Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) perge666 válasza perge666 (#1500) üzenetére


perge666
veterán

Kíváncsiságból rákerestem,de 14 alatt sehol nem találtam még használtan sem most. :F

(#1502) jookomak válasza l.skywalker (#1496) üzenetére


jookomak
őstag

A filmjeik nem jók, viszont a sorozataik egyre jobban ütnek. Elképzelhetőnek tartom, hogy a filmek csak pénzmosásként, pardon: adóoptimalizálásként jönnek létre.

(#1503) l.skywalker válasza jookomak (#1502) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van köztük sok nagyon jó, de tény, hogy nézettséget nem látunk - de tény, hogy nem is számít. Előfizetők száma a lényeg. Aktív előfizetőké. Kíváncsi leszek rá, mikor lesz 7 féle video streaming szolgáltató, akkor kié lesz a legtöbb előfizető. Origin Access-el van egy kis előnye PC-n az EA-nek, az MS pedig kínál a Game Pass-al konzolra és PC-re is tartalmat. Erre jön még rá mindenkinek a cloud gaming megoldása... ki tudja hova fajul ez. Ma már a világ legtermészetesebb dolga pl. nekem, hogy zenét a spotify-on hallgatok, MP3-at évente max. 2-t veszek olyan együttestől, aki előre bejelenti, hogy lekerülnek a számai a streaming oldalakról vagy akiknek eleve nincs ott fent.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1504) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Yo, ez mekkora már. Redeemer Enhanced Edition oldalán ez a kép van a co-op módhoz rakva:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1505) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mögöttünk az év elsō fele. Szerintetek az idei line-up kielégítō volt, csak 19-es játékokra gondolok. Kiemelkedō idén még nem volt szerintem, olyan mint pl. 18-gow,17-hzd,zelda,16-UC4. Ehhez képest FF7R,CP2077,TLoU2-vel indul majd a 2020-as év és nextgennel végzōdik. Szóval mi volt számotokra a Game of the Half-Year? :)

Idén nem játszottam sok játékkal (április óta 2-vel,azt se fejeztem be), de egyik sem volt egy konzisztens,remek,kiemelkedō "termék". A KH3 tetszett,látványos volt ennyi. DMC igazi fan service,jó hns, de semmi meglepōt,forradalmit nem mutatott az elōzō részekhez képest. RE2R,nem egy goty materiál :) Metro- 45 perc gameplay után sem kellett. DaysGone-technikailag egy 5/10. Sekiro nem volt meg,nem tetszik a setting és nem látom miért lenne jobb,mint egy alap souls like. AA-játékok közül is voltak nagyon jók: plague tale és ctr,de ha ezek közül kell választani akkor ott valami nincs rendben :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1506) Wesder válasza hombre[EU] (#1505) üzenetére


Wesder
félisten

CTRNF

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1507) hombre[EU] válasza Wesder (#1506) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez a baj,hogy nálam is a top 2,3-ban van egy 20évvel ezelōtti játék remake-je,ami még a saját kategóriájában sincs közel az etalonhoz. Ha fun-racing játékokról beszélünk akkor nálam a ForzaHorizon sorozat a referencia és attól messze van
A PlagueTale-el is az a baj,hogy az ember simán berakná idén a top3-ba miközben egy story based stealth akció játék, és már az elōzō generációban is volt egy Last of Us vagy MGS4. A közelükben sincs gameplay terén a 7 és 10 éves AAA játékoknak, nehéz objektíven értékelni ezeket az AA/indie játékokat és a review-k nem is nagyon tudják

Life, Uh, Finds A Way

(#1508) Wesder válasza hombre[EU] (#1507) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi köze a Forza-hoz. Az egy Simcade autòs jàték, a CTR meg Kart Racing Game, ami megint etalon a műfajban.

Màs
Sinking City jònak tűnik. Van tapasztalata vele valakinek?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1509) hombre[EU] válasza Wesder (#1508) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezen most nem fogunk összeveszni, de nálam semmi különbség csak az egyik cartoony, a másik pedig valós autó skineket kapott. A tengerparton a homokban egy 458 italia és amg gt vagy crash és cortex versenyeznek,szerintem ugyanaz :) arcade-style racing

Life, Uh, Finds A Way

(#1510) .LnB válasza hombre[EU] (#1505) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Plague Tale. Nem korszakalkotó. De eddig az év legjobbja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1511) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1505) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én tavaly eladtam minden actual gen konzolomat, csak egy X360 és a gog-os játékaim maradtak egy 8 éves laptoppal.

