Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) Jinxb1rd válasza saen (#12700) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Na ne már, pont most megyek haza. Forrás? Pontosan mikor?

We are only Stardust...

(#12702) saen válasza Jinxb1rd (#12701) üzenetére


saen
Topikgazda

Twitter, hajnali három.

(#12703) Grave_444 válasza agressor12 (#12690) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Múltkor linkeltem egy programot, ami ugyanúgy állítja, mint ez annyi különbséggel, hogy a Windows színeit nem befolyásolja. Itt ha 80-ra tolod az egész gép színesebb lesz. Reshadeben ha csak vibrancet állítod ugyanazt éred el.

Látom megelőztek. Nekem azért szimpatikusabb a reshade-ben a vibrance, mert ha a másik progit tálcára tettem valamiért néha bebugolt és a windows színeit is feltolta kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#12704) hardline válasza saen (#12700) üzenetére


hardline
senior tag

Ez egészen pontosan új ládákat is jelent? Vagy az még marad a tesztre?

(#12705) saen válasza hardline (#12704) üzenetére


saen
Topikgazda

Minden ami a teszten van.

(#12706) Adebayor válasza Aventador91 (#12682) üzenetére


Adebayor
aktív tag

ki az a rulettes kiscsaj? :D :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#12707) CHIPman válasza hardline (#12666) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Very lowon ha bezoomolsz, akkor betölti a messzi textúrákat, ha kizoomolsz, akkor a közelieket. Magasabbon nem, mert alapból be van töltve minden. Ha nem vagy VRAM szűkén (>3GB), akkor érdemes minimum highra tolni. Máshogy fogalmazva felesleges kisebben hagyni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12708) hardline válasza CHIPman (#12707) üzenetére


hardline
senior tag

A pontos működést nem tudtam, de így hanyagolom a very lowot. Köszönöm az infót!

Nem használok reshadet meg semmit, de ezt a fentebb említett Nvidia free(valami) cuccost megnéztem. Egész jó. Bár én nagyon minimálisat toltam a gammán meg néhány %-ot a színjavításra. Ha be van kapcsolva, akkor 10-15 fps mínuszba vagyok. Nem fogom használni ezt sem, de az nem rossz szerintem, hogy külső programok nélkül is megvan a lehetőség az ilyesmire.

(#12709) Årpi válasza hardline (#12708) üzenetére


Årpi
őstag

Inkább használok külső programot 2-4 fps csökkenéssel, sajnos nekem nagy csalódás volt az nvidia féle megoldás :(

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#12710) KisTücsök válasza saen (#12702) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mármint akkor el fellőni, ami előreláthatólag 4 órát vesz majd igénybe, nem? Szal 7 körül gondolom.

(#12711) saen válasza KisTücsök (#12710) üzenetére


saen
Topikgazda

Mostmár vége van és elvileg kaptunk kompezációt is a BP problémák miatt.

(#12712) Winne válasza saen (#12711) üzenetére


Winne
nagyúr

7939 BP pontot én speciel, bár nem tudom ez hogy jött ki. :DDD

@(#12713) lemusz: a te commented semmivel sem ér többet, sőt én szívesebben olvasom azt, hogy ki mennyit kapott, mint hogy te sírsz, hogy jaj most mit kell olvasnod megint. Ha nem akarod olvasni ne olvasd, ha még így is zavar, akkor vegyél prémiumot és ignorálhatsz mindenkit és magadat csak nem fogod zavarni itt. :R

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12713) lemusz


lemusz
addikt

jajjj ne, most komolyan mindenki elkezdi majd beírogatni mennyi kompenzációt kapott?

[ Szerkesztve ]

(#12714) Segal válasza lemusz (#12713) üzenetére


Segal
veterán

Akkor én azt írom mennyi tiszta nyereség volt reggel 2 ládából. 4.6 euro :DDD
Na jó befejeztem az offolást :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12715) KisTücsök válasza Segal (#12714) üzenetére


KisTücsök
addikt

De amúgy még megy fel az áruk. :DDD Nem egyből kell eladni...

