Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) HoyHoy2 válasza lemusz (#12349) üzenetére


HoyHoy2
tag

en felnyomtam őket ezzel a videóval a hivatalos módon amit saen linkelt egyik nap. hátha :(

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#12352) RazoR válasza sagem (#12350) üzenetére


RazoR
veterán

Jelentettem youtube-on és a játék új felületén is. Remélem besz@pja!

(#12353) gyuribácsi88 válasza PeL (#12333) üzenetére

Csak belepörgettem a videóba, de még csalással se nagyon tudtak nyerni. Azért ahhoz mennyire kell már nyomoréknak lenni hogy csalással se tudj nyerni? :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12354) sagem válasza Mr.Csizmás (#12346) üzenetére


sagem
addikt

Ezen a profilján már van egy kitiltás de itt nincs meg neki a PUBG..úgy látszik mégsem annyira biztos abban, hogy nem bannolják, mert nem merte a fő profilján csinálni.. :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#12355) ReFleXx válasza PeL (#12333) üzenetére


ReFleXx
addikt

Koszi , kuldok rajuk egy reportot a videot mellekelve, hatha hamar eszkalalva lesz :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12356) Aventador91


Aventador91
őstag

játszottam már vagy 100 kört, de ilyen könnyen nem szedtek még le nem sniper fegyverrel messziről. nem mondom hogy csíter. szerintem a második lövést pont bemákolta hogy beleguggoltam a lövésbe. elég bugos a killcam, sajna az én szemszögemből nincs videó. de az első lövés után egyből pattantam és beguggoltam a láda másik oldalára, ami innen nem látszik, de élesben én már le guggoltam és úgy haltam. nekem furcsa volt

videó

[ Szerkesztve ]

(#12357) Grave_444 válasza Aventador91 (#12356) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Replaynél tudod nézni közben a saját szemszögedből is, ahogy az összes játékost is mit csinált. Azt hiszem csak a közeledben lévőket.

[ Szerkesztve ]

(#12358) Årpi válasza Aventador91 (#12356) üzenetére


Årpi
őstag

Megmondom őszintén, ebben én nem látok semmi gyanúsat. Statok alapján is eléggé rendben van az arc, sőt, elég gyengének mondanám.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#12359) NyxNyxNyx válasza sagem (#12350) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, a Youtube report sokkal jobban fájna neki.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12360) Winne válasza PeL (#12333) üzenetére


Winne
nagyúr

Két név ismerős is közülük, régen néztem még a VR-os offline kupát, max ott láthattam. GG

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12361) Segal válasza NandorHUN (#12348) üzenetére


Segal
veterán

Aki csal annak ez az egy játék szokott lenni az adott profilján. Ha VAC-ot kap egyszerűen csak csinál egy másikat amin megint csak a csalásra használt pubg lesz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12362) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jutubon milyen indokkal lehet jelenteni? (csak ilyen terroristás, meg gyerekzaklatós opciók vannak angolul...)

btw. csgo-ban is megy a csalás szépen: [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12363) scabi78 válasza Mr.Csizmás (#12362) üzenetére


scabi78
senior tag

Spam vagy félrevezetőnél található a megtévesztés / csalás fül.

(én már jelentettem)

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház!

(#12364) protegum válasza Mr.Csizmás (#12362) üzenetére


protegum
aktív tag

Felnőtt tartalom, csalás, sértő tartalom, szexuális zaklatás, jogsértő zenei tartalom etc. A képzelet határtalan.

(#12365) Don.Corleone válasza PeL (#12333) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Amilyen értelmiségiek ezek a "fiatal srácok", kizárt dolog hogy olvassák ezt a felületet. :DDD Tökéletesen bemutatják a mai kor feltörekvő nemzedékét, ennyi alpári mocskot rég hallottam, pedig durván 10 percet néztem meg.

(#12366) Winne válasza Don.Corleone (#12365) üzenetére


Winne
nagyúr

A világ megérett a pusztulásra. :( :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12367) BITBOYS válasza Mr.Csizmás (#12362) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én is felnyomtam a videót yt-on.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12368) Peppo


Peppo
őstag

Az a baj, hogy ilyenekből rengeteg van. Tegnap is pont egy ezekhez hasonló kínai szedett ki minket. Visszanéztem a replayt, egyértelmű volt. Tegnapelőtt is belefutottunk egy ilyenbe. És ezek egyértelmű esetek voltak. De mennyi lehet még, aki nem olyan leplezetlenül csal, mint ezek, hanem pl. csak a játékosok és a loot helyét tudja. Az is óriási előny, és ha van egy kis esze, tudja úgy csinálni, hogy a death cam se buktassa le. Bár ahogy nézem, ezeket az sem zavarja, ha lebuknak. Megveszik újra, és folytatják, ahol abbahagyták. És ez azért már nem kis mértékben a Bluehole hibája is, hogy ez ellen még mindig semmit nem tudtak tenni.

