Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Nyomtam most egy top 2-t. Fu de idegesítő volt a vége. Lelőttem aki felszedte a végén a dropot, ghillie suit, supressoros fullos M4 + 4x csomó heal, boost mindenem 3-as. Végén láttam a srácot persze nem lefeküdtem a fehér körben és megvártam hogy könnyen lelőjem. Elkezdtem darálni erre nem fejbelőtt awm-el és cseszhettem a 3-as sisakom. :DDD Azért szerintem nem kéne ilyen op-nak lennie, hogy maxos 3-as helmet meg max élettel 1 lövés.

[ Szerkesztve ]

(#13102) Segal válasza Mr.Csizmás (#13100) üzenetére


Segal
veterán

Tulajdonképpen csak a desperado láda problémázik a többi az szabadon vásárolható. Persze az megint más kérdés hogy érdemes e most vásárolgatni. Desperado ládás ruhát semmi esetre sem, bikeresből is biztos sok felkerül még a héten a 2 régi ládából nyitható ruhákat meg a fene se tudja hogy fogja lereagálni a piac. Kevesebb lesz belőlük mivel csak 10-10% az esély az ilyen ládákra viszont az érdeklődés is csökkenhet irántuk. Még csak megtippelni sem tudom melyik irányba mozdul az ár :U

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13103) Segal válasza Grave_444 (#13101) üzenetére


Segal
veterán

Tessék menni a drop-ra és akkor majd örülsz mint majom a farkának hogy ennyire op :P Számomra felejtős fegyver még ha visszatartom a lélegzetem a shiftel akkor sem tudom eltalálni vele az ellenfelet... Mondjuk eddig összesen négyszer szereztem a játékba. Max kezdőszigeten szoktam néha lövöldözni vele ha időbe odaérek csak azt meg cseszhetem mert ugye ott nem lehet scope-ot tenni rá :(
Az ilyen potatóknak mint én jól jönne a gyakorlópálya ahol az ember kedve szerint pakolászna dolgokat a fegyverre aztán botokra lövöldözhetne.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13104) Mr.Csizmás válasza Segal (#13102) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pl. pioneer-re se tudok foglalót tenni :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13105) Årpi válasza sagem (#13097) üzenetére


Årpi
őstag

Ez színtiszta bug pedig. Miért lenne ez hack? :DDD

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#13106) Grave_444 válasza Segal (#13103) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szoktam, de nem a végén amikor csak páran vagyunk és egy lövést se hallok, fogalmam sincs ki merre van. :)
Kevés lőszert ad hozzá a drop, de volt hogy 2-ben is találtam AWM-et utána ugyanabban a körben M24-et is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13107) Segal válasza Mr.Csizmás (#13104) üzenetére


Segal
veterán

Pedig tehetnél mert ma vettem had emelkedjen az ára :DDD

Grave444: Igen, ha elfogy hozzá a 300-as lőszer az sz*pás :D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13108) Jinxb1rd válasza Årpi (#13105) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

jah, ez desynch. Egyszerűen nála úgy mutatta, hogy a csóka kint van, miközben valójában a toronyban ücsörgött.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#13109) Kommy


Kommy
veterán

Nálam valamiért ma nagyon laggos a játék, össze vissza ugrál mindenki, meg én is.

(#13110) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

13 óra után végre sikerült nyerni egy kört SOLO-ban :C

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#13111) viktor00701


viktor00701
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=yaw-AjjXByc&feature=youtu.be

Ilyet látott már valaki ma történt meg velem.

(#13112) L.Szabi válasza Kommy (#13109) üzenetére


L.Szabi
tag

Dettó, random 2-3 másodpercre lefagy az egész kép

A pisztácia kifogyott.

(#13113) sagem


sagem
addikt

Megjavult a piac, mármint a Desperado láda adás/vétel, kezd visszamászni az ára, de még kell neki egy kis idő, amíg magához tér :)

Ha magához tér persze, mert már most 200+ ezer eladási ajánlat van rá ..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#13114) Segal válasza sagem (#13113) üzenetére


Segal
veterán

Nem véletlenül nem adtam el a ma bp pontért kapottat. Tanultam a múltheti hibából hogy kapkodtam. Had növekedjen szépen a hét második feléig :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13115) Winne válasza sagem (#13113) üzenetére


Winne
nagyúr

Sőt, ebből a ládából van a legtöbb eladási ajánlat. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13116) M0ng00se válasza Mr.White (#13095) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Igazából sejtettem ,hogy valami fog történni, de feláldoztam magam :DDD

V6

(#13117) norby91


norby91
tag

Üdv.

