Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82251) jannid


jannid
senior tag

Igen én is úgy tudom kérik a jegyet.

(#82252) jannid


jannid
senior tag

Eladó 2 db Xbox One kontroller. 1: Újszerű, nem kopott. Viszont néha a jack csatlakozó nem működik, azt meg kell javítani rajta. 2: Újszerű, alig használt, nem kopott, jack csatlakozó nélküli első szériás. 8000 Ft/db

Cserélném is őket 1 db új jackes, bluetoothos kontrollerre.

[ Szerkesztve ]

(#82253) NGA


NGA
addikt

Kertiben van valaki, aki ki tud cserélni nekem egy kijelzőt Iphone 3G-ben? Van egy foltos kijelzős dobozos készülékem, és vettem egy att függő, de jó kijelzős ugyanilyet. Csak a kijelzőt kellene átrakni.

(#82254) Exian válasza NGA (#82253) üzenetére


Exian
őstag

Az SZERINTEM nem lesz olyan egyszerű. Cseréltem már nem egy, nem két kijelzőt. De csak törötteket. Hogy hogyan lehet fájdalommentesen és főleg repedés nélkül leszedni egyikről és átrakni másikra, hááát, őszintén szólva nem mernék nekiállni. A ragasztást nem mindig gyerekjáték eltávolítani, még törött üvegnél sem.

(#82255) Exian válasza Exian (#82254) üzenetére


Exian
őstag

... végül is, ha le tudod bontani az előlapot SÉRTETLENÜL, akkor kerettel együtt talán rárakható a másik, de ezzel a modellel még nem volt dolgom, csak nagyobb kijelzős iPhone-nal, annál nem ment volna ilyen egyszerűen, szerintem a 3G talán még kerettel együtt bontható verzió. Mindenesetre én nem vállalom :)

(#82256) mormota válasza torma1981 (#82236) üzenetére


mormota
senior tag

szia, akkor én is küldök képet, mert nekem is már évek óta van egy tradi magyar íjam
próbáltam már túladni rajta, még nem sikerült...

Exian: csak űztem, de már nem nagyon régóta:)

[ Szerkesztve ]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#82257) mormota válasza freaghill (#82248) üzenetére


mormota
senior tag

a király utcában van asszem a palatinusban

Illusztrálok, tehát vagyok

(#82258) NGA válasza Exian (#82255) üzenetére


NGA
addikt

Na közben találtam leirást, 2 csavar kicsavar allul, tapadókoronggal az egész kijelző mindenestől kifordit, 3 kábel lehuz és ennyi. Visszafele ugyanez.

[link]

(#82259) Exian válasza NGA (#82258) üzenetére


Exian
őstag

Jah úgy tűnik ez a modell egyszerűbb mutatvány szerencsére, egy próbát megér.

(#82260) blaca83 válasza blaca83 (#82225) üzenetére


blaca83
őstag

Erre valaki??? :F :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#82261) Dluinet válasza blaca83 (#82260) üzenetére


Dluinet
nagyúr

őket szokták ajánlani: Ulrich és Társa Bt.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#82262) aneda válasza blaca83 (#82260) üzenetére


aneda
aktív tag

Autoversum, szigeti tanya

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#82263) windlord


windlord
őstag

Lacoste papucs valakinek?

42es, zsir uj, officeshoes rendeles. Nekem kicsi.

Lacoste L30 Slide Sport, keressen ra akit erdekel.

-60% volt, igy 7400Huf.

Ha nem megy el, visszakuldom nekik.

[ Szerkesztve ]

(#82264) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Tudnátok ajánlani olyan helyet Pécsett -vagy akár környéken- ahol áttudnánk vizsgáltatni egy megvásárolni kívánt autót, úgy mint "független szerviz" átvizsgálás?

köszönöm :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#82265) Dluinet válasza zsolt19900 (#82264) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Bosch Car Service -ről hallottam, hogy csinál a verseny utcában

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#82266) Exian válasza zsolt19900 (#82264) üzenetére


Exian
őstag

Vigyázz, mert a legtöbb helyen annyi az átvizsgálás, hogy "kellene bele tölteni szervóolajat, mert kevés van benne, ja meg az ablaktörlő lapát kopott - 15 ezer forint lesz" és hasonlók. Komolyabb vizsgálathoz túl sok mindent kellene megbontani, azt nem vállalják. Ha találsz normális helyet, ahol ÉRTÉKELHETŐ vizsgálatot csinálnak, ami valóban ér is valamit, akkor szólj légyszíves, mert engem is érdekel.

(#82267) Sir Riccio válasza zsolt19900 (#82264) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Márkaszervizt javaslom. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#82268) Laca1212 válasza Exian (#82266) üzenetére


Laca1212
őstag

15e-ért márkaszerviz korrekt átvizsgálást csinál.

