Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) Kékes525 válasza V/ (#20099) üzenetére


Kékes525
félisten

Megtaláltam, a reklámblokkolók miatt nem láttam. Köszi a segítséget. :R Az e-mail elment, kíváncsi leszek mikor reagálnak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20102) Tomeewap


Tomeewap
tag

Sziasztok!

Van egy rossz ügyem a PayPal rendszerrel, megköszönném ha tudnátok benne segíteni.

Még az ősszel vásároltam egy terméket Amerikából, mely gyári hibás volt és visszaküldtem az eladónak, természetesen a Paypal rendszeren keresztül dispute és claim kíséretében, ahogy ezt tenni szokás.

A Paypal a visszaküldött termék mellé kért tracking számot, ezt fel is töltöttem, viszont közben kiderült, hogy a magyar posta küldeményei idén októbertől nem követhetők Amerikában. Így a Paypal nem adja vissza a pénzt és lezárta az ügyet.

Most se termékem, se pénzem. Írtam egy mailt a Paypalnak, hogy hadd küldjem már el nekik a beszkennelt feladóvevényt is CN23 papírt, mivel ezt a dispute során nem kérték és nem is lehetett feltölteni. Jelenleg itt tartok, még nincs válasz, de ez eléggé felháborító egy kicsit szerintem.

(#20103) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv mindenkinek. tanácsot szeretnék kérni tőletek. Jó egy éve vásárolok kintről eddig mindig úgy történt, hogy az itthoni számlámról utaltam a paypalre és azzal vettem meg amit akartam. Mivel nem tízen húszon ezrekről beszélünk és forintban tudtam vásárolni így nem volt túl sok a különbség az USD és a HUF ár között. Viszont most telefont szeretnék venni összesen 269$ értékben de a 75 ezerből 81-et váltott magának a kedves PayPal. Szóval olvasgatva itt a fórumot hallom, hogy úgy is lehet vásárolni hogy egyből a fiókhoz csatolt bankkártyával. Ezt eddig egyébként nem tudtam. Szóval ha így cselekszem akkor mennyi idő a vásárlás? Ugyan úgy azonnal leveszik a pénzt a számláról? Így akkor ugye olcsóbb lesz a vásárlás? Válaszotokat előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#20104) HorroR válasza V/ (#20098) üzenetére


HorroR
csendes tag

Sajnos ilyen funkció nincs rajta! :(

KÉP

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ Z2 - 5.1.1® "ROOT" + Ordro™ SW16 smartwatch - 4.4.2® "ROOT"

(#20105) agroman válasza HorroR (#20104) üzenetére


agroman
senior tag

"de elotte az ujat tedd meg primarynak" ott van az..

------

(#20106) HorroR válasza agroman (#20105) üzenetére


HorroR
csendes tag

Az új a "Primary" a felső kártya azt akarom használni az alsót kéne kitörölni de nem tudom sehol. :N

Sony Xperia™ Z2 - 5.1.1® "ROOT" + Ordro™ SW16 smartwatch - 4.4.2® "ROOT"

(#20107) agroman válasza HorroR (#20106) üzenetére


agroman
senior tag

aham. sorry.
hat nekem csak 1 kartyam van es azt is kitorolhetnem..igaz nem visa.
nincs vmi nyitott ugyed a PP-nel?

------

(#20108) maj-viktor válasza Tomeewap (#20102) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem azért, de nekem amikor vissza kellett postáznom valamit, akkor fényképes bizonyítékot is lehetett / kellett csatolnom... Írhatsz PayPal felé... de talán egyszerűbb az eladó felé le levelezni a dolgot, hogy héló visszaküldtem valamit... nem kaptad meg!? Akkor talán visszakéne téríteni a pénzt!
(nekem így oldódott meg annó)

A nyomkövetésről meg... a postán kérhetsz infót, hogy mi a helyzet a csomagoddal... legrosszabb esetben is kerestetéssel megmondják, hogy xyz-kor kézbesítve lett!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#20109) V/ válasza HorroR (#20106) üzenetére


V/
Topikgazda

A képen azt látom, hogy az 2/2016-os kártya még nincs megerősítve, no addig nem is tudod törölni.