(#12369) Mr.Csizmás válasza BITBOYS (#12367) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

spam-félrevezetővel, + beírtam hogy illegális szoftverek használata, promotálása.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12370) BITBOYS válasza Mr.Csizmás (#12369) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már eleve attól kirázott a hideg ahogy nyávogva beszélnek, simán beletoltam volna az arcukat a tasztatúrába :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12371) Don.Corleone válasza Winne (#12366) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Meg. Én ezen a csaláson nem is akadok már fent, az internet mindig is kétélű fegyver volt, és ennél sokkal durvább dolgokat is el lehet érni a székből ülve.
Azt viszont sose fogom felfogni, hogy erre a moslékra miért vevők az emberek? Én szoktam 1-2 meccset megnézni, van kedvenc streamem is amit követek, de ott taktika, humor van, a játék öröméről szól a videó. Nem minden 3-4. szó a f**z, g*ci és így tovább. Én sem vagyok báránylelkű, de amikor 1,5-2-3 óra stream erről szól, az több mint elkeserítő szerintem. Persze amíg van követendő példa.. Minden esetre kíváncsi leszek meddig lesznek ennyire "sikeresek".

[ Szerkesztve ]

(#12372) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Én is jelentettem a yt fiókját. Hátha. :K

"Azt viszont sose fogom felfogni, hogy erre a moslékra miért vevők az emberek?"

Azért, mert akik játszanak, nagyon nagy %-ban a való életben... hát nem tudom hogyan fejezzem ki magam... "nyomorultak", bántják őket, szerencsétlenek, mindenki átnéz rajtuk... A játékokban meg menekülés van, ott ők lehetnek A Janik és alázhatnak mindenkit, nem félve a csalástól sem, hogy kielégítse önmagában a "vagyok valaki!!!" dolgot....

[ Szerkesztve ]

(#12373) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nézem ezt a videót, és tényleg nem értem ebben mi a jó.. persze azon kívül, amit leírtam, hogy a szerencsétleneknek így áll fel, ebből érzik, hogy valakik (közben meg nem...)
Mivel nem vagyok pasi, lehet nem érzem át ezt a "másokon való uralkodást", de komolyan... csak megy végig a pályán, megmutatja neki a többi játékos helyzetét, és csak leszedi őket. Hát ja, nagyon izgalmas....

Holott pont az a legjobb, hogy sose tudod hol van az ellenség, hol ugrik eléd, vagy lő hátba.
Minden tisztelet annak, aki nem csal, és mégis JÓ ezekben a játékokban.

Inkább vagyok rossz benne, mint így szerezzek sikert.

(#12374) kisza25 válasza NandorHUN (#12345) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Minket eléggé szadiztak középiskolában, 18 szobából egyedüli szoba voltunk elsősök az összes többi 3.-4.-es a kóterban
Mégse jutna eszembe csalni

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#12375) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Ez a rész megvan a videóból? :D [link]
:C

Tényleg mekkora lenne, ha a csalók csalókkal kerülnének össze 1 mapra, és idegesítenék egymást! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12376) BITBOYS válasza ¤Envy¤ (#12373) üzenetére


BITBOYS
addikt

Régen a Half Life 1.0-ba még feszítővassal kergettük egymást direkt, az volt az igazi élmény :D
A bogarak dobálása volt a másik...akkoriban ez hatalmas szórakozásnak számított hálóban :) de nem csaltunk.

(#12375) ¤Envy¤

Neee :D lecsalták a csalót és felnyomta :DDD megérdemlik egymást :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12377) Sanyi19 válasza ¤Envy¤ (#12375) üzenetére


Sanyi19
őstag

Magából indult ki, pedig csak simán hallotta, hogy jön. :D

+ 1 report yt és steam

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#12378) Tanisz válasza PeL (#12333) üzenetére


Tanisz
senior tag

:D:D:D
Ezeknél még én is jobb vagyok, pedig nem vagyok egy hard gamer :D
Sírva röhögtem, hogy mennyire bénák.

A csalásért, meg youtubon ment a bejelentés.

