Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Mike válasza #58978304 (#749) üzenetére


Mike
veterán

akkor válts másikra a kezecskéddel ;))

(#752) saelin válasza .LnB (#747) üzenetére


saelin
veterán

Számomra az Itcafe színsémája a legkelemesebb a szememnek. A többi vagy csúnya (gamepod) vagy kibassza a szemem a túlszaturált színeivel (ft).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#753) .LnB válasza saelin (#752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg kellemes az ITcafe kinézete. De sose nézegettem én így a különbségeket. Legtöbbet a gamepod-dot használtam, aztán az maradt nálam az alapértelmezett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#754) okibots válasza .LnB (#745) üzenetére


okibots
aktív tag

Nektek mennyire hangos? Mint egy kétütemű Wartburg, szóval sokkal barátságosabb mint ha MIG-29-es hangja lenne, szerintem.

Mennyire meleg(szik)? 2 óra RDR2 után a tetején szoktam tükörtojást sütni, mögötte meg kiolvasztani a holnapi csirkemellet.

Magyar feliratos e?! A Forza Horizon 4 igen, de sajnos a Detroit nem, mert az elefántcsontparti régióban nem elérhető csak a francia nyelv. :(

;]

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#755) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán


-hangos
-meleg
-felirat nélkül játszok

Life, Uh, Finds A Way

(#756) .LnB válasza okibots (#754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#757) #58978304 válasza Mike (#751) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én 99.9% ban mobilról vagyok és nekem mindig ilyen minden topic alapból :

Csak végignéztem milyen designek vannak ezen kívül és hát egyik rosszabb mint a másik :D

[ Szerkesztve ]

(#758) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Válasz erre a PS4 topiból (#182300) Deck:

Igen, de úgy a PC-n kell elindítgatni a filmet. Meg áthúzni a lejátszót a másodlagos kijelzőre nem? Bár beállítható, hogy ott induljon alapértelmezetten teljes kijelzős módban tudom.
Én UTP kábellel használom. kényelmesebb, lehet a tv távirányítójával vezérelni. És lejátszik mindent, feliratokat is. Sőt folytatja is a félbehagyott nézést.
Pont hétvégén pakoltam el a 7m-es hdmi kábelt amivel a PC rá volt kötve a TV-re, teljesen felesleges lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#759) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#182301) Madwe

Létezik ilyen automata megoldás?! :Y És mennyibe van egy ilyen?

(#182302) wierra

Jahogy neked a hang is lényeg. Nekem az LG mindent lejátszott eddig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#760) Willhunting válasza .LnB (#759) üzenetére


Willhunting
aktív tag

RSS feeddel te is tudod automatizálni a torrentjeidet, az ingyen van kb :DDD

(#761) Madwe válasza .LnB (#759) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát synoból van többféle kategória a 30ks belépőtől (ez nem tudom egyáltalán elbírna e plex klienst) a 60ks normális megoldáson át a 200ks erőgépig (én erre esküszöm de másra is kell nekem). Beállítani ezt egyébként nem annyira egyszerű, kicsit szöszmögős, de nem kell cli-n pötyögni, mindent össze lehet kattintgatni ui-n :D Nameg ha egyszer beállítasz mindent, utána már nem kell hozzá nyúlni soha, megy magától :)

Plusz a fentebbi árak mellé még hozzá kell számolni a hdd-t amit bele teszel, 20k manapság 1tb és 40k 4tb kb ha jól néztem (célszerű wd red-et tenni bele, az a nasba szátn széria)

off topikban ezt offba kell tegyem :D?

(#760) Willhunting igen, de az elég sok szempontból problémás tud lenni, pl minőség, beégetett felirat szempontjából, de valóban azon az úton is el lehet indulni... de pl mobilról azt nem könnyen menedzselni, míg a nasnak van pl egy ilyen felülete

[ Szerkesztve ]

(#762) .LnB válasza Madwe (#761) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt ne merjetek semmit offba tenni. :D Itt kiélhetjük magunkat.
Hát én ezt sokallom, arra, hogy filmet nézzek. Mert a mostani megoldás is kényelmes, és sok pénzbeli ráfordítás lenne ez nekem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#763) markknight válasza Willhunting (#760) üzenetére


markknight
veterán

Igen, az a legjobb megoldás amúgy.