Szóval nálam:
Star Wars: The Force Unleashed 2 volt a GOThY, mivel ezt játszottam ki egyedül fél év alatt. Ill. újra végigtoltam a Sacred Gold verzióját - így a második fél évben a Sacred 2 lesz a terv X360-on :DDD

Ja és multizok is, Clash of Clans-t mobilon :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1512) hombre[EU] válasza .LnB (#1510) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Teljesen megértem,az egyetlen amivel nem játszottam,de akarok majd. A többi teljesen hidegen hagy. És ha ránézek az év második felére csak a DeathStranding az ami kiemelkedōt tudhat nyújtani számomra. Nekem ez egy gyatra év eddig

l.skywalker x360-on nekem is akkora backlogom van,hogy soha nem fogom befejezni mindet :) néha elōvesszük, de a végén mindig a guitarhero megy

Life, Uh, Finds A Way

(#1513) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1512) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálunk meg a Kinect Party és a LEGO játékok. Soha nem férek oda, ha meg igen, el is alszok rajta :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1514) _drk válasza hombre[EU] (#1505) üzenetére


_drk
őstag

Nem játszok idei jatekokkal. Én folyamat a backlog-ommal foglalkozok, mert még 2015ből is vannak játékok amik kimaradtak. Amíg van mivel játszani meg nem adok ki 20 ezreket nem zsáner termékért.
Most witcher 3 megy. Utána valami pörgősebb multis game-re vágyok már. Kicsit hiányzik a sok single után.
Idei játékok közül amiket felsoroltal mind be van tervezve. Days gone, RE2, dcm5 is, jelenleg a nyitott korszakomat élem, bármi jöhet! De cak ésszel, idővel mert úgy se tudok egyszerre csak 1-2 játékkal játszani.
Max a DS-t rendelem elő, az nagyon érdekel és spoilerbe se akarok belefutni.

(#1515) hombre[EU] válasza _drk (#1514) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elmúlt 3 évbōl lehet csemegézni ,nagyon jó termés volt :) én sem azért játszom új címekkel,mert annyira fanatikus vagyok (van hova lapátolni a pénzt). A család-barát-kollégák között akad min 8-9 PS és rotáljuk egymás között a lemezeket. Idén vettem egy DaysGonet és DMC-t, a többi "kölcsön" formájában került hozzám. És gondolom ez miatt rengeteg címet végig sem játszok, csak ami tényleg nagyon megfogott ill. amit vettem :DDD
A Witcher3-ban mélyen el lehet bújni,nagyon részletes és fantasztikusan autentikus. A Last of Us&UC4 mellett az egyetlen játék ami páromat is érdekelte és nagyon sokat nézte pedig Ō aztán a Supaplex óta videójátékokkal nem foglalkozott :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1516) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezt csak az OFF-ba merem berakni:

PlayStation actually hit two '100 million' milestones today.

100 million - The number of PS4's shipped to retailers.
100 million - The decibel level of my PS4 Pro fan after booting up RDR2

:C :C :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1517) wierra válasza l.skywalker (#1516) üzenetére


wierra
senior tag

Üvöltő szelek · Emily Brontë Sony Playstation 4 Pro :DD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1518) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1516) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hétvégén nekem is süvített a Slim (az új helyen még nincs klíma,27-28fokos szobahō mellett) a Bloodborne alatt, Prót szerintem hūtōdobozba zárnám :D

Nem flame war miatt csak megjegyezném: vettem faternak OneS-t,hogy belépjen a bluray korába :) és poénból megvettem a Witcher3-t,legyen meg steam-ps után ott is hátha... Én meglepōdtem mennyivel gyengébb minōségben fut, azt hittem a base ps és one ugyanazt tudja. Távolban a táj elmosódott (ugyanakkora tv , ~1-2 inch különbség), utána olvastam 1600x900-ben renderel, de mintha élsimítás se lenne + kevésbe fluid a gameplay harc közben is... Kezdem érteni miért nem fogyott olyan jól ez a gép a rajtnál elkövetett bakik kiküszöbölése után sem

Life, Uh, Finds A Way

(#1519) Wesder válasza hombre[EU] (#1518) üzenetére


Wesder
félisten

Sokkal gyengébb az S kb 0.5TF-pal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1520) hombre[EU] válasza Wesder (#1519) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezt is megtudtuk. A ddr3-esram miatt elfogyott a hely a gpu-nak.
Nem gondoltam,hogy ennyire látványos a különbség a két hw között.