Melyik nvidia driver-t szereti a pubg?
Úgy hallottam a legfrissebbel gondok vannak.. persze lehet csak pletyka
Holnap érkezik meg a kari, aztán nem akarok azzal időzni, hogy tesztelgetem melyik lenne jó. :R

Előre is köszi. :)

(#13118) Atish19 válasza norby91 (#13117) üzenetére


Atish19
őstag

Nekem a legújabbal hibátlan, de az ez előttitől kezdve jött meg a nagy javulás. (1060)

(#13119) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Komolyan mondom a következő PUBG videóm egy cheaterekből összerakott válogatás lesz... Az utóbbi napokban a meccsek végén mindig látványos cheattel ölnek meg. Most például egy hatalmas domb volt köztem és a cheater között, az égre nézve lőtt és úgy ölt meg a srác M4-et auto módba állítva, darálva....

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13120) Aventador91 válasza Dyingsoul (#13119) üzenetére


Aventador91
őstag

bugos a kill cam. nem néha, mindig. nem hiszem el hogy nem veszitek észre.

én még nem találkoztam cheaterrel 60 óra játék alatt

(#13121) NandorHUN válasza Aventador91 (#13120) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azt hiszem ez az optimista hozzáálás.

De amúgy vicces, mert így ha cheatel is az illető nem fogják tudni bannolni, mert a "kill cam amúgy is bug-os".

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13122) Aventador91 válasza NandorHUN (#13121) üzenetére


Aventador91
őstag

ezt el kell fogadni. eddig amikor killcam-et néztem, sose engem lőttek mégis haltam. akkor mindenki cheater? pedig volt aki 2 tárral tudott csak lelőni, akkor béna cheater volt?

fogadjunk, hogy ha te lelőnél, akkor is rosszul mutatná a killcam. kitennélek youtubeon hogy csíter vagy, örülnél neki? :D

[ Szerkesztve ]

(#13123) Dyingsoul válasza Aventador91 (#13122) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem szoktam ilyet csinálni de most kivételt teszek mivel én vagyok az utolsó ember aki skilles emberekre azt mondja, hogy cheater. Feltettem unlistedbe youtube-ra. Fa mögött voltam, ő egy dombon túl, a fa túloldalán.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13124) PeL válasza Aventador91 (#13122) üzenetére


PeL
addikt

Fejezzétek már be ezt a baromságot hogy mindenki béna, és nincsenek is csalók a játékban... :U Köztudott hogy olyan szinten tele van a játék csalókkal mint égen a csillag, reddit, a hivatalos fórum is ezzel van tele, de ti állandóan jöttök ezzel az "én nem is találkoztam csalóval" meg a hasonló szöveggel, mert ha ti nem találkoztok akkor biztos nincs is benne, hagyjuk már :N Tény hogy bugos a killcam, meg néha nem azt látod amit kéne, attól ez még a tényen nem változtat hogy rengeteg csaló van sajnos. Mi is van hogy hosszabb ideig nem találkozunk egyel sem, viszont van mikor 3 meccsből kettőn lecsalják.

[ Szerkesztve ]

(#13125) gyuribácsi88 válasza PeL (#13124) üzenetére

Ugyan már, milyen csalók? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13126) Aventador91 válasza Dyingsoul (#13123) üzenetére


Aventador91
őstag

jó hát ez cheat. a leírásodból nem tűnt ilyen durvának. viszont a killcam minden esetben bugos, azt hittem a szokásos szarul mutatja stb.

valaki ráér most gamelni? nincs most kedvem egyedül

[ Szerkesztve ]

(#13127) Jinxb1rd válasza PeL (#13124) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jah, csak az a baj hogy régebben az is cheater volt sokszor, aki nem volt cheater. :DDD

Mindenesetre élmény, hogy mindenki belinkelgeti ide a kis cheater-es videóit, de mi van a roppant érdekes chicken dinner screen-ekkel? Ne felejtsétek el őket, mert nagyon fontosak, már elvonási tüneteim vannak.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#13128) Grave_444 válasza Jinxb1rd (#13127) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért reméljük a csirke több, mint a csalós videó. :DDD Nem lenne jó, ha minden egyes wint mindenki feltenne hidd el. ;]

(#13129) fletoka válasza PeL (#13124) üzenetére


fletoka
tag

Létezik olyan is hogy a config egy paranccsal ki lehet kapcsolni a fűvet,nem tudom ez mennyire legális,de tegnap 2-szer is igy löttek ki.

