Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55437) air válasza TRob1 (#55430) üzenetére


air
nagyúr

Látom nem érted a lényeget, így nem is fáradok, hogy megpróbáljam megmagyarázni.
Te abban a csoportba tartozol akinek mindegy, hogy mi megy a vásznon csak lekösse az idődet.
Én pedig azokat a filmeket szeretem, amik gondolatokat ébresztenek, mert nem szégyenlem, hogy merek gondolkodni, nem csak elfogadom azt amit belém plántálnak, fentről sokszor, nyomatékosan elmondva.
Elmondtam a véleményem, nem tudom milyen erőltetésről beszélsz. Te nézd azt ami neked tetszik, én pedig nézem azt ami nekem.
Hál' istennek nem vagyunk egyformák.
A véleményünket pedig szerencsére még elmondhatjuk.

(#55432) s7evcsenko
Senki nem mondta, hogy bárkinek bármivel azonosulni kellene. A véleményedre lettem volna kíváncsi. Azért mert nem értünk egyet, még lehet eszmét cserélni, és meghallgatni a másik véleményét. Bármennyire is furcsa ez a mai világban.
Természetesen egy film arra is szolgál, hogy szórakoztasson, de az sem hátrány, ha közben elgondolkodtat is. Vannak ilyenek is, meg olyanok is. Nem mondtam, hogy baj ha valaki ilyet néz, más meg olyat. Nem állítottam azt sem, hogy igénytelen lennél. Egyébként ez a szó ma már inkább pejoratív értelmű, de van egy olyan olvasata a dolognak, hogy neked nincs igényed olyan filmre, ami mond valamit. De ettől még nem vagy igénytelen, csak mások az igényeid.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.