Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55901) dilipok válasza ldave (#55900) üzenetére


dilipok
veterán

annyira azert nem, ha figyelembe vesszuk a vegen levo lehetosegeket. Legalabb 8-10 van alapbol + annak fuggvenyeben, hogy kivel mi tortenik meg jopar lehet. Persze nem azt mondom, hogy ezek aztan mind jelentosen kulonboznek :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#55902) james001 válasza dilipok (#55901) üzenetére


james001
veterán

Ja értem,itt is sok választás van azért az elején is. Haverom mondta ezt egyébként de akkor elszámolta magát :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55903) james001


james001
veterán

Közben meglett a The Last of Us Survivor+ fokozaton. Így minden single trófea megvan,kivéve azt a rohadványos fegyver upgradelős trófeát :W Már nem kell sok pedig,a lángszóróba meg az El Diablo-ba hiányzik még pár.
Mondjuk nem tudom hajtsak-e a platinára,mert van két multis trófea ami nagyon hosszú mire megvan,ezek a Firefly és Hunter trófeák. Összesen 168 multis meccset kéne lejátszanom hogy mind a kettőt megadja... Pff :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55904) energy4ever válasza james001 (#55899) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha jol tudom 6db ending van:
A vegen a fekete napnal elkap a kukac, es mindenkinek vegevan ott. A balalt valasztod. Az eletet valasztod, es a vegen 4 varians kozul valasztasz kivel eled le az eleted. Elvileg nincsen tobb.
Ha vegigvitted, es ramesz, hogy jatek folytatasa, akkor megtudod nezni az endingeket, csak azt nem, amikor a kukac kap el, vagy amikor a halalt valasztod.

(#55905) aizen92 válasza ldave (#55900) üzenetére


aizen92
addikt

20 a szem miatt van. szóval inkább csak 10

energy4ever: spoilertag esetleg? :F ez durva volt

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55906) MrPG8 válasza aizen92 (#55905) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Összesen 24 különböző ending van, ezek sokszor 1-1 apróságban különböznek. (spoiler miatt ezt nem részletezem, aki akarja itt megnézheti: http://www.playstationtrophies.org/game/beyond-two-souls/guide/ , All Endings... trophy ) A Trophy-hoz ennyiszer nem kell megnézni, ha jól emlékszem 5x kell az utolsó chaptert lejátszani és 2 v 3 playthrough szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#55907) KisTücsök válasza energy4ever (#55904) üzenetére


KisTücsök
addikt

Spoilerekkel vigyázzatok már, majdnem elolvastam.
________

(#55903) james001: A fegyvereket nem sikerült kinyomni? Gondolom nálad akkor úgy volt, hogy a survivoron meg a survivor+-on gyűjtött cuccokból próbáltad. Akkor nekem sem fog? Mármint lehetetlen, mert 2 kijátszás alatt nem tudsz gyűjteni annyit?

(#55908) MrPG8 válasza KisTücsök (#55907) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Tudsz annyit gyűjteni, hogy 2 kijátszás alatt meglegyen, de akkor mind a két végigjátszásnál fel kell fedezgetni a dolgokat. Shiv-es ajtókat érdemes mindig kinyitni, így ajánlatos, hogy legyen mindig egy ép nálad. Valamint érdemes először a későbbi fegyvereket felfejleszteni, hogyha esetleg 2 végigjátszásból nem jönne össze, akkor a harmadiknál már ne kelljen végigvinned addig, amíg elérhető lesz a fegyver.

(#55909) KisTücsök válasza MrPG8 (#55908) üzenetére


KisTücsök
addikt

:R

Akkor jó "taktikát" alkalmazok. Szerintem meg lesz nekem.

Csak azok a fránya gyűjthető szarok. YT-t azért nem akarok nézni. :(

(#55910) MrPG8 válasza KisTücsök (#55909) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én biztosan azt fogom csinálni, esélytelenség, hogy végignézz minden zegzugot, na meg rengeteg idő. Videókat én sem szeretem, inkább valami listán fogom nézni mi hol van.

