Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az új physical damage over time multiplier passzívok a bleed sebzését növelik?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31252) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez mennyire lesz vajon életképes?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31253) Badlof2k válasza Plazmacucci (#31252) üzenetére


Badlof2k
senior tag

A korábbira igen, a másodikat meg talán , bár nèznikéne róla tovàbbi infót hogy mennyire életképes meg milyen skillel 🤔

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#31254) CPT.Pirk válasza Plazmacucci (#31250) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még nem látom honnan lehetne annyit elérni. A dexterity tree-n már minden életet növelő meg evasion passive skill-t beraktam, ami volt. Most tegnap rágyúrtam a cuccokra, így 1647 hp, 1896 armor, 3701 evasion-nél tartok.
No meg a barrage skillemet megtoldottam life leach, stunnal és elemental dmg supporttal, így még 1-2 boss-t is lenyomtam, hogy hozzám se tudtak érni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#31255) Plazmacucci válasza CPT.Pirk (#31254) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha minden itemen van legalább ötven, akkor simán. A fáról is kell amennyit csak lehet, igaz a ranger körül nincs sok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31256) m.lala


m.lala
aktív tag

Ez a gyerek mindig beteg buildeket rak össze... [link]
Mitől nem csuklik össze ez a raider? Csináltam hasonlót csak freezing pulse-al assát, de az dőlt borult. Valaki árulja már el ez a divine flesh keystone pontosan hogy müködik? Avatar of the Veil-el ennyire erős kombó?
Mibe kerülhet egy ilyet összekalapálni.....

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#31257) tibee77 válasza CPT.Pirk (#31254) üzenetére


tibee77
őstag

Mindig mikor jön egy uj jatekos a forumra akkor ez a problemaja van, mert nem követ buildet.az a baj, hogy nem egyszerü az elet ujonckent, igy ha csak a sajat fejed utan mesz akkor mindig ez törtenik.az jo hogy kiszedted a life-os node-okat de figyelj arra, hogy a cuccaidon is legyen mindig eleg life es resistjeid act10 vegere 75%osak legyenek. Act5 es act10 vegen a boss (kitava) nyomat rad egy -30%os resist debuffot, igy nagyon könnyen lemesz 30-40% környekere, ami konkretan halalos.bossok ellen sajnos ez ugymondd normalis hogy keves a dpsed bowos karival, ezek a buildek sajnos kicsit nagyobb budgetet igenyelnek. Caustic arrow nagyon jo levelingre de azert annak is kellenek cuccok. Linkeldd be a karidat es tudunk majd segiteni többet. Labirintusokat lenyomtad mar?

M. Lala:azert fastAF videokat ovatosan nezz, a srac buildjei 90%ban mirror tier cuccokat tartalmaznak. Ranezesre ia van vagy 10-15 milla dpse, ergo ö hamarabb öli a mobokat mint ahogy visszatamadni tudnanak. Mellette meg maxdodge es divine flesh, szoval ja, nem rossz a vedelem se.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31258) Plazmacucci válasza m.lala (#31256) üzenetére


Plazmacucci
félisten

sokszáz exalted tartja egyben

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31259) savior


savior
őstag

Azt honnan tudhatom, hogy melyik build eletkepest akar atlagos cuccokkal is?
Parszor jartam mar ugy, hogy video alapjan atomerosnek tuno buildel alig boldogultam meg low tier mapokon is.
Tudnatok par jo ilyen buildet ajanlani?
Jelenleg cyclon gladiatorom van, de kiprobalnek mast is.
Olyanok erdekelnenek, amik par ex raforditassal apritanak, de tobbet is rajuk lehet akar kolteni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#31260) BoneDragon válasza m.lala (#31256) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kösz a linket, azt hiszem ezt megcsinálom. Iszonyatosan meguntam a ligát és hiányzik előző ligából a CoC buildem... Reggel 80ex körül ment a Hateforge, azt hiszem ideje eladnom.