(#82269) rnrn


rnrn
tag

Szeretnék bejáratni néhány tüzépet magamnak.
Hol lehet kapni szögvasat, zártszelvényt, betonvasat? Fa része is érdekel, minden féle méretben (gerendától takaró lécig...).
Ha tudtok ajánlani, főként személyes tapasztalatok útján, akkor azt nagyon megköszönöm!

AUTÓ ÁTVIZSGÁLÁS TÉMA
Én mindig két helyet vettem igénybe:
- Szakszervizben személyesen érdeklődtem rendszám/alvázszám alapján a vásárlás előtt kiszemelt autóról. Ismerős nélkül is kiadnak minimális infót, ami azért alátámasztja vagy cáfolja az eladó sztoriját.
- Előre lebeszéltem független szervizzel, hogy viszek egy autót, de nem mondatam semmi többet. Az eladót csak arról tájékoztattam, hogy szeretnék vizsgáltatni. Hogy hol, azt csak is a helyszínen mondtam meg neki indulás előtt. A szervizben annak az embernek mindig dugok a zsebébe egy 2 ezres bankót, aki konkrétan átvizsgálja, illetve megkérem, hogy úgy vizsgálja meg, mint hogy ha Ő maga venné az autót.

Hiába tetszett egy autó és szerettem volna, hogy jó legyen az eredmény, nem mindig volt így. Hagytam ott nem egy kocsit az átvizsgálások után, megspórolva ezzel a komolyabb anyagi kiadásokat és az idegeskedést... Ha nem nagy a probléma, akkor lehet(?) alkudni többnyire. Azért csak többnyire, mert ilyen esetekben az eladó inkább nem adja el az autót és várja a következő belekot. :(

Zsolti, mit veszel és hol?

[ Szerkesztve ]

(#82270) mormota válasza rnrn (#82269) üzenetére


mormota
senior tag

Engel j uton a vaskert, ott van vas, meg fa is. A Mohácsi úton meg a carbo depo, ott fa nemtom h van e onnan ilyesmit nem vettem még

Illusztrálok, tehát vagyok

(#82271) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Foglalkozik itt valaki weblap készítéssel?
Egy egyszerű kis hobbi oldalt kellene összedobni.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#82272) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Pécsen esetleg nem tud valaki helyet ahova vesznek fel CNC-st ? 14ben végeztem gépgyártástechnológusként Nagyatádon a Büttnernél. Sajnos gyakorlatom az nincsen, mert nem szerettem volna felköltözni Nagyatádra, így maradtam Barcson egy lakatos cégnél, itt pedig COval dolgoztam végig szinte. Szeretnék tapasztalatot gyűjteni a szakmámban, ha valaki tudna esetleg helyet/lehetőséget, megköszönném!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#82273) jannid


jannid
senior tag

Samsung Gear S3 frontier eladó! Új, ma bontottam ki, hivatalos samsung garival. 70,000 Ft-ért vihető csak a héten! :R

(#82274) hcl válasza newwave0507 (#82272) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hauniban nincs ilyenre igény?

Mutogatni való hater díszpinty

(#82275) centralpc


centralpc
újonc

MSI Z170A GAMING M3 alaplap + Intel® Core™ i7-6700K CPU

Megkímélt, hibátlan állapotú alaplap+cpu kombó. 2019-10-17-ig garancia! Hűtő nem tartozék!

100.000 Ft

www.centralpc.hu

(#82276) gergobaby válasza newwave0507 (#82272) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Mi a baj a vasúttal? :U :)

(#82277) esgabor75 válasza newwave0507 (#82272) üzenetére


esgabor75
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#82278) newwave0507 válasza gergobaby (#82276) üzenetére


newwave0507
tag

Nincs vele baj, csak ugye még Barcson nem volt sok esélyem a CNCre, itt már több lenne. De ahogy érdeklődtem most, nem érné meg változtatom. Köszönöm szépen mindenkinek aki írt/próbált segíteni!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#82279) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Személyautó Futóműbeállítót tudtok esetleg javasolni Pécsen ill. környékén?

köszi

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#82280) mormota válasza zsolt19900 (#82279) üzenetére


mormota
senior tag

Avar u tetején (É) volt anno a sorházaknál

Illusztrálok, tehát vagyok

(#82281) Gaben360


Gaben360
senior tag

Sziasztok!
Nem tud valaki megbízható,nem lehúzós mobilszervizest?
Egy s8 kamera üveget kellene kicserélni,mert opálos karcos mint az állat,így majdhogynem használhatatlan (ph-s vásárlás szépségei)
A youtube-on néztem megoldható a hátlap levétele nélkül is,de én nem biztos,hogy neki állnék,itt Bonyhádon meg szakbarbárok vannak kb.
Esetleg Szekszárdon??