(#20110) V/ válasza ricsi0307 (#20103) üzenetére


V/
Topikgazda

A vásárlás ideje ugyanannyi, fizetsz és kész. Az árfolyam, ha azt állítod be akkor a bankod szerint számolva egy deviza egységhez viszonyítva 10-12 Ft a különbség a Paypal árfolyamtól mínuszban. Segítség az Összefoglalóban a kártya hozzáadáshoz és a konverzió átállításhoz.

(#20111) V/ válasza Tomeewap (#20102) üzenetére


V/
Topikgazda

Pontosítok, csak a normál ajánlott küldemény azonosítót nem hajlandó a magyar posta átadni az USA Postának az általuk nyomon követhető formában, a drágább EMS gyorsposta esetén van végig nyomkövetés. Súlytól függően 7000-10000 Ft a + költség. Még a Bangladesi Posta is képes a vonalkódos rendszerbe adatot adni a tőlük menő küldeményekhez.

[ Szerkesztve ]

(#20112) Kékes525 válasza V/ (#20099) üzenetére


Kékes525
félisten

Minden OK, megjött a program. Kétszer is. Egyszer a PayPal kifizetésekor és egyszer az elküldött e-mailemre. Vagyis igazából fölösleges volt az e-mail megírása, mert a PayPal kiadta a nevem és az e-mail címemet is.
Még egyszer köszi a segítséget. :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20113) Tomeewap válasza V/ (#20111) üzenetére


Tomeewap
tag

Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére kértem tértivevényt a csomagra, de még nem jött meg. A posta meg menjen oda ahova gondolom, mert mindig rákérdezek hogy a követési módra, hogy rendesen odaérjen a csomag, de mi az ami jól megy egy magyar postán? :)

Egy kerestetést mindenképpen indítok.

A Paypal sajnos nem engedte feltölteni a szkennelt feladóvevényt, de most emailben megkapják, amint kapok rá lehetőséget. Remélem visszanyitják az ügyet, és elég lesz ez is "bizonyítékként" ha már a track nem megy.

Az eladó két hete nem reagál, pedig egy megbízható ebayes eladóról van szó.

(#20114) terra052 válasza Tomeewap (#20113) üzenetére


terra052
őstag

Kerestetni lehet egyébként? Mert nekem két ajánlottam ment USA-ba mostanában, az egyik megérkezett máe, visszaigazolták, de a másik már rég nem, azt megnézetném.

werkmania.hu

(#20115) HorroR válasza V/ (#20109) üzenetére


HorroR
csendes tag

Az már le van tíltva és azt már nem is tudom aktíválni! :(

Sony Xperia™ Z2 - 5.1.1® "ROOT" + Ordro™ SW16 smartwatch - 4.4.2® "ROOT"

(#20116) V/ válasza HorroR (#20115) üzenetére


V/
Topikgazda

Elkezdtél hozzáadni, aktiválni kártyát és 3 napon belül már le is tiltottad, no ilyennel sem találkoztam eddig.

Javasolt megoldás:

Belépsz.
Jobb felső sarok Help
Message Center
Create New Message
Choose a topic
Bank Account/Credit card
Choose sub-topic
Credit Card/Debit Card - Add/Remove/Edit
Beírod a kártya utolsó 4 számjegyét
9019
Message: Please be specific helyre leírod hogy szeretnéd eltávolítani, mivel nem használható, mert le van tiltva.
Majd a Send gombra kattintva elküldöd.