[ Szerkesztve ]

(#13130) Winne


Winne
nagyúr

Még szerencse, hogy frissített reggel.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13131) Mr.Csizmás válasza fletoka (#13129) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem kell kikapcsolni, magától is megy :U elvileg a scope dolgoknál a LoD leveszi.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13132) regener válasza fletoka (#13129) üzenetére


regener
veterán

Mások a fűnyíró után mentek, te meg előtte.

(#13133) #35434496 válasza gyuribácsi88 (#13125) üzenetére


#35434496
törölt tag

K/D 165 :DDD :C

(#13134) Dyingsoul válasza Aventador91 (#13126) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A killcam bugos, de arra így is jó, hogy lássuk honnan lőttek le és hogy kb mi volt a helyzet. Főleg rosszul esik ez nekem úgy, hogy több száz órám van benne, te meg még a múlt héten kölcsön accounttal játszottál... Szóval én a magam részéről bugos killcamből is el tudom dönteni mi a cheat és mi nem, akkor is el tudtam dönteni mikor nem volt killcam.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13135) Segal


Segal
veterán

Valami őrületes mértékű gubanc van a desperado ládával a piacon... Tegnap még több mint 200k darab volt belőle most meg csak 4xxx darab. Én még inkább akkor gyorsba eladtam amikor csak 3000 volt :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13136) Aventador91 válasza Dyingsoul (#13134) üzenetére


Aventador91
őstag

ennek sok köze nincs hozzá hogy ki mennyi órát játszott. és nem úgy látom hogy kill cam nélkül itt el tudtad dönteni, csak a killcam végén bizonyosodott be nálad hogy cheater. :U

(#13137) =HG= válasza Segal (#13135) üzenetére


=HG=
addikt

Szerintem most normalizálódott..3 euró körül van jelenleg.. (gondolom feljebb megy az ára, te meg sírni fogsz, hogy eladtad :K )

(#13136) Aventador91 Ha majd lelő egy ilyen ügyeske, akkor rögtön meg tudod majd mondani, hogy csaló...Egészen más még a hangja is a becsapódó lövedéknek és rögtön fekszel....

[ Szerkesztve ]

(#13138) tepenzed válasza Dyingsoul (#13123) üzenetére


tepenzed
őstag

megérett a játék a pusztulásra. 8 fős baráti társaságommal szoktunk squadozni. Annyira kiégtek a cheaterektől, hogy maguk is azok lettek. Az egyik havi 250 dollárt hajlandó fizetni egy rohadt esp-ért, a másik radar hackel, a harmadikat nem is mondom. Az anticheatről meg ennyit, hogy a haverom most mondta, hogy ő már ugyanazt az esp-t használja 4 hónapja!!! Radar hack is baszki 30 eur, gép mellett fut laptopon(vpn-en küldi át a packeteket a géped a laptopra, ahol nincs battleye telepítve), így a battleye a büdös életbe nem fogja észrevenni, ki tudja ilyet hányan használnak... Killcamon nem fogod észrevenni, csak célirányosan tudják, hova kell menni ölni és lootolni.

Nincs is kedvem már senkivel játszani, ordítják discordon, hogy ki merre van, hol a hármas cucc stb. Minél több cheater lesz, annál több ember fogja ezeket a szarokat használni, akiről korábban nem gondoltam volna.