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#82282) Ajándékok válasza Gaben360 (#82281) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Polírozás nem segít?
Akár a kijelzőknél használt fogkrémes, akár a nem rég emlegetett autó fényszórós verzió.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#82283) Gaben360 válasza Ajándékok (#82282) üzenetére


Gaben360
senior tag

A fogkrémest próbáltam,semmi sajnos,a másik verziót még nem,mert nincs hozzá polirpasztám.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#82284) Ajándékok válasza Gaben360 (#82283) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Nem a prolipasztás verzióra gondoltam, hanem valami spéci anyag, amivel elég pár perc törölgetés. Emlékszem, linkelték is.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#82285) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Szeretnék egy másik számítógép házat venni. FRACTAL DESIGN Define R6 lenne a kiszemelt. Valaki ért a alaplap átrakáshoz stb? Én a memória, vga stb be tudom rakni de ezekhez a rész dolgokhoz nincs türelmem, ügyességem. Nem szeretném a városban cipelni a házakat mert nehezek, meg akik eddig csinálták elég silány munkát csináltak a kábel elvezetés terén.

A lényeg,hogy tudna nekem segíteni valaki? Persze nem kérném ingyen. :D

(#82286) Gaben360 válasza Ajándékok (#82284) üzenetére


Gaben360
senior tag

Hát ha valaki újra linkelné megköszönném.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#82287) McAdam6


McAdam6
tag

Van esély rá, hogy Pécsett kapok valahol 1 DIN-es Fiat/Blaupunkt rádió kiszedő "villát" ? (webshopban több lenne a posta, mint a hús...)

(#82288) hcl válasza McAdam6 (#82287) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezt sosem értettem. Nézd úgy, hogy az össz ára annyi, mint postával. Ha megéri -> veszed. Nem éri meg -> nem veszed. De hogy csak azért, mert a szállítás több, mint 2 fémdarab...? Boltban lehet, hogy drágább, csak ott nem a postának fizetsz, hanem a boltnak. Miben más?
Amúgy meg is lehet kérdezni, hogy más szállítás lehet-e... Bár a legtöbb webshop csak rohadt dárga módokon hajlandó szállítani, de egy levelet megér.

Amúgy autóhifi boltokban kérdezném meg, hátha adnak is el, vagy jó fejek, és kikapják.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#82289) nesa válasza McAdam6 (#82287) üzenetére


nesa
veterán

Ha villás vegyél 4db 60 as szeget 4db kb 2ft.

[ Szerkesztve ]

(#82290) Exian válasza nesa (#82289) üzenetére


Exian
őstag

+1

Az összes rádiómat így szedtem ki mínusz 2 perc alatt kb. 4db szög, oszt' annyi. Legutóbb a céges buszomban is így kaptam ki, le kellett olvasni a hátuljáról a kódot, mert akku levétel volt és kérte.

Mas, de autó: mivel tudok lepucolni olajfoltot/koszt a kasztniról? Olyan kence kellene, ami elég erős hozzá, de nem piszkálja a fényezést, festést.

Siman törölve nem nagyon akar lejönni... Sokat volt a kocsi szerelőnél és össze vissza fogdosták olajos kézzel, a színe meg fehér, minden apró folt látszik.

Ötlet, tipp?

[ Szerkesztve ]

(#82291) hcl válasza Exian (#82290) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ablaktisztító? Alkoholos.

Mutogatni való hater díszpinty

(#82292) CPT.Pirk válasza Exian (#82290) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pl. fékfelület tisztító spray, elég kevés olyan dolog van, amit nem old fel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#82293) NGA


NGA
addikt

Pécsett keresek valakit, aki egy tranzisztoros erősítőt meg tud javítani. Hibajelenség, halk, és ahogy hangosítom, ugy egyre torzabb.
Tipus: Marantz PM-250. Szervízkönyv meg van hozzá.

(#82294) Engineer086 válasza NGA (#82293) üzenetére


Engineer086
Modder

Gyimesi János, a Király utca 55. szám alatt dolgozik, amilyen nagy dumás, olyan jó szakember. :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#82295) jannid


jannid
senior tag

Xbox One kontroller eladó 7000 Forint. Szép állapotú, jack bemenetes, azt javítani kéne rajta. :R

(#82296) dunc


dunc
nagyúr

(#82297) Attix70 válasza Engineer086 (#82294) üzenetére


Attix70
aktív tag

Mióta javít? Nem csak átvesz és mással javíttat? Mi alapján jó szakember?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#82298) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Szerintetek egy 6 éves Onkyo TX-SR508 tökéletes állapotban minden cuccával mennyit érne most?
Hozzá egy Mordaunt Short Carnival 1+6+5C Házimozi Hangfalszett. Persze ez is hibátlan.

Köszi szépen.

(#82299) Engineer086 válasza Attix70 (#82297) üzenetére


Engineer086
Modder

Menj el hozzá egyszer és nézd meg az üzletét és beszélgess vele, rájössz a válaszra. :)

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#82300) Attix70 válasza Engineer086 (#82299) üzenetére


Attix70
aktív tag

Kb. 25 éve még javítottam is neki, lehet azóta beletanult.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.