1,2, Amalur reckoning, resistance 1,2,3, battlefield 3...
PSN: journey, flower, unfinished swan

elkezdtem de még nem fejeztem be: bioshock 1, nfs hp, nfs mostwanted, saboteur, prince of persia trilogy, demons souls, la noire...

megvan és el sem kezdtem, egy részük PS Plus: killzone 2, 3, batman arkham asylum, arkham city, far cry 3, bioshock 2, ico, shadow of the colossus, spec ops the line, assassins creed 3

kívánságlistám: last of us, új tomb raider, ac4 black flag, heavy rain, god of war 3, gow ascension, bioshock infinite, stb...

az biztos hogy nem fogok unatkozni :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#104) supercow válasza supercow (#103) üzenetére


supercow
őstag

a god of war collection (=1+2) rossz helyre került, még nem fejeztem be...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#105) Elims válasza supercow (#103) üzenetére


Elims
veterán

Korrekt! :-) komoly lista..!
Írj nekem légyszives olyan játékot,ami nem fps -nem szeretem..medal of honor és társai- és érdemes kipróbálni. (Az uncharted-re is nagyon kíváncsi lennék,de azt írják,hogy sima crt tv-n nem élvezhető,ezért hagytam eddig még ki)

Én is használtan veszem a játékokat.Sokat írtam -ps1,ps2,dreamcast,sima xbox és gamecube,psp-re meg töltöm/töltöttem-,de ha tehetem mostanában már inkább eredetit veszek használtan csak karcmentesen.
(Utálom azt a mondatot,hogy "Karcos,de a játékot nem befolyásolja." A gépet meg tönkreteszi..)

Pl. most a gran turismo academy edition-t bontatlan,Pal rendszerben,angol nyelvvel nem tudtam kihagyni 5eFt-ért.. A múltkor az auchan-ban majdnem megvettem 10e-ért.

Hogy-hogy két gépetek van? :-)
Egy a gyerekeké egy a tiéd?

(#106) supercow válasza Elims (#105) üzenetére


supercow
őstag

az egyik a nappaliban a gyerekeknek vagy hétvégére tolni nagy tv-n, a másik a hálószobában van nekem esténként amikor tudok 1-2 órát játszani.

ami nem FPS és érdemes játszani?

Portal 2 mindenképp - logikai FPS nézetben, ráadásul ha van feleség/barátnő akkor ketten, kooperatívot!
Little Big Planet 2 - szintén ketten vagy max négyen, jópofa kikapcsolódás
Uncharted 1,2,3 - miért lenne más CRT-n? szerintem hülyeség emiatt kihagynod
Batman Arkham Asylum, Arkham City
God of War
infamous 1,2
Motorstorm Apocalypse
ratchet and clank future sorozat ( tools of destruction, crack in time )
+rengeteg más :)
ha szereted a lassabb, sztorisabb játékokat: LA Noire, Heavy Rain, Beyond Two Souls
művészibb dolgok: Journey, Unfinished Swan, flOw, Flower,

nézz youtube videót, kb látod melyik milyen és el tudod dönteni tetszik-e.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#107) Elims válasza supercow (#106) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!! :-)
Ez a portal 2 tetszik. Először a ps oldalon néztem meg,pofásnak tűnt.De aztán megnéztem egy gameplay-t a youtube-on.. Tiszta fps.Egyetlen perc sok óra lenne vele..
De köszi az ajánlatot!

Az uncharted-re rápróbálok,ha mondod.Kíváncsi leszek.

A god of war-ból játszottál vmelyikkel ps2-n?
Ha igen,ps3-on melyik rész közelíti meg hangulatban?Grafikában egyértelmű,hogy mind alázza.

A motorstorm apocalypse olyasmi lehet mint ps1-en a vigilante 8?

Esetleg final f. sorozatból nem ismered vmelyiket ps3-ra?

Vmelyik gép nem crt-n van véletlenül?

(#108) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!
Vásároltam a minap egy ps3 slim-et, és szeretném egy kicsit "tuningolni" egy kék led világítással.
Szerintetek ezt hogy lehetne a legegyszerűbb módon kivitelezni?

Köszi.

Samsung S9

(#109) supercow válasza Víz Elek (#108) üzenetére


supercow
őstag

https://www.google.hu/#q=ps3+slim+led+mod+tutorial
:U ;)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#110) tackyka


tackyka
csendes tag

Hali!

lenne egy kérdésem a hozzá értök széles táborához!

ráuntam a PCmet állandoan frissiteni és elhatároztam hogy veszek egy konzolt!a kétt nagy gyártó közül végül is a PS3ra szavaztam!

a kérdésem az lenne hogy a PS3 fat 60gb és a Super Slim között van-e játék támogatási eltérés?tehát a FAT ps-el is tudom pl játszani a GTA V,battlefiled 4,NFS Rival...stb...vagy kell a Super Slim?

választ elöre is köszönöm.!