(#20117) Dzseno


Dzseno
tag

Sziasztok! Ha hozzá van adva a bankkártyám a paypal fiókhoz akkor ugye automatán kezeli a pénzmozgást a fiók és a számlám közt. Nem veszélyes ez egy kicsit? Gondolok itt arra, hogy illetéktelenek leemelik a zsetont a kártyámról. Nem leeht beállítani neki azt, hogy csak én tudjam tölteni a paypales számlát vagy vmiylen limitet szabni? köszönöm :)

(#20118) agroman válasza Dzseno (#20117) üzenetére


agroman
senior tag

olyan bankhoz kell menni, ahol lehetoseg van arra, hogy a kartya (al)szamla elkulonuljon es oda mindig csak akkor rakj penzt amikor fizetni akarsz vele..
vagy vannak mas vedelmi eszkozok (szinten banki) amikor pl. kartyas fizetesnel smsben kell kodot kuldeni a banknak, hogy engedelyezes.

[ Szerkesztve ]

------

(#20119) V/ válasza Dzseno (#20117) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel a Paypal nem mozgatja alapból a kártyaadatokat fizetéskor, pont ez a lényeg, nem igazán férnek hozzá a kártyád adataihoz, ha azok nem használatosak a Paypal fizetéskor. (Ide nem értve amikor, egy Paypal fizetési felületen írogatjuk be az adatokat, illetve bármely netes kártyás fizetés.)
csak én tudjam tölteni a paypales számlát, most is úgy működik :F
Hackerek és más bűnözök ellen nincs 100-os védelem. Mindegy hogy Paypal, bank, vagy pénztárca a pénz tartója.

[ Szerkesztve ]

(#20120) Kékes525 válasza Dzseno (#20117) üzenetére


Kékes525
félisten

Én ez ellen úgy védekezek, hogy limitálva van a kártyámon a napi pénzmozgás. Legrosszabb esetben csak azt bukom. Nagyobb vásárlások előtt egyszeri alkalomra megemelem a limitet.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20121) Tomeewap válasza terra052 (#20114) üzenetére


Tomeewap
tag

Lehet kerestetni, nekem a posta központi számán azt mondták, hogy menjek be bármelyik postahivatalba, és személyesen igényeljek egy kerestetést. Ilyenkor felkeresik a célországot, és azon keresztül elvileg meglesz az infó a csomagról. Mást jelenleg én se tudok, a Paypalhoz muszáj valami kézzel fogható infó.

(#20122) terra052 válasza Tomeewap (#20121) üzenetére


terra052
őstag

Megyek is :R

werkmania.hu

(#20123) HorroR válasza V/ (#20116) üzenetére


HorroR
csendes tag

Köszönöm! Talán így majd megyek valamire. Várom a válaszuk! :)

Sony Xperia™ Z2 - 5.1.1® "ROOT" + Ordro™ SW16 smartwatch - 4.4.2® "ROOT"

(#20124) gandy67


gandy67
újonc

Kedves Fórumtagok, tapasztalt Paypal használók!

Bár már én sem vagyok teljesen kezdő e téren, most mégis gondjaim adódtak a paypallal. Nevezetesen a paypal számla feltöltésével magyarországi (forint) bankszámláról. Közel tíz napja indítottam el egy összeget és az eddigiekkel ellentétben ez nem akar megérkezni a pappal accountra. Írtam már két levelet a contact centernek, hogy hol a pénz (a számlavezető magyar bank az összeget annak rendje és módja szerint átutalta, tranzakció azonosítók és minden egyezik a korábbiakkal), de eddig formalevélen kívül semmi érdemi válasz nem érkezett. A dolog azért ciki, mert ki kellene fizetnem agy licitált terméket és nem tudok fizetni (próbálom persze nyugtatni az eladót emailekkel, egyelőre még türelmes).
Szóval, mi lehet a gond? És meddig várjak még? Kinek van ötlete?