Life, Uh, Finds A Way

(#1521) Wesder válasza hombre[EU] (#1520) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig de. A 4 és 6TF között azért nem annyira làtvanyos a különbség mert a fejlesztők szarnak rà. Konkrétan a Fallout 4 nem képes tartani X-en a 30fps-t. Igaz 4K-ban fut, de mikor BigBoy MIRV-et hasznàlok teljesen megadja magàt. 3-5fps meg recsegő bomba hang.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1522) hombre[EU] válasza Wesder (#1521) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A F76 nagyon a véglet,kritikán aluli :D ha bf5-ben nézzük már kijön az a 20-25% plussz. Stabilabb,jobb felbontás-élesebb, de szerintem sem használják ki sokan a teljesítményét. Lehet majd jövōre a Haloval

Life, Uh, Finds A Way

(#1523) Wesder válasza hombre[EU] (#1522) üzenetére


Wesder
félisten

Rosszabb a 76 teljesítménye, mint a 4?
Halo-val muszàj lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1524) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1518) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akárhány összehasonlító videó van a PS4 Slim tartja a fix 30 FPS-t a Pro és az X ingázik 40-60 között és az S mindig 28 vagy alatta van.

De azért azt már látni kell, hogy ahogy az X és Pro páros itt van, a Slim és az S nem feltétlen kell, hogy mindent vigyen, hiszen akkor nem cserélné le bárki a jobb egységre.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1525) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Yoshida keményen küldi a BB-t :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1526) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Digi 1000 bekötés után, Huawei modem Ont-ba kérve...

Mondjuk a Pc konfigom kevés lehet a Digi 1000-hez valószínűleg...

Xbox One S konzol:

Ps4 Pro konzol:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1527) hombre[EU] válasza Bogyi007 (#1526) üzenetére


hombre[EU]
veterán

https://developers.google.com/speed/public-dns/

Egyébként rest mode-ban tölt rendes* sebességgel

* a sonynak is vannak limitjei

Life, Uh, Finds A Way

(#1528) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Naruto Shippuden anime

SPOILER ALERT!

Ha már így pár év lemaradással is, de befejeztem az anime-t, akkor álljon itt pár gondolat tőlem.

Kezdeném azzal, hogy a rengeteg filler rész miatt hagytam félbe egy pár éve. Egészen felháborító, hogy mennyi időhúzás volt ebben a szériában. Persze az okát tudjuk, mivel a manga és az anime külön futott, ezért be kellett várni egyiknek a másikat.

Most miután végignéztem az utolsó 110 filler mentes epizódot, azt kell mondanom, hogy nem volt olyan rossz. Viszont még így se lett az a katartikus élmény. Mivel még így is el volt nyújtva mint a rétes tészta. Az egész sorozatra jellemző volt a kiváló karakterépítés, és karakterfejlődés. Minden szereplőnek megvoltak a háttér-történetei, indítékai, egyénisége, és a szerepe ebben az izgalmas világban. Ebben a szériában szinte kivétel nélkül szuper ellenségeket sikerült írni. Ezt tartom a legnagyobb erényének. A legtöbb indítéka valós volt, és érthető. Akár még egyet is lehetett érteni velük. Akár még együtt is lehetett érezni velük.
Az egész történetet végigkísérte párosok örök ellentéte. Madara és Hashirama, Hagoromo és Hamura, Sasuka és Itachi, Sasuke és Naruto (stb stb stb). És mindegyik érdekes volt. Izgalmas és tartalmas.
A világ háttér-története emberöltőket ölel fel, amit elénk is tár a sorozat. Minden meg van magyarázva, meg van mutatva. Így a végére minden a helyére kerül.

A harcok nagyon változatosak és ötletesek. A képességek is. Élvezet nézni a küzdelmeket. Személyes kedvencem Itachi (és Sasuke) vs. Kabuto. Az annyira jól ki van találva. Az az Izanami képesség.. a legjobb!

Sajnos a vége felé egyszerűen túl sok lett a "ő a fő gonosz", "ja nem itt egy másik ellenség, ő a fő gonosz", "ja nem igaz mert igazából egész végig ő munkálkodott a háttérben ezért ő a fő gonosz", "ja nem ő igazából csak feléleszti az igazi igazi főellenséget"!! Én meg wtf?! Hova kellett ezt ennyire fokozni? Black Zetsu-nál már a fejemet fogtam. Madara is tökéletes fő gonosz lett volna, de nem, az nem volt elég. Aztán a végén láthatóan elfogyott az ötlet Kaguya-nál. Mármint a háttérsztorija frankó. Csak miután színre lép nem igazán érezni veszélyesnek. És a végső harc utáni valóban végső harc Sasuke és Naruto végső összecsapása, na az epic. Tudtuk az elejétől, hogy ide fog kifutni az egész. És durva is lett. Igaz, én el tudtam volna képzelni korábbra is, hogy a "majdnem végső fő ellenségez" már barátságban érkezzenek és úgy vívjanak meg vele(velük x2 x4) :D.

