Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) prtvlogan válasza adise (#13450) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Értem, reshade nincs fent, pugb feltelepítettem, beállítottam Shroud beállításai alapján és ezt dobja.
ha esetleg megosztod, hogy Te mit használsz, hogy állítottad be, holnap kipróbálom!
De azzal, hogy ez az én hibám nem értek egyet abban az esetbe, ha külső programokat kell feltelepíteni, és használni ahhoz, hogy éles és némileg belátható távolságú képet kapjak! :R

(#13452) adise válasza prtvlogan (#13451) üzenetére


adise
őstag

Vagy a screen scale nem 100 vagy pedig nvidia driverben volt valami mokolva valaha fps boost gyanánt. Kb nvidia inspectorral. a ketto kozul kb 70es screen scale-re tippelek, amit se shroud se senki nem használ

(#13453) BalooTM


BalooTM
tag

Ma esti 4 próbából egyszer lelőttek a squadból utoljára, következő kör kilépett, hibareport, utána a kedves kínai csapattárs lőtt le, hogy miért azt nem értettem, de reportoltam, az utolsó próbálkozásnál meg a vége felé, épp mikor utolértem a kéket, akkor lefagyott, majd újraindult a gépem. Én még ennyire nem utáltam játékot, főleg úgy nem, hogy szeretnék vele játszani, de ez egy orbitális katasztrófa egyelőre. Mindegy nem adom fel...

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#13454) prtvlogan válasza adise (#13452) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Köszi a tippet, de nvidia driverem abszolút gyári állapotú (semmit nem állítottam benne) Screen scale pedig most 100-on van, bár használtam 120-on is,...
Próbáltam már beállítani, de soha nem sikerült olyanra, mint amit Youtube videón látni, igaz, nincs is benne több 100 órám, hogy minden beállítást kipróbáljak..
Egyszerűen a távoli tárgyak villognak, az embereket pedig csak pixeleknek látni, mint a 486 dx2-es játékoknál. :)
Azért még1x köszi, !! :R

(#13455) Årpi válasza adise (#13452) üzenetére


Årpi
őstag

Amúgy screenshot alapján nekem is egyből a 70% screen scale jutott eszembe, verylowon játszom de ennél fényévekkel szebb a játékom.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#13456) adise válasza prtvlogan (#13454) üzenetére


adise
őstag

nem a fovot allitod screen scale helyett?
pedig alapbol nem ilyen a játék, ha te semmi nem allitottál. Ez a villogo textura is egyéni gond kb. sehol nincs vele tele a forum. a játék osszes ini fájlját töröld le

(#13457) lemusz válasza prtvlogan (#13454) üzenetére


lemusz
addikt

Ez esetben egy DDU-s driver reinstall mindenképp célszerű lenne. Lehetőleg csak a driver, többi elől szedd ki a pipát. Utána mehet a game reinstall is.

[ Szerkesztve ]

(#13458) Mr.Csizmás válasza prtvlogan (#13454) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nv tray panel - desktop resolution - görgesd le, és a win helyett az nvidia módját használja. nekem a villogást oldotta meg, tegyél vele egy próbát a dózerolás előtt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13459) MarkusSchulz válasza prtvlogan (#13449) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

nagyon nem kóser itt a screen scale, nézz utána :)

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#13460) Prosector válasza prtvlogan (#13454) üzenetére


Prosector
addikt

Pedig ez abszolut underscalednek tunik.

(#13461) Dtomka


Dtomka
veterán

Én nem játszottam a játékkal még, de remélem nemsokára.

Találtam 1 videót (nekem tetszik:) )
PUBG GUN SYNC - OneRepublic - Counting Stars

(#13462) Ochocinco46 válasza prtvlogan (#13449) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Jézusom ez mi screenshot :D
Ugye nem gondolod, hogy a játék tehet róla, ha így néz ki nálad. Semmi külsős progi nem kell ahhoz, hogy normálisan nézzen ki. A fentebb írt tanácsokat érdemes megfogadni.
Azt meg soha nem értettem, mikor valaki elhiteti magával, hogy neki jobban laggol mint másnak, a többieknek már rég fegyvere van, és mindig őt lövik le hamar jó loottal.
Már kétszer is poénból benyomtam Azmo stream-jét, ott szokott ilyen menni :D

[ Szerkesztve ]

(#13463) Grave_444 válasza MarkusSchulz (#13448) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nálam screen scale 100, textúra és élsimítás high a többi very low. Lumasharpen és vibrance van pluszba így jól beállítva elég szép és természetes.