(#31261) BoneDragon válasza BoneDragon (#31260) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kifutottam a szerkesztési időből...
Csak a 3 nagy cluster jewel több mint 60ex. Tippre 5-6 mirror lehet ez a build. Nem embernek való. :D

(#31262) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

[link] Ezt miért? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31263) m.lala válasza BoneDragon (#31261) üzenetére


m.lala
aktív tag

Hát de van még 2 hónapod rá, kell a kihivás. :DDD
Kegyetlenül tetszik amúgy, assában megpróbáltam clearre nagyon jó volt, coc ice novát dolgoztam át, de bossokra kevéske voltam.
Akkor esetleg próbáld ezt: paste: [link] videója: [link]
Talán olcsóbb, mondom talán...az az amu húzós. ;]

Esetleg itt az enyém amit építek Esoro nyomán: szintén COC és full unique és befér a keretedbe röhögve: [link]

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#31264) BoneDragon válasza m.lala (#31263) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt egyedül fél év alatt se lehet elérni. Pro kockák úgy csinálják, hogy liga elején 5 fős groupban nyomják és nyomtatják a mirrorokat. 1 hét alatt full gearben vannak 40 challengevel. Nekem is igy kéne, maradna idő más játékra is. :DDD

(#31265) tibee77 válasza BoneDragon (#31264) üzenetére


tibee77
őstag

Par 100ex azert nem a vilagvege. Par mirror mar igen, az mar huzos. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31266) CPT.Pirk válasza tibee77 (#31257) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És megtaláltam, hogy hol van a karakter! :D [link] Tök magamtól jöttek a dolgok, az elején felfedeztem ezt a caustic dolgot, aztán az első 5 act-ban mindent röhögve kinyírtam vele, bossokat is. Act 6 már érezhetően nehezebb lett, de aztán ment a is.

Most tegnap megismert dash és phase run segítségével meglett a labirynth cruel szinten is, most boldog vagyok. :)

Úgy amúgy semmit sem tudtam a játékról, csak haverok említették, hogy tökre Diablo2 és azt anno szerettem, így gyorsan kezdtem egy karit és most itt vagyok.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#31267) tibee77 válasza CPT.Pirk (#31266) üzenetére


tibee77
őstag

Eleje a jateknak nehez, ahogy emlitettem is. Ha ezeken a nehezsegeken atlendülsz akkor nagyon addiktiv lesz, keszülj fel. ;]
Ja a profilodat public-ra kell allitanod, különben mi nem latjuk.

Plazmacucci:gondolom ssf jatekosoknak ez is egyfajta segitseg.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31268) Plazmacucci válasza CPT.Pirk (#31266) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31269) Genji válasza Plazmacucci (#31258) üzenetére


Genji
őstag

Hiaba parszaz exalt megis meg megnyiffanok. Nem ertem a HCs embereket, en igy is idegroncs vagyok ettol a jatektol. :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31270) Plazmacucci válasza Genji (#31269) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az a baj nekem ez a liga már tök semmilyen. Eljutottam piros mapokig és semmi sem motivál conquerorokat hajkurászni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31271) CPT.Pirk válasza tibee77 (#31267) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt hiszem, most már látni fogod.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#31272) BoneDragon válasza Plazmacucci (#31270) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szintén, kicsit túl van tolva az endgame. Ránéztem én is mapra, még kell 9 kő, aztán meg az atlas passivok, meg a többi szarság... aztán 3 havonta minden kezdődik előlről, lehet kövi ligát teljesen kihagyom. Kell a töltődés.