üdv.

(#111) MasterMark válasza tackyka (#110) üzenetére


MasterMark
titán

Minden PS3 hardvere ugyanaz, mindegyik gépen minden megy.

Switch Tax

(#112) tackyka válasza MasterMark (#111) üzenetére


tackyka
csendes tag

köszönöm a gyors választ!!! :C :C :C

(#113) Tegla80


Tegla80
addikt

(#114) Synthwave válasza MasterMark (#111) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem egészen igaz, mert a FAT-ok között van olyan, ami a korábbi PS-generációkkal kompatíbilis (bizonyos FW előtt).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#115) HuMarc


HuMarc
addikt

Fel kéne éleszteni ezt a topikot, ugyanis az anyatopikban elég sok az OFF, és elveszik a lényeg. :U

(#116) Tegla80 válasza HuMarc (#115) üzenetére


Tegla80
addikt

En mar tobbszor linkeltem oda es a ps4es topic-ba is.(ezert is lett atnevezve)
Semmi reakcio..... :U

Sony® & PlayStation®

(#117) supercow válasza Tegla80 (#116) üzenetére


supercow
őstag

Nem jár ide senki inkább ott szennyezik a fórumot a trágya kommentekkel ;]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#118) MasterMark válasza Synthwave (#114) üzenetére


MasterMark
titán

Igaz, de az alapokra gondoltam.

Switch Tax

(#119) HuMarc


HuMarc
addikt

Tényleg nem tudom megnézni a magyar PSN-t webes felületen? Vagy csak én nem találom, hogy hol kéne megnézni? Mármint belépés nélkül. Mert az angol store-t látom anélkül. [link]

[ Szerkesztve ]

(#120) MasterMark válasza HuMarc (#119) üzenetére


MasterMark
titán

Ez az ON-ba való.

Switch Tax

(#121) HuMarc válasza MasterMark (#120) üzenetére


HuMarc
addikt

Már kérdeztem ott is. Azt hiszem, belinkelem a PS4 topikba is.

(#122) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Visszatalálós hsz...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#123) HuMarc válasza leslieke (#122) üzenetére


HuMarc
addikt

Jó hely ez, csak nem túl aktív...

(#124) leslieke válasza HuMarc (#123) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt látom én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#125) Elims


Elims
veterán

Ha vki tudja,hoy az amazon.com-on hol találok 10fontért beyond: two souls lemezt kérem linkelje be.

(#126) Synthwave válasza Elims (#125) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tessék, ez 13 font.

[link]

15 másodperc volt, amazon megnyitással és USD-font árfolyam csekkolással együtt. :U

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#127) Elims válasza Synthwave (#126) üzenetére


Elims
veterán

Aha.Én tegnap egy órán keresztül kerestem és ugyanúgy nem lett meg mint most sem.
Nálam ezt dobja ki,24.48font,de akkor ezek szerint a telefonom a ludas.....

Köszönöm!!

(#128) Synthwave válasza Elims (#127) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nézd meg jobban a linkedet; 24.48 USD az, nem GBP. :))

yw

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#129) Elims válasza Synthwave (#128) üzenetére


Elims
veterán

Áááá,ezt nem hiszem el.. :-))

Köszönöm!! :-)

(#130) ldave válasza leslieke (#124) üzenetére


ldave
félisten

Diablo-t amúgy tolod még? Én most vettem újra elő, nigthmare act2-ben tartok, lvl40. RoS-t megrendeltem, de angoloktól, szóval lehet nem lesz meg a megjelenés napján, de azzal azért majd tolhatnánk néha együtt.

A Slime draws near! Command?

(#131) N@idia válasza supercow (#117) üzenetére


N@idia
őstag

Hát akkor ideje feléleszteni ezt a topicot és itt vitatni az XO vs PS4 dolgot elég durván szét lett offolva a rendes topic :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#132) Tegla80 válasza N@idia (#131) üzenetére


Tegla80
addikt

Szurd be a linket az xo topic-ba is,h ide kuldjek a " katonakat,itt lesz a csata". :DD

Sony® & PlayStation®

(#133) MasterMark válasza Tegla80 (#132) üzenetére


MasterMark
titán

Meg vagytok huzatva. XD :DDD

Switch Tax

(#134) Elims válasza N@idia (#131) üzenetére


Elims
veterán

Hirtelen azt gondoltam,hogy ez csak ps3 topik,de a címére felnézve látom,hogy nem.
Szólj nekik,jöjjenek. Most voltam tiltva így én csak finom leszek. Ill. megpróbálok... :-)
Bár érdemben sok mindent nem tudnék hozzászólni,nem foglalkoztat még a ps4,de ettől függetlenül hagy jöjjenek a szájkaratésok.