Már régen nem ázsiáról van szó, a region lock semmit nem fog megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#13139) Bobó_20 válasza tepenzed (#13138) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

"Annyira kiégtek a cheaterektől, hogy maguk is azok lettek."

ezt magyarázza már el valaki...

engem is zavar mikor egyértelműen wh-zik valaki (pláne akkor mikor jó gearem is van), de egyszer se jutott eszembe, hogy akkor én is csalni fogok :U

plusz nem általános, hogy minden meccsen találkozok ilyennel :N

(#13140) Årpi válasza tepenzed (#13138) üzenetére


Årpi
őstag

mondjuk az a társaság is megérne egy misét, ahol 8 emberből 3 kapásból csalást vesz :DDD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#13141) tepenzed válasza Bobó_20 (#13139) üzenetére


tepenzed
őstag

honnan tudnád, hogy találkozol e velük? Szerinted ő, hogy használja ugyanazon az accon 4 hónapja? úgy hogy nem nézelődik a falak mögül, egyszerűen tudja hol az enemy és úgy helyezkedik, hogy beléfusson hátulról. Nehogy azt higgyétek, hogy mindenki hülye, aki ezeket használja. Az aimbottal lebuknak persze, de az összes többit lehet úgy használni, hogy neked a büdös életbe nem fog feltűnni, gondoljunk csak az utólag kiderült csgo versenyen történt csalásokra.

[ Szerkesztve ]

(#13142) protegum válasza Aventador91 (#13120) üzenetére


protegum
aktív tag

Nem bugos a killcam, hanem egy fos. De az remekül látszik, ha valaki akadály mögött lövöldőzik, vagy ha makrozik, és már a fpp-be is rengeteg csaló van.

(#13143) protegum válasza tepenzed (#13141) üzenetére


protegum
aktív tag

Plusz eleve tudja hol a jó loot, nem halnak, és ez nem azt jelenti, hogy beleraksz 3 tárat, hanem feltámad a knockból. A lista végtelen.

(#13144) Bobó_20 válasza tepenzed (#13141) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

Értem mit mondasz és mondtál, egyszerűen a jelenséget nem tudom felfogni. Valamivel igazoltabbnak látnám, ha tényleg minden meccsen lenne egy ilyen esetem, de akkor sem csalnék, hanem inkább nem játszanék többet és eltradelném a gamet valahogy.

Az is érthető, hogy elkeserítő mennyire leszarják az egészet a fejlesztők. Nem is értem egy third party app, hogy tud a game serverről játékos pozíciókat lekérni...DE(!) ez számomra még mindig nem ok arra, hogy csaljak. Ez a legrosszabb magatartás, ami létezhet. :N

(#13145) Grave_444 válasza tepenzed (#13141) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Értem miről beszélsz lehet okosan csinálni, volt hogy codban is hiába specel valakit az admin nem veszi észre a wh-t. Ettől függetnenül gyökerek akikkel eddig játszottál. Ha más csal beállnak ők is a sorba, fura gondolkodás. Akik az életben is így gondolkodnak azokat messziről kerülöm.

[ Szerkesztve ]

(#13146) mindfreak válasza tepenzed (#13141) üzenetére


mindfreak
őstag

Arra lennék kíváncsi, hogy ebben a formában élvezetesebb-e neki a játék, vagy pusztán azt élvezi, hogy másoknak tönkreteszi a játékát? :)

(#13147) VGNGR válasza tepenzed (#13141) üzenetére


VGNGR
senior tag

Tök egyszerű:
remove friend
Keresel olyanokat, akik normálisan szeretnének játszani, szerintem az ilyenek még többségben vannak.... :U

(#13148) protegum


protegum
aktív tag

Egyre többen lesznek azok akik eladásokkal kiveszik az árát és törlik. Ha nem lépnek fel minél előbb a csalók ellen ez játék halálra lesz itélve. Mint az előző alkotásuk, ahol a végén már csak a csiterek játszottak egymás ellen. Ha a kereskedést is befagyasztják ez a vég hamarabb is eljöhet.

(#13149) tepenzed válasza VGNGR (#13147) üzenetére


tepenzed
őstag

ha pubgzni akarok, csak irl barátokkal vagyok hajlandó. Inkább arról szólt a posztom, hogy szemléltesse, hogy itthon is mennyire általános már ez a dolog és az anticheat körülbelül csak dísznek van.

[ Szerkesztve ]

(#13150) VGNGR válasza tepenzed (#13149) üzenetére


VGNGR
senior tag

No offense, nem akarok életvezetési tanácsokat adni, de irl is érdemes meggondolni az ilyen barátokat... :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.