(#764) .LnB válasza Madwe (#761) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Basszus, ez az Attack on Titan nézése mennyire elfelejtődött nálam az első évad után. :(
Pedig még ilyenjeim is vannak otthon: [link]
Nem kellenek? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#765) Madwe válasza .LnB (#764) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bevallom a 3. évadnak már én se fogtam még neki :)

Ezek milyen magasak ? lehet megférnének Tyrion mellett a hangfalamon :P

(#766) .LnB válasza Madwe (#765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Furyu márkájúak (dobozuk is megvan)
Nem tudom pontosan milyen magasak 20cm körül vannak.

Ilyenek: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#767) Mike válasza Madwe (#761) üzenetére


Mike
veterán

Te mi a faszról beszélsz?
Mibe kell 1tb
Meg egyébként is 1tb 12k

[ Szerkesztve ]

(#768) Mike válasza #58978304 (#757) üzenetére


Mike
veterán

Jól van akkor :)

(#769) Madwe válasza Mike (#767) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nasba, abba. S nasba való hdd, mint a wd red mint írtam vót. Az 20k kb.
[link]
Mellesleg szerintem az 1tb is kevés arra, sőt részemről a 4 is, jelenleg a 16tbot nőttem ki. Ami részemről indokolt, másnál nem feltétlen, de azért az 50+ gigás ripek korában kiakadni azon h 1tb tárhely az sok az sztem érdekes...
Normálisan nem tudsz beszélni? Talán ha káromkodás helyett elolvasnád s felfognád a kontextust, nem írnál feleslegesen...

[ Szerkesztve ]

(#770) #58978304


#58978304
törölt tag

Na srácok akk offoljuk má'!
Ha lehet akk nem is olyan buli ?....
Dehogyannem!
Ki milyen friss infót hallott a Ps5 röl?????
Mikor jön?
Hangos lesz-e vajon ?
Ha igen akkor a radírjaimat tuti qva élet ,hogy megtartom a pro alól! :D
Jó lenne minnél előbb mert nagyon vágyom már a 4K @60 ra :)

[ Szerkesztve ]

(#771) #58978304 válasza Madwe (#769) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem szokott káromkodni max félreérthettél valamit.
Csak ugye teli szájjal beszél egyfolytában és ez álltal nehezen és félre is érthető a mondani valója :D :)

(#772) Mike válasza #58978304 (#770) üzenetére


Mike
veterán

milyen 60? 90

(#773) Mike válasza Madwe (#769) üzenetére


Mike
veterán

nem értettem miről beszélsz
nem kell mimózáskodni
kinek mi a mániája, én nem izgulok rá a piros wdre sem a nasra
vannak itt normális emberek is, akiknek egy sima, 1-2 tbs, 2.5es külső vinyó is elég - és tényleg elég.
ne a megalomániánk legyen már természetes, és várjuk el mindenkitől ugyanezt

(#774) S e t h válasza Mike (#773) üzenetére


S e t h
nagyúr

Leírta hogy szerintem és részemről, nem általánosított, te meg azt hogy nem normális.
Cserélj betétet ha átázott.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#775) Mike válasza S e t h (#774) üzenetére


Mike
veterán

ok, mindenképpen

(#776) Madwe válasza Mike (#773) üzenetére


Madwe
nagyúr

Arra a kérdésre írtam, h milyen megoldást használok otthon és mennyibe kerül. Namost ott nyilván magamból indulok ki, de még ígyse a 200ks synommal példálóztam, hanem a belépő 30ks kategóriával (bár most utána néztem és a 119j nem is tud plexet futtatni, ahhoz minimum 118-as kell 50kért) és nem 16tb-nyi wd reddel 160k-ért hanem 1tb-al 20kért... Nyilván lehet egy 2k-s pendriveról is filmet nézni ahogy a nezzsorozatokatonline.huról is, de nem erre irányult a kérdés hanem h én h oldottam meg az automatikát, elnézést h válaszoltam rá :D

[ Szerkesztve ]

(#777) Mike válasza Madwe (#776) üzenetére


Mike
veterán

okés

(#778) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#182459) wierra : Oké fejleszti. De ezért muszáj a tv elé ültetni? Még gyerekek, játszanak játékokkal, amik a fantáziájukat is fejleszti.
Írtam a napokban a PS topikban én is, hogy annyit gondolkodtam, hogy veszek neki valami PS4-es játékot. De minek, ha nem kéri? Leülünk inkább társasozni azt is imádja.

