Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Aventador91 válasza Kelvin (#13196) üzenetére


Aventador91
őstag

ez jó :C :C igazad van

(#13202) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Huh ez kemény menet volt. Csak M4 + 4x semmi más fegyver. ;]

(#13203) sirszevenap válasza Grave_444 (#13202) üzenetére


sirszevenap
őstag

Jó este volt akkor másnak is! Mi nyomtunk ma két FPP-t (életünk első két FPP-je.). Egyik Win, másik 2. helyezés.

Bankkártyával? Hát persze!

(#13204) Atish19 válasza ult1mate (#13167) üzenetére


Atish19
őstag

Sokkal stabilabb lett az FPS-em. Előtte 40-120 fps között ugrált ami elég széles skála. Most már 80 alá nagyon ritkán esik be és az addigi átlag 80FPS-em most olyan 100 körül mozog.

(#13205) Grave_444 válasza sirszevenap (#13203) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szép. :) Mi csak FPP-t játszunk, a TPP max hülyülni jó, nem annyira komoly.

(#13206) Segal


Segal
veterán

Kúszni tudni kell...
videó
Jó tudni már a kezdőszigeten hogy az esélyeid drámaian leromlottak... :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13207) lemusz válasza Segal (#13206) üzenetére


lemusz
addikt

Nem csal, csak jó a billentyűzete. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13208) core i7


core i7
addikt

Mai csirke dinner helyett inkább csirke breakfast :DDD

Yasannat jelöltem meg leszállásnak így a társam is oda ugrott. Lootolgattunk UMP, Kar98 és 2x scop, némi gyógyszer. Felmentem tetőre láttam társam fele megindul egy 1 duo. Elsőt társam kinyírta másodikat én Karral.
Aztán következő összecsapás észak Yassana ban lootolnánk lőnek ránk... társam lelövik... elsőt leszedem UMP vel majd másodikat is felélesztem a társam megyünk a búzamezőkön át mert jön a kör Beérünk egy házhoz lootolni észreveszem másik háznál vannak. Megint jön a kör én nem akartam belemenni a harcba de társam beszaladt hozzájuk egyiket lelőtte másikat az én gránátom szedte ki. Megyünk suli fele mert arra szűkül suliban is lootolunk. Majd már lassan végénél leszedik társam suli mellett karral. Nagyon necces volt felszedni. Kör is jött de sikerült végére 4-en maradtunk. Mi egy csapat, 1 AWM-es és egy level 2-es sapkás srác Egyik leszedte másikat majd utsóval én küzdöttem kar98-al végül annyit látok chicken dinner társam rárohant jobbról :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13209) RazoR válasza Segal (#13206) üzenetére


RazoR
veterán

Igazi csúszómászó féreg.... :DDD

(#13210) Winne válasza Segal (#13206) üzenetére


Winne
nagyúr

Kb olyan tempóban kúszott, mint ahogy ti futottatok. Lehet csak olyan volt, mint amikor a levegőben úsznak. :)

Mondjuk jól nézett ki, olyan érzésem volt, mint mikor a horrorfilmben így mászik le a csaj a plafonról. :DDD

Mi volt a frissítésekben?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13211) Winne válasza Winne (#13210) üzenetére


Winne
nagyúr

Frissítés

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13212) MarkusSchulz válasza Winne (#13210) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#13213) vaki válasza Segal (#13206) üzenetére


vaki
aktív tag

Kár hogy a meccsek előtt nem jelenik meg az emberek nickneve - instant tudnád reportolni ;]

A felhasználóbarát felhasználó

(#13215) Tanisz


Tanisz
senior tag

Tegnap vicces dolog történt :)

Lehet ez BUG miatt van, nem tudom.

DUO-ban játszunk.

Egyik kb 3-4 játéknál azt tapasztaljuk, hogy 4en szivarognak felénk,csapatosan, 1-et sikerült kiütni, de esélyünk sem volt, nem vagyunk olyan profik...még :)

Toltunk is egy riportot, hogy két duo-s összejátszott.
Mikor a menübe visszaléptünk, akkor látjuk, hogy SQUAD van kiválasztva.
Volt már másnak is ilyen?