Na meg ezeknek ki a fene ad pénzt azt sem értem, ha még jók lennének, azt mondom, de így? :D
Lehet azért kapnak pénzt ,hogy hagyják abba :DDD

(#12375) ¤Envy¤ igen, nagy láma a gyerek:D még csalással sem tudta leszedni :D

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#12379) RazoR


RazoR
veterán

(#12380) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok

Csapathoz csatlakoznék már unom a randomokat és solo meccseket. TS van. :R

(#12381) Tanisz válasza RazoR (#12379) üzenetére


Tanisz
senior tag

Pont a héten gondoltam rá, hogy milyen jó lenne egy havas pálya:)
Bár azt nem tudom, hogy fogják-e kezelni, hogy a lépések, autókerék nyomok látszódjanak vagy sem a hóban.
Egy új taktikát lehetne erre építeni :D "Nyomkövetés és vadászat" :D

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#12382) BITBOYS válasza RazoR (#12379) üzenetére


BITBOYS
addikt

Csak kár amiért kiveszik az esős-ködös pályát.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12383) protegum válasza RazoR (#12379) üzenetére


protegum
aktív tag

Minek. Előbb rakjanak be egy normális cheaterszűrőt, pályaváltást oldják meg, tegyék vissza az időjárást, bugos, az inventory sokszor laggol. Ez így egy foshalmaz, de majd ha összeáll még lehet szar. Mert hiába lehet élvezetes, piszok hamar meg lehet unni hogy állandóan a mirafasz map megy.

[ Szerkesztve ]

(#12384) Grillo válasza Tanisz (#12381) üzenetére


Grillo
senior tag

Végre lesz értelme a fehér dzsekimnek :DDD

(#12385) Preda


Preda
aktív tag

Na ez is érdekes csávó nem halt meg amikor 0% hp ja van.

[ Szerkesztve ]

(#12386) protegum válasza Preda (#12385) üzenetére


protegum
aktív tag

Ilyennel már találkoztam egy szikla mellett pucsított a kékben. Biztos Woodmant várta, aztán pár pillanattal később felpattant és aprított.

[ Szerkesztve ]

(#12387) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Pontosan így hangzott el a mondat:
We also plan to add a snow map in the future.

Az, hogy ez kinek mennyire 'Confirmed', meg 'Hivatalos: jön a havas map', azt mindenki döntse el maga.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12388) ReFleXx válasza Jinxb1rd (#12387) üzenetére


ReFleXx
addikt

hadde ha rendesen forditjak akkor nem eleg klikkbet

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12389) oriic válasza RazoR (#12379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ezt eddig is tudtuk hogy lesz egy havas pálya nem? Vagy most lett hivatalos?

szerk: Visszanéztem, már májusban volt róla szó, hogy két új pálya jön. Egy sivatagi és egy havas.

Live-Die-Respawn

(#12390) RazoR


RazoR
veterán

Elnézést kérek mindenkitől, hogy linkelni mertem egy új cikket a játékról! :R

(#12391) Richard! válasza RazoR (#12390) üzenetére


Richard!
addikt

Instant ban! Aztán bocsánatkérés nélkül vissza ne gyere!

;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12392) Kelvin


Kelvin
őstag

Vannak nagyon pihent játékosok :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#12393) Kucsek válasza Kelvin (#12392) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Igen, nagyon jó az összeállítás. De ebből következik az is, hogy vannak totál agyhalottak is :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#12394) BITBOYS válasza Kelvin (#12392) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az első kill hatalmas :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12395) bombibmw válasza RazoR (#12390) üzenetére


bombibmw
veterán

Szégyeljed elfele magadat! :(((
Tudod jól, hogy jönnek a vérprofik és azonnal leoltanak nagyképűen.
Még egyszer meg ne lássak ilyet! :DDD

(#12396) Mr.Csizmás válasza Kelvin (#12392) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

first aid+scope csalit lepakoló játékosok elbújhatnak :U :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12397) #35434496 válasza RazoR (#12390) üzenetére


#35434496
törölt tag

......bele! :DDD

(#12398) Kelvin válasza Mr.Csizmás (#12396) üzenetére


Kelvin
őstag

Hát igen, ez egy magasabb foka a csalinak :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#12399) scabi78


scabi78
senior tag

Hogy tudok az autóban helyet váltani?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#12400) Richard! válasza scabi78 (#12399) üzenetére


Richard!
addikt

Ctrl 1,2,3,4,5

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.