[ Szerkesztve ]

(#135) Tegla80 válasza Elims (#134) üzenetére


Tegla80
addikt

Olvasom azt a topic-ot is es lattam,h kaptal tegnap reggel egy nap pihit. :D
Engem meg csak megintettek eddig mert politizaltam.... ami amugy nem volt igaz,mert csak a kormanyt szidtam..... (a motoromet persze,h ne legyen itt sem gond :D )

Sony® & PlayStation®

(#136) Elims válasza Tegla80 (#135) üzenetére


Elims
veterán

"a motoromet persze,h ne legyen itt sem gond"

:-DDD

Ja,volt egy kis pihi,de érdemes megnézni,hogy kitől.Senki nem kapott semmit csak én. Korrekt munka?.
Ilyenkor azért sajnálom,hogy nem szemtől szemben vagyunk a kedves eszmecserélőkkel/moderálóval. :-/
Történnek fura dolgok..

(#137) Elims


Elims
veterán

Hol van a harc?
Hol van a "népség"? :-)

(#138) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végre megtaláltam ezt is :C

Eztet küldeném mindenkinek aki szereti.
Annyi hogy a kellő hangulat megalapozása végett, hallgatás közben legalább egy csirkét/kacés kell kibelezni :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#139) Elims


Elims
veterán

Vki uncharted 2? :-)

(#140) Sirandrish válasza Elims (#139) üzenetére


Sirandrish
legenda

én voltam :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#141) Elims válasza Sirandrish (#140) üzenetére


Elims
veterán

Még szép,hogy voltàl! :-)
Holnap lesz mégvki?
Eddig ketten vagyunk.
James esetleg?Vagy maradsz a hvégi ilyesminél? :-)

Én az uncharted 3 multijàt inkàbb kerülném.
Persze ti mehettek,de én azt kihagyom.Mivel még a képcsöves tv-m van és nem akarok magam azzal szivatni,hogy hunyorogva pròbàljam meg a célzàst/olvasàst.

(#142) Sirandrish válasza Elims (#141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olvasni sok mindent nem kell..legalábbis ha ilyesmi a COOP része.
A célzással mi a baj? Összefolyik a célkereszt vagy mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#143) Elims válasza Sirandrish (#142) üzenetére


Elims
veterán

Nem annyira jòl làtni.Nem sokat szenvedtem egyik jàtékkal sem.Igaz az uncharted 3-at végig vittem,de coop-ban màr nem kínlòdnék vele.
Az ember aki hoznà a tv-t hònapok òta ki van fulladva (foglaltak nàla),rà vàrok,màr rég lehetne egy fasza méter körüli full hd tv-m jò àrban. :-(((
Na mindegy.
Szerintem jò ez a 2 multi,nem?A 3 egyébként is màsabb kicsit.

(#144) Sirandrish válasza Elims (#143) üzenetére


Sirandrish
legenda

Simán király a 2 is :K
És van még mit csinálni. Még 2en csak az egyik mapot vittük ki és azt is csak easyn :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#145) Elims válasza Sirandrish (#144) üzenetére


Elims
veterán

Bizony van még mit csinàlni. :-)
Meg szerintem jò lenne az a +3-as térkép.Megpròbàljuk.Megveszem aztàn kiderül vagy megnézem az angol account-ommal,hogy tenyleg ingyenes-e.
Holnap megpròbàlhatnànk akàr normal-on is ketten ha nem lesz màs.
Mondjuk ha James ràbòlintana a holnapra akkor egyértelmű lenne a hard. ;-))
De hogy te rànk vertél fejlövésben.....?!!!!! Az is komoly!!! :-))))))
És te alig bírtàl az eggyel?? :-DDDD Az eszem
Megàll! :-))

(#146) Sirandrish válasza Elims (#145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy alig bírtam az egyel, csak ott nagyon sok számomra idegesítő dolog volt.
Egyáltalán nem olyanra számítottam amikor betettem a lemezt :N
Simán megnézhetjük 2en is normalon..meg a többi pályát easy-n aztán amikor már azok is mennek akkor feljebb lehet tekerni :K

Nem nagy show az csak bele kell jönni, meg meg kell ismerni a pályákat :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#147) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Senki sem akar offolni vagy mi a franc van?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#148) Tegla80 válasza Sirandrish (#147) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem :))

Sony® & PlayStation®

(#149) Sirandrish válasza Tegla80 (#148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elég nagy baj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#150) Bogyi007 válasza Sirandrish (#147) üzenetére


Bogyi007
veterán

Offffffff.

;-)))

Szerk.: Ez most akkor egy offtopic offolása?! XD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.