(#12716) spanglee001


spanglee001
addikt

én csak 4439et kaptam :O de elég bőven elég :DDD

Másnak is van olyan hogy hiába, kattint de nem lő a fegyver :Y többször elő fordult már tele a tár minid úgy járkálok kattintok és semmi, mégegyszer hosszan és akkor kis várakozás után elindul a sorozat :Y egér hibátlan, mindíg minden kattintást bevesz, de itt érdekes a dolog ingame

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#12717) adise


adise
őstag

A kompenzacio sokat nem er, mivel nem nullaztak a lada arakat, szoval sokan nem is tudjak megvenni igy sem. Kivancsi vagyok ma meddig megy fel az ara

[ Szerkesztve ]

(#12718) Winne válasza spanglee001 (#12716) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor szokott ez lenni, amikor előveszed a fegyvert és egy picit nem lehet vele lőni, kvázi nem húzza fel.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12719) ReFleXx


ReFleXx
addikt

meg emelkedik a Desperado lada ara, szerintetek mikor eri el a csucsot, erdemes varni meg, amig NA is felebred?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12720) Mr.Csizmás válasza ReFleXx (#12719) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tuti, remélem pont akkorra, mire hazaérek ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12721) Winne válasza ReFleXx (#12719) üzenetére


Winne
nagyúr

HC NA most aludt el, ők már benne voltak kicsit. A Gamescom anno mikor kijött hogy ment az elején? Emlékszik még valaki?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12722) KisTücsök válasza Winne (#12721) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az más volt. Azt külön lehetett venni.

Szerintem már elérte a maxot 4.5 körül.

(#12723) Winne válasza KisTücsök (#12722) üzenetére


Winne
nagyúr

Igazad van. Erre volt már infó, hogy visszavonják-e majd valamikor, vagy menni fog folyamatosan?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12724) hardline


hardline
senior tag

Ilyenkor tudom értékelni, hogy hét közepén jön update és nem hétfőre... Már rég elnyomtam a BP-ket a régi ládákra... Gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

(#12725) KisTücsök válasza Winne (#12723) üzenetére


KisTücsök
addikt

Tudtommal "végleges".

(#12726) ReFleXx


ReFleXx
addikt

ti vettetek eszre FPS csokkenest az utobbi napokban a december vegi 1.0 megjelenesheez kepest?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12727) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Mivel még nem sok időt töltöttem el ezzel a játékkal, meg ideológiailag sem vagyok elég képzett ;] , lenne kérdésem. Olvasom itt a fórumon, hogy folyamatosan téma, holmi ládák adás-vétele, meg a Steam-en is megtaláltam azt a felületet, ahol ez zajlik. Arra viszont még nem jöttem rá, hogy alapból, hol lehet ezekhez a ládákhoz hozzájutni, tehát nem az azt követő másodlagos üzletelés érdekel. Ugye olvastam itt, hogy elvileg a játékban kapott BP pontokért lehet venni ládát, csak nem látom, hogy hol. Nekem kb. olyan 14-15 ezer ilyen pontom van még csak lehet, hogy ezért?
Esetleg van valami részletes, magyar nyelvű leírás, erről a ládabizniszről, hogy miként is működik?
Előre is köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#12728) dugo_ válasza pendre54 (#12727) üzenetére


dugo_
veterán

A játék menüjében kattints a Rewards-ra.

[ Szerkesztve ]

(#12729) CHIPman válasza pendre54 (#12727) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Rewards->get crate. Érdemes most bevásárolni, mert még értelmes áron el lehet adni a Desperado és Biker ládákat, ha esetleg nyitsz olyat is.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12730) XP NINJA válasza Jinxb1rd (#12586) üzenetére


XP NINJA
őstag

Én is eladtam 6-nál a gamescomos ládáimat, de nem értem ha az újak végleges ládák, miért érdemes azokba fektetni? :F

(#12731) tepenzed


tepenzed
őstag

ezt a kettőt sikerült nyitni fizetős ládából, remélem a gatya ér majd valamit :D

(#12732) pendre54 válasza CHIPman (#12729) üzenetére


pendre54
addikt

Szóval, eltapsoltam az összes pénzem, vettem 5 ládát, azokat kiraktam eladásra. Ugye, jól értelmezem, hogy ezek szerint január 26-ig parkoló pályán van az egész ügylet, majd csak utána történik valami, már ha történik egyáltalán. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#12733) KisTücsök válasza pendre54 (#12732) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen. Gondolom előtte még nem volt marketes tranzakciód. Viszont addigra a felét sem fogják érni amennyiért kiraktad őket.

szerk: ja persze, írtad is.