(#55911) james001 válasza KisTücsök (#55907) üzenetére


james001
veterán

Próbáltam minden shiv ajtót kinyitni,de van amit nem tudtam mert vagy nem volt alapanyagom egy shiv-hez,vagy épp átlopakodtam az adott részt és ezért nem tudtam kinyitni. Majd kiderül mennyire megy ez a multis farmolás és ha megvan az a két trófea akkor nekiugrok harmadjára survivor-ön (már úgyis kívülről fújom az egészet...)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55912) Robi86


Robi86
senior tag

Az Xperia Z3 és Z3 Compact csak a ps4-hez kap Remote Play támogatást? A ps3-hoz nem?

(#55913) james001 válasza Robi86 (#55912) üzenetére


james001
veterán

Tuti hogy csak a PS4-hez kap.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55914) Synthwave válasza Thorus (#55894) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor üdv a klubban. Ez a totyik neked való akkor.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55915) Robi86 válasza james001 (#55913) üzenetére


Robi86
senior tag

Akkor nem Sony lesz a következő telefonom ;]
Most Note2 van, ami kezd már picit "öregedni" (másfél évesen :W), nézegetem hogy mi legyen az utódja. A Z2-vel elég sokan szívtak, mégis emiatt az egy plusz feature miatt képes lennék Z3-mat venni, mivel van hogy hetekig távol vagyok a ps-től.

(#55916) james001 válasza Robi86 (#55915) üzenetére


james001
veterán

Az a baj hogy pl. van ez a Playstation App is,de az is csak a PS4-gyel van barátságban,meg ugye a Vita is inkább azzal használható jól remote play-re. PS3 már úgyse fog ilyen "támogatást" kapni :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55917) Synthwave válasza Synthwave (#55914) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor, akkor, AKKOR.. :W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55918) KisTücsök válasza Synthwave (#55917) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
____

Néztem TLoU multi gameplayt. Nem lehet rossz, de a kódot még nem lövöm el inkább.

(#55919) james001 válasza KisTücsök (#55918) üzenetére


james001
veterán

Kicsit uncsi egy idő után. Meg ugye sok játékos már marha nagy szinten van és tele van jobbnál jobb cuccokkal,kívülről fújják a pályákat,azok ellen kevés esélyed van...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55920) HuMarc válasza james001 (#55919) üzenetére


HuMarc
addikt

Semmi olyan cucca nincs annak, aki sokat tolt a multiba, amivel nagyobb esélye lenne, mint egy kezdőnek. Én most is multizom, szerintem nagyon jó + már elég sok időm van benne (~30 óra), és a Centrum (ez, nem tudom, miért, nem túl népszerű pálya, voltam rajta eddig vagy kétszer) kivételével minden non-DLC pályát ismerek.

(#55921) james001 válasza HuMarc (#55920) üzenetére


james001
veterán

De ha minden egyes fegyver megvan már neki,ki van fejlesztve az összes képessége akkor azért mégis csak "előnnyel" indul mint egy kezdő. Mindegy annyira nekem nem jön be a multi,csak a két hülye trófea miatt tolom most.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55922) cyberkind


cyberkind
félisten

A Metal Gear Solid sorozatot jobb ps3-on tolni mint pc-n?

Paranormal Cocktivity

(#55923) HuMarc válasza james001 (#55921) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát... :D Na mindegy.

Más: Válaszolt a PS HU a Hoard ügyében, egyelőre csak annyit írtak, hogy szóltak a központnak, ez gondolom annyit jelent, hogy beszóltak Japánba valami belsős supportoshoz.

cyberkind: A 4. részt mindenképpen, mivel csak PS3-ra jelent meg. Én amúgy az egészet PS-en játszanám.

[ Szerkesztve ]

(#55924) cyberkind válasza HuMarc (#55923) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ezért kérdem, mert alaphangon ez is ps-re lett írva nem pc-re.

Paranormal Cocktivity

(#55925) jookomak válasza cyberkind (#55924) üzenetére


jookomak
őstag

A kettőn kívül jelent meg pc-re? Tudom emulátor...
Én megvettem az első részt ps3-ra, utána a hd collectiont, megvan a negyedik rész is, csak piszok mód hanyagoltam eddig a sorozatot.