Mi biztos nem állítottuk át, hisz az előző meccseket is DUO-ban nyomtuk.

Jár azért szankció, mert nem volt megalapozott a riportunk?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13218) Segal válasza Tanisz (#13215) üzenetére


Segal
veterán

Nem jar erte semmi de sajnos bannolni se fogjak:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13220) Tanisz válasza Segal (#13218) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi :)

Nem kell őket bannolni, mivel mi sem tudtuk, hogy SQUAD-ban játszunk DUO-ként, így ők nem játszottak össze. Mi meg ugye nem állítottuk át DUO-ról SQUAD-ra a játékmódot, a játék önállósította magát :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13224) RazoR


RazoR
veterán

(#13225) Grave_444 válasza =HG= (#13216) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nektek is igazatok van nem a k/d meg az óra számít, viszont tény hogy nem mindenki ugyanolyan x játékidő után. Ismét codot (2) hoznám példának. Hiába van Pistikenek 10.000 órája nekem volt akkor még "csak" 1500 mégis anyáztak hogy így meg úgy csalok mert felmostam velük a padlót és akiket csalónak hívtak 1/4-e volt csak valóban az, akiket vakok voltak kiszűrni. Ebből mindenki vonja le a lényeget, persze nagy arcra semmi sem ad okot legalábbis nálam. :)

(#13226) sirszevenap válasza Grave_444 (#13205) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nekünk is ahogy mondtam, ez volt az első kettő. Viszont Én ahogy látom, komolyabb szinten FPP-be tolják. Példának okáért shroud. Itt nincs olyan, hogy lehetetlen helyekre nézünk be úgy, hogy meg sem mozdulunk vagy az ellenfél nem lát. Sokkal valóságosabb helyzetek vannak FPP-be.

Többiek, Ti hogy látjátok?

Bankkártyával? Hát persze!

(#13227) PeL válasza Aventador91 (#13214) üzenetére


PeL
addikt

Nem értem az összefüggést a K/D és a tapasztalat között. Megnézzük majd neked milyen K/D-d lesz olyan 150-200 lejátszott meccs után duo/squadban?

(#13226) sirszevenap

Nekem nehezebb az FPP, nem tudok annyit lőni benne mint TPP-ben mert jobban számít a gyorsaság és reakcióidő, bár majd 32 évesen sztem nem sok ember van akinek nem kopik meg a reflexe valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#13228) Dyingsoul válasza sirszevenap (#13226) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Amíg a játék tele van cheaterekkel szvsz tökmindegy hogy melyik nézetben toljuk. Nekem nincs bajom az FPP-vel sem a TPP-vel. TPP kicsit szórakoztatóbb, én azért kedvelem jobban, meg persze a baráti kör is inkább ezt a nézetet részesíti előnyben. Bár én nem a statra hajtok, csak jól akarom érezni magam amikor leülök este squadozni pár órát.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13229) Årpi válasza sirszevenap (#13226) üzenetére


Årpi
őstag

Nálam TPP a "fun"-olós része a játéknak, FPP meg a komolyabb. Volt egy pár száz órás időszak amikor csak FPP-t totltam, manapság meg váltogatom épp milyen kedvem van.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#13230) vorosmarti válasza sirszevenap (#13226) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Én nagyon szeretném az FPP-t szeretni, de folyamatosan olyan érzésem van, mintha guggolva szaladgálnék. Csak 1-2 embertől hallottam h ilyennek látja, de engem kifejezetten idegesít.

(#13231) protegum válasza Aventador91 (#13214) üzenetére


protegum
aktív tag

Miért ne számítana a játszott idő, és miért is számítana a k/d? Aki lenyom napi 8-10 vagy még több kört, statisztikailag nagyobb számban találkozhat csalóval mint aki 1-2 kört. Több idő nagyobb mintavételezési halmaz. Ha valaki csak solot vagy duot játszik, ahol általában is sokkal kevesebb a csaló nyilván kijelentheti, hogy pubg-ben nincs is, de az attól még csak egy vélemény és nem a valóság.