Nekem a kedvenc "vonalam" az egész történetben az az Uchiháké. Szinte kivétel nélkül mindegyikkel tudtam szimpatizálni. Egyedül Uchiha Obito-ból volt már nagyon sok. Egyszerűen nem akart meghalni, majd az ő pálfordulása is volt a leghihetetlenebb. Madara, Itachi, Sasuke mind mind eszméletlen jó karakterek. Személyes kedvencem egyértelműen Itachi volt. Az ő sötét, szomorú, ugyanakkor a végletekig hősies története szerintem a Naruto Shippuuden legjobb történetszála volt.

Viszont Naruto karakterét nem mindig kedveltem. Nem illett számomra egy ekkora hőshöz, egy ekkora adag idiotizmus. Son Goku is ilyen volt, de neki az ábrázolása tekintélyt parancsolóbb volt. Naruto-é még az se. Na persze Kyubi Chakra formban és Rikudou Sennin formban eléggé rendben volt. És az indítéka is neki volt a legegyszerűbb. A barátság és, hogy ő akar lenni a Hokage. Na bumm...

Egyetlen anime sem tökéletes (kivéve a Steins;Gate ;) ), így a Naruto sem. Ennek ellenére, minden hibájával együtt is nagyon élveztem az egészet. És én simán a Dragon Ball elé helyezem összességében (pedig a DB az mindenem volt gyerekkoromban.). Annyira jó történetet mesél el, annyira mély az egész, hogy öröm megismerni ezt a világot, és a cselekményt, ami benne játszódik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1529) l.skywalker válasza .LnB (#1528) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szép munka!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1530) .LnB válasza l.skywalker (#1529) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1531) #92557568 válasza S e t h (#1483) üzenetére


#92557568
törölt tag

Nyaralni tudni kell :D
Nekem abszolút nem számítanak az itteni rangok,magasról teszek rá,szal ha besokallok illetve pihizni szeretnék akkor egyszerűen csak felhasználót törlök és kiveszem a könyvjelzőt :)
No meg nem a ps a fő game platformom hónapok óta mert elegem lett a felkonvertált 4k ból multi címek alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1532) Wesder válasza #92557568 (#1531) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem màr nincs meg a Crash. Odaadtam pàromnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1533) #92557568 válasza Wesder (#1532) üzenetére


#92557568
törölt tag

Be b@ssz :D Kettő volt ugye ha jól emlékszem?

(#1534) Wesder válasza #92557568 (#1533) üzenetére


Wesder
félisten

Igen egyet nekem, egyet neki. Sajnos anyós időközben lenyúlta az övét, így odaadtam az enyém mert nem akartam màsikat venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1535) #92557568 válasza Wesder (#1534) üzenetére


#92557568
törölt tag

Kár érte nekem tetszettek , és nem utolsó sorban azok nagyobbak is voltak mint az én figurám.
Jól mutattak mikor az x et tetted a kezükbe :D

(#1536) Wesder válasza #92557568 (#1535) üzenetére


Wesder
félisten

Az csak poén volt, mert akkor mindenki radírozott.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1537) #92557568 válasza Wesder (#1536) üzenetére


#92557568
törölt tag

Ja az nagy volt ,főleg úgy,hogy a radír lófaxt nem használ (na jó minimálisat ) :D
Azért elég kókány ez a hűtés amit a Sony hányt a ps proba,remélem a ps5 nél inkább helyezik majd előtérbe a hatékonyságot /minőséget sem mint a design-t...
Nekem hót mindegy hogy néz ki maga a konzol csak ne ordítson és ne sűljön meg.
Szerintem ezzel nem csak én lehetek egyedűl így...

(#1538) Wesder válasza #92557568 (#1537) üzenetére


Wesder
félisten

Jò ez így. Mehet otthon a hàzibarkàcs, ha nem tetszik.:P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1539) S e t h válasza #92557568 (#1531) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt te most komolyan megmagyaráztad?
Mármint hogy beteg vagy?

Vagyis hogy te nem vagy képes elengedni dolgokat, mert függő vagy és ezért komolyabb eszközhöz kell nyúlnod.