(#55926) P. úr


P. úr
tag

Sziasztok!

A dualshock 3 controllerem érdekes tüneteket mutat. Töltőről leszedve elkezd az összes Led villogni rajta hátul, ha visszadugom, megint tölt 5 másodpercig, utána teljes töltést jelez. Akksi halál lenne? Van valami megoldás?

(#55927) HuMarc válasza P. úr (#55926) üzenetére


HuMarc
addikt

Mi történik, ha lehúzod a gépről a kontrollert, és megnyomod a PS-gombot? Mert nálam, amikor merül, akkor nem villog az összes led, hanem csak egy. Az összes akkor villog, ha nincs kapcsolódva a PS3-hoz, és jelet keres.

(#55928) P. úr válasza HuMarc (#55927) üzenetére


P. úr
tag

Nyomkodtam a ps gombot, de nem talált jelet. Utánanéztem, és a hátulján reseteltem a kis lyukon, szóval most működik. De köszönöm szépen! :)

(#55929) t256


t256
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a Playstation store használatához. Meg szeretném venni a Super Street fighter 2 Turbo HD Remixet. Ha a Playstation.com weboldalon a buy download linkre kattintok, akkor átirányít a store-ba, de ott a "Page Not found" hibaüzenetet kapom.

A Store keresőjét is használtam, ott nem találom a játékot. Létezik, hogy már nem elérhető?
Kár, hogy ez a játék nincs lemezes változatban.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#55930) dilipok válasza t256 (#55929) üzenetére


dilipok
veterán

us profil jatszik csak

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#55931) Goldwin válasza jookomak (#55925) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#55932) t256 válasza dilipok (#55930) üzenetére


t256
őstag

Battlefield 3-hoz regisztráltam egy UK profilt. Azzal meg tudom venni? Vagy látják honnan érkezik a pénz és még akár le is tiltják a profilomat?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#55933) Tegla80 válasza t256 (#55932) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem.
Csinalnod kell egy US accot is...
haddent forumtarsunk korrekten leirta itt.
Hajra. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#55934) t256 válasza Tegla80 (#55933) üzenetére


t256
őstag

Olvasgatom a cikket! Köszönöm!

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#55935) Tegla80 válasza t256 (#55934) üzenetére


Tegla80
addikt

Igy 1szerubb volt,mint leirni.... :B
En spec kikerestem egy hotelt,azt "bejelentkeztem" a cimere,hosszu tavra. :DD
(azota egy masik accal is..... megosztas miatt kellett egy "szűz új", amit mas is megkaphat,ha kozosen vasarolunk,mert a lathato ar/2 az sokkal jobb ugye. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#55936) james001 válasza HuMarc (#55923) üzenetére


james001
veterán

Amúgy jó volt veled ma találkozni a TLoU multiban,te voltál az első akit lelőttelek ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55937) HuMarc válasza james001 (#55936) üzenetére


HuMarc
addikt

Általában én vagyok az első, akit lelőnek :D Amúgy teljesen esetleges, hogy mikor hogy megy a játék, néha egész rendesen, összeszedek 3000+ pontot, néha meg 9 halállal és egy K.O-val zárom a menetet :D

És általános érvényű szabály (minden játékban), hogy abban a csapatban nem érdemes játszani, amiben nekem van a legtöbb pontom, mert az egy szörnyű csapat :DDD

Ja és mindenekelőtt: Elhatárolódom magamtól.

[ Szerkesztve ]

(#55938) james001 válasza HuMarc (#55937) üzenetére


james001
veterán

Egyébként utána te lőttél le engem mindig amikor összefutottunk :DDD
Nekem is vegyesen szokott menni. Van amikor beast vagyok és ölök mindenkit sorjában,de van amikor engem ölnek folyamatosan. Volt olyan hogy hárman jöttek rám és kinyírtam mindet,de szerencsém volt mert armor volt rajtam meg volt nálam két molotov. :D
Ma egész jól ment,de még nagyon messze vagyok a trófeától :(
Te amúgy vettél hozzá dlc-t?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55939) Goldwin válasza james001 (#55936) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:DDD :B

(#55940) HuMarc válasza james001 (#55938) üzenetére


HuMarc
addikt

DLC-t nem (sem a Left Behind-ot, sem mappackot), viszont megvettem a Variable Rifle-t és a Vollstreckert (németül játszom, de ez a legjobb pisztoly, csak nem tudom az angol nevét), hogy bele tudjam tenni őket saját fegyverösszeállításba. Így nekem a TLoU összesen 804 Ft-ba került, merthogy maga a játék járt a PS3 mellé.