(Eddig használtam a paypalt kétféle módon is külföldi (elsősorban ebay) vásárláskor: fizettem a már előzetesen feltöltött pappal számla egyenlegéből (primary currency: USD), de fizettem néhányszor úgy is - kisebb összegeket -, hogy nem volt rajta pénz és sima magyar maestro kártya háttérrel vásároltam, persze kettős konverzión (USD/EUR, majd EUR/HUF), keresztül. Kisebb összegeknél elmegy, mert azonnal tud az ember fizetni.Nagyobb összegnél érdemes előzetesen feltölteni a számlát a kettős konverzióból adódó árfolyamveszteség elkerülése miatt.)

Köszönöm előre is a hozzászólásokat!

(#20125) agroman válasza gandy67 (#20124) üzenetére


agroman
senior tag

en nem vagyok biztos abban hogy a feltolteses modszerrel kevesebbet fizetsz mint kozvetlenul kartyarol torteno fizetessel(brutalis arfolyam kulonbseggel dolgozik a PP), ha a bankod valtja a devizat. raadasul ilyen gixerek sem csuszhatnak be.

meddig varj? hat szerintem ha mar irtal akkor eddig sem vartal.
nezd at az utalast, hogy jol irtad-e be a megjegyzesbe az azonositodat, a szamlaszamok stimmelnek-e?
ha igen, akkor egy modszer van amivel gyors kapcsolatot teremthetsz az a telefon, angolul.
igaz azt sem irtad melyik modszerrel toltotted fel az egyenleged?

ha annyira fontos a dolog amit venni akarsz akkor fizess kartyaval es ha kell a penz akkor majd hazakuldod ha megerkezik..

[ Szerkesztve ]

------

(#20126) V/ válasza gandy67 (#20124) üzenetére


V/
Topikgazda

Kedves gandy67!
Az egyenleg feltöltésére már hosszú ideje a top up intantly-t javaslom, banki nmunkaidőben 1 perc és 1 óra közti időben az egyenlegen a pénz. A fenti Összefoglalóban letölthető egy anyag amibe mindent beírtam ezzel kapcsolatban.
Nem írtad melyik banktól utaltad, de pl. az Unicreditnek, Budapest Banknak néha 10 nap is amíg sikerül.
Van amikor a bank ül az utaláson. Néha a banki rendszer is tréfálkozik az eltárolt utalási adatok "megváltoznak" vagy nem változnak és emiatt nem azonosítható.
Azt sem írtad, hogy hol jelezted a Payapl-nek ha az alábbi módon, akkor tekints tárgytalannak:
Belépsz.
Jobb felső sarok Help
Message Center
Create New Message
Choose a topic
Bank Account/Credit Card
Choose a sub-topic
Add/Withdraw funds
Leírod a problémát és Send

[ Szerkesztve ]

(#20127) szeva000


szeva000
addikt

Üdv!

Mióta beregisztráltam az új kártyám a paypalre, azóta mindent ft-ra konverzióz brutál áron a PP.
Hol lehet beállítani, hogy ne legyen konverzió? Bizta vak vagyok, mert nem látom :)

(#20128) V/ válasza szeva000 (#20127) üzenetére


V/
Topikgazda

Konverzió mindig van, ha devizában vásárolsz, csak nem mindegy ki végzi.
Nyisd ki fent az Összefoglalót, van ott segédanyag hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20129) #73959936 válasza V/ (#20128) üzenetére


#73959936
törölt tag

Én is jól ráfáztam, emlékszem, hogy talán 1 éve kb. átállítottam, hogy bank váltson, ne paypal.
Kicsit mindig is sokallottam a számláról lehúzott pénzt, hát az előbb ránéztem...nem megint a paypal van beállítva ? Jó pár ezres huss és mindez csak az elmúlt a hónapban. :(

A kérdés az kérdés maradt azonban: a bank vált akkor, amikor fizetek valamit paypallal és akkor is, amikor visszafelé jön a pénz, mondjuk 1 refundnál ? Mert nem lehet az, hogy magasabb a vásárolt tétel ára, de ha visszajön a pénzem akkor is magasabb árfolyamon kapom vissza a kártyámra ?

választ :R

(#20130) szeva000 válasza V/ (#20128) üzenetére


szeva000
addikt

azt tudom, de eddig a bank váltotta, közel sem ennyiért....ezt kellene átállítani.