Entk Valami nagyon nem jó, screen scale 100? Élsimítás nélkül natív felbontáson van?

[ Szerkesztve ]

(#13464) vaki válasza Sati1984 (#13439) üzenetére


vaki
aktív tag

Bingó :D
Pedig azt hittem én vagyok az egyetlen, akinek lesz majd egyszer kill nélküli csirkéje, de nem... Ez azért megnyugtató :)

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#13465) ¤Envy¤ válasza Grave_444 (#13401) üzenetére


¤Envy¤
tag

Engem nem zavarnak a telefonos képernyőfotóid, nagyon jól játszol, mindig rahedli killed van. Gratulálok mindhez. :C
Én örülök, ha nekem megvan 1-2 kill. Néha... :DDD

(#13466) Grave_444 válasza ¤Envy¤ (#13465) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Köszi már megérte tűrni a sarat. :R Azért meg kell szenvedni érte, de már sikerül szívroham nélkül is elérni. ;]

(#13467) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Köszi srácok!

Próbálkoztam a fentebb írt dolgokkal, ezt sikerült kihozni high beállítás mellett:
[link]

Ezt a villódzást még nem sikerült megszüntetni: [link]

Illetve ilyen játék közben (beállítások kb 25 mp körül) [link]

(#13468) Mr.Csizmás válasza prtvlogan (#13467) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

árnyékokat levettem lowra, illetve vsync on nálam. csak javaslat, hátha jó neked is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13469) RazoR válasza Dtomka (#13461) üzenetére


RazoR
veterán

Egyes hogy ráérnek.... :DDD

(#13470) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az mennyire szerencsefaktor (nem nekem), hogy a rácsos hídon hajtok át motorral, az elejénél valaki elkezd lőni hátulról, 40-50% hp-t vesztek, a híd felénél egy buggy és dacia keresztbe állítva - épphogy kikerültem, majd a vége felé mégvalaki kempel, és killcam alapján már várt. :U ja és soloban.

ha nem teaming volt, akkor szép lövés volt Andras2004 :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13471) perecKING


perecKING
senior tag

Még mindíg játszópajtikákat keresek SZTÍM :DDD
Néhány dinnerem :P





[ Szerkesztve ]

(#13472) saen


saen
Topikgazda

DrDisRespect folytatja február 5-től, volt aki kérdezte nemrég.

(#13473) KisTücsök válasza saen (#13472) üzenetére


KisTücsök
addikt

És reméljük Fortnite-tal. ;]

(#13474) Ochocinco46 válasza saen (#13472) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Magához méltó bejelentés :D [link]
rekord nézőszám incoming? Bár a múltkori charity tournamenten Shroudnál 115k volt a peak, az azért nem lesz meg :D

[ Szerkesztve ]

(#13475) Prosector válasza saen (#13472) üzenetére


Prosector
addikt

Gyorsan eltapsolta a zset...biztosan dragak voltak az engesztelo ajandekok :D

(#13476) Grave_444 válasza saen (#13472) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem követtem, pontosan mi is volt a balhé? Megcsalta a nőjét?

[ Szerkesztve ]

(#13477) JanR


JanR
addikt

Még december közepén kiadott egy rövid videót arról, hogy hűtlen volt a családjához és most elmegy egy kis szünetre. Mindenki mindenhol azt írja, hogy a feleségét csalta meg, pedig szó szerint azt mondta, hogy a családjához volt hűtlen. Az is lehet, hogy csak besokalt a felesége, hogy ennyit játszik/dolgozik/bánomisén. Mindegy, újra streamel. Szerintem egy üde színfoltja a Twitch-nek, én várom, hogy újra online legyen.

[ Szerkesztve ]

(#13478) oriic válasza saen (#13472) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül elvált? ;]

Live-Die-Respawn

(#13479) Grillo válasza oriic (#13478) üzenetére


Grillo
senior tag

Az nem megy ilyen gyorsan. :DDD

(#13480) tepenzed válasza oriic (#13478) üzenetére


tepenzed
őstag

a videó alapján együtt van az asszonnyal. De amúgy is kamu volt az egész, csak pihenni akart egy kicsit, de a szerződések nem engedték, így meg valahogy meg lehetett kerülni. Azt a kamu asszony csalós sírós videót majd elhiszik a gyermek követői :D

[ Szerkesztve ]