Amúgy nekem még nem sikerült végigvinnem sem a Firefly, sem a Hunter-kampányt, mert valamelyik 100%-os küldetésben mindig odalett a klánom. (Most játszom tán negyedjére, és most a w9d5-nél tartok.

Ami baromi unfair az a molotow-koktél. Amikor a karakteremnek már köze nincs az üveg landolási helyéhez, a kétoldali input lag + a szerver lag miatt (ami egyébként minimális) mégis meggyulladok.

(#55941) james001 válasza HuMarc (#55940) üzenetére


james001
veterán

Left Behind-ot azért vedd majd meg ha végigvitted már a single-t,szerintem nagyon jó lett.
DLC-t még nem vettem bár elgondolkoztam egy-két fegyver vételén. Amit írtál pisztoly az az Enforcer lesz mert asszem más dlc pisztoly nincs is,meg azt én is megakarom venni,plusz állítólag a Launcher se rossz ('gránátvető"). De mivel úgyis a trófeákra utazok csak,lehet kihagyom őket.
A 100%-os küldetésektől parázok én is a legjobban,eddig még nem kaptam csak 50-60 körülit amit aztán sikerült megcsinálnom,de hamarosan tuti kapok nagyobbat (w4d3-nál tartok még csak amúgy.). Egyébként olvastam hogy a legjobb "taktika" az,hogy a 100%-nál kisebb kockázatú küldetéseknél választani kell egy nehezet,és mindegy ha nem sikerül mert akkor nem hal ki a klánod teljesen. Ha ad egy 100%-ost akkor meg kiválasztod a könnyűbbet és akkor azért az már remélhetőleg jobban fog menni.
Fura de molotov eddig nem ölt meg (legalábbis nem emlékszem ilyen esetre,csak max megsebzett),de bomba többször is pedig az "gyengébb" :D De amúgy vannak unfair dolgok a játékban,meg olyanok is amikről azt hinnéd unfair azt mégis inkább felesleges (pl. a machete)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55942) HuMarc válasza james001 (#55941) üzenetére


HuMarc
addikt

Single, mi? :DDD Valahol 20% körül jártam, amikor sikerült törölnöm a mentésemet (ami elég gáz, mivel akkor már élt a PS+ előfizu, csak a TLoU-t nem szinkronizáltattam fel :W ) de annyira nem is zavar, mivel nekem túl parás (utána nem bírok aludni :( :DDD ) és ezért fel is hagytam egyelőre a kampánnyal. Az a gond, hogy túlságosan beleélem magam... Majd megpróbálom valamikor, egy-két év múlva talán.

Korábban mindig a spec.-exec.-et választottam, amióta váltottam a variable rifle - enforcer kombóra (vadászpuska - 9mm-esről) azóta K.O. vagy exec., de most találtam az ellenség kijelölését, és ez így elég könnyű. Amúgy meglepő módon az újraélesztést nagyon nehéz teljesíteni (nekem).

Hát, a bomba az egy érdekes állatfaj, baromi sunyi, amikor leteszik a ládák mellé, és akkor mikor odafutsz, robban és leviszi a HP-dat 0-ra.

A launchert sose próbáltam, ambíciót se érzek rá, nem az én műfajom. Amúgy érdekes nézni, hogy mások sokkal kevésbé céloznak, mint mondjuk én.

Ja és :DDD + ;] =

(#55943) KisTücsök válasza HuMarc (#55942) üzenetére


KisTücsök
addikt

túl parás? :D

1-2 rész, egy kicsit, nagyon kicsit, de a "parához" összességében a játéknak köze nincs. Azt hittem, hogy majd elmegy ilyen ilyezgetős-zombis témába az egész, de szerencsére nem, pont rosszkor törölted a mentést. Az egyáltalán nem baj, hogy túlságosan beleéled magad, azt én is szoktam, ha a játék is engedi, ez meg nagyon is engedi. Hagyd a multit, a kampányt told ki. Minél előbb. Nagy élmény lesz.