(#31273) tibee77 válasza CPT.Pirk (#31271) üzenetére


tibee77
őstag

Uhh hat ööö jah... ;] kb minden cuccod olyan cserere erett, hogy azt kifejteni nem lehet. :DDD meg a tree-n is annyi pontot pazaroltal el, hogy sokkal több minden jo dolgot is kirakhattal volna azok helyett. Jo persze, elsö karid, nincs is ezzel semmi gond, ez igy megy altalaban kezdökent. :K a lenyeg hogy minden fele currencyt vegyel fel amit csak a jatek dob, fusing-alchemy-jeweller-chaos-stb., stb... Igy act9 vegere mar jo par dolognak lennie kell igy azokat eladva tudsz chaos orbot venni, az amolyan egyseges valtopenz, azt hasznalja mindenki legszivesebben, kiveve nagy ertekü cuccoknal, azok exaltert mennek. Szoval miutan minden dolgodat atvaltottad valahogy chaosra, utana tudsz traden fillerekböl jo cuccokat venni, amikkel aztan atsuhansz majd mindenen, egeszen sarga tier-ü mapokig. De tenyleg, szerintem 10 chaosbol meg fogod suplazni a lifeodat, a dpsedet meg megint csak egy 10 chaosbol szinten.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31274) la_cc válasza Plazmacucci (#31262) üzenetére


la_cc
addikt

Az egy igán drága jewellers lett. :DD

#31267 tibee77

Mért segítség ez SSF-ben? Ott a vendor act 2-ben, 2 alt-ért ad 1 jewellers-t, alt shard meg rare-ből szarásig amennyit akar az ember.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31275) la_cc válasza BoneDragon (#31272) üzenetére


la_cc
addikt

Megy a liga vagy 3-4 hete összesen és még vagy kétszer ennyi van hátra, mi a gond ezzel?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31276) Ellia válasza Plazmacucci (#31270) üzenetére


Ellia
addikt

Dettó itt akadtam meg. Ele Hit Raidert csináltam, kicsit glass cannon, bőven lenne mit fejleszteni még, de már nincs kedvem...

(#31277) Edge válasza la_cc (#31275) üzenetére


Edge
veterán

Sokaknak az ulti unalmas, én szeretem mert az xpt jól adja, persze pure chayula rotánál gyengébb, de az ulti kvázi ingyen van.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31278) Rayner válasza Edge (#31277) üzenetére


Rayner
őstag

En elvagyok ultival. Mondjuk most blight mapozok. Mivel nem reg kezdtem nekem uj es brutal mennyisegu cucc jon onnan.
mas: tegnap este tradeltem egy call of the brothethoodot 2exbe amin implicit van lvl23 frostbite hat brutal megdobta a dmget. Igy hydrosphere mellol ki tudtam venni es helyette ment egy hexblast 😂😂😂 beteg lett ez a combo😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#31279) CPT.Pirk válasza tibee77 (#31273) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, itt nálam minden dropped lootból van, viszont van 7 chaos orb-om is már, meg a többiből is egy nagy rakás.
Eddig úgy haladtam, hogy minden map-ot teljesen kipucoltam a lényektől jó loot drop reményében de ezt már tudom, hogy nem jól csináltam mert így túl magas szintű vagyok az adott zónához és nem úgy jön az xp...

Azt vágom, hogy ezek az orb-ok currency-k, de megmondom őszintén, a trade működését még nem vágom. Igaz eddig nem is próbáltam, utána kell néznem. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#31280) freddirty


freddirty
senior tag

Ha, fórumokon olvastam hogy ilyenolyan vacak a flicker meg epilepszia blabla. Nem is próbáltam rá idáig. De most meguntam a cyclone gladit, és gondoltam kipróbálom a flickert just for fun. És milyen jól is tettem :)
Mapozásra nekem valami eszméletlen bejön, ha van headhunter akkor azzal meg mégjobb. Ha farmolni kellene mapokon arra valami eszméletlen jó és gyors. Mapok AL9, mindegy hogy delirium vagy T16+ visz mindent. Single targetre nem olyan jó, mivel a cyclonenál a leech tartja a HP-t pluszban (block mellett), itt meg nem 100%-ban folyamatos a damage, ezért megeshet hogy lever egy boss. De végülis megcsináltam vele shapert, map bossok, conq, mennek, harvestelni is lehet szóval nem annyira gáz a bossing. Sirusra már nem mennék be, mert nem 75% a chaos resim.
Ami nagyon jó, hogy a cyclone gladihoz képest tree változás nincs is. Én a cyclone gladit is
farrullal toltam ehhez meg pont az kell. Azon kívül kell egy gearen mana leech és a channeling -mana helyett non channeling - mana craftok. Jah és persze a cyclone és a channeling gemeket flickerre és egy divergent multistrike-ra cseréltem (awakened multi jobb némileg de az egy másik bosskiller karimon van), más gem csere nem is kell minden maradt a régi. (illetve a fortify gemet is lehet cserélni egy olcsó awk melee splashre) Esetleg egy másik anoint, de nem foglalkoztam vele jó így is.
Ennyi.
Ritual nagyon fekszik neki headhunterrel, sok rare kis rakáson. Ultimatum vszleg meg sem kottyan neki, de azt nem tudom biztosra, standardon játszottam.

