Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7894) Atex válasza avmpg (#7888) üzenetére


Atex
tag

Nem volt, csak addig jutottam, hogy hazafelé kinéztem a rakparton hol tudok parkolni. :DDD

Viccet félre téve. Délelőtt tízkor indultunk. Útközben kb. 60 kilométeres kitérővel gymeztünk. Fiamat kirakták egy 10-es gym legaljáról (1800 CP Gengar), hogy valaki betegyen egy Dragonite-ot királynak (Multi Acc). De amikor bontotta gymet kettő leggyengébb pokét kiszedte így volt egy hely, feledzettük. Berakott egy maxosra húzott Vaporeont, így ő lett a király. Mondtam is neki, hogy megköszönheti annak aki kiszedte. :R

És milyen praktikák vannak még? Az utolsó ott jártunk óta kiraktak egy várakozni tilos táblát, így elég elvetemült embernek kell lenni (ha csak nem robot), hogy leverje ilyen hidegbe, miközben a szomszéd Cane Corso meg ott őrjöng. :DD

Azután a terv az volt, hogy Margit-sziget-Hajógyári-Vártúra. Machop gyűjtés fiamnak nem volt elég Candy, nekem pedig jó alapanyag az evolvehoz. Nálunk ezerrel sütött a nap, igazi kiránduló idő. Pesten borús -5 fok, a szigeten rendesen kifagytunk, ráadásul messze is parkoltam.
Átmentünk a Hajógyárira mert a jó Omastar még hiányzott a csapatból. Nekem gyenge movesetes sikerült, a Machamp viszont AA (gamepress). A fiamnak fordítva.
A Hajógyárit amúgy többen autóból vallatták. Erre nem is gondoltam.

Azt nem néztem összesen mennyit mentünk, de a 10-es tojások a túra vége előtt 1 órával kikeltek, pedig az érkezésünkkor tettem be.

Így a Várnak már nem álltunk neki, de az infót még egyszer köszönöm. Nem volt felesleges, karácsonykor megyünk, és az alap túrát kipróbáljuk. PoGo kesztyűt pedig beszerzünk, vagy csinálunk. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.