(#20131) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Teljesen kezdö vagyok. Nemrég regisztráltam PayPal-en. Sima lakossági OTP-s számlám van. Kártyám nincs. Tudok igy Eurót v. Dollárt átirányitani, ill. ezekkel fizetni PP-en?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#20132) V/ válasza szeva000 (#20130) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt hogy a bankod milyen árfolyamon vált azt nem lehet állítani :F Másik bank.
Úgy kell átállítani ahogy az Összefoglalós anyagban Konverzió beállítás kártyához 2 módszerrel írtam.
Ha ezt tudod, akkor nem értem a kérdésed.

(#20133) V/ válasza szimi57 (#20131) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, csak meg kell adnod ezeket a devizákat is a belépés után a PayPal balance: keretben alul See all balances és a Manage Currencies helyen.
Select new currency és Add currency, amelyikre szükséged lehet.

Az egyenleget meg a Top-up instantlyval javaslom töltögetni, kártya nélkül csak a Paypal konverziód van.

[ Szerkesztve ]

(#20134) szeva000 válasza V/ (#20132) üzenetére


szeva000
addikt

Ezt nem találtam meg :) , de így már át is állítottam.
Én azt nem értem, milyen jogon variálták át a beállításaimat. Ma a PP 303ft-ért váltotta a $-t..a Raiffeisen 10ft-al kevesebbért...ez a nem mindegy. :)

(#20135) V/ válasza szeva000 (#20134) üzenetére


V/
Topikgazda

Van ankinél -szerintem a böngésző a furmány oka- elveszíti azt a beállítást, hogy a bank váltson, hozzáteszem nekem évek óta nem váltott vissza magától, célszerű a fizetésnél ránézni a képernyőre, ha nem látható Paypal konverziós összeg, akkor a banki váltáson van.
Ha új kártyát adsz hozzá, mivel a konverzió az adott kártyához kötődik, újból meg kell adni.

(#20136) #73959936 válasza V/ (#20135) üzenetére


#73959936
törölt tag

Majdnem egészen biztos vagyok abban, hogy 99 %-ban a kártya-váltásakor nem történik meg az újbóli banki váltás beállítása és az alap(beállítás) naná, hogy paypal...

(#20137) V/ válasza #73959936 (#20136) üzenetére


V/
Topikgazda

Persze hogy nem, nem is írtam ilyet. Nem automata rendszer, le is van írva a használati feltételeknél, honnan tudná bárki is a Paypalnél, neked melyik a jó váltás.

[ Szerkesztve ]

(#20138) #73959936 válasza V/ (#20137) üzenetére


#73959936
törölt tag

Nem cáfoltam amit írtál, csak kijelentő mód volt. (azt gondolom, hogy nem mindenkinek az a jó, hogy ha a bank vált ?)

(#20139) gandy67 válasza szeva000 (#20127) üzenetére


gandy67
újonc

Kedves V/ és Agroman!

Köszönöm szépen, hogy reagáltatok a kérdésfelvetésre!