Fiam tök aranyos volt az ünnepek alatt. Miután összetette ezt: [link], megnézi a dobozt. Azt mondja, uhh apa, ezt nem is nekem kellett volna összetenni, én csak 6 éves vagyok. :D Mondom neki, az csak ajánlott életkor ami rá van írva. Rengeteg Lego-t kapott most, már kérnem kellett, hogy én is tehessek össze közülük egyet. Aztán a tűzoltó állomás egy részét megkaptam szerencsére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#779) Mike válasza .LnB (#778) üzenetére


Mike
veterán

a tűzoltóállomás egy részét megkaptam szerencsére :))

de érdekes szót hssználsz, még soha nem hallottam így :)
én mindig összeraktam a legot

[ Szerkesztve ]

(#780) .LnB válasza Mike (#779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi az érdekes ebbe most neked? Nem értem. Elírtam valamit? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#781) wierra válasza .LnB (#778) üzenetére


wierra
senior tag

Ha nem érdekli, nyilván nem kell eröltetni. Viszont úgy gondolom, hogy ha már a TV-t bámulja, akkor fejlődhetne is kicsit jobban; a tv passzív bambulásához képest legalább is.
Természetesen ne az "analóg" játékélmény rovására menjen a gaming.

Nálunk is lego-mánia van, szinusz-hullám intenzitással (hol erősebben, hol kevésbé erősen).
A tűzoltóállomás nekünk is megvan. Számomra hatalmas csalódás volt az a készlet; a saját régi 90'-es évekbeli készleteimhez képest gagyiszar az anyagminősége és a pontossága, játszani nem is igazán lehet vele (épületekkel), mert - kis túlzással -érintésre dezintegrálódik...mindezt közel 30k HUF-ért. :U
A másik, hogy a régi lego-élményt (egy készletből több alternatíva megépíthetősége) a maiak már sajnos nem-igen hozzák (kivétel a Creator).
Nálunk most PufiRöfi és UndiGuszti megy társasból :F (4 éves a kölök).

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#782) .LnB válasza wierra (#781) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a minőségéről annyira nem tudok rosszat mondani, nincs régről igazán összehasonlítási alapom. Viszont csalódás volt nekem is kissé, a mérete miatt. Konkrétan kb akkora mint a dobozon lévő kép.
Nálunk a Lego vonat a menő. Nagyon szereti a vonatokat.
Viszont nagyon sok és sokféle szett van otthon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#783) Mike válasza .LnB (#780) üzenetére


Mike
veterán

dehogy írtad el. mint írtam én a legot világ életemben összeraktam és még soha nem hallottam így hogy összetenni.

(#784) Mike válasza wierra (#781) üzenetére


Mike
veterán

kizárt dolog hogy az anyagminőség változott volna
egy legokocka ugyan olyan mint 40 éve

(#785) wierra válasza Mike (#784) üzenetére


wierra
senior tag

Egyrészt kétlem, hogy a lego 40 éve nem fejleszt, nem módosított semmit.
Másrészt pedig talán pongyolán fogalmaztam; az anyagvastagsággal elkezdtek spórolni, ahol lehet, nagyobb méretű lapos elemek, mint pl. a tűzoltóállomás garázsainak teteje úgy hajlik, mint a pics@. A figurák fejéről pedig egy lepkeszárny rezdülésétől is simán leesik a tűzoltósisak.
'88-as, '90-es készletekben ez nagyon nem így volt.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#786) Mike válasza wierra (#785) üzenetére


Mike
veterán

a légies épületek könnyen szétesnek az igaz.
de hogy sporólnának az anyagvastagságon, meg leesik a sapka, hát én ilyet nem tapasztaltam most sem
a fehér elemeken kívül meg nem mondod egy elemről hogy 40 éves
ja és tisztázzuk én most a Legoland, később Lego City elemekről beszélek, nem az ilyen friends és társairól

(#787) wierra válasza Mike (#786) üzenetére


wierra
senior tag

Én is arról beszélek. Számomra nagy csalódás az, amerre a lego kormányozza a hajóját. Tele van minden City készlet olyan speciális elemekkel, amit igen nehéz másra használni. Jelenleg a Creator képviseli azt (meg talán a Technic), amiről régen a lego szólt.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#788) #58978304


#58978304
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#789) MasterMark válasza Madwe (#761) üzenetére


MasterMark
titán

Ez a sonarr meg radarr tulajdonképpen mire való?

más: Úristen mi történt itt? :D Nézem 44 új hozzászólás hirtelen.