fred

(#31281) Genji válasza freddirty (#31280) üzenetére


Genji
őstag

Pont ez a tervem, cyclonerol atallni flickerre gladival. Jonak tunik videokon es vegre valami valtozatossag cyclone utan.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31282) savior válasza freddirty (#31280) üzenetére


savior
őstag

Ez Brunnehilde cyclon gladiatoraval volt? Mert ha igen, akkor en is kiprobalom ezeket a valtoztatasokat. Mi az a farrull?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#31283) m.lala


m.lala
aktív tag

Segítsetek már picit, elkezdtem a főkarit. Azon túl hogy töredékét nem sebzem amit kell majd rájövök.
De sosem volt még ES karim, van ez az ominózus thread of hope ring. Amit ha jól értem kapcsolja a passivokat. Na nekem nem. És nem tudom mi a gond....azt vettem amit kellett.
Még nincs kész a fa, de valaki magyarázza már el mit b@szok el. [link]
Bal oldalon ott van a light eater, lightning walker, arcane focus, practical application stb...
A szövegek alján szürkével irja is, hogy unallocated....mi a gond? :R

Közben szerinem rájöttem csak nincs visszaállítópontom ..válság van...ha nincs csatolva akkor nekem kell egy pontért bekattintani úgy sejtem.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#31284) dante3 válasza m.lala (#31283) üzenetére


dante3
addikt

Megfelelő nagyságút vettél? Csak mert én egyszer elszúrtam, és kicsi volt a kör... :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#31285) Rayner válasza m.lala (#31283) üzenetére


Rayner
őstag

Ez a jewel azt csinálja hogy kapcsolat nélkül tudsz passzív pontokat leosztani az adott sugarú körben. nem úgy adja a pontokat hogy bent a jewel és kész.

(#31286) freddirty válasza savior (#31282) üzenetére


freddirty
senior tag

Cyclone gladi, de ha itt:

https://www.poebuilds.cc/gladiator/

Blazer buildjét megnézed akkor ott van a flicker és a cyclone variáns is. Treeben szinte nincs különség a gladi cyclone variánsok között, gearben kérdés mennyit költesz rá az endgameben. Szóval brunne buildje is átrakható flickerre. Ami nagyobb költségként felmerülhet az a farrul chest. (replica farrult nem is említem az már túl drága, csak minmax)

Farrul:

https://pathofexile.fandom.com/wiki/Farrul%27s_Fur

fred

(#31287) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ha már tegnap szó volt Fast AF buildről akkor itt egy Winter Orbos.
Hiányzik a WO, kedvenc skillem volt... kéne a valamelyik kövi ligában épiteni egyet.