A számlafeltöltést egyszerű bankközi forint (giro) átutalással indítottam, számlavezető az OTP Bank (lafo), az azonosítók és a számlaszám is stimmelnek minden karakterre nézve, a korábbi sikeres átutalásokéival.
Mivel Mo-gon a Unicredit vezeti a Paypal számláját, az OTP-től első körben oda megy a pénz. (Az OTP szerint el is ment még dec. 7-én reggel.) Azt viszont, hogy a Unicredit mikor utalja és a Paypal mikor könyveli le az én ottani számlámra, nem tudták megmondani. (Honnan is tudnák? Hát, legfeljebb a náluk korábban már előfordult hasonló típusú reklamációk tapasztalataiból. Ezt azonban nekem nem árulták el.)
Mindenesetre elindítottam náluk egy hivatalos reklamációt, amit felvettek, de nem sok jóval kecsegtettek: az ügyintézési határidő 30 nap, és az sem biztos, hogy érdemi válasszal térnek vissza - mondták...(köszike, megyünk Európába. Vagy má' ott is vogymuk?). No, mindegy, erről ennyit.
A Paypalnak is írtam már, ahogy V/ kolléga javasolta, talán csak a sub-topicnál választottam más opciót. De ez értelmes cégnél nem lehet akadály szerintem. Eddig kétszer írtam nekik, mint írtam fent, eleddig érdemi válasz nélkül. Viszont az általa(d) javasolt szlafeltöltési módszert nem próbáltam.
Legközelebb (ha még lesz legközelebb) majd úgy fogom feltölteni.
Köszönöm, még egyszer a hozzászólásotokat és ha bárkinek bármi újabb ötlete, vagy csak véleménye, meglátása van a dologgal kapcsolatban, azt szívesen fogadom!
Mert a pénz, az továbbra sem érkezik meg, ugye... :(( :((

gandy67

(#20140) V/ válasza gandy67 (#20139) üzenetére


V/
Topikgazda

Ma vagy holnap az egyenlegen kell lenni, ha az OTP utalási tranzakciónál a közlemény rovatában csak a te traszfer id-ed van, akkor szó nélkül tudják könyvelni. Gondolom azt leellenőrizted, meg a számlánál és a Paypal-nél egyezik a családi neved (last name). Azért nem kell mindent elhinni a bankoknak, én megkérdeztem az enyémet, hogy a bankon belüli utalás mennyi idő, azt írták azonnali, no ez 12 óra volt, ha ez nekik azonnali, akkor.....

(#20141) gandy67 válasza V/ (#20140) üzenetére


gandy67
újonc

Kedves v /!

Persze, egyeznek az adatok, ez magától értetődő, hiszen akkor a korábbi tranzakciók is meghiúsultak volna.
És kívánom, hogy legyen igazad, és jöjjön meg a pénz mielőbb. (Persze, azt, hogy hol volt akkor a lóvé eddig, azt így sem fogom megtudni. :F És akkor még nem is beszéltünk az árfolyamváltozásról: tartok tőle, hogy mostanában több hazai pénzt fogok fizetni ugyanazért a cikkért, mint amennyit dec. 7-én fizettem volna, hiszen az elmúlt időszakban érezhetően romlott a forint. :(( )
Az azonnali feltöltést pedig ki fogom próbálni, amit javasoltál (már megnéztem az oldalon, hogy hol van) vagy a direkt fizetést, ahogy eddig is számtalanszor, a forint átutalást pedig messze elkerülöm ezután.
Ja, és esküszöm, hogy ha megjön a pénz és lezáródik ez az ügy így vagy úgy, azt ide megírom hálám jeléül és egyszersmind okulásból mások számára.

Üdv,
gandy67

(#20142) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Ismerős regisztrál PayPal-re, és nem engedi kártyát felvenni, mert

"We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card."

Maestro kártya. Mit lehet ezzel tenni? Nem vagyok a közelében sajnos, így csak azt tudom, amit elmondott róla.

Kérdés, mindenképp kell-e felvenni bankszámlát pl. a regisztrációhoz?
Illetve, regisztráci közben sem nagyon akart neki menni, legalábis az egyik reg. felületen nem engedte tovább, állandóan hibásnak jelezte az adatokat.