[ Szerkesztve ]

(#12734) Mr.Csizmás válasza pendre54 (#12732) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Miért szükséges a várakoztatás?
A várakoztatások a tárgyaidat védik. A Steam fiókok értékesek, főleg, ha tárgyak vannak rajtuk, ami vonzóvá teszi azokat a tolvajok számára. Bárkinek, aki részt vesz cserében vagy a Közösségi Piacon, a legmagasabb szintű biztonsággal érdemes rendelkeznie a fiókján. Ha nem véded fiókodat fizikai eszközzel (a Steam Guard mobilhitelesítő használatával), a cserevárakoztatás időt fog adni, hogy felfedezd fiókod biztonságának sérülését és megakadályozd, hogy tárgyak hagyják el a fiókodat.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12735) CHIPman válasza pendre54 (#12732) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hát ez kellemetlen, eszembe sem jutott, hogy valaki használ még Steamet guard nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12736) PeL válasza pendre54 (#12732) üzenetére


PeL
addikt

Ha van okostelefonod mindenképp tedd fel rá a steamet és aktiváld a mobil hitelesítőt a steam beállításokban. Akkor elkerülheted a várakoztatást. Aktiválás után is várni kell egy hetet de ha az letelik akkor onnantól mindig egyből tudsz piacozni.

[ Szerkesztve ]

(#12737) lemusz válasza pendre54 (#12732) üzenetére


lemusz
addikt

Ha trédelésnél nincs ilyen időbüntid csak a marketen, akkor add el őket opskinsen.

(#12738) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Srácok, nem értek valamit: a kulcs EARLY BIRD KEY steamen 4+euró játékban meg megveheted 2,5 ért, akkor miért veszik a steameset ? Tud erről valaki valamit?

(#12739) kisza25 válasza ReFleXx (#12726) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én azt vettem észre, hogy ugyanolyan beállítások mellett a CPU és a GPU sem megy 100%-on így kevesebb az FPS :F
tepenzed: ilyen gatyám van vagy öt:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#12740) VGNGR válasza ReFleXx (#12726) üzenetére


VGNGR
senior tag

Spectre, Meltdown frissítés?

(#12741) lemusz válasza RoMix85 (#12738) üzenetére


lemusz
addikt

Mert sok az idióta + nem csak olyanok vesznek kulcsot akik rendelkeznek PUBG-val vagy tudják is, hogy azon belül hol kell.

(#12742) Jinxb1rd válasza XP NINJA (#12730) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én olyat nem mondtam. A régiekbe érdemes visszafektetni majd, ruhákba, ládákba, az újaknak csökkeni fog az ára folyamatosan.

Így hogy a régi ingyenes ládák sokkal kevesebb eséllyel esnek, még lehet azok ára is felfog egy picit menni (később), de inkább a gamescom ládákban jobban bíznék.

ui: Ahogy látom szépen esnek a gamescom ruhák árai is, oh ye.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12743) KisTücsök válasza lemusz (#12741) üzenetére


KisTücsök
addikt

De a kulcsra nincs egy hetes türelmi idő? Egyből ellehet adni?

(#12744) CHIPman válasza lemusz (#12741) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Vagy mondjuk ahelyett hogy leidiótázol kb mindenkit, utánanézhetnél, és megtudhatnád, hogy ha most vesz valaki kulcsot, akkor egy hétig nem tudja tradelni. :N

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12745) lemusz válasza KisTücsök (#12743) üzenetére


lemusz
addikt

passzolom a kérdést, nem vettem még pubg-s kulcsot

(#12744) CHIPman: Csak a marketen kulcsot vevőket idiótáztam le, ha te is közéjük tartozol, akkor ezer bocsánat. Egyébiránt szerintem marketen megvéve is van rá valamilyen türelmi idő vagy trédelési vagy marketos.

[ Szerkesztve ]

(#12746) ЯΞD válasza RoMix85 (#12738) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Azért mert akinek a piacozásból már van több kevesebb pénze a steam pénztárcába el tudja költeni. Így nem a bankkártyáról kell költekeznie.

(#12747) RoMix85 válasza CHIPman (#12744) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Ez ok, de ha valaki kulcsot szeretne venni gondolom nyitási célból akkor játékból (ahol tudja is használni a kulcsát) fele annyiba kerül

***

Steam pénztárcából fizetendő a játékbeli is. Sőt, elvileg még vissza is vonható a vásárlás a 24 órás...

[ Szerkesztve ]

(#12748) ReFleXx válasza VGNGR (#12740) üzenetére


ReFleXx
addikt

visszaraktak a Themida fele védelmet az exe-re.....

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12749) DiszNóÓl válasza ЯΞD (#12746) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Játékban lévőt is tudsz steam pénztárcából venni. És igen van 7 napos trade ban rá.

HATER

(#12750) ЯΞD válasza DiszNóÓl (#12749) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nem értem a válaszod. Én tisztába vagyok vele csak válaszoltam egy kérdésre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.