[ Szerkesztve ]

(#55944) HuMarc válasza KisTücsök (#55943) üzenetére


HuMarc
addikt

Mondom, nem bírok utána aludni! :DDD Mondjuk nekem a Legenda vagyok is baromi parás, ami másnak egy könnyed esti film. Én már csak ilyen vagyok. Valamiért a zombiktól sokkal jobban félek, mint akármi mástól. Pl. a Z Világháborút 15 percig bírtam nézni, amikor az első zombi feléledt, akkor shift+del, ezt soha nem nézem meg, pedig a könyvet olvastam, imádom is, baromi jó könyv.

A multi viszont nem parás, mert nincsenek benne zombik, és én baromira élvezem. Ja amúgy ha lenne valami mod, hogy a zombik helyett mondjuk majmok lennének, akkor tuti kitolnám :D Vagy bohócok is lehetnének. Vagy pókok. Tök mindegy, csak ne zombik.

(#55945) KisTücsök válasza HuMarc (#55944) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jaa, akkor csak a zombiktól? Ééértem. Walking Deadet nézed-e? :D Csak vicceltem.

Akkor csak ne felejtsd el. Majd egyszer, mindenképpen.

Most esek neki az MGS sorozatnak, amennyit hallottam róla, ez talán megszorongathatja nálam. Talán.

(#55946) james001 válasza HuMarc (#55944) üzenetére


james001
veterán

Pedig egy coop zombi hentelős módot becsaphattak volna. Bár belegondolva lehet aztán nem illet volna a TLoU stílusához,de Naughty Dog megold mindent.
Amúgy egy-két rész tényleg parás volt a single-ben,de aki eleve nem bírja a zombikat annak a clicker-től is pl. biztos szép álmai lehetnek. :DDD

(#55942) HuMarc: Spec. execution-re soha ne menj,max csak akkor ha biztos vagy benne hogy nincs senki körülötted,vagy ha ugye Interrogation módon játszol.

Más:
Beyond-ban volt egy chapter ami azért rágyúrt az ijesztgetésre rendesen :DDD Egyik jumpscare után jött a másik. Mondjuk lehet túl hangosra volt állítva a hangerő azért ugrottam fel egy-két részen :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55947) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Nem régóta vagyok PS3 tulaj, és sajnos a vele eltölthető időm szűkösebb, mint szeretném.
Igen sok játékkal próbálkoztam, de eddig csak a GTA5 tudott igazán lekötni.
Napfényes, sok humor, változatos...Ha kisebb-nagyobb megszakításokkal játszom, akkor sem zavarodok össze a történetben ( :DDD).

Tudnátok ajánlani hasonlóan felszabadult hangulatú játékokat? Elég sok darkos, lopakodós név van, amelyek éppen emiatt nem tudnak lekötni. God of War 3 és a Bioshock infinity nem rosszak még, de ezek már túlságosan rusholósak.
(A journeyt mondhatnátok, illetve a Vailant Heartsot, de náluk nagyobb hangvételű alkotásokra vettem a konzolt)

Remélem nem túl közhelyes a kérésem, Metacriticset is dúrtam már.

(#55948) aizen92 válasza Muki94 (#55947) üzenetére


aizen92
addikt

Uncharted 2-3

Bár lineáris a játékmenet nagyon és nem egy GTA5 openworld, de humoros, pörgős és akciódús.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55949) Elims


Elims
veterán

A ps store-ban most keményen akciós a rune factory oceans.Megéri megvenni?
Nekem teljesen final fantasy.

(#55950) HuMarc válasza james001 (#55946) üzenetére


HuMarc
addikt

Na végre, w12d1 és az utolsó 100%-os kihívásban már sikerült az első szint (még egy játék van hátra a kihívás végéig, szóval legfeljebb 60%-os bukok, de lehet, hogy csak 40-et. Remélem nem lesz még egy ilyen a 12. héten. Vagy lesz?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.