(#31288) Strapáciusz


Strapáciusz
tag

[link]
mbXtreme Winter Orb Slayer?
( remélem most sikerül beszúrni )

A lélektani hadviselés spécije

(#31289) Plazmacucci válasza Strapáciusz (#31288) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha van 200 felesleges exaltod.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31290) Strapáciusz válasza Plazmacucci (#31289) üzenetére


Strapáciusz
tag

Akkor ez is kimarad az életemből.
( Ott ragadtam le , hogy Slayer és Winter Orb. Nem tudom ki hogy van vele, nekem kicsit furcsa így együtt )

A lélektani hadviselés spécije

(#31291) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

[link] Ez a kemény build :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31292) Redcaster


Redcaster
őstag

CycGlad-ba van valami alternatíva a Blood Rage helyett? Kezd nekem is elegem lenni belőle, hogy csak ma 2x haltam meg miatta. A Cold Snapet próbáltam, de nem nagyon áll nekem kézre, valamint érzésre a DPS-t sem dobja meg olyan nagyon :N

(#31293) brunnehilde válasza freddirty (#31286) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Jólvan, megnyugodtam, hogy nem replicád van, mert már inditványoztam volna a kizárásodat fórumról és guildből is. :DDD Mondjuk ebben a ligában meglepően olcsó, 30 körül már lehet 6L venni, gyűjtök is rá elég erőteljesen. :P

Redcaster: Cold snapet CWDT mellé kell berakni, igy nem kell, hogy kézre álljon. ;) Mapozásnál nem hiányoznak a frenzyk (bár akkor is szokott lenni), ultinál meg mindig maxon van vele. DPS-t azt viszont nem ad, de megvagyok nélküle, jobban élvezem, hogy nem kell állandóan a csökkenő életemre figyelnem. Agyamnak ment már, főleg olyan map modoknál, ahol csökkentett a life regen (vagy egyáltalán nincs is). Replica Farrulra kell gyűjteni. ;] :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31294) Redcaster válasza brunnehilde (#31293) üzenetére


Redcaster
őstag

Sisakban van a gem, 4es linken. Szét tudom szedni hogy 3-as legyen? Mert akkor be tudom rakni a Valla Molten Shellt a külön socketre, a Cold Snapet meg CWDT és Increased Duration mellé. Így, hogy 4es link van, nem aktiválódott a Cold Snap amikor megütöttek.

(#31295) Edge válasza Redcaster (#31294) üzenetére


Edge
veterán

gem + orb of scouring eladod vendornak és -1 a szintjéből amit visszakapsz

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31296) freddirty válasza brunnehilde (#31293) üzenetére


freddirty
senior tag

Egyébként vajon mennyi az esélye, hogy egy replica farrul essen hesitben? Most telt be a heist tárolómban a contract szekció (66 contract fér be egy fajtából.)
Nem szeretek kiadni currency-t, amolyan fél SSF-ben nyomulok itt standardon. Etapsolhatnék rá 100 exet de nem akaródzik. (szerintem 20exnél többet nem nagyon adtam még semmire, inkább kifarmoltam.) Néha be szoktam menni heistbe, 1-1 grand heist néha még elviselhető, sőt egy hosszú mapozás után még kis változatosság is. Illetve sokat segít az ajtófóbián, hogy a job-os ajtóknál nem kell egérrel klikkelni, elég a league specific gombot megnyomni!

fred

(#31297) Redcaster válasza Edge (#31295) üzenetére


Redcaster
őstag

Kicsit félreérthetően írtam:
A sisak 4-es linkjét venném szét 3-asra, hogy legyen 1 socket külön, a másik 3 legyen linkelve. Hogyan oldható meg?

(#31298) Egonyolc válasza Redcaster (#31297) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

craft bench, ha fel van oldva a bányából, vissza veszed 3 socketre, majd 4 és utána craftolsz 3 linket

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#31299) Har_melin válasza Redcaster (#31294) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az nem a link miatt nem aktiválódik, hanem nyilván túl van szintezve. A CWDT gemnél kiírja, hogy maximum milyen szintű spellt tud elsütni. Vegyél egy lvl1 Cold Snapet Lillytől, azt rakd be a CWDT mellé és csak addig szintezd, amíg a CWDT limitje alatt van.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#31300) Rayner


Rayner
őstag

Ért valaki blighthoz? sacrifice item miért kell blight map mellé? illetve mivel lehet még durvábbra tenni a blight mapokat olajokon kívül?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.