Köszi ^.^ :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20143) HorroR válasza hcl (#20142) üzenetére


HorroR
csendes tag

Azt írja Már hozzá van rendelve a kártya egy Paypal fiókhoz! Kérem egy másik hitelkártyát kapcsoljon! kb

Sony Xperia™ Z2 - 5.1.1® "ROOT" + Ordro™ SW16 smartwatch - 4.4.2® "ROOT"

(#20144) V/ válasza hcl (#20142) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez az üzenet azt, hogy már hozzá van adva ez a kártya.
Hányszor akart már regisztrálni?
Milyen adatokat nem tudott beírni?
Egyszerűen nem érthető.
Ennyi és még ez sem?

Meg itt sem?
A kártyaszám folyamatosan kötőjelek nélkül, ha beírná akkor visit hogy csak számok.

Nem kell, de ha pénz akarsz kapni és azt nem Paypal-n elkölteni, a pénz kivétel érdekében kell a bankszámla.

[ Szerkesztve ]

(#20145) hcl válasza V/ (#20144) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na ez az, hogy nem voltam ott :) A regisztrációt meg tudja csinálni, de folyamatosan azt írta ki, hogy hibás adatokat adott meg. (Azt nem, hogy mire.)

Valószínű amúgy, hogy az a kártya már regisztrálva lett máskor, csak fura, hogy akkor miért nem azt mondja a PP? Mert az üzenet nem volt túl egyértelmű, csak hogy nem tudja ezt a kártyát csatolni. Illetve az is utólag derült ki, hogy lehet az a kártya már regelve lett.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20146) V/ válasza hcl (#20145) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor már volt neki PP fiókja? Vagy kihez volt a kártya megadva?
Így távirányítással, nem csodálkozom, hogy nem tudsz neki segíteni, mi se tudunk, mert mit hogyan csinált, meddig jutott csak ő tudhatja.

(#20147) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!!

Utaltam a paypal számlámra összeget de nem érkezett még meg, viszont az oldal ahonnan utaltam ott le van irva mikor mennyit utaltam!! Mit lehet ilyenkor tenni?

Hozzá teszem a paypal számlámat 1éve nem használtam!! (ha ez számitana)

[ Szerkesztve ]

(#20148) agroman válasza oneak7 (#20147) üzenetére


agroman
senior tag

belepve nem kerte a PP hogy fogadd az osszeget?
vmi gambling vagy jatek oldalrol kuldted a penzt?
ha igen, akkor elsosorban ott erdeklodnek..

------

(#20149) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Újra segítségre lenne szükségem , remélem az utolsó löket lesz.

Röviden:12eFt-ot elutaltak ismeretlenül. Adatokat változtattam ,ezért kértek hivatalos okiratot. Amit elküldtem és kiderült, hogy nem voltam még 18 regisztráláskor. (Ezt csak azért írom le még egyszer, hogy tiszta legyen miről van szó .)Megkértek ,hogy hozzak létre új accot.Nyitottam dispute-ot is.

Update:írtam ,hogy nem kaptam e-mailt, de mégis kaptam, csak elkeveredett. Pont egy hónapja :W :
Hello

Recently, you told us that you didn't recognize a payment sent from your
PayPal account. We are currently investigating the following transaction:

The seller has been asked to provide more information about this
transaction. During our investigation, the funds will not be available in
your PayPal account. If the case is decided in your favor, we will refund
you for the amount of the transaction.
To see the details of this case, log in to your PayPal account and go to
the Resolution Center.

Ezért most azonnal nyitni akartam egy új accot ,de már a kártya hozzáadásánál gondom van:
There's something wrong with this card. Please try to add another card or contact your card issuer.
Még lejárni nem járt le, majd csak májusba. Paypassos otp-s mastercardos egyébként a kártya.
Valószínűleg azért írja, mert az előző paypalon még él a kártya, de onnan meg nem tudom levenni, mert limitedre rakta az accot.

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#20150) oneak7 válasza agroman (#20148) üzenetére


oneak7
tag

Nem kaptam semmit belépéskor, OPSkins oldalról, több ismerősöm is használta már az oldalt nekik jó volt!
Nem adtam még hozzá bankkártyát lehet az lenne a gond?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.