Switch Tax

(#790) Mike válasza MasterMark (#789) üzenetére


Mike
veterán

hát a radarr repülőgépek ellen a sonarr meg hajók ellen :)

(#791) Madwe válasza MasterMark (#789) üzenetére


Madwe
nagyúr

Beállítasz rajtuk indexereket (pl rarbg es ncore) beallitod a torrent kliensed, azt h milyen kategoriakat akarsz (pl uhd, 1080p, 720p, melyikhez milyen meretlimit minmax) es h milyen sorozat (sonarr) vagy film (radarr) erdekel. Amint megtalja az adott kriteriumban, letolti neked. Tehat olyan mint egy rss lista, csak kozponti helyen egysegesen kezeled, ad melle szep cslendart is ami importalhatod, ugy latod melyik resz mikor jon, es tok egyszeru, kb ket kattintas egy uj sorozat, film felvetele. Sorozatnak bejelolheted h xsak az uj reszek erdekelnek, vagy az osszes stb. Film az inkabb a meg elerhetetlenekre jo nyilvan, ami jelenleg is elerheto azt lekapod magad, de pl megy valami moziban, annyira nem erdekel h elmemk, de majd vmikor megnezneg 1080pben, vagy csak akkor ha mar ugdben vagy, akkor beallitod, s magatol lekapja amint tudja.
Tud frissiteni is, pl beallitod h eleg 720pben, leszedte de kijott 1080pben s te meg nem nezted meg akkor leszedi abban (jellemzoen alaxsonyabb felbontas elobb erheto el, igy ha a big bang pl neked rogton kell altalaban akkor igy lovod be, pl)

(#792) Mike válasza Madwe (#791) üzenetére


Mike
veterán

nem rossz

(#793) .LnB válasza Mike (#792) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Né'csak májkl: [link]

:DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#794) Mike válasza .LnB (#793) üzenetére


Mike
veterán

Ez túl elvont

(#795) #58978304 válasza .LnB (#793) üzenetére


#58978304
törölt tag

:DD
Muskátlis nem 'vót ? :D

[ Szerkesztve ]

(#796) Mike válasza #58978304 (#795) üzenetére


Mike
veterán

jaj ti szerencsétlenek :D

(#797) .LnB válasza Mike (#796) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#798) #58978304


#58978304
törölt tag

Érdekel itt valakit rajtam kìvül h az avatárok mögött ki hogy néz ki?
Nos én nagyon kívàncsi vagyok mindenkire :)

Lnb-t a kisfiával már láttam yt-on a profiljánál, aranyosak :)
Meg egyszer egy "kamionsöfőr " fórumtársat nagy szakállal :)
De lemernén fogadni h Mike nak igazából biztos nincs virág a szájában :D
Legalábbis nem 24h ban :DDD
Ha elég érdeklődő lesz a fórumtársak valódi profilja után akkor én indítom majd a sort egy fényképpel szívesen :)
Nincs semmi takargatni valóm :D

[ Szerkesztve ]

(#799) .LnB válasza #58978304 (#798) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hey! Én baromi jó képű vagyok, a gyerek az aranyos! :(((

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#800) #58978304 válasza .LnB (#799) üzenetére


#58978304
törölt tag

Bocs!
Férfi szemmel a jóképűséged sajnos nem jön át :D
De nem is kell!
Az elég ha a Barátnők/Feleségek annak tartanak minket :K

Más véleménye úgy sem számít effelől! :D

Ha már én ismerem a te arcodat akkor tessék nyitom a sort háha a többieknek is megjön a bátorsága/kedve felfedni az "igazi arcukat" :) :

Itt meg mozgásban a kisfiammal labdázva akit az összes konzolomnál jobban imádok :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.