A felhasználók túlnyomó része azért képes félretenni a virtuálitást a családért, munkáért, pihenésért és nem kapkod az account delete gomb után.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1540) #92557568 válasza S e t h (#1539) üzenetére


#92557568
törölt tag

Hát ha neked ez jött le akkor egészségedre :D

[ Szerkesztve ]

(#1541) _drk válasza #92557568 (#1531) üzenetére


_drk
őstag

Ez milyen pc hogy 4k-t visz? 2x2080ti?

Ma szerintem pont ott tartunk hogy az elavult konzol semmiben sem szégyenkezhet. Ez nem dicséret a Sony-nak inkább fricska a PC-nek! De ez a kicsivel szebb meg stabilabb a framerate cserébe 5x annyiba kerül, nagyon nem jó összehasonlítás.
Kb ugyan annak kellene történnie mint ps2-es érában, hogy a pc már agyba főbe döngölhetné a konzolokat, olyannyira elavultabb ami igaz is és nem csak a hűtése. Erre azt látni hogy generáció végén még mindig dragulnak a konzolok. Semmivel nincs lemaradva.

[ Szerkesztve ]

(#1542) #92557568 válasza _drk (#1541) üzenetére


#92557568
törölt tag

Dehogy is 2080 ti!
Az egyrészt baxott drága mulatság lenne másrészt parasztvakításnak tartom egyenlőre.
Egy használt 1080 at tettem bele.
Amit sikerűlt 340€ megkaparintanom.
Bőven elég a 4K @40-50 hez.
Persze nem ultrához bár ez is optimalizáció függő,így az sem elérhetetlen.
A cél nem a konzolokétól szebb grafika elérése volt hanem a natív 4k.
Meg hát ja mégis csak szebb a kép a tv-men ha natívban fut valami.
Nekem tetszik én az összes ps4 es multi címem elajándékoztam/eladtam.
Minden multi címet pc-n tolok immáron kontival.

[ Szerkesztve ]

(#1543) Mike válasza #92557568 (#1531) üzenetére


Mike
veterán

na ilyen karácsonyfát se vennék semmi pénzért

(#1544) #92557568 válasza Mike (#1543) üzenetére


#92557568
törölt tag

Pedig ne tudd meg mit ki lehetne hozni a ps Probol is :)
Kidobni belőle a ventit valami ledes színváltósra cserélni majd ugye a fedlapot méretre vágatott plexire lehetne cserélni :D

Vagy akár az egészet be lehetne építeni egy Atx házba vagányúl kicsinosítva vizezve :D

Így ni
Szerintem bármely fórumtársunk ölni tudna ezért a ps4 ért.
Aki esetleg mást mond az tuti kamuzik :D

(#1545) Mike válasza #92557568 (#1544) üzenetére


Mike
veterán

Sose vonzott
Antec ház, zajcsökkentéssel, fekete, zongora fényezéssel. De ezek a fényes szarok, hát...

Hát én nem
Csendes legyen
Ezért is vettem slimet, vagy anno full passzív PC-t

[ Szerkesztve ]

(#1546) hombre[EU] válasza #92557568 (#1544) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Úgy "buzis" ahogy van

a macskaköröm azért van,mert nem szeretném a melegeket megbántani...respect to all

Life, Uh, Finds A Way

(#1547) #92557568 válasza hombre[EU] (#1546) üzenetére


#92557568
törölt tag

Persze,persze :D
Mégis ,hogy a fenébe lehetne buzis egy fehér -piros összeállítás?!..
Akkor a fehér vagy pókemberes ps4 is buzis? :D

[ Szerkesztve ]

(#1548) Carlos Padre válasza #92557568 (#1544) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak így merem berakni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1549) Bogyi007 válasza #92557568 (#1542) üzenetére


Bogyi007
veterán

De akkor miért nem inkább egy Xbox One X?

Venne a fene Pc-t multiplatform játékokra, inkább a One S-t cserélném akkor 8nkabb le X-re...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1550) #92557568 válasza Bogyi007 (#1549) üzenetére


#92557568
törölt tag

A pc építés mellett 2 fő ok szólt.

1: X re nincs egy darab játékom sem,
míg pc-re azért szépen gyűjtögettem annó Steam és Origin fiókomba.

2: Az új játékok ps-re és Xre 60-70 € míg ugyan azok pc re 25-30 € Instant Gamingról vagy G2a ról.

Valamint nem utolsó sorban hiányzott már a modding is.
Meg imádom a hardvereket is.Ne tudd meg a ps prot is a minap mire összeraktam ,hogy azt az alaplapot mennyit tapiztam előtte :D
Ja meg hát kontival nyomok mindent pc-is kanapéról.
Szal nincs monitor meg a billt egeret is vsak addig látom míg elindítom a gammát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.