(#13232) gyuribácsi88 válasza PeL (#13227) üzenetére

Egy olyan 0.2-re tippelek :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13233) Jinxb1rd válasza protegum (#13231) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Pedig van benne logika, mert aki többet öl, valószínűleg ügyesebb. Nem csak célzásilag, hanem taktikailag.

Csak attól még nem kellene a mellkasát verni, mert még a végén Tetris lesz belőle.

(#13234) Aventador91
What? És mi van, ha valaki szocializáltabb, mint te vagy? És mondjuk azért játszik duo-t vagy squad-ot?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#13234) Aventador91 válasza sirszevenap (#13226) üzenetére


Aventador91
őstag

csak fpp és csak solo. a duo, squad azoknak jó akik nem tudnak egyedül érvényesülni vagy unalmas nekik egyedül. viszont ezek a módok sokkal könnyebbek mint a solo. nem véletlenül játszanak a jobban 1 man squad-ot, mert több killt lehet így csinálni. mert kilősz egyet, tudod hogy a közelben ott a másik. soloban meg mindenki külön, messze egymástól stb.

(#13235) vzsryl válasza Winne (#13210) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Kb olyan tempóban kúszott, mint ahogy ti futottatok. Lehet csak olyan volt, mint amikor a levegőben úsznak."

Szerintem bug volt, és valójában futott. A lobby-ban elég durva bugok szoktak lenni. Ez a csávó pl. csak egyenesen állt, de mi így láttuk:

Be volt állva, mint a gerely. :DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#13236) Aventador91 válasza vzsryl (#13235) üzenetére


Aventador91
őstag

mehet a report, biztos csal ez is ;]

(#13237) Mr.Csizmás válasza Aventador91 (#13234) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, de amelyik squadnak van esze, az nem úgy megy mint a lemmingek, egy kupacban hanem taktikusan szétszóródva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13238) Winne válasza Aventador91 (#13234) üzenetére


Winne
nagyúr

Én azért játszom duot vagy squadot általában, mert közben lehet dumálni és sokszor izgalmasabb így, jobban szórakoztat, pedig soloban könnyebben és jobban érvényesülök. ;)

@(#13235) vzsryl : ilyet szoktam én is látni, menő. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13242) gyuribácsi88 válasza RazoR (#13240) üzenetére

Alap, mindig az játssza az eszét akinek köze nincs a játékhoz (tapasztalat innen a fórumból is, még korábbról) mert keveset játszik és rating szerint kapja az ellenfeleket, van egy 1200-as ratingje, játszik hetente 2 meccset, amiből az egyikben ől 4-et, és máris meg van róla győződve hogy ő bizony pro player mert ölt 4-et. Majd 1800-as rating felett, legalább 100 lejátszott meccs átlaga után megnézném a stat-ját. De ilyenkor általában jönnek a kifogások hogy, nem volt időm játszani, nekem nem fontos az eredmény mert családom/kutyám/macskám van, stb.stb. Csak a szokásos.

sirszevenap; nem veszem magamra mivel soloban sokkal jobb vagyok mint duo-ban vagy squad-ban.

Amúgy ez mi? "annyit emeltél ki, hogy az solozik aki nem tud egyedül érvényesülni" what?

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13245) sirszevenap válasza gyuribácsi88 (#13242) üzenetére


sirszevenap
őstag

Amúgy ez mi? "annyit emeltél ki, hogy az solozik aki nem tud egyedül érvényesülni" what?

Tudod Te nagyon jól, hogy csak elírtam a duo/squad-ot. Arra gondoltam, nem solora! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#13246) redingitell válasza sirszevenap (#13226) üzenetére


redingitell
senior tag

Kizárólag fpp. A tpp- hez képest realisztikussabb.
Aventador91:
Szerintem nagyon érződik a hsz-eiden a bf1 topik alaphangja, valószínü az nem tetszik többeknek.

[ Szerkesztve ]

(#13248) regener


regener
veterán

Ez a frissítés kinek mennyit segített lobbyban/játékban?

A karakter megállás baromi zavaró volt, szerencsére vége.

(#13250) saen


saen
Topikgazda

Kéretik ezeket a nézeteltéréseket a jövőben privátban megbeszélni. A fórum nem erre való.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.