(#13481) saen válasza oriic (#13478) üzenetére


saen
Topikgazda

Csak a hivatalos sztorit ismerem, nincs belső infom :N

(#13482) TTomax válasza prtvlogan (#13467) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azt a villodzást azt nem is fogod tudni normális élsimitás nélkül.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13483) Ochocinco46 válasza perecKING (#13471) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

azt a sok oldalnyi -rep, toxic, brainless, retard kommentet a steam profilodon direkt hagyod ott? Nem túl bíztató így társat keresni :D
(persze a kis orosz 14 évesek véleményére nem adok, de akkor is :) )

(#13484) scabi78


scabi78
senior tag

Mi van olyankor amikor már csak négyen maradunk (szerintem squadban toltam, de az elejétől csak ketten voltunk) a végén egy bányában ahol több szint is van. Olyan szűk a kék zóna, hogy nem tudunk szintet váltani, az ellen felettünk, halljuk a lépésüket, de nincs lépcső ahol fel mehetnénk vagy ők le.
Végül a kék kör annyira szűkül, hogy megöl mindkettőnket. Még nem voltam életben eddig. Ez a vége hogy a kék zóna teljesen összenyomódik?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#13485) saen válasza scabi78 (#13484) üzenetére


saen
Topikgazda

Egy idő után leszűkűl egy pontra és megöl mindenkit. Az nyer akinek több healje van gyakorlatilag (és persze jól időzíti).

(#13486) scabi78 válasza saen (#13485) üzenetére


scabi78
senior tag

Köszi. A francba, én hülye korábban odaadtam a társamnak a gyógyszert és hamarabb meghaltam... :(

Tiszta Windows, rendes ház!

(#13487) Mr.Csizmás válasza saen (#13485) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+akinek van valami tápja, painkiller, energy, first aid.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13488) NyxNyxNyx válasza Mr.Csizmás (#13487) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

= heal :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#13489) Richard!


Richard!
addikt

Üdv!

Van valakinek rosszabb K/D mutatója ez enyémnél? (0,16) :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#13490) Ochocinco46 válasza Mr.Csizmás (#13487) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

A legvégén mikor teljesen bezár a kék, már maximum csak a full boost segíthet, hogy egyel tovább bírd, olyankor már first aid-et sincs időd elnyomni, mert gyorsabban sebez :D

(#13491) Prosector válasza NyxNyxNyx (#13488) üzenetére


Prosector
addikt

Ha mar ezen kepes vagy fennakadni, akkor mondanam, h a painkiller, energy nem heal :U

(#13492) NyxNyxNyx válasza Prosector (#13491) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én pont abba kötöttem bele hogy amit leírt, azt írta saen is. De sikerürt egy felesleges hozzászólásra reagálással még 2-t kreálni, szóval nem volt jó ötlet. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#13494) Aventador91


Aventador91
őstag

tegnap volt egy olyen csirkém, fel se tűnt hogy már csak 2-en vagyunk :D . egy házban gubbasztottam, vártam jöjjön valaki, néztem az ablakokat stb, megláttam egy embert, leszedtem, erre winner winner... mondom wtf, amikor utoljára néztem még 8an voltunk :D

(#13495) Aventador91


Aventador91
őstag

valaki mondja már meg, ebben a helyzetben miért én haltam? szétdaráltam közelről az ember fejét, 2-es helmet volt rajta(rajtam 3as). m416-al minimum 4 golyó fejbenyomta közelről m416-al, látszik is a lassításban hogy tele van lövéssel a feje. [link]

[ Szerkesztve ]

(#13496) spanglee001 válasza Aventador91 (#13495) üzenetére


spanglee001
addikt

mert lőttek hátulról is

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#13497) Aventador91 válasza spanglee001 (#13496) üzenetére


Aventador91
őstag

nem. az a lövés becsapódás. amikor ez a videó kezdődik, pont előtte fordultam meg, mert hallottam hogy jön felém a srác. előtte végig a másik irányba néztem.

most látom hogy fel van véve a deathcam. ott azt mutatja hogy a headshot levette 1hp-ra, és más találatom nem is volt. érdekes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13499) Mr.White válasza Aventador91 (#13495) üzenetére


Mr.White
senior tag

Nocsak, hova lett a youtube csatornád?És miért takartad ki az in game neved?

(#13500) =HG= válasza Aventador91 (#13497) üzenetére


=HG=
addikt

Pedig lehet hallani, hogy fent balról is lőnek... ( Tudod a játékban eltöltött